Acil Anında Belgesiz Para Kredi Veren Bankalar 2020

2019 yılı itibariyle ülkemizde ve dünyada gelişen küresel ekonomik kriz sonrası artan fiyatlar La birlikte ihtiyaçlarımızı artık bazı dönemlerde karşılayamaz olmuş durumdayız.Bu makalemizde  sizlere acil ve anında belgesi kredi veren bankalar Finans kuruluşları şirketler gibi yerleri içeriğimiz de anlatacağız.

Biliyorsunuz ki bankalar tüketici kredileri verirken gelir belgesi veya kredi notu gibi durumlara göre sizlere Kredi imkanı sağlamaktadır.  Bizse tamamen hızlı ve acil şekilde cep telefonuna anında kredi veren bankaları size anlatacağız.

Aşağıda listelenen bankalar sizlere hızlı bir şekilde anında online onaylı ihtiyaç kredisi hizmeti vermektedir. Findeks kredi notunuz düşük olsa bile bu bankalar size kredi imkanı sağlamaktadır. Yalnız kredi almak için Tek şart herhangi bir yerde SGK lı olarak çalışıyor olmanız istenmektedir veya herhangi bir resmi kurumda çalışıyor olmanız gerekmektedir. Bu bankalar serbest çalışan yıllık olarak hesaplarına düzenli olarak para giriş çıkışı yapan kişilere anında acil kredi ve para vermektedir. 

Kimler Anında Kredi Veren Bankalardan Kredi Alabilir ? 

 • Herhangi bir işyerinde SGK lı olarak çalışan kişiler
 • Serbest olarak  sigortasız çalışan fakat yıllık olarak düzenli gelire sahip olan kişiler
 • Resmi kurumlardan emekli maaşı alan emeklilerimiz de anında kredi alabilmektedir
 • Devlet memuru resmi kurum işçisi olarak çalışanlarda acil anında belgesiz evrak kredi alabilir.
 • Adına kayıtlı gayrimenkul ve araç sahibi kişiler dul ve yetim aylığı alan kişilerde  anında ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

Kimler Anında ihtiyaç Kredisi Alamaz ?

 • Son bir yıl içinde herhangi bankadan kredi çekerek İcralık olan kişiler
 • Daha önce hiç kredi kartı kullanmamış kişiler
 • Findeks kredi notu 600 puandan düşük kişiler
 • 18 yaşından küçükler ve 75 yaşından büyükler 

 Acil Anında Kredi Veren Bankalar Listesi

Aşağıda anında ihtiyaç kredisi veren bankalar listesi Ayrıntılı olarak sizlere sunulmuştur.

 1. Aktif Bank nkolaykredi.com Hızlı İhtiyaç Kredisi

Findeks kredi notunuz en düşük seviyede olsa bile en hızlı kredi veren banka Aktif Bank kör nkolaykredi.com web sitesi üzerinden yapacağınız hızlı başvuruyla anında hesabınıza para   yatırılmaktadır. benim 13000 TL maksimum 30.000 TL kadar ihtiyaç kredisi anında onaylı hesabınıza aktarılır.

 1. Odeabank Anında Hazır İhtiyaç Kredisi

  Odeabank anında ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet şubesi mobil şube ve şubelerden yapabilirsiniz.Minimum 2000 TL maksimum 20.000 TL kadar 60 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurularınızı gelir belgesiz, kefilsiz olarak  gerçekleştirebilirsiniz. Sadece nüfus cüzdanı ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

 1. PTT Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

PTT emekli kredisi Aktif Bank şubeleri gerçekleştirilen bir kredi  hizmetidir. kefilsiz şartsız PTT şubelerinden anında kredi alabilirsiniz. Bunun için herhangi başka bir banka şubesine gitmenize gerek yoktur. 60 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi ne emekli vatandaşlarımız için 60 ay vadeli olarak yüzde 2.59 Faizler emeklilerimize sunmaktadır. 

 1. QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

Aylık 1.49 faiz oranı ile 35 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Finansbank sadece nüfus cüzdanı ile hızlı kredi başvurusu sağlamaktadır düşük kredi puanlı olan kişilere anında kredi hizmeti vermektedir. Cep telefonunu izle hızlıca başvuru yapabilir  tüketici krediniz hemen hesabınıza yatar.

 1. Cepteteb İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB bankasının kredi hizmet veren markası olan cepteteb ihtiyaç kredisi servisi sizlere şubeye gitmeden anında 50000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Yüzde bir nokta 49 aylık faizle kredi veren cepteteb cep telefonunuzla yapacağınız başvuru ile anında onay vermektedir.  kefilsiz şartsız gelir belgesiz kredi sunmaktadır. Sadece kimlik ile başvuru yapabilirsiniz.

Diğer anında kredi veren banka isimleri Denizbank Akbank, Yapı Kredi, ING Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıflar Bankası, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk Şekerbank gibi bankalarda 5 dakika içerisinde anda hızlı bir şekilde sizlere ihtiyaç kredisi vermektedir. Yukarıda saydığımız bankalar belgesiz hemen kredi veren banka vardır hafta sonu dahil anında kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. acil kredi başvurusu nasıl yapılır neden yapılır derseniz bankaların web sayfaları mobil internet şubeleri veya Size en yakın şubelerde yapılmaktadır.

 Bankalar acil kredi verirken Öncelikle Kredi notuna bakarlar bazı bankalar kredi notu düşük olsa dahi veya herhangi bir banka ile problemli olsanız dahi kendi insiyatifinde anında kredi vermektedir yukarıda yazdığımız 5 banka en hızlı sonuç alabileceğiniz bankalardır. Sizlere tavsiyemiz arka arkaya lütfen kredi başvurusu yapmayınız. 

Aksi takdirde Kredi notunuz her başvurudan sonra daha da düşmektedir. 600, 700, 800, 900, 1000, 110  puana gibi düşük nota sahip kişilere para veren bankalar ilk 5 sırada listelenmiştir.Sizler de hızlı bir şekilde kefilsiz, gelir belgesiz, hafta sonu, öğrenciye krediye veren bankalardan faydalanmak istiyorsanız, üstte bulunan bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün