Banka Dışında Kredi Veren Yerler Firmalar Kurumlar Belgesiz (KESİN ONAYLI)

Banka dışında kredi veren yerler hangileri? Banka harici kredi almak istiyorum? Banka dışında kredi veren kurumlar; çeşitli faktoring firmaları, danışmanlık firmaları, kuyumcu ve döviz büroları gibi yerler olmaktadır. Banka dışında para veren yerler de tıpkı bankanın alınan kredinin üzerine faiz eklemesi gibi verdikleri tutarın üzerine komisyon almaktadırlar. Banka dışında para alınan yerlerden taksit ve senet ile para alınabilmektedir. Senet imzalandığı için para alınan yerlerin güvenilir ve yasal olup olmadığı konusunda dikkatli olunması, gerekli araştırmaların yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde dolandırılabilir veya tahmin edilenden daha fazla borç altına girilebilmektedir.

Bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim? Banka dışında kredi arayan kişilerin aradığı senetle kredi acil para arayan kişilerin herhangi bir şahıs veya Faktoring şirketi gibi aracı kurumlardan borç alması işlemidir. Genellikle ülkemizde senetle para borç verme işlemi tefeciler aracılığıyla yapılmaktadır. bu durumda aslında yasal olmayan bir haksız kazancın var olmasına yol açmaktadır. Ancak acil nakit para ihtiyacı olan kişilerin çek kırdırma yaptığı faktoring şirketleri gibi birçok aracı firma kurum ortaya çıkmıştır. Yazımızın devamında acil nakit verilir ilanları yayınlayan ve kredi veren kurumlar hangileridir? Banka dışında kredi veren finans şirketleri var mı? Belgesiz anında kredi veren bankaların detaylarını paylaştık.

Banka Harici Kredi Almak İstiyorum

Kredi çekemiyorum ne yapmam lazım? Banka haricinde kredi almak isteyenler için öncelikle acil nakit para lazım olduğunda banka dışında kredi veren yerleri araştırmadan önce bankalarda ki durumunuza göre kredi başvurusu yapmanızı öneririz. Eğer banka kredi siciliniz kötü durumda ise bankasız kredi almak için acil para bulma yöntemlerine bakabilirsiniz. Yasal olmayan ve resmi geçerliliği bulunmayan hiçbir yönteme başvurmamalısınız.

Banka Harici Kredi Veren Yerler

Kredi çekemiyorum, bankalar kredi vermiyor? Nakit para ihtiyaçlarınızda banka kredisi başvurusu yapmanız en sağlıklı olandır. Kredi başvurunuzun anında onaylanmasıyla paranız hesabınıza düşer. Bankalar kredi vermiyor ise banka dışında para alınabilecek yerler aşağıda sıralanmıştır:

 • Faktoring şirketlerinden para talep edilebilmektedir.
 • Senet karşılığı kredi veren bankalardan acil nakit ihtiyacı karşılanabilmektedir.
 • Kuyumculardan para alınabilmektedir.
 • Beyaz eşya ve elektronik cihaz satan mağazalardan senetle ya da taksitle para alınabilmektedir.
 • Bazı döviz bürolarından nakit para alınabilmektedir. Ancak bu büroların yaptıkları işlemler yasal sayılmamaktadır.
 • Faturalı hat üzerinden kredi veren operatörlerden kredi talep edilebilmektedir.
 • Yeni nesil sanal tefeciler banka dışında para veren yer arayanlara yardımcı olmaktadır.
 • Bankaların eksi bakiyeleri ile acil nakit ihtiyaçları karşılanabilmektedir.
 • Kredi kartlarının küçük meblağlı hesapları üzerinden para alınabilmektedir.
 • Ön ödemesiz kredi veren yerlerden ön ödeme yapmaya gerek kalmadan para alınabilmektedir.

Banka haricinde para alırken mutlaka dikkatli araştırma yapmalı ve kesinlikle yasal olmayan herhangi bir resmiyeti bulunmayan şahıs ve firmalardan uzak durulmalıdır. Banka dışında kredi veren kurumlar hakkında dikkatli olmalısınız.

Banka Harici Kredi Veren Kurumlar

Acil nakit lazım kredi çekemiyorum kara listedeyim? Banka dışında para veren faktoring şirketleri ile para almak isteyenlerin ellerinde bozdurulması gereken çek veya senet bulunması gerekmektedir. Henüz vadesi gelmemiş olan çek veya senet ile faktoring şirketine gidilmeli ve paraya çevrilmelidir. Örnek vermek gerekir ise; değeri 20.000 TL olan ve 3 ay sonrasında ödenmesi gereken bir senet, faktoring şirketi aracılığı ile bugün paraya dönüştürülebilmektedir. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu; çek ve senet işlemlerinin yapılabileceği güvenilir faktoring şirketlerini web sitesinde listelemektedir. (BDDK Lisanslı hizmet veren faktoring şirketlerine buradan ulaşabilirsiniz.)

Senetle Para Veren Faktoring Şirketleri

İnternet de birçok web sitesi içeriğinde senetle kredi, acil senetle kredi, para veren yerler Faktoring şirketler ve saireler gibi içerikler dolaşmaktadır. Faktoring şirketler sadece yasal olarak resmi bir şekilde hizmet veren firmalara senetle kredi imkanı sağlar. Kesinlikle bireysel olarak yapılan başvurulara senetle para vermemektedir. 

Ancak bazı istisnai durumlar oluşabilmektedir bu durumlarda bireysel olarak borç talep eden kişinin mal varlığının olması üstüne kayıtlı gayrimenkullerin olması senetle kredi almasını bireysel olarak kolaylaştırır. Bunun haricinde hiçbir şekilde bireysel şahısa kredi verilmez.

Senetle Elden Borç Para Veren Şahıslardan Para Alınmamalıdır!

Elden borç verip senet imzalatan şahıslarsan uzak durmak, banka dışında para veren yerleri arayanların dikkat etmeleri gereken en önemli noktalardan biridir. Tefecilik olarak isimlendirilmektedir ve verilen borcun geri ödemesini 10 kata kadar faiz ile talep edebilmektedirler. Dolayısı ile yasal olarak nakit para alınabilecek yerler tercih edilmelidir.

Ön Ödemesiz Komisyonla Kredi Çıkartan Fimalar

Ön ödemesiz komisyonla kredi aldıran firmalar bulunmaktadır. Bireysel kredi veren şirketler olarak da bilinen bu kredi danışmanlık firmaları sayesinde, kredi sicili bozuk olup bankalardan kredi alamayanlar da kredi alabilmektedirler. Danışmanlık firmaları paraya ihtiyacı olanlardan sadece komisyon talep etmektedir. Firmalar bankalardan kredi almaktadırlar. Ardından aldıkları kredi tutarını bankalardan kredi alamayan müşterilerine vermektedirler. Paranın geri ödemesini ise müşterileri danışmanlık firmalarına yapmaktadır. Banka dışında para veren yerler arasında olan danışmanlık firmaları; bayi bazında çalışan firmalar olmaktadırlar. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. Bu firmalar talep edilmesi durumunda müşterilerinin adreslerine yetkili göndererek evlerinden çıkmadan ve bankaya gitmeden kredi alabilmelerini sağlamaktadır.

Telefon Üzerinden Firmalardan Senetle Kredi Almak

Telefon üzerinden senetle şirketlerden para almak mümkündür. Bankalardan kredi almaya gerek kalmadan telefon alınacak olan firmalardan senet ödeyerek taksit karşılığında telefon alınabilmektedir. İnternet üzerinden veya telefon satan firmalardan telefon sipariş edilebilmektedir. Telefonu teslim aldıktan sonra 6 veya 12 senet imzalatılmaktadır. Ardından telefon fiyatına vade farkı eklenmektedir ve vade farkı ile beraber geri ödemesi yapılmalıdır. Ancak telefonun kutusunu açmadan geri vererek telefon ücretini geri alabilmek mümkündür. Örnek vermek gerekir ise; bu sayede 5.000 TL’lik bir telefon üzerinden 5.000 TL nakit para elde edilebilmektedir. Ancak vade farkı ile beraber geri ödemesi 9.000 TL’yi bulabilmektedir. Acil nakit ihtiyacı duyanlar için bankadan kredi almak gibi tercih edilebilen yöntemlerden biridir.

Senetle Taksitle Beyaz Eşya Satın Alarak Para Almak

Beyaz eşya satan mağazalardan para almak, acil nakit ihtiyacı olanların uyguladıkları yöntemlerden biridir. Kredi kartı bulunmayan veya kredi kartı ile alışveriş yapmayı tercih etmeyen kişilere taksit ya da senet ile beyaz eşya satın alma fırsatı sunan mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalardan senet yaparak beyaz eşya alındıktan sonra malı teslim almadan tekrar mağazaya teslim ederek parasının alınabilmesi mümkündür. Bu sayede satış yapmış gibi göstererek aslında müşterilerine nakit para vermektedirler. Ancak beyaz eşya mağazaları da belirli bir oranda komisyon aldıkları için ürünün geri ödeme tutarı, satış fiyatından daha fazla olmaktadır.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Almak

Faturalı hat üzerinden para almak isteyenlerin faturalı hatları üzerinden kullanmış oldukları cep telefonları tarifelerine ek olarak satış yapılmış gibi gösterilmektedir. Alınan cep telefonunun satılması ile beraber ihtiyaç duyulan para da elde edilebilmektedir. İşlemlerin yapıldığı firmalar bu işlem için komisyon ücreti talep etmektedirler. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi bayiler aracılığı ile hat üzerine kredi alabilmek mümkündür.

Borç Para Veren Şahıslardan Yardım Almak

Borç para veren kişilerden faizle para almak suçtur. Paranın geri ödemesini faiz ile istediklerinde tefecilerden bir farkları olmamaktadır. Ancak acil nakit ihtiyaçlarında yakınlarından faizsiz bir şekilde borç para alınabilmektedir. Bu sayede bankalardan kredi talep edilmesi ile uğraşmak ve faiz ödemesi yapmak yerine kısa süre içerisinde ihtiyaç duyulan tutara ulaşılabilmektedir.

İş İnsanlarından ve Ünlü Derneklerden Para Almak

Para veren iş insanları ve dernekler; yalnızca gerçekten ihtiyaç sahibi olan insanlara para vermektedirler. Bu sebeple önemsiz ve keyfi konular dolayısı ile para ihtiyacı olanların iş insanlarından ve derneklerden para talep etmeleri tavsiye edilmemektedir. Acil hastası olan, gerçekten maddi anlamda çok kötü durumda olan kişilere iş insanları, dernekler ve çeşitli yardımsever Twitter hesapları; banka dışında para veren yerler arayışında olan zor durumdaki kişiler için yardım toplamaktadırlar.

Senetle Kredi Veren Finans Kurumları

Banka dışında kredi veren finans şirketleri hangileri? İnternet üzerinden veya Bulunduğunuz illerde hizmet veren Finans şirketleri, bankalardan kredi alamayan icralık, kara listeye girmiş, Findeks kredi notu düşük kişilere senetle kredi yani para vermektedir. Bu şirketler Senetle para verebilmek için herhangi bir gelir belgenizin olmasını talep ederler. Örneğin emekli maaşınız, SGK’ lı çalışıyorsanız maaş bordronuzu sizlerden isterler.

Bu şirketler sizlere yüzde 15 bir komisyon karşılığında anlaşmalı oldukları bankalar aracılığıyla Kredi imkanı sağlamaktadırlar. Finans şirketleri  kredi çekerken sizlere referans olmaktadırlar Bu sayede hızlı bir şekilde istediğiniz acil paraya sahip olabilirsiniz.

Örneğin 10.000 TL bir kredi çektiğini düşünelim burada Finans şirketi sizden yüzde 15 lik bir komisyon olarak talep etmektedir. yani elinize geçecek para 8.500 TL olacaktır.

Kısacası bu finans şirketleri sizlere parayı kendi ceplerinden vermiyorlar tamamen anlaşmalı oldukları banka şubeleri aracılığıyla sizlere referans olarak kredi çekmenizi sağlıyorlar Kara listede olsanız veya kırmızı listede Kredi notu düşük olsanız dahi hemen kredi almanızı sağlıyorlar.Ankara izmir İstanbul Adana Muğla Aydın Balıkesir Antalya Diyarbakır Kayseri Eskişehir Malatya Bursa Edirne Sakarya Adapazarı Düzce Kocaeli Bolu Zonguldak Trabzon Bodrum Fethiye Marmaris Kuşadası Alanya Denizli Manisa Konya gibi illerde bu firmalar hizmet vermektedir.

Kuyumculardan Senetle Borç Para Almak

Kuyumculardan borç para almak, özellikle 20 sene öncesinde kuyumcuların banker gibi de hizmet verdiği dönemlerde çok daha yaygındı. Senetle altın satıyor gibi göstererek borç para veren birçok kuyumcu bulunmaktaydı. Kredi kartı ile altın alma döneminin başlaması ile beraber kuyumcuların elden direkt borç para vermeleri çok mümkün olmasa da dolaylı yollardan kuyumculardan borç para alabilmek mümkün olmaktadır. Senetle ve taksitle altın satma yetkisi verilen kuyumculardan senetli altın alınabilmektedir ve doğal olarak da borç para alınabilir olmaktadır.

Banka Harici Senetle Kredi Veren Yerler

Senetle borç para verenler şahışlar, galeriler aracılığıyla para bulunur mu? Acil paraya ve krediye ihtiyacımız varsa en son çare senetle kredi veren yerleri bulmak Fakat bu da sizlere tefeci bulmaktan başka bir çare bırakmıyor. Senetle para veriyorum, senetle para veren ikrazatçılar tefeciler hakkında uyarımız var. Maalesef bu konuda hiçbir tefeci internet üzerinde kendini tanıtarak para vermez. O yüzden ancak telefon hattınıza yada kredi veren yerler üzerinden para bulabilirsiniz. Tefecilik yasal bir iş değildir Türk Ceza kanunlarınca yasaklanmıştır. Bu yüzden para için başınız derde sokmayın veya tanımadığınız kişiler tarafından dolandırılmayın. En yakınınızdaki kişilerden nakit borç para almanız daha doğru olacaktır.

Belgesiz Anında Kredi Nasıl Alınır?

Biliyorsunuz ki bankalar tüketici kredileri verirken gelir belgesi veya kredi notu gibi durumlara göre sizlere Kredi imkanı sağlamaktadır. Tamamen hızlı ve acil şekilde kredi alabileceğiniz cep telefonuna anında kredi veren bankaları size anlatacağız. Aşağıda listelenen bankalar sizlere hızlı bir şekilde anında online onaylı ihtiyaç kredisi hizmeti vermektedir. Findeks kredi notunuz düşük olsa bile bu bankalar size kredi imkanı sağlamaktadır. Yalnız kredi almak için Tek şart herhangi bir yerde SGK lı olarak çalışıyor olmanız istenmektedir veya herhangi bir resmi kurumda çalışıyor olmanız gerekmektedir. Bu bankalar serbest çalışan yıllık olarak hesaplarına düzenli olarak para giriş çıkışı yapan kişilere anında acil kredi ve para vermektedir. Kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Belgesiz Anında Kredi Şartları

 • Herhangi bir işyerinde SGK lı olarak çalışan kişiler
 • Serbest olarak  sigortasız çalışan fakat yıllık olarak düzenli gelire sahip olan kişiler
 • Resmi kurumlardan emekli maaşı alan emeklilerimiz de anında kredi alabilmektedir
 • Devlet memuru resmi kurum işçisi olarak çalışanlarda acil anında belgesiz evrak kredi alabilir.
 • Adına kayıtlı gayrimenkul ve araç sahibi kişiler dul ve yetim aylığı alan kişilerde  anında ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

Kimler Anında Belgesiz Kredi Alamaz?

 • Son bir yıl içinde herhangi bankadan kredi çekerek İcralık olan kişiler
 • Daha önce hiç kredi kartı kullanmamış kişiler
 • Findeks kredi notu 600 puandan düşük kişiler
 • 18 yaşından küçükler ve 75 yaşından büyükler

Anında Kredi Veren Bankalar Listesi

 • Aktifbank (Nkolay Kredi)
 • Odeabank
 • QNB Finansbank
 • TEB Cepteteb
 • Garanti Bankası
 • Ziraat
 • Yapıkredi
 • Şekerbank
 • İş Bankası
 • Denizbank

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu

Findeks kredi notunuz en düşük seviyede olsa bile en hızlı kredi veren banka Aktif Bank kör nkolaykredi.com web sitesi üzerinden yapacağınız hızlı başvuruyla anında hesabınıza para   yatırılmaktadır. benim 13000 TL maksimum 30.000 TL kadar ihtiyaç kredisi anında onaylı hesabınıza aktarılır.

Odeabank Anında Hazır İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

 Odeabank anında ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet şubesi mobil şube ve şubelerden yapabilirsiniz.Minimum 2000 TL maksimum 20.000 TL kadar 60 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurularınızı gelir belgesiz, kefilsiz olarak  gerçekleştirebilirsiniz. Sadece nüfus cüzdanı ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

PTT Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

PTT emekli kredisi Aktif Bank şubeleri gerçekleştirilen bir kredi  hizmetidir. kefilsiz şartsız PTT şubelerinden anında kredi alabilirsiniz. Bunun için herhangi başka bir banka şubesine gitmenize gerek yoktur. 60 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi ne emekli vatandaşlarımız için 60 ay vadeli olarak yüzde 2.59 Faizler emeklilerimize sunmaktadır. 

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

Aylık 1.49 faiz oranı ile 35 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Finansbank sadece nüfus cüzdanı ile hızlı kredi başvurusu sağlamaktadır düşük kredi puanlı olan kişilere anında kredi hizmeti vermektedir. Cep telefonunu izle hızlıca başvuru yapabilir  tüketici krediniz hemen hesabınıza yatar.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB bankasının kredi hizmet veren markası olan cepteteb ihtiyaç kredisi servisi sizlere şubeye gitmeden anında 50000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Yüzde bir nokta 49 aylık faizle kredi veren cepteteb cep telefonunuzla yapacağınız başvuru ile anında onay vermektedir.  kefilsiz şartsız gelir belgesiz kredi sunmaktadır. Sadece kimlik ile başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Akbank, Yapı Kredi, ING Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıflar Bankası, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk Şekerbank gibi bankalarda 5 dakika içerisinde anda hızlı bir şekilde sizlere ihtiyaç kredisi vermektedir. Yukarıda saydığımız bankalar belgesiz hemen kredi veren banka vardır hafta sonu dahil anında kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Acil kredi başvurusu nasıl yapılır ve nereden yapılır derseniz bankaların web sayfaları mobil internet şubeleri veya Size en yakın şubelerde yapılmaktadır.

Kredi çekemiyorum ne yapmalıyım, banka harici banka dışında nereden kredi bulabilirim sorunuzu kredi veren kurumlar, firmalar ve yerleri sizlerle paylaştık. Banka harici kredi veren şirketler hakkında tüm sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Acil Anında Kredi Başvurum Onaylanır Mı?

Bankalar acil kredi verirken Öncelikle Kredi notuna bakarlar bazı bankalar kredi notu düşük olsa dahi veya herhangi bir banka ile problemli olsanız dahi kendi insiyatifinde anında kredi vermektedir yukarıda yazdığımız 5 banka en hızlı sonuç alabileceğiniz bankalardır. Sizlere tavsiyemiz arka arkaya lütfen kredi başvurusu yapmayınız.

Kredi Başvurum Reddediliyor Ne Yapmalıyım? 

Krediniz onaylanmaz ise kredi notunuz her başvurudan sonra daha da düşmektedir. Gelir belgesi ile kredi alma yoluna gitmelisiniz.

3 Yorum Yapılmış Tıkla Soru Sor...

 1. Acil nakit para lazım icralık borcumu kapatmak için nerden bulacağım 200 bin tl borç icra kapatma kredisi hiç bir yerde bulamıyorum .aylık gelirim 6000 tl
  acil dönerseniz sevirim

 2. Acil para lazım nakit para ihtiyacım var elden taksitle senetli para veya acil kredi nakit ihtiyacım var gereken şartlar nedir acaba

 3. 8000 tl borç nakit para arıyorum acil para lazım senetle para senetle altın verenler nerden ulaşabilirim size bu sitede iletişim için bir yol bulamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir