Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Almak İstiyorum (2.El & Sıfır)

Hiç peşinatsız taksitle araba almak istiyorum, hiç peşinat olmadan araba veren galeriler hangileri? Tüketici olarak yaşamımızı devam ettirmek için birçok gereksinimimiz bulunmaktadır. Gereksinimlerimizi karşılarken bazen tasarruflarımızı bazen de birikimlerimizi ortaya koyarız. Günden güne artık araba almak şart oldu diyenlerin sayısında ise oldukça fazla bir artış gözlenmektedir. Ancak yüksek araba fiyatları ve zamlar nedeniyle tamamına kredili araba nasıl alınır konusu araştırılıyor. Temel ihtiyaçlarımız doğrultusunda harcamaların büyük bir kısmını kullandığımız için peşinat kalmıyor.

Hiç peşinatsız taksitle araba almak isteyen birçok kişi bulunuyor. Bu nedenle günümüzde araba satın almak isteyen birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi de peşinatsız taksitle araba alınmasıdır. Bankaların verdiği taşıt kredileri arabanın değerinin sadece %50 oranına verildiği için geriye kalan kısmı için peşinat verilmesi gerekmektedir. Peşinatsız vadeli otomobil almak istiyorsanız ne yapmalısınız, hiç peşinatsız otomobil kampanyaları 2.El ve Sıfır araçlar için tüm detaylarıyla yazının devamında açıkladık.

Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Almak İstiyorum

Peşinat olmadan taksitlerle ödeyerek araç sahibi olabilir miyim? Otomobil markalarının yaptığı vadeli oto kampanyaları dahilinde kişilere vade yoluyla peşinat olmadan araba sahibi olma imkanı sunulmaktadır. Satın alınmak istenilen arabanın tamamına kredi tanımlanıp, alıcı kişiye kısa vadeli kredi verilir. Hiç peşinatsız araba satın almak isteyen kişiler, dönem dönem yapılan bu kampanyaları takip etmelidir. Peşinatsız taksitle araba almak isteyenler için bir diğer yöntem ise kredilerdir.

Tüketici kredisi, kişilerin mal varlıkları ve gelirlerine göre limit olmaksızın verilen kredilerdir. Gelirinizin yüksek olması ve banka siciliniz iyiyse krediye başvurabilirsiniz. Eğer alacağınız arabanın fiyatına tüketici kredisi yetmiyorsa aynı anda ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında kendi bünyesinde kredi veren galeriler dikkatle incelenmelidir.

Peşinatsız Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hiç peşinatsız senetle araba almak isteyenlerin mutlaka dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle güvenilir ve yasal hizmet veren firmalar ve bayilerden araç almalısınız. Sonrasında alacağınız aracın kontrollerini mutlaka yaptırmalı ve eğer sözleşme imzalamanız gerekiyorsa detayları okumalısınız.

0 Peşinatla araba alırken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

 • Mümkünse güvenilir firmalar tercih edin.
 • Alacak olduğunuz arabanın piyasa değeriyle aynı olup olmadığını araştırın.
 • Yüksek tutarlı peşinat isteyen firmalar ve araçlar yerine size daha uygun olanı seçin.
 • Toplu ödeme yapmak istediğinizde veya borcunuzu erken kapatmak istediğinizde size kolaylık sağlayabilecek firmaları tercih etmelisiniz.
 • Satın almış olduğunuz aracın tam tutarında fatura edilip edilmediğine mutlaka dikkat ediniz.
 • Araç almak istediğiniz firma veya kuruluşun tüketici kanunlarına uygunluğu açısından sözleşmenin olup olmadığına dikkat edin.
 • Her ay ödeme yaptıktan sonra ödeme yapıldığına dair dekontunuzu, bulunan senetlerinizi mutlaka alın.

Hiç Peşinatsız Taksitle 2.El Araba Nasıl Alınır?

Tamamına kredili 2.El alacak olanları için bankalarda ki kredi notunuz yüksekse, bütçenize en uygun taşıt kredisi yapılan başvuru sonucunda onaylanır. İkinci el arabaların model yılına göre farklı faiz oranları uygulanmaktadır. Kredi tutarı ve vade oranları da farklılık göstermektedir. Ayrıca ikinci el araçlar için çekilen taşıt kredilerinde masraf indirimleri uygulanmaktadır. Böylelikle hiç peşinatsız taksitle 2.el araba hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hiç Peşinatsız Araba Kampanyaları Nelerdir?

Hiç peşinatsız taksitle 2.El araba kampanyaları merak ediliyor. Tofaş Fiat gibi büyük otomobil firmalarının düzenlediği peşinatsız araba kampanyaları vardır. Kredi çekmek istemeyen veya peşinatı bulunmayanlar gelir belgesi ile sıfır araçların tamamı için kredi başvurusu yaparlar.

Banka kampanyaları dışında İslami yöntemler olarak belirlenen yöntemler olarak senetli, teminatlı kampanyalardır. Vatandaşı faize sokmadan değişik biçimde araba sahibi yaparlar. Peşinatsız taksitle araba veren galeriler sıfır vadeli senet karşılığında alım satım işlemini gerçekleştirmektedirler. Bazı durumlarda sicil bozukluğu nedeniyle bankalardan kredi almak zorlaşabilir ve başvuru olumsuz sonuçlanabilir.

Sıfır peşinatla tamamına kredili araba alma yöntemleri araştırılıyor. Bu nedenle peşinatsız senetle araba satan yerlere başvurmak nakit olmadan araba almak için başvurulan yöntemlerdendir. Peşinatsız senetle araba satan galeriler ve hangi illerde bulunduğunu aşağıda yazdık. Aşağıda listelediğimiz markalardan alacağınız tarihte sunulan kampanyaya göre az peşinatla araba alabilirsiniz.

Hiç peşinatsız taksitle alabileceğiniz araba markaları şunlardır;

 • Fiat
 • Renault
 • Ford
 • Honda
 • Toyota
 • Peugeot
 • Citroen
 • Opel
 • Dacia
 • Seat
 • Skoda
 • Volkswagen
 • Nissan
Hiç Peşinatsız Taksitle 2.El Araba Kampanyaları

Taksitle ve sıfır faiz oranlarıyla kampanya düzenleyen Ford finans, Koç Fiat marka araçların en çok tutulan araba modellerinde kredi imkanı sunan firmalardır. Hiç bankalarla uğraşmadan araç sahibi olabilirsiniz.

Renault finansman kampanyasında Megane sedan, Talisman, Symbol modellerine özel hiç peşinatsız uygun faiz oranları ile diyenler için az bir peşinat ile kredi imkanlarından yararlanılarak araç sahibi olabilme imkanı sunulmaktadır. Hiç peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenler bu yöntemlerle araç sahibi olabilirler.

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler Listesi

Senet ile araba alımı riskli kabul edilir ve bazı durumlarda alıcı zorlayabilir. Sahibinden senetle araba ilanları her geçen gün artıyor ve peşinatı olmayan kişilere taksitle senetli araç satışı yapılıyor. Sizde arabanın üzerine fark konularak senet karşılığında, peşinatsız taksitle araba alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Banka kredileri olmadan ikinci el hiç peşinatsız araç satın almanız için tek gerekli şey, bulunduğunuz il içerisinde 2 el  ve 0 sıfır peşinatsız oto satan galerileri bulmak olacaktır.

Biz bazı büyük şehirler olan İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Aydın, Çanakkale, Konya, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır gibi iller de faaliyet gösteren peşinatsız araba galerilerinin ilanlarını listeleyeceğiz.

İnternet üzerinden peşinatsız senetle araba satış imkanı sunan siteler şunlardır;

 • Letgo
 • Sahibinden.com
 • WOWWO
 • Otovadeli
 • Birarabam
 • Fuzuloto (Faizsiz Peşinatsız Kredisiz)
 • Arabahedefim
 • Galeriler
 • Otomotiv Şirketleri

WOWWO Hiç Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

WOWWO hiç peşinatsız taksitle araba almak isteyenlere peşinatsız senetle araba sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Bazı durumlarda firma peşinat talep etme hakkına da sahiptir. Peşinat miktarı alacağınız arabanın model ve yaşına göre değişiklik göstermektedir. Yaşı büyük olan arabalara küçük bir peşinatla da sahip olabilirsiniz.

Wowwo hiç peşinatsız araba almak için bayiler şu illerdedir;

 • Denizli
 • Antalya
 • Kayseri
 • Gaziantep
 • İzmir
 • Bursa
 • Samsun
 • Adapazarı
 • Ankara

WOWWO Firması Kimin? 

Türkiye ve Amerika merkezli Yeşil Holding bir çok sektör de faaliyet gösteren bir şirkettir. 2018 yılı içerisinde WOWWO markasını piyasaya sunan yeşil holding,  binlerce kişiyi WOWWO sistemi ile araç sahibi yapan bir firmadır. Wowwo resmi sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Birarabam Peşinatsız Taksitle İle Araba Almak

Birarabam markası ile öne çıkan firma tamamı senetle hiç peşinatsız araba sahibi yapmaktadır. Kura sistemi ile gruplar oluşturan Birarabam 30 civarı kişiyi bir grup oluştururak kura ile araba sahibi yapmaktadır. Kuraya katılanlar 1 ile 15. ay arası istedikleri otomobile sahip olabilmektedir. Esnek ve bütçenize göre ödeme koşulları sunan bu firma birçok kişiyi peşinatsız araba sahibi yapmıştır.

Orta ve dar gelirliyi araba sahibi yapmak isteyen bu firma faiz vermek istemem caiz mi diyen kişilerin içini rahat ettirmek için 0 sıfır faiz ile sizleri araç sahibi yapmaktadır. Araç alırken taksit tutarlarını kendiniz belirliyorsunuz ve dilediğiniz aracı istediğiniz yerden satın alabiliyorsunuz. Firma belli bir işlem ücreti sizden hizmet bedeli olarak talep etmektedir ve araç taksitleri bitene kadar araca rehin koymaktadır. Dilerseniz faizsiz erken ödeme ile borcunuzu kapatabilirsiniz. Birarabam internet sayfasından da başvuru yapabilirsiniz.

Fuzul Oto Faizsiz Taksitle Araba Sahibi Olmak

Birarabam gibi bir firma olan Fuzul Oto FPK yani faizsiz, peşinatsız, kredisiz müşterilerini araba sahibi yapmaktadır. Fuzul şirketler grubu bünyesinde bulunan Fuzul otomotiv istanbul merkezli bir şirkettir. Bayanların altın günü mantığında herkesi araba sahibi yapan bu firma yardımlaşma ve dayanışma grupları oluşturarak bu gruplardaki herkesin taksitle araba sahibi olmasını sağlamaktadır. Daha önce binlerce kişiyi konut ve işyeri sahibi yapan Fuzul şirketler grubu bunu Fuzul oto ile araç sahibi yapmak konusunda da ilerletmiştir. Faizsiz Otomobil Alma Sistemleri uygulayan firma , Türkiye de 37 ‘ den fazla ilde hizmet vermektedir. Senetle İkinci el ve Sıfır Araba sağlamaktadır.

Her ayın ilk cumartesi günü noter huzurunda çekiliş yapan bu firma size talep ettiğiniz rakam üzerinden nakit para vererek istediğiniz yerden sizi araba sahibi yapmaktadır. Yani çekiliş size çıktı size para veriyorlar siz bu parayı alarak dilediğiniz yerden dilediğiniz otomobili satın alabiliyorsunuz. Yanlızca diğer gruptaki kişileri korumak için araca taksitleri bitene kadar rehin koymaktadırlar.

Şartları : Yok denecek kadar azdır, sadece trafik sigortası ve kasko araç teslim ücretleri size aittir. Sitesinde bir çok yorumlar bulunan Fuzul otomotiv ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Fuzuloto web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İletişim: 444 63 13

Otovadeli 36 Ay Taksitle Araç Nasıl Alınır?

Otovadeli senetle araba satışı hizmeti sunan bir firmadır. Bu firmada alacağınız arabaya 36 aya kadar vade imkanı sağlanmaktadır. Firma sayesinde tamamen senetle araba ve peşinatsız araba sahibi olmanız mümkündür. Arabanın fiyatının tamamına senetle araba alabilirsiniz. Satış hedeflerine ulaşabilen bir firmadır. Otomotiv sektöründe başarılarına başarı katan bir firmadır. Böyle bir firmadan senetle araba almak oldukça kolaydır.

Peşinatsız Araç Satan Galeriler Var Mı?

Peşinatsız araba almak isteyen kişilere birçok galericiler yardımcı olmaktadır. Buna rağmen insanlar galericilerin senetle araba sattığından şüphe duymaktadırlar. Fakat gerçekten de tamamına senetle araba veren galeriler bulunmaktadır. Bu galeriler aracılığı ile herkes araba sahibi olma imkanına sahiptir. Galericiler kendi kurallarını kendileri belirlemektedir. Yani bazı galericiler senetle araba satımı için kefil istemektedir. Bazıları ise kefilsiz araba satışı yapmaktadır. Aynı şeyler peşinat için de söz konusudur.

Galericiler senetle otomobil  almanız için peşinat istemektedirler. Fakat peşinatsız verdikleri arabalar da mevcuttur. Galerici ile olan anlaşmanıza bağlı olarak araba sahibi olmanız mümkündür. Senet imzalayarak ve vadelere bölerek ödemelerinizi zamanında gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca galericilerin birçoğu senetle araba satışlarında rehin işlemine başvurmaktadırlar. İstanbul senetle araba satan galeriler hakkında yazdığımız içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tamamına Kredili Araba Satan Galeriler Hangileri?

Wolkswagen, Toyota, Renault, Mercedes, BMW, ticari araç satan otomotiv şirketlerinden de araba sahibi olmak mümkündür. Her şirket kendi araba markasını pazarlamaktadır. Ve bu sayede kendi markalarını senetle pazarlamaktadırlar. İnsanların senetle araba sahibi olabileceği firmalar arasında bu büyük şirket grupları da yer almaktadır. Bu şirketler takas yöntemi ile de araba modelinizi yükseltmenize yardımcı olmaktadır. 2.El tamamına kredili araçlar ve vadeli araba satan galerilere şu içeriğimizden göz atabilirsiniz.

Önemli Not Rehin İşlemi : Senetle araç satışı yapan galerin arabanın borcu bitinceye dek satış işleminin yapılmamasını göstermektedir. Bu rehin yöntemiyle galericiler kendilerini ve arabalarını güvence altına almaktadırlar. Hem galericileri hemde alıcıları koruyan bu sistem günümüzde sıkça tercih edilmektedir.Senetle satılık araba ve senetle oto alım satım ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

YouTube video
Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Satışı

Hiç peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenler için senetle araba veren galeri listeledik dikkat etmeniz gereken şartları ve taksitle araç alma adımlarını paylaştık. Hiç peşinat olmadan 2.El araba veya Sıfır araç almak istiyorsanız yukarıdaki firmalardan bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Hiç Peşinat Olmadan Araba Alabilir Miyim?

Sıfır peşinatla yani peşinatsız senetle araç veren kurumsal firmalar aracılığıyla veya yazı içeriğimizde listelediğimiz faizsiz hiç peşinatsız kredisiz kura çekilişi yapan firmalar sayesinde alabilirsiniz.

Senetle Araç Alımı Nasıl Oluyor?

Peşinatsız senetle araba veren galerilerden senetle araç alabilirsiniz. Firmanın güvenilir ve resmi olmasına dikkat etmelisiniz.

Tamamına Kredili Faizsiz Otomobil Nasıl Alınır?

Tamamına kredili araç satışı yapan firmalar bulunuyor ancak faizsiz olarak almak mümkün değildir. Kısmen peşinat vererek araç değerinin önemli kısmına fpk sistemi ile sahip olabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

2 Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. Hiç peşinatsız taksitle araba almak istiyorum.

  Sıfır peşinatla araba satanlar bana ulaşabilir mi bu sayfada iletişim numarası arıyorum taksitle almak için teşekkürler.

 2. Merhaba hiç peşinatsız taksitle araba almak istiyorum. İmkanı varsa sıfır taksitli araç veya 2. el tamamına kredili araçları arıyorum lütfen yardım edermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir