ATM Yeri Arayan Bankalar Yer Önerme • ATM Kiralama Fiyatları (2022)

ATM yeri arayan bankalara ATM yeri önerme işlemleri nasıl yapılır? Bankalara ATM yeri nasıl kiralanır? Hangi bankalar ATM yeri arıyor ve bankamatik yeri kiralamanın tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız. Bankacılık işlemlerinin birçok konuda ihtiyacımız olduğunda özellikle anlık çevremizde en yakın şubesi ile işlem yapabiliyoruz. Ancak şubelerin çalışma saatleri belirli saatleri kapsadığı için 7/24 kullanılabilen ATM’ler bize yardımcı oluyor.

ATM kiralama fiyatları nedir? Artık bankalar daha fazla ulaşılabilir olabilmek için birçok bölgeye bankamatik cihazı yerleştiriyor. Bazı kalabalık bölgelere aynı banka 2 bankamatik cihazı da koyabiliyor. Bu durumdan dolayı son zamanlarda birçok dükkan mülkü olan kişi bankamatik kiralama şartları ve ATM kiralayan bankaları öğrenmek için araştırma yapıyor. Bizde sizler için bu içeriğimizde ATM kiralama danışmanlığı, ATM yeri önerme formu başvurusu ve Bankamatik ATM kiralama fiyatları hakkında bilgilendireceğiz.

Bankalara ATM Kiralama Nedir, Karlı Mıdır?

Bankalara kiralık yerim var diyenler bulunuyor. ATM kiralama bankaların cihazlarına yerleştirebileceği şekle uygun mülkleri bulunan kişilerin banka ile anlaşıp belirli bir alanı kiraya vermesidir. Bu kiralama sonucunda her ay veya sözleşmeye bağlı olarak yıllık kiralamak suretiyle ciddi gelir elde edilebilir. Örneğin 30 metrekare vitrini olan bir dükkanın yerine 2-3 ATM kiralanarak çok daha fazla gelir elde edebilme şansı olabilir.

Kiralık ATM yerim var, ATM’lere kiralık dükkan sahibiyim diyenler dükkanın konumuna ve büyüklüğüne göre ATM kiralama fiyatları karlı olabilir veya olmayabilir. Büyük dükkanın bir alanı ATM cihazlarına ayrılarak da hem dükkan kirası devam ettirilebilir hem de bankadan kira alınabilir. Sonuç olarak ATM kiralamanın birçok dükkan sahibi için oldukça karlı olabileceği görünüyor. ATM kiralama formu başvurusuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ATM Yeri Arayan Bankalar Hangileri?

Hangi bankalar ATM yeri arıyor? Dükkan sahiplerinin bankamatik kiralama başvurusu yapmak için hangi bankaların ATM yeri aradığını araştırıyor. Bankalar bankamatik cihazlarına yoğun noktalara yerleştirmek için yüksek kiralar ödeyebiliyor. Etrafınızda bulunan bankamatik şubelerini göz atarak ne kadar bankalar tarafından mülk sahiplerine ne kadar talep geldiğini görebilirsiniz. Kiralık ATM yeri arayan bankalar listesini sizin için derledik.

ATM yeri arayan bankalar şunlardır;

 • Garanti Bankası
 • Akbank
 • Ziraat Bankası
 • Finansbank
 • Vakıfbank
 • Denizbank
 • İNG Bank
 • Halk Bankası
 • TEB
 • Yapı Kredi
 • İş Bankası
 • PTT ATM (Dükkan ile birlikte)

Yukarıda listelediğimiz kiralık ATM yeri arayan bankalara dükkan kiralama formu, atm yeri önerme ve fiyatları için içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

ATM Yeri Önerme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bankalara ATM yeri önerme nasıl yapılır? Bankalara ATM yeri önerme işlemi yaparak mülkünüzü kiraya verebilirsiniz. Bulunduğunuz bölge ve dükkan konumu uygun olduğu sürece bankalar için her yerde bulunmak istemeleri sayesinde bankalara bankamatik kiralama şansınız yüksek olabilir. Her başvuru değerlendiriliyor ancak her başvurunun onaylanması mümkün değildir.

ATM yeri kiralama formu var mı? Tabi ki bankamatik yeri için başvurular ücretsiz olduğu için mutlaka şansınızı denemelisiniz. Bankalara ATM yeri nasıl kiralanır ve ATM kiralık dükkan nasıl verilir sorunuzu cevaplayacağız. Kiralık yerim var diyorsanız bankalar için ATM’ye kiralamak iyi gelir sağlayabilir.

Tüm Bankalara ATM yeri önermek için şunları yapabilirsiniz;

 • Garanti Bankası ATM yeri önerme ve kiralama formu için buraya tıklayarak resmi web sitesinden işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Akbank ATM kiralama yer önerisinde bulunmak için bu sayfaya gidebilirsiniz.
 • Ziraat Bankası ATM kiralama başvurusu formu ve yer önerisi için Ziraat İletişim formunu kullanabilirsiniz.
 • Finansbank ATM yeri kiralama önerisi için burayı tıklayabilirsiniz.
 • Vakıfbank ATM başvurusu için burayı ziyaret edebilirsiniz.
 • Denizbank kiralık ATM yeri önerme ve başvuru için buradan iletişime geçebilirsiniz.
 • Halkbank bankamatik ATM yeri önerisi ve kiralama formu için şu sayfayı kullanabilirsiniz.
 • İş Bankası ATM kiralama yerinizi önermek için ilgili web sayfasına ulaşabilirsiniz.
 • Yapı Kredi ATM yeri önerme formu veya ATM’ye kiralık yerinizi bildirmek için resmi web sitesine bakabilirsiniz.
 • TEB ATM kiralama formuna ulaşıp ATM için yer önerisinde bulunabilirsiniz.

Yukarıda ki listeden dilerseniz belirli bankalara veya kiralık atm yeri arayan bankalara başvuru formuna ulaşabilirsiniz. ATM için kiralık yer arayan bankalara başvuru yaparken doldurduğunuz iletişim bilgilerin doğru olmasına dikkat edin ki banka sizinle iletişim kurabilsin. Bankamatik yeri kiralama formunu doldurduktan sonra ATM’ye kiralık yeriniz varsa sizinle iletişime banka geçecektir.

ATM Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Kiralık yerim var bankalara ATM yeri önermek istiyorum diyenler için ATM kiralama fiyatları oldukça değişkendir. Popüler bölgede bulunan işlek caddelerde ATM kira fiyatları ciddi rakamları bulabiliyor. Örneğin 2-8 m2 alan için yıllık 400-500 bin TL kira bedeli bulunan yerlerden söz etmek mümkün.

Ayrıca birden fazla bankamatik yeri arayan banka ile anlaşabilirseniz bu gelirin oldukça iyi rakamlara ulaşacağını söyleyebiliriz. ATM’nin konumuna ve işlekliğine göre 100 Bin TL ve katları kira ile ATM’ye kiralık yer verilebiliyor.

ATM Yeri Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılır?

ATM kiralama şartları nedir? ATM yeri kiralama sözleşmesi tamamen sizin şartlarınıza ve bankalarla olan anlaşmanıza bağlıdır. Bankalar tarafından bankamatik yeri öneriniz kabul edilmiş ve sizinle iletişime geçildiyse sözleşme hazırlayan hukuk bürolarından ve ATM kiralama danışmanlık veren çözüm ortaklarından destek alabilirsiniz.

YouTube video
ATM Kiralama Sözleşmesi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

ATM Kiralama Danışmanlık Hizmeti Veren Şirketler Var Mı?

ATM yönetimi kiralama hizmeti veren bankalara kiralık yer danışmanlığı şirketleri bulunuyor. Gayrimenkul sahibi olup bankalara ATM cihazları için kiraya vermek isteyenler ile ATM için kiralık yer arayan bankaları buluşturan çözüm ortakları bulunuyor. Bu şirketler anlaşma prosedürleri ve diğer konularda destek hizmeti sunuyor. Bu konuda sorunlarınıza daha kolay çözüm bulmak için danışmanlık veren şirketler ile çalışabilirsiniz.

Bankalara dükkanımı nasıl kiraya verebilirim diyenler için ATM yeri kiralama danışmanlığı veren şirketlerle ilk önce mutlaka resmi ve güvenilir olduğundan emin olup araştırdıktan sonra anlaşma yapmalısınız. ATM kiralama danışmanlık İstanbul, İzmir, Antalya ve birçok büyük ilimizde hizmet veren şirketler bulunuyor.

Kiralık Yerim Var Bankalar Nerede Yer Arıyor?

Bankamatik yeri kiralamak isteyen bankalar nerede bulunuyor? Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde banka şubeleri ve bankamatik cihazları konuşlanıyor. En yakın ATM yeri bankalar için önemli bir yer tuttuğundan dolayı her ilde bankalara ATM yeri önerme veya kiraya verme durumunuz vardır. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Aydın gibi büyük illerimizde daha çok talep olsa da diğer illerde de eksik noktalar olabiliyor.

Bankamatik için kiralık yeriniz bulunuyorsa siz de ATM yeri arayan bankalara başvurabilir yüksek kiralama fiyatları ile mülkünüzü değerlendirebilirsiniz. Bu içeriğimiz bankalara ATM yeri nasıl kiralanır ve ATM yeri önerme formu doldurma işlemleri hakkında sizleri bilgilendirdik. Bankalara ATM yeri kiralama hakkında tüm sorularınızı aşağıdan yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Kiracı Olduğum Yeri Bankalara ATM Kiralayabilir Miyim?

Kiracı olduğunuz yerin sahibi ile anlaştığınız takdirde bankalara ATM olarak kiraya verebilirsiniz.

Mülkümü Kaç Bankaya ATM Olarak Kiralayabilirim?

Mülkünüz metrekare olarak uygunsa birden fazla bankaya ATM kiralayabilirsiniz.

Site Ortak Alanı ATM Kiralanabilir Mi?

Site yöneticisi ve yönetimde hakkı bulunanlar anlaştığı sürece site ortak alanı ATM’lere kiraya verilebilir.

ATM Kiralama Şartları Nelerdir?

En önemli ATM kiralama şartı kiraya verilecek noktanın işlek caddede bulunması ve aynı bankanın ATM’sinin bulunmamasıdır. Bazı durumlarda aynı bölgede 2 ATM kiralanabiliyor.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

16 Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. ATM yeri arayan bankalar bankalara kiralık dükkanım var. İstanbul bağcılar güneşli mahallesi fevzi çakmak caddesi bulunan dükkanımı bankalara kiraya vermek istiyorum kiralık atm yeri için iletişime geçin.

 2. İstanbul çatalca merkezde bankalara kiralık yerim var. Bankalara ATM için 2 adet yerim mevcut mail yolu ile ulaşabilirsiniz

 3. Bankalara kiralık atm yerim var. ATM’ler için işyerimi kiraya vermek istiyorum. Ankara akşemsettin mahallesinde kiralık atm yeri arayan bankalar bana ulaşabilir mi?

 4. Kırklareli Babaeski de kiralık ATM yeri veriyorum.

  Bankalara kiralık yerim var. ATM olarak kiraya vermek istiyorum Kırklareli ilinde tam bankalara uygun kiralık lütfen ulaşın.

 5. İzmir yeşillik caddesi 4271 4/ a sok girişi köşe işlek alanda bulunan yerimi ATM kiraya vermek istiyorum.

  Bankalara kiralık atm yerim var kiraya verenler arasındayım.

 6. Merhaba, bankalara kiralık atm yerim var. Ankara etlik adnan yüksel caddesinde 20 m2 dükkanım var durağın arkası karşımda şok market ve çarşamba günleri pazar var bankamatik için kiraya vermek istiyorum.

  ATM yeri arayan bankalar bana ulaşabilir atm yeri önerme formunuda doldurdum.

 7. Bulunduğum mahallede hiç ATM yok sanayi bölgesi ATM yerim var bankalara kiralamak istiyorum iletişime geçermisiniz?

  Ayrıca bankalara ATM kiralama şartlarını daha detaylı öğrenme şansımız var mı?

 8. İstanbul Esenyurt namık kemal mahallesi Tonguç baba caddesinde işlek cadde Torium AVM yanında yerimin bir kısmını bankalara atmye kiralık vermek istiyorum. Kiralık yer arayan bankalar bana ulaşabilir.

 9. İstanbul Bakırköy Yenimahalle Marmaray istasyonu tam karşısı dükkanı atmlere kiralamak istiyoruz. ATM kiralama yeri arayan ve bankamatik kiralama ile ilgilenenler bankalara duyurulur.

 10. istanbul arnavutköy tayakadın cadde cephe yerim var atm ler için uygun çevrede atm yok. İyi bir fiyat teklif gelirse kiraya verebilirim.3. havalimanı na 1 km mesafede çevre de ki yerleşim yerlerinin ortak kesişme noktası görülmeye değer.

  Atmlere kiralık yerim var. Bankalara kiralık atm yerimi vermek istiyorum.

 11. Bankamatik için Cadde üzeri uygun bahçem var bir kaç tane bankaya kiralık vermek için uygun uludağ cad Eyüp
  imar son durak. Bankalara kiralık atm yeri vermek istiyorum nasıl ulaşabilirim?

 12. Zeytinburnu Beştelsiz Mahallesi 5 yol Sokak 4. Noterin yan tarafı bankalara kiralık ATM yerim var.

  Bankalara kiralık yerim var bana ATM veya şube için ulaşabilirsiniz.

 13. İzmir karşıyaka alaybeyde köşe dükkanım var. Önünde park ve yakınında muhtarlık, okul ve sağlık ocağı var. 1 den fazla atm koymaya müsait yerim var. Bankalara kiralık ATM yerim var ilgilenenler ulaşabilir.

 14. İstanbul Kadıköyde ATM’lere kiralık yerimiz var sözleşmeli şekilde yıllık bankalara kiralık vermek istiyorum. Anadolu yakasında olduğu gibi Avrupa yakasındada var ATM kiralama yeri danışmanlık şirketleri bize ulaşabilir.

 15. Şanlıurfa Eyyübiye Divanyolu caddesi Camikebir sokak no 6 da kuyumcular çarşısı mevkiinde, Balıklıgöle 300 metre, çarşı PTT ye 80 metre mesafede bulunan ana yol güzergahında inşaatı yeni tamamlanmış modern güncel yapımız 250 metre, girişi çephesi 6 metre, iki ayrı giriş çıkışı mevcuttur, 11 bloktan oluşan banka ATM si veya bankaya kira usulüyle verilmektedir bilgilerinize sunarız.

  Ziraat Bankası, Halkbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Finansbank, Vakıfbank’a kiralık yerim var ATM’ye kiraya vermek istiyoruz.

  1. Ben Cihangir Kayseri Melikgazi mustafa Kemal paşa bulvarı yol üzerinde 20m2 lik 3 tane dükkanım var .birden fazla ATM koyulabilir .kiraya vermeyi düşünüyorum ilgilenen bankalar yada danışmanlar bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir