En Yüksek Kredi Kartı Limiti Veren Bankalar • Limitsiz Kredi Kartı Var Mı?

En yüksek kredi kartı limiti veren bankalar, kredi verirken gelir seviyesine göre hareket eder. Kart limiti aylık gelirin %70’ini geçemez, bu nedenle ilk olarak gelirlerinizi belgelemeli ve varsa ek gelirle birlikte banka şubesine müracaat etmelisiniz. Ek gelir ise kira geliri, farklı işlerde çalıştığınız gelirler olabilir. Böylece yüksek limitli kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bankalarda onaylı limitinizi öğrenip kredi kartı limitinizi en yüksek olacak şekilde arttırmanızın yollarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kredi kartının limitini yükseltmek isteyen banka müşterileri en yüksek kredi kartı limiti ne kadar sorusunu soruyor. Kredi kartı limitiniz toplam ödeme koşullarınıza göre değişiyor. En yüksek limit sınırı bulunmuyor olsa da bankalar başvurularda bazı teminatlar ve gelir belgelendirme isteyebilir. Bu durum daha çok 50.000 TL ve üstü rakamlarda karşılaşılan bir olaydır. Sizin için yüksek limitli kredi nasıl alınır, limitsiz kredi kartı var mı? Sorularınızı cevaplayacağız.

Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Yüksek limitli kredi kartı nasıl alınır, hangi bankalar yüksek limit veriyor soruları soruluyor. Öncelikle limit arttırım ve banka ile daha önceki çalışmalarınıza göre belirlenen “Müşteri Limitiniz” dahilinde en yüksek limiti alabilirsiniz. Bu limit 10.000 TL, 20.000 TL, 50.000 TL veya 100.000 TL olabilir. Banka mevduat hesaplarınızdaki para transferleri, kredi borcu ödemeleriniz ve kredi kartı borcu durumunuz bu limiti etkiliyor. Yüksek limitli kredi kartı almak için neler yapabileceğinizi araştırdık.

En yüksek kredi kartı limiti almak için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

 • Kredi kartı limitinizin artması için bankaya “otomatik limit artırım” talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede harcamalarınıza, gelirinize ve kredi notunuza bakılarak limitiniz zamanla otomatik olarak artabilir.
 • Borçları gününde yatırır ve kredi kartınızı sürekli olarak kullanırsanız banka, limitinizi yükseltir. Bu nedenle ödemelerinizi günü geçmeden yatırmalı, otomatik limit artırım talebi vermeli, kredi kartının limitinin %80’ine yakınını düzenli olarak kullanmalısınız. Bu şekilde kredi kart limitiniz banka tarafından artırılır.

En Yüksek Kredi Kartı Limiti Veren Bankalar Hangileri?

En yüksek kredi kartı limiti veren bankalar listesi merak ediliyor. Yüksek limitli kredi kartı veren bankalar sayesinde alabileceğiniz en yüksek (10.000 TL, 20.000 TL, 50.000 TL) kredi kartı limiti için başvuru yapabilirsiniz. Bankaların düzenlediği kart kampanyaları ile birlikte avantajlı bonus, worldpuan, maxipuan gibi indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sizin için en yüksek kredi kartı limiti onayı veren bankaları araştırdık.

Yüksek limitli kredi kartı veren bankalar şunlardır;

 • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Enpara
 • Yapı Kredi
 • TEB
 • Garanti Bankası
 • Odeabank
 • İş Bankası
 • ING
 • Şekerbank

En yüksek kredi kartı limiti veren bankalara başvuru yöntemlerini ve onay alma şartlarını aşağıdan tüm bankalar için bulabilirsiniz. Hızlı ve hemen onaylı limitinizi sorgulamak bazı bankaların mobil uygulamalarından mümkün olduğu gibi SMS ile başvuru yaparak sorgulanabilir.

Limitsiz Kredi Kartı Kimlere Verilir?

Kredi kartı kullanan banka müşterileri limitsiz kredi kartı var mı, kimlere verilir ve nasıl alınır sorusunun cevabını araştırıyor. Limitsiz kredi kartı yoktur, her banka dahilinde oluşan müşteri limitiniz değerinde onaylanan kredi kartı limitiniz verilir. Bankada bulunan mevduat büyüklüğünüz ve kredi kartı ürünleri kullanımınız limitiniz oldukça yüksek olmasını sağlar. Bireysel bankacılık müşterisi veya ticari işlemleriniz için kullandığınız banka limitiniz değişebilir. Limitsiz kredi kartı başvurusunu daha doğrusu yüksek limitli kredi kartı almak için eğer kredi notunuz yüksekse başvuruda özel şartlar aranmıyor. Limitsiz kredi kartı veren bankalara ise alabileceğiniz limiti sorgulama ve hesaplama yaptıktan sonra başvurmak için yukarıdaki yüksek limitli kredi kartları listeden yararlanabilirsiniz.

YouTube video
Limitsiz kredi kartı var mı? Limitsiz kredi kartı nasıl alınır?

Kredi Kartı Limiti En Fazla Ne Kadar Olur?

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir ve en fazla ne kadar limit verilir? Bankalara kredi kartı başvurusu yaptığınızda öncelikle eğer başvuru yaptığınız bankanın müşterisi iseniz müşteri limitinize göre onaylanan limitiniz bulunur. Aktif olarak kullanmadığınız bankalarda yaptığınız başvurularda ise kredi notunuza göre bankanın size tanımlayacağı en yüksek limit belirlenir. Kredi kartları için verilebilecek en fazla limit kişiden kişiye göre veya bankalara göre değişebildiği için kesin bir üst sınırı yoktur.

QNB Finansbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Finansbank en yüksek kredi kartı limiti başvurusunu yaparak mevcut limitinizi arttırabilirsiniz. Kredi kartıyla yapacağınız tüm ödeme veya alışverişlerde limit problemi yaşıyorsanız arttırım başvurusunda bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank yüksek limitli kredi kartı ile ilgili bilinmesi gerekenler şu şekildedir;

 • Card Finans, Finansbank’ın kredi kartı ürünüdür. Banka, kendisini en yüksek limitli kredi kartı veren bankalar arasında ilk sırada ifade eder. Belirlenmiş olan bir kart limiti olmamakla beraber şahısların gelir durumlarına göre üst limit verilir.
 • Kart limitinizin artırılmasını istiyorsanız LIMIT yazarak 2273‘e SMS gönderebilirsiniz. Bankaya periyodik olarak limitlerin artırılması için talimat da verilebilir.
 • Hediye Para ile 1,500 TL’ye kadar alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.
 • Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.
 • Taksit kolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Akbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı limitini en yüksek olacak şekilde almak için başvuru yapmalısınız. Hızlı kolay anında kredi kartı limit yükseltme başvurunuzu Akbank mobil, müşteri hizmetleri veya SMS ile yapabilirsiniz.

Akbank yüksek limitli kredi kartı başvurusu ile ilgili bilmeniz gerekenler şu şekildedir;

 • Axess Card, Akbank’ın kredi kartı ürünüdür.
 • Kartın alışveriş faiz oranı %2,25′ tir. 
 • Limit artışında bulunmak için mevcut limitinizi, kartınızın son 4 rakamını, aylık gelirinizi, talep ettiğiniz limit tutarı ile birlikte 4566‘ya gönderebilirsiniz. Otomatik talimat vererek gelir artışlarınız dikkate alınmak kaydı ile limitlerinizi de artırabilirsiniz.
 • Akbank müşteri limitinizi resmi web sayfasından öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Yüksek Limitli Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır?

İş Bankası en yüksek kredi kartı limiti veren bankalar arasında kurumsal veya bireysel müşterilerinden limit yükseltme başvurularını kabul ediyor.

İş Bankası yüksek limitli kredi kartı başvurusu ile ilgili bilmeniz gerekenler şu şekildedir;

 • İş Bankası kapsamında sunulan kartlar; Maximum Kart, Maximiles, Maximum TEMA Kart, MercedesCard, Maximum Genç Kredi Kartı şeklindedir.
 • Maximum Card’ın pek çok avantajı bulunur. 200 binden fazla anlaşmalı işyerinden kartınız ile alışveriş yapabilir, Maxipuan kazanabilirsiniz. 12 ay vade ve eşit ödeme seçenekleri ile, geri ödemenizi yapabilirsiniz.
 • Kartın alışveriş faiz oranı %2, 25‘tir. Zamanında ödeme yapmadığınızda ise gecikme faizi ödemek durumunda kalırsınız. Limit ise gelir durumuna göre belirlenir.
 • İş Bankası aracılığı ile limit artırımı yaptığınız zaman; limitinizin tamamını ihtiyaç kredisi olarak, belirlenen yasal sınırlar dâhilinde kredi kartı olarak, azami 50.000 TL’yi aşmayacak şekilde İş’te Limit’inizin %25’ine kadar Ek Hesap olarak kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Garanti Bankası en yüksek kredi kartı limiti almak için bankanın Garanti BBVA mobil bankacılık uygulamasını kullanabilir ve Bonus ile indirim kampanyalı ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bonus kullanılan siteler listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA yüksek limitli kredi kartı başvurusu ile ilgili bilmeniz gerekenler şu şekildedir;

 • Kredi kartı limitiniz, kartınızın size ulaştığı zarfta ve ekstrenizin üzerinde yer alır. Limitinizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş ve Garanti BBVA ATM’lerinden görüntüleyebilirsiniz.
 • Bonus card, Garanti Bankası’ nın kredi kartı ürünüdür. Yaptığınız alışverişlerde puan kazanırsınız. Kazandığınız 1 bonus 1 TL değerindedir. 50 TL’ ye kadar yapacağınız alışverişlerde temassız kart özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Karttan nakit avans çekebilir, ya da yaptığınız işlemleri taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca o ay ödeyemeyecek durumda olan borcunuzu borç atlat özelliği sayesinde 1 sonraki aya erteleyebilirsiniz.
 • Hesabınızda paranız olmasa da havale ya da EFT yapabilirsiniz.
 • Yüksek limitli banka kartı ayrıcalığı ile ayda ortalama 500 TL harcayarak 55 TL bonus kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi En Yüksek Limitli Kredi Kartı Başvurusu Yöntemi

Yapı Kredi bankası kredi kartı kullanıyorsanız en yüksek kredi kartı limiti almak için başvuru yapmalısınız. Onaylı kredi kartınız veya kullandığınız kredi kartınızın mevcut limitini bankanın size verdiği limit dahilinde anında yükseltebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası yüksek limitli kredi kartı başvuru yöntemi şunlardır;

 • Kredi kartı limitinizi müşteri limitinize eşitleyerek, müşteri limitiniz tutarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Limit artırım talebinizi iletebilmeniz için, bankamız sistemindeki gelir beyanınızı ve iş-meslek bilgilerinizi güncellemeniz gerekir. Güncel bilgileriniz doğrultusunda, müşteri limitinizin artırılması için değerlendirme talep edebilirsiniz. Limit artırım talebiniz anında değerlendirilerek, değerlendirme sonucunda güncellenen müşteri limitiniz ve kredi kartı limitiniz tarafınıza bildirilir.

Vakıfbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Şartları Nedir?

Vakıfbank kredi kartı limit yükseltme başvurunuzu yaparak en yüksek kredi kartı limitinizi isteyebilirsiniz. Vakıfbank ticari veya bireysel bankacılık müşterileride limit arttırım talebinde bulunabiliyor.

Vakıfbank’tan yüksek limitli kredi kartı almak için gerekenler şu şekildedir;

 • Sky Limit, müşteri ihtiyaçları için hazırlanan, kullanımınıza daima hazır bir kredi limitidir.
 • Tanımlanan limitinizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi yöneterek, ihtiyaç kredisi, kredi kartı, konut kredisi veya ek hesap olarak kullanabilirsiniz.
 • Tanımlanan Sky Limit; Vakıf Bank Mobil “Başvurular- Sky Limit İşlemleri” menüsünden veya şubelerden ihtiyaç kredisi, ek hesap, konut kredisi veya kredi kartı limiti olarak kolayca aktarılıp, kullanılabilir.
 • Sky Limitinizi tarafınıza tanımlı limit dâhilinde, istediğiniz zaman Vakıfbank Mobil’den kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası kredi kartının en yüksek limite arttırmak için Ziraat Mobil en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Ziraat Bankası kredi kartı limitinizi yükseltmek için aşağıda listelediğimiz adımlara göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası yüksek limitli kredi kartı başvurusu adımları şekildedir:

 • Bankkart üye iş yerlerinde, kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart’ın birçok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsiniz.
 • Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Mobil veya müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

ING Bank Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır?

ING Bank yüksek limitli kredi kartı veren bankalardan biridir. En yüksek kredi kartı limitinizi almak için hemen talepte bulunabilirsiniz.

ING Bank yüksek limitli kredi kartı başvurusu adımları şu şekildedir;

 • Kazandığınız bonuslar ile anında bedava alışveriş yapabilir ya da biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.
 • Bonus kazandıkça daha çok kazandıracak ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card’a terfi etme imkânı yakalayabilirsiniz.
 • Kartınız e-ticaret ve mail order işlemlerine başvuru esnasındaki tercihe göre açık veya kapalı olarak gönderilir. Dilerseniz, ING Mobil Kart Ayarları menüsünden veya ONAY boşluk kartınızın son 4 hanesini yazıp 2205’e SMS göndererek bu işlemler için tercihinizi değiştirebilirsiniz.
 • ING Bank mobil bankacılık uygulamasını kullanarak veya şubelerden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Halkbank en yüksek kredi kartı limitinizi öğrenmek ve başvurusunu yapmak için bilmeniz gerekenleri sizin için derledik.

Halkbank yüksek limitli kredi kartı almak için şunları yapabilirsiniz;

 • Paraf kart, ilerleyen teknolojinin imkanlarını yenilikçi ürünleriyle sunarak hayatınızı kolaylaştırır.
 • Hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilirsiniz. Ödeme sırasında tek şifre ile hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz.
 • 350 TL ve altı harcamalar için temassız ödeme özelliği vardır.
 • Halkbank kredi kartı başvuruları Halkbank mobil, internet bankacılığı veya müşteri hizmetlerinden yapılabiliyor.

Şekerbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Başvurusu Yolları

Şekerbank kullandığınız kredi kartı limitinizi kolayca yükseltebilmeniz için olanak sunuyor. Anında yüksek limitli kredi kartı başvurusu veya aktif kullandığınız kredi kartınızın limitini yükseltmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Şekerbank yüksek limitli kredi kartı başvurusu detayları şu şekildedir;

 • Şeker Bonus kart; alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, kazandırdığı bonuslarla bedava alışveriş imkânı sağlayan ve aynı zamanda dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan bir kredi kartıdır.
 • 320.000’e yakın Bonus Program Ortağı’nda, 375.000 POS’da yapılacak alışverişlerde %20’lere varan bonus kazanma, kazanılan bonuslarla bedava harcama yapma imkânı sunarken, birçok farklı sektörden işyerinde, farklı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Tüm bu bankaların avantajlarını bu sayfamızdan inceleyip takip ederek yüksek limitli banka kartı başvurularınız için işlem başlatabilirsiniz.

Bu içeriğimizde en yüksek kredi kartı limiti veren bankalar listesiyle birlikte 20.000 TL, 100.000 TL, 250.000 TL veya 1 Milyon TL yüksek limitli kredi kartı nasıl alınır sorularınızı cevaplamaya çalıştık. Merak ettiğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir