Antalya Senetle Araba Veren Galeriler (PEŞİNATSIZ TAKSİTLE)

Antalya senetle araba nasıl alınır? Senetle araba veren galeriler ve peşinatsız taksitle araba alma yolları nelerdir? Her ay taksit ödeyerek istediğiniz araca sahip olmak için veya nakitiniz yoksa hiç peşinatsız araba veren yerleri bularak nasıl araba alacağınızı sizler için Antalya ilimiz de taksitle, senetle ve peşinatsız ticari araç ve otomobil yani araba veren galerileri listeleyeceğiz. Taksitle araba veren galeriler telefon numaralarını aramadan önce iyi bir araştırma yapmanız güvenilir olup olmadığını sorgulamanız varsa yakınlarınızda taksitle araba alan sormanız senetle araba aldıktan sonra problem yaşamamanız için önemlidir. Kepez ve Muratpaşa ilçelerinde taksitle vadeli araba satan kurumsal firmalara ve galerilere göz atmanızı ve fiyat aldıktan sonra detaylı karşılaştırma yapmanız yeterlidir.

Antalya Senetle Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız taksitle araba alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus satın aldığınız otomobilin ikinci el veya sıfır olması fark etmeksizin sizin üzerinize satışının verilmesidir. Bu satış ve devir işlemleri noter huzurunda yapılmaktadır. Antalya da size en yakın ilçe ve mahalle de bulunan noter’e giderek satın almış olduğunuz aracın üzerinize devir işlemini gerçekleştirmeniz olacaktır. Noter devir işlemlerinde satın aldığınız aracın üzerine taksitleriniz bitene kadar rehin işlemi konulacaktır. Taksitleri her ödeme yaptığınız da mutlaka ödeme yaptığınız aya ait senet makbuzunu üzerinize alınız ve bunu saklayınız.

Senetle Araba Veren Galeriler Antalya

Antalya vadeli senetle taksitle oto satan galerilerden bazıları : 

WOWWO Antalya Şubesi

Wowwo antalya ili başta olmak üzere Türkiyenin dört bir yanında senetle satış yapan bir otomobil galerisidir. %35 Peşinat ile kalanını 36 Aya kadar banka kredisiz taksitlendirme yapmaktadır. Kredi notunuz düşük olsa bile araç satın alabilirsiniz.

Adresi : Yenigün, Mevlana Cd. No:64, 07310 Muratpaşa / Antalya

Telefon : (0212) 709 81 81

Çalışma saatleri: 

Haftanın 7 Günü 08:00 ile 19:00 saatleri arasındadır.

Birarabam.com Antalya

Bir arabam dar ve orta gelirli kişileri banka sicili ve kredi notuna bakılmaksızın otomobil sahibi yapan bir firmadır.  Peşinatsiz araba sahibi yapan bu şirket bayanların altın günü mantığı ile çalışmaktadır. Belirli 30 kişilik gruplar oluşur ve 1 ile 18 ay içerisinde araba sahibi olursunuz. Sıranız geldiğin de beğendiğiniz istediğiniz bütçeniz dahilindeki arabayı satın alırsınız birarabam sizin yerinize araç ücretini öder taksitleri bitene kadar rehin koyar sizde bu şekilde araba sahibi olursunuz.

Muratpaşa Şube

Adres: Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı İsmail Aynur Akçor İş Merkezi 25/A Muratpaşa / Antalya
Tel: 0242 248 94 54

Kepez Şube

Adres: Yeşilırmak Cad. Emek Mah. 5/C Kepez / Antalya
Tel: 0212 622 14 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir