Giresun Senetle Araba Satan Galeriler Listesi

Aylık geliriniz az ise bankalardan kredi çekip ödemek neredeyse imkansızdır faiz oranları cebinizden fazla para çıkmasına sebep olacaktır bu yüzden faizsiz, senetle, peşinatsız, uygun taksitlerle ödeyerek ister 2.el araba ister sıfır km araba hayalinizde hangisi var ise alabileceğiniz yerler bulunmaktadır Giresun ilimizde olan yerleri listeledik.

 

  • Birarabam.com

 

Dar gelirli veya orta gelirli kişiler için 500 TL gibi küçük taksitlerle birçok kolaylık sağlayan firmadır. İster peşinatlı ister peşinatsız faiz ödemeden istediğiniz gibi ülkemizde hizmet veren Giresun ilimizde şubesi olan bir firmadır.

Merkez Şube

Adres: Hacısiyam Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7 / 9B Merkez / Giresun
Tel: 0212 622 14 60

 

 

  • Eminoto

 

Çekilişli sistem ile sizin gelir ve ekonomik durumunuza göre gruba alıp uygun şartlar sağlayıp sisteme dahil olabilirsiniz. Peşinatlı sistem, kısaltılmış vadeli çekiliş sistemi, vade ortası sistem gibi birçok farklı çeşitte ödeme kolaylığı ve fırsat sağlamaktadır. Tercih sizin Giresun ilimizde gidip detaylı öğrenebilirsiniz.

Adres: Hacısiyam Mah. İnönü Cad. No:26/A Merkez/Giresun

Telefon: 0 507 374 45 75

 Bunların dışında ülke geneli hizmet veren fakat Giresun ilimizde şubesi olmayan firmalarda vardır fuzuloto, wowwo, birikimoto gibi diğer yazılarımızdan İstanbul ili için yazımızda detay verilmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün