En Kolay Kredi Veren Bankalar 2022 – Anında Onaylı Başvuru

En kolay kredi veren bankalar acil finansmana ihtiyaç olduğu durumlarda diğer bankalara göre daha avantajlıdır. Günümüzde online bankacılık işlemlerinin gelişmesi ile beraber şubeye gitmeden de kolay kredi çekme imkanı bulunur. Normal bankacılık prosedürlerinde olduğu gibi evrak talebinde bulunulmaması veya kefil istenmemesi, kredi alım sürecinin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Kolay kredi veren bankaların diğer bir avantajı ise ilgili bankanın müşterisi olmayanların da kredilerden yararlanabilmesidir. Anında kredi başvurusu yaparak onaylı kredinizi hesabınıza çekebilirsiniz.

En kolay hangi banka kredi veriyor? Kredi başvurusu yapmak isteyen birçok kişi hangi banka daha kolay kredi verir araştırıyor. Özellikle acil kredi ihtiyaçlarında anında onaylı ve cepten kolayca hesaba alınabilecek krediye nasıl başvuru yapabileceğinizi sizin için derledik. İçeriğimizde cepten anında onaylı kredi veren tüm bankalara başvuru yollarını sizinle paylaşacağız.

Hangi Bankalar Kolay Kredi Verir?

En kolay kredi hangi bankadan alınır sorusunun cevabı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Kredi onayını hemen almak için hangi bankalara başvuru yapabileceğinizi araştırdık. Cepten hesabınıza anında yatırılan en kolay kredi veren bankalar aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cepten anında onaylı en kolay kredi veren başlıca bankalar şunlardır;

 • TEB
 • Aktifbank N Kolay Kredi
 • QNB Finansbank
 • ING Bank
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı Kredi
 • Vakıfbank
 • Garanti BBVA
 • Yapı Kredi
 • İş Bankası
 • Alternatif Bank

Hangi bankalardan kolay kredi alınabileceğini yukarıdaki listeden bulabilirsiniz. Dijital olarak başvurabileceğiniz en kolay kredi veren bankalar, müşterisi olmayanlara kredi imkanı tanırken pek çok banka yalnızca müşterisi olanlara kredi olanağı tanımaktadır. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaları yazımızın devamında listeledik.

Aktifbank N Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Aktifbank kolay kredi avantajından N Kolay dijital bankacılık sistemi aracılığı ile yararlanılır. En kolay kredi veren bankalar arasında olan Aktif Bank N Kolay Kredi hesaplaması tüketicilerin 2 bin TL – 40 bin TL arasınadaki finansman ihtiyaçları, N Kolay tarafından sunulan hizmet sayesinde mümkündür. Vade süreleri 3 ay – 36 arasında belirlenen kolay kredi, acil nakit ihtiyaçlarında kurtarıcı olmaktadır.

N Kolay Kredi başvurusu nasıl yapılır? İşlemlerin online olarak yürütülmesi sayesinde başvuranların şubelere gitmesine veya evrak sunmasına gerek kalmaz. Aktifbank müşterisi olmayanlar bile evlerine gönderilecek olan evrakları imzaladıktan sonra kredi talepleri sonuçlanacaktır. N Kolay kredi başvurusu onaylandığı takdirde belirlenen kredi tutarları hesaba yatırılmaktadır. N Kolay Kredi hesaplaması ve şubeye uğramadan kredi alabilmek için resmi internet sayfasını(https://www.nkolaykredi.com.tr/) ziyaret edebilirsiniz.

TEB Belgesiz Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cepten hesabınıza anında kolay kredi veren bankalardan TEB kolay kredi olanağından yararlanmak isteyenler için CEPTETEB’in sunduğu online fırsatlar bulunur. Banka şubesine gitmeye veya herhangi bir evrak sunma ile vakit kaybetmeye gerek kalmadan başvuru gerçekleştirilebilir. Kolay krediden yararlanmak için bankanın müşterisi olmaya da gerek yoktur.

Başvuru yapıldığı takdirde bankanın temsilcileri tarafından gerekli belgeler getirilerek müşterilere imzalatılır. CEPTETEB kolay kredi fırsatından Bin TL – 30 bin TL arasında maddi ihtiyacı olanlar, 36 aya kadar varan vade süreleri ile yararlanabilir. Kredinin onaylanması halinde 3 ay ertelemeli olarak ödemelere başlanması da mümkündür. TEB belgesiz kredi sayfasına buradan(https://www.teb.com.tr/sizin-icin/ihtiyac-kredisi/) ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Hızlı Kredi Başvurusu Yöntemi

QNB Finansbank kolay kredi geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Enpara şubesiz bankacılık sistemi üzeriden alınabilir. Diğer bankalarla karşılaştırıldığında uygun faiz olanakları sunarak herhangi bir ek masraf talep etmeden kredi kullandırır. Enpara kolay kredi hesaplaması ise Bin TL ile 60 bin TL tutarında kredi olanağı sunan Enpara, vade sürelerini 1 ay – 36 ay arası olarak belirlemiştir.

Kredi puanlaması riskli olarak görülmeyen tüketicilerin talepleri kısa süre içerisinde sonuçlanır. Kredi başvurusunun tamamen online kanallar üzerinden gerçekleştirilmesi ve zaman kaybı yaşanmaması ise en büyük avantajlardandır. QNB Finansbank müşterisi olmayanlar bile Enpara kredi olanaklarından yararlanabilir. Başvuru yapıldıktan sonra Enpara temsilcileri, gerekli belgeleri başvuru sahibine getirerek imzalatır. Finansbank hızlı kredi başvurusunu buradan(https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-hazir-kredi) yapabilirsiniz.

ING Bank Kefilsiz Kolay Kredi Başvurusu

ING Bank kolay kredi banka müşterisi olunması fark etmeksizin kredi kullanmak isteyenlere fırsat tanır. ING Bank tarafından oluşturulan Cepte Kredi kampanyası, düşük faiz oranları ile şubeye gitmeden başvuru yapmaya imkan verir. 3 ay ertelemeli olarak ve 36 ay vade seçenekleri ile sunulan ihtiyaç kredisi, kısa süre içerisinde sonuçlanır. Kredi onaylanma sürecinden sonra kuryeler aracılığı ile başvuru sahibine evraklar ulaştırılır. Şubeye gitmeye gerek kalmadan belge gönderimleri gerçekleştikten sonra kolay kredi kullanılabilmektedir.

İş Bankası Anında Onaylı Kredi Nasıl Alınır?

Cepten onaylı kolay kredi veren bankalar arasında olan İş Bankası kolay kredi fırsatından yararlanmak isteyenlerin İş Bankası müşterisi olması gerekir. Bu anlamda şubesiz bankacılık anlayışından farklı bir yol izlenmesi söz konusudur. İş Bankası müşterisi olan kişiler, internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden başvurularını gerçekleştirir. Sigorta masrafları ve kredi tahsis ücretlerinin de ödenmesi gerekir. 36 aya varan vade süresi boyunca 25 bin TL’lik kredi kullanımı, İş Bankası sayesinde mümkündür. Banka müşterisi olmayanların ise ön onay prosedürlerinden geçmesi ve evraklarla beraber şubelere başvuru yapması gerekmektedir.

Yapı Kredi Kolay Kredi Başvurusu Yolları

Yapı Kredi kolay kredi imkanından faydalanmak için İş Bankası’nda olduğu gibi banka müşterisi olunması gerekir. Yapı Kredi online bankacılık hizmetleri sayesinde şubelere gitmeye gerek kalmadan hızlı başvuru yapmak mümkündür. 25 bin TL tutarında kredi, 36 ay vade seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. Yapı Kredi müşterisi olmayanlar, SMS yolu ile ön onay aldıktan sonra en yakın banka şubesine belgelerle beraber başvurmalıdır.

Vakıfbank Hızlı Kredi Avantajı Nedir?

Vakıfbank kolay kredi fırsatından bireysel müşteriler kolaylıkla yararlanarak kısa süre içerisinde kredi çekebilir. Vakıfbank mobil bankacılık müşterisi olarak değerlendirilen herkesin anında kredi başvurusu yapması mümkündür. Banka müşterileri, resmi tatiller ve hafta sonları da dahil olmak üzere her gün kredi başvurusu gerçekleştirilebilir. Mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılabileceği gibi internet bankacılığı da kullanılabilmektedir. Müşteriler tarafından başvuru formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra kredi talebi oluşturulmuş olur.

Vakıfbank anında kredi imkanı, 3 ay – 36 ay arası vade süresine sahiptir. Kredi tutarı ise müşteri özelinde değişmekle beraber 9 bin TL – 75 bin TL arasında belirlenmiştir. Vakıfbank üzerinden maaş alan müşteriler, daha avantajlı kredi koşullarına sahip olmaktadır. Acil maddi ihtiyacı bulunan müşteriler, Vakıfbank şubelerine gitmeye gerek kalmadan çeşitli kanallar aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilir.

Şubesiz Bankacılık ile Kolay Kredi Nedir?

Şubesiz bankacılık üzerinden kolay kredi daha hızlı kredi almak isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemlerdendir. Cepten onaylı kolay kredi veren bankalara başvurarak anında hesabınıza yatırılır. İşlemlerin dijital olarak gerçekleştirilmesi ve şubeye gitmeye gerek kalmaması, en büyük kolaylıkları arasında yer alır. Şubesiz bankacılık sistemleri, online olarak işlem yapılmasına imkan tanıyarak süreçlerin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Enpara, N Kolay gibi kolay kredi veren bankalarda geri ödeme planlarının daha kolay oluşturulması, sürecin hızlanmasındaki bir diğer etkendir.

YouTube video
En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri? Anında Kredi Başvurusu 2022

Bankalara online kredi başvurularındaki kontrol sürecinde kredi notu ve gelir, onaya etki eden en önemli faktörler arasında yer alır. Özellikle yüksek tutarlarda kredi çekebilmek için kredi notunun yeterli görülmesi önem taşır. Bankalara yapılan ufak limitli kredi başvurularının onay süreci daha kolay olmaktadır. Daha yüksek limitli kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin veya kredi notu çok düşük olanların doğrudan bankaya gitmesi ise onaylanma ihtimalini arttırmaktadır.

En Kolay Kredi Veren Bankaların Şartları Nedir?

En kolay kredi alınabilecek bankaların koşulları hemen hemen bütün bankalarda aynıdır. Başvuru yapanların şubelere herhangi bir evrak götürmesine veya kefil göstermesine gerek yoktur. Dijital bankalar üzerinden başvuru gerçekleştirildiği zaman Kredi Kayıt Bürosu üzerinden gerekli kontroller gerçekleştirilir. Başvuranların SGK dökümünden, kredi puanlamasına kadar pek çok detay bankalar tarafından internet üzerinden incelenir.

Banka prosedürlerine göre kontrol işlemleri, online olarak halledilebildiğinden başvuru sahiplerinin şubelere gitmesine ve ekstra evrak sunmasına gerek kalmaz. Bunun yanı sıra talep edilen kredi tutarı ne kadar düşük olursa onaylanma süreci de bir o kadar hızlıdır. Kredi limitinin yükselmesi halinde onaylanma sürecinin daha uzun olma ihtimali söz konusudur.

Kolay Kredi Başvuru Şartları Neler?

Kolay kredi başvurusunun koşulları ve dikkat edilecek noktalar şu şekilde maddelenebilir:

 • Online olarak yapılan kredi başvurularında 18 yaş sınırı bulunur.
 • Daha önce finansal geçmişi olmayanlar ve kredi notu oluşmamış olanlar genellikler riskli olarak değerlendirilir.
 • Başvuru sahibinin kredi notuna ve gelirine göre verilebilecek en uygun kredi belirlenir.
 • Dijital olarak gerçekleştirilen kolay kredi başvurularında maksimum vade süresi genellikle 36 ay olarak belirlenmiştir.

Sicili Bozuk Olanlara Hangi Banka Kredi Veriyor?

Findeks kredi notu düşük olanlar kredi başvurusu yaptıklarında kredi onayı alamıyor. Banka kredi borcu ödemesi gecikmiş kişilerin bankalardan kredi alabilmesi için öncelikle yapılandırma veya anlaşma ile var olan borçlarını ödemesi gerekir. Kredi borçlarını ödedikten sonra kredi notunun yükselmesi için bankacılık ürünlerini kullanmalı ve daha sonra başvuru yapmalıdır. Sicili bozuk olanların bankalardan kredi alma ihtimali çok düşüktür. Kredi notunuzu öğrenerek arttırmak için neler yapabileceğinizi bu yazımızda sizlere anlattık.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir