Acil Kredi Lazım • Komisyonla Kredi Çekenlerin Yorumları 2022

Komisyonla kredi çektiren firmalar hangileri? Acil kredi lazım bankalar kredi vermiyor nakit para arıyorum diyerek internet üzerinden şu aramaları yapıyorsanız, komisyonlu kredi arıyorum, komisyonla kredi çektirenler, kredi çıkaran firmalar ve kuruluşlar iletişim vs vs dikkat ediniz bu tarz da aramaları yaparak daha çok borcun içine batabilir veya dolandırılabilirsiniz. Kredi notu düşük veya kara listede olan kredi çekemeyen kişiler genel de son çare olarak bu şekilde acil para ve nakit bulmak için aramalar yapıyorlar. Ancak komisyonla kredi çıkarıyorum diyenlerin asıl amacını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Acil kredi veren bankaları araştıranlar komisyonla kredi çekenlerin yorumlarını merak ediyor. Baktığınız zaman çok sayıda web sitesi size kara listede olsanız dahi kredi çıkarabileceğini belirtiyor imkansız kredi çıkartılır diyorlar ve sizlere 10.000 TL ye kadar komisyonlu kredi verebileceğini belirtiyor.  İşte olay burada başlıyor size telefon üzerinde kredi verebileceğini anlatan bu kişiler sizlerden dosya masrafı adı başvuru belgesidir vs dir diyerek 500-600 TL gibi ödemeli kargo gönderiyor siz bu kargoyu alıyor başvuru yapıyorsunuz fakat size olumsuz sonuçla kredi çekmek için uygun değilsiniz diyebiliyor. Yazının devamında bana kredi çıkar mı, ne kadar kredi çekebilirim ve komisyonla kredi çektirenler hakkında dikkatli olmanız gereken tüm detayları sizinle paylaşacağız.

Acil Kredi Lazım Komisyonla Kredi Nedir?

Acil kredi, senetle nakit para arayanların merak ettiği bana kredi çıkar mı ve bana ne kadar kredi çıkar sorularıdır. Öncelikle bankalara başvurduysanız acil nakit para ihtiyacınız olduğunu belirttiyseniz kredi notunuza ve geçmiş ödemelerinize göre size kredi verip vermeyeceklerini söylerler. Ne kadar kredi çıkar konusu ise tamamen bankalarla çalışmanıza bağlıdır. Daha önce yüksek miktarda kredi çekmiş ve ödemiş olmanız en büyük etkendir. Banka dışında kredi verenleri yani komisyonla kredi çıkartan firmalarla çalışmadan önce detaylı araştırmanız gerekiyor. Yasal olmayan hiçbir işlemi yapmamanız gerekiyor.

Acil kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi veren özel kuruluşları araştırmadan önce kesinlikle resmi yol olan banka kredi başvurusu denenmelidir. Bankalar kredi başvurularında anında onay gibi acil ihtiyaçlar için başvuru alabiliyor. Kredi onayında en önemli etken daha önce ödeme bozukluğu, yasal takip süreçlerine girmemiş veya takibe giren borçların ödenmiş olmasıyla birlikte yasal süre sonunda sicilin temizlenmiş olmasıdır.

Kredi başvurusu yapmadan önce bana kredi çıkar mı, ne kadar kredi çıkar sorularının cevabını net olarak öğrenmeniz mümkün değildir. Ancak kredi notu sorgulayarak ve kullandığınız kredi kartlarının limit toplamlarına göre ortalama bir tahmin yürütebilirsiniz. Size miktar belirtip nakit para sağlayacağını iddia eden kredi veren özel şirketler dahil kimseye inanmamanız gerekiyor. Kredi onayı ve ne kadar kredi çıkacağı başvurucağınız banka ve sizin kredi sicilinizle bağlantılıdır ve net bilgiyi sadece bankalardan öğrenebilirsiniz.

Zor Durumda Olanlara Kredi Çıkaranlar Kimler?

Komisyon karşılığı kredi çıkartılır ilanlarında özellikle zor durumda olanlara kredi verildiği ve güvenli olduğu yazar. Ancak bu senetle kredi veren yerlerin kesinlikle yasal olmasına dikkat edin. Unutmayın kimse kar etmeden parasını kredi olarak vermez eğer kredi aldığınız kuruluş, şirket yasal ise belirli faizler çerçevesinde devletin kurallarıyla hareket eder ve resmi olarak güvence altında olursunuz. Ödeme yapamadığınız durumlarda borcunuzun olduğu şirket yasal icra takip ve borç tahsil etme işlemlerine başvurur. Eğer şahıslardan veya yasal olmayan tefeci olarak adlandırdığınız kişilerden alırsanız çok kötü durumlara düşebilirsiniz. Kesinlikle acil nakit kredi veriyorum diyen tefecilere bulaşmayın ve kimlik bilgilerinizi paylaşmayın.

Acil Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Acil kredi başvurusu kredi lazım olan kişiler için birçok bankaya yapılabiliyor. Anında kredi başvurusu için kimlik belgenizle banka şubelerinden veya bankaların mobil uygulamalarından başvurabilirsiniz. Ayrıca kredi kampanyalarına göz atarak uygun faizli kredi alma şansınız olabilir. Acil kredi lazım diyenler acil kredi veren bankalar listesine aşağıdan ulaşabilir.

Acil kredi veren bankalar şunlardır;

 • Alternatif Bank
 • Odeabank
 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • Yapı Kredi
 • Türkiye İş Bankası
 • Akbank
 • HSBC
 • Garanti BBVA
 • Enpara
 • Finansbank
 • Türkiye Finans
 • CEPTETEB

Senetle Kredi Veren Özel Şirketler

Kredi çıkartan firmalar daha doğrusu bu şekilde senetle kredi nakit para sağlayan şirket ve kuruluşların işleyişi yasal değildir. Telefon alıp nakite çevirme ve benzeri gibi işlemler ile dolaylı yönden anında kredi ihtiyacınızı giderip komisyon alan firmaları araştırmadan önce kesinlikle kendiniz bankalara kredi başvurusunda bulunmalısınız. Acil kredi istiyorum komisyonla kredi çektirenler var mı?

Komisyonla Karşılığı Kredi Verenler Kimlerdir?

Komisyonla kredi veren çıkartan firmalar finans şirketleridir. Bu finans şirketleri sizlere referans olarak banka kredisi çıkartan yasal resmi finans şirketleridir. Bunlar büyük bankalar ve finans şirketleri ile bağlantılı olarak hizmet verirler elden kredi vermezler banka üzerinden başvuru yaparak size kredi çıkartırlar. Bazı telefoncular sizlere faturalı hatlar üzerinden kredi çıkartırlar bu da şöyle oluyor faturalı hattınıza telefon alıyorsunuz o telefonu sizden belli bir rakama satın alıyorlar ve elinize nakit geçiyor .  Bu sistem de belli oranda kesinti yaşatıyor örneğin 7.000 TL aldığınız cep telefonunu sizlerden 5.000 TL ye alıyorlar size para veriyorlar.

Komisyonla Kredi Çekenlerin Yorumları

İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya gibi birçok ilimizde komisyonla kredi çektirenler reklam ilanları veriyor. Kısacası resmi ve yasal bir iş değildir resmi olmayan yasal olarak adresi bulunmayan vs yapmayan internet sitelerine itibar etmeyiniz. Bir finansman şirketi resmi ve yasal adrese sahip olur. Sizlerden kredi başvurusunda herhangi bir ücret talep etmezler . Komisyonla kredi çıkartanlar talep ediyorlarsa sakın itibar etmeyiniz kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız.

Acil nakit kredi lazım diyorsanız acil kredi başvurusu yapabilirsiniz. Komisyonla kredi çektirenler veya kredi veren firmaları araştırırken dikkatlı davranmalı ve resmi olmayan hiçbir işlemi yapmamalısınız. Acil kredi istiyorum bana çıkmıyor diyenler için son çare yakınlarınızdan borç para isteyebilirsiniz. Komisyon karşılığı kredi çekenlerin yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde komisyon karşılığı kredi verenler, acil kredi veren bankaları araştırdık. Acil kredi başvurusu hakkında tüm merak ettiklerinizi bize yorum yazarak sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Acil Kredi Lazım Alabilir Miyim?

Komisyonla kredi haricinde acil kredi nakit para bulabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Taksitle telefon alıp nakit paraya satmak bunlardan biridir. Borç para bulma yöntemlerini içeriğimizde yer verdik.

En Güvenilir Borç Para Bulma Yöntemi Nedir?

Yakın çevrenizden aile büyüklerinizden borç para almanız en güvenilir yöntemdir. Ancak bu şekilde para bulamayanlar için sadece bankalara anında kredi başvurusu yapabilir.

Komisyon Karşılığı Kredi Verenler İletişim Numarası Nedir?

Komisyonla kredi verenlerin iletişim numarası yoktur. Komisyonla kredi çıkarıyorum diyenlere itibar etmemelisiniz. İçeriğimizde uzak durmanız gerektiği hakkında detayları verdik. Yasal olarak sadece bankalara başvurarak onaylı kredi başvurusu yapabilirsiniz.

7 Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. Acil 35-40 bin TL komisyonla para kredi çekmek istiyorum yardımcı olacak var mı. kredi lazım kredi başvurusu yapmak istiyorum.

 2. acil para lazım komisyonla kredi çıkartanlar 100 bin tl para alıp taksitle borç ödemek istiyorum. Kredi çıkartıyoruz diyen firmaları hiçbir yerde bulamıyorum.

 3. Acil 10000 tl lazım kredi çıkartan firmalar özel şirketler sizden nakit para almak istiyorum 0546627****

  1. 10 bin tl borç para arıyorum kredi çıkartanlar komisyonla kredi başvurusu yaptıranları biliyor musunuz lütfen yardımcı olun nakit para lazım acil.

 4. kredi veren özel kuruluşlar lütfen bana ulaşın 50.000 tl nakite ihtiyacım var ayda 1000 lira ödeme yaparım bana yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu