Peşinatsız Araba Almak İçin Herşey Burada

Peşinatsız Taksitle Araba Alın

Tüketici olarak yaşamımızı devam ettirmek için birçok gereksinimimiz bulunmaktadır. Gereksinimlerimizi karşılarken bazen tasarruflarımızı bazen de birikimlerimizi ortaya koyarız. Günden güne artık araba almak şart oldu diyenlerin sayısında ise oldukça fazla bir artış gözlenmektedir.

Temel ihtiyaçlarımız doğrultusunda harcamaların büyük bir kısmını kullandığımız için peşinat kalmıyor. Bu nedenle günümüzde araba satın almak isteyen birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi de peşinatsız taksitle araba alınmasıdır. Bankaların verdiği taşıt kredileri arabanın değerinin sadece %50 oranına verildiği için geriye kalan kısmı için peşinat verilmesi gerekmektedir.

Peşinatsız Taksitsiz Nasıl Araba Alınır ?

Otomobil markalarının yaptığı kampanyalar dahilinde kişilere vade yoluyla peşinatsız araba sahibi olma imkanı sunulmaktadır. Satın alınmak istenilen arabanın tamamına kredi tanımlanıp, alıcı kişiye kısa vadeli kredi verilir. Peşinatsız araba satın almak isteyen kişiler, dönem dönem yapılan bu kampanyaları takip etmelidir.

Peşinatsız taksitle araba almak isteyenler için bir diğer yöntem ise kredilerdir. Tüketici kredisi, kişilerin mal varlıkları ve gelirlerine göre limit olmaksızın verilen kredilerdir. Gelirinizin yüksek olması ve banka siciliniz iyiyse krediye başvurabilirsiniz. Eğer alacağınız arabanın fiyatına tüketici kredisi yetmiyorsa aynı anda ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle 2. El Araba Nasıl Alınır ?

Bankalarda ki kredi notunuz yüksekse, bütçenize en uygun taşıt kredisi yapılan başvuru sonucunda onaylanır. İkinci el arabaların model yılına göre farklı faiz oranları uygulanmaktadır. Kredi tutarı ve vade oranları da farklılık göstermektedir. Ayrıca ikinci el araçlar için çekilen taşıt kredilerinde masraf indirimleri uygulanmaktadır. Böylelikle hiç peşinatsız taksitle 2.el araba hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Senetle Araba Sıfır Ve 2. El Taksitle Alın

Peşinatsız Araba Kampanyaları

Büyük otomobil firmalarının düzenlediği peşinatsız araba kampanyaları vardır. Kredi çekmek istemeyen veya peşinatı bulunmayanlar gelir belgesi ile sıfır araçların tamamı için kredi başvurusu yaparlar.

Banka kampanyaları dışında İslami yöntemler olarak belirlenen yöntemler olarak senetli, teminatlı kampanyalardır. Vatandaşı faize sokmadan değişik biçimde araba sahibi yaparlar. Peşinatsız taksitle araba veren galeriler sıfır vadeli senet karşılığında alım satım işlemini gerçekleştirmektedirler. Bazı durumlarda sicil bozukluğu nedeniyle bankalardan kredi almak zorlaşabilir ve başvuru olumsuz sonuçlanabilir. Bu nedenle peşinatsız senetle araba satan yerlere başvurmak araç alımında başvurulan yöntemlerdendir.

Senet ile araba alımı riskli kabul edilir ve bazı durumlarda alıcı zorlayabilir. Arabanın üzerine fark konularak senet karşılığında, peşinatsız taksitle araba alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden senetle araba satış imkanı sunan bazı siteler bulunmaktadır. Güvenilir olan bazı siteler ise şunlardır;

1.Letgo
2.Sahibinden.com
3.Wowwo
4.Otovadeli
5.Birarabam
6.Arabahedefim

Peşinatsız Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

* Mümkünse güvenilir firmalar tercih edin.
* Alacak olduğunuz arabanın piyasa değeriyle aynı olup olmadığını araştırın.
* Yüksek tutarlı peşinat isteyen firmalar ve araçlar yerine size daha uygun olanı seçin.
* Toplu ödeme yapmak istediğinizde veya borcunuzu erken kapatmak istediğinizde size kolaylık sağlayabilecek firmaları tercih etmelisiniz.
* Satın almış olduğunuz aracın tam tutarında fatura edilip edilmediğine mutlaka dikkat ediniz.
* Araç almak istediğiniz firma veya kuruluşun tüketici kanunlarına uygunluğu açısından sözleşmenin olup olmadığına dikkat edin.
* Her ay ödeme yaptıktan sonra ödeme yapıldığına dair dekontunuzu, bulunan senetlerinizi mutlaka alın.

İlginizi Çekebilir:  Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

Taksitle ve sıfır faiz oranlarıyla kampanya düzenleyen Ford finans, Koç Fiat marka araçların en çok tutulan araba modellerinde kredi imkanı sunan firmalardır. Hiç bankalarla uğraşmadan araç sahibi olabilirsiniz.

Renault finansman kampanyasında Megane sedan, Talisman, Symbol modellerine özel hiç peşinatsız uygun faiz oranları ile diyenler için az bir peşinat ile kredi imkanlarından yararlanılarak araç sahibi olabilme imkanı sunulmaktadır. Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenler bu yöntemlerle araç sahibi olabilirler.

Peşinatsız taksitle araba, araba veren galeriler, araba almak istiyorum, hiç peşinatsız senetle araba, 2.el araba, kampanyaları, satan galeri, satışı, vadeli, almak istiyorsanız yukarıdaki firmalara başvurular yapabilirsiniz.

Aşağıdaki iller de yakın zamanda araba ilanları sitemiz üzerinden yayınlanacaktır. Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyon karahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan,Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta,

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün