Ankara Araba Pazarı Nerede? 2.El Oto Pazarı Fiyatları Nedir?

Ankara araba pazarı nerede hangi gün kuruluyor? 2.El oto pazarı fiyatları nedir? İkinci el araçların alım satımının yapıldığı oto pazarları birçok il ve ilçede alıcı ile satıcının birebir iletişim kurmasını ve hızlı pazarlık yaparak almasana imkan sağlıyor. Ayrıca oto pazarlarında araba çeşitliliği yüksek olduğu için 2.El otomobil piyasası hakkında bilgi edinilebiliyor.

Ankara oto pazarı sadece kendi ilinde değil Anadolu bölgesinden de alım satım için galericiler ve 2.El araç satanların ucuz fiyatlarında bulunduğu bir araç pazarıdır. Sıfır araba fiyatlarının artmasıyla birlikte ikinci el otomobil alım satımı hem internet üzerinde hemde araba pazarında yüksek talep görüyor.

Ankara Araba Pazarı Nerede?

Ankara oto pazarı nerede kuruluyor? Ankara oto pazarı hafta içi çalışanlar gelemediği için ve alım satım için çok yoğun olmadığından için daha çok hafta sonu birçok satıcı ve alıcı pazara geliyor. Ankara araç pazarı Gimat yakınında bulunuyor. Ankara Ostim oto pazarı ise kapandı.

Ankara Oto Pazarına Nasıl Gidilir?

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cd. Yenimahalle/Ankara

Araba pazarı adresini telefonunuzda navigasyon uygulamasına yazarak yol tarifi alabilirsiniz. Oto pazarı giriş ücreti ise 25-50 TL aralığındadır. Güncel fiyatı araba pazarını arayarak öğrenebilirsiniz.

Ankara 2.El Oto Pazarı Fiyatları

Ankara araba pazarı fiyatları için belirli bir rakam vermek doğru olmaz. Çünkü araç pazarında düşük model 2.El arabaların olduğu gibi lüks model araçlarda bulunuyor. Fiyat aralığı ise çok değişken olduğu için net bir fiyat söylenemez. Ancak daha çok uygun fiyatlı araba satışlarının oto pazarında gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Oto pazarına araç bakmaya gitmeden önce sahibinden ilanlarından almak istediğiniz aracın ortalama piyasa fiyatına ulaşıp, araç pazarına gittiğinizde pazarlık için doğru fiyatı vermeniz uygun fiyata araç almanızı sağlayacaktır.

Ankara 2.El Araba Galerileri

Ankara 2.El araba bayilerinden araç almak son zamanlarda birçok kişinin başvurduğu yöntemdir. Araç pazarları eski yıllardaki gibi rağbet görmediği ve 2.El araç satan galeriler taksitle araba satışı yaptığı için araç almak isteyenler bayilerden hizmet alıyor. Ankara’da 2.El araba satan galeriler ve bayilere aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

Ankara 2.El Araba Galerileri ve Bayileri

 • DOD Doğuş Oto Etimesgut
 • Mecsan Otomotiv Altındağ
 • Ankara Otomotiv
 • Akbak Plaza
 • Neziroğlu Otomotiv
 • Birmot Çankaya
 • Otokoç Ankara
 • WOWWO Akyurt
 • OTOSHOPS Ankara
 • Otonomi 2.El Araba
 • Tanoto İkinci El

Yukarıdaki galeri ve bayiler aracılığıyla istediğiniz 2.El araba modelini taksitle veya peşin olarak alabilirsiniz. Ayrıca Ankara Oto Center merkezinde bulunan galerilerden fiyat alabilirsiniz. Otonomi 2.El araba ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Ankara araba pazarı nerede hangi gün kuruluyor, 2.El araç fiyatları ve 2.El araba satışı yapan galerileri bayileri sizler için araştırdık. Ankara vadeli peşinatsız araba hakkında yazdığımız içeriğimizede bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.