2. El Tamamına Kredili Araba Alın

2. El Tamamına Kredili Araba Almak

Türkiye’de bankalar, ikinci el araçların tamamına kredi vermiyorlar. Taşıt kredileri ve peşinat da ağır olduğundan özel veya ticari araç alacaklar zor durumda kalıyorlar. Piyasadaki durgunluğu canlandırmak isteyen oto galericiler peşinatsız olarak 2. el tamamına kredili araçlar satışlarına başladılar. Çalıştıkları finans kuruluşlarıyla anlaşarak araçların tamamına kredi çıkartıyorlar. Bu sayede arabayı en uygun nasıl alabilirim düşüncesinde olanlara kolaylık sağlamış oluyorlar.

Peşinatsız Tamamına Kredi Nasıl Oluyor?

Günümüzde oto galerileri şirketleşmeye doğru gittiklerinden, birçok banka ve finans kuruluşlarıyla anlaşmalar imzalıyorlar. Firmalar genellikle Koç Finans, Teb Çetelem, İng Finans, Alj Finans kuruluşlarıyla çalışıyorlar. Bunların dışında bankalarla çalışan firmalar da bulunuyor. Herhangi bir sorun çıkmadığı müddetçe aracın tamamına kredi çıkartabiliyorlar.

6 aydan 48 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Siz sadece kimliğinizi veriyorsunuz, bütün işlemleri onlar hallediyorlar. Yoğunluğa göre gün bitmeden aracınızı almış oluyorsunuz. İsteyen müşteriler için kredi kartı imkanı da sunuluyor. Kredi kartına da 9 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

Sizin tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden internete girerek tamamına kredili ikinci el araçlar satan oto galericileri araştırmaktır. İkinci el piyasasında faaliyet gösteren birçok galericilerin; sahibinden, arabam gibi sitelerde kurumsal üyelikleri bulunuyor. Bu sitelere girdiğinizde “aranacak kelime” bölümüne tamamına kredili araç yazdığınızda bütün araçlar ve onları satan galericiler ekrana gelecektir. Bu sitelerin dışında farklı bir uygulamayla hizmet sunan wowwo sitesi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Senetle Araba Satan Yerler Tam Liste

Bünyesinde bulunan araçları %35 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemiyle satıyor. Firmanın; İstanbul’da dört, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli ve Antalya’da birer şubeleri bulunuyor. Banka ve kefille uğraşmak istemeyenler için alternatif çözümler sunuyorlar.

Peşinatsız Tamamına Krediyle Satış Yapan Galericiler

 1. Akyol Taksi (İstanbul)
 2. Buraklar Otomotiv (İstanbul, İzmir)
 3. Mimarı Auto (İstanbul)
 4. Baturlar Otomotiv (İstanbul)
 5. Mertel Otomotiv (İzmir)
 6. Reis Otomotiv (Ankara
 7. Auto Eryıl (İstanbul)
 8. İnce Oto İstoç (İstanbul)
 9. Mat2 Otomotiv (Kocaeli)
 10. Ulaş Otomotiv (Ankara)
 11. Astana Motors (İstanbul)
 12.  Gül Otomotiv (İstanbul)  gibi oto galericileri tamamına kredili araba verme konusunda öne çıkanlar. Bunlar dışında sitelerde daha birçok galericiler bulunuyor. Vaktinizi ayırıp size en uygun aracı ve krediyi sağlayan galeriyi bulmanız gerekiyor.

Senetle Araç Veren Firmalar

Galericiler ve mağazalar araç dışında ev, motosiklet, beyaz ve elektronik eşya da veriyorlar. Bu işletmeler genellikle senet sistemiyle çalışıyorlar. Vadeleri 36 aya kadar uzatabiliyorlar.

* Show Avm (Bursa), Çınar Motor (İstanbul), Ada Motor (İstanbul) firmaları kredi kartına 12 aya kadar vade veya senetle satış yapıyorlar. Senetle satışlarda peşinat alıyorlar. Kalanını 15 aya kadar bölebiliyorlar.

* Mutluevim, Ev-kur, Çelikkardeşler, Benimevim, evve gibi alışveriş mağazaları motosiklet, beyaz ve elektronik eşyaları 36 aya kadar taksitle peşinatsız olarak satılmaktadır.

*Eminevim, Fuzulev gibi kuruluşlar da araç ve evleri peşinatsız taksitle bankasız ve faizsiz sistemle satılmaktadır.

Ayrıca, aydın, balıkesir, adana, antalya, uşak, afyon, kayseri, bolu, kocaeli, muğla, mersin, şanlıurfa, konya, diyarbakır, trabzon, manisa, çanakkale, edirne, tekirdağ, yalova, samsun gibi çeşitli illerde 2. el tamamına peşinatsız araba satan firmaları burada lisleteyeceğiz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün