Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

Herkesin hayali bir otomobil sahibi olabilmektir fakat ekonomik koşullar herkese eşit olmaması sebebi ile sizlere peşinatsız araba kampanyaları ile  araç sahibi olabilmeniz için bir yazı hazırladık.

Banka kredileri olmadan ikinci el hiç peşinatsız araç satın almanız için tek gerekli şey, bulunduğunuz il içerisinde 2 el  ve 0 sıfır peşinatsız oto satan galerileri bulmak olacaktır. Biz bazı büyük şehirler olan İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Aydın, Çanakkale, Konya, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır gibi iller de faaliyet gösteren peşinatsız araba galerilerinin ilanlarını listeleyeceğiz.

Hiç Peşinatsız Taksitle 2. El Araba

Wowwo Showroomları

Wowwo Türkiye genelinde  başta istanbul da topkapı, kartal, bağcılar, tuzla, otoport ve üsküdar showroomların da herkesi 2.el ve 0 (sıfır) km  peşinatsız senetle otomobil sahibi yapmaktadır. Diğer faaliyet gösterdiği iller sırası ile aşağıda listelenmiştir.

  1. Wowwo Denizli

2. Wowwo Antalya

3. Wowwo Kayseri

4. Wowwo Gaziantep

5 .Wowwo Bursa

6. Wowwo İzmir

7. Wowwoo Gaziantep

8. Wowwo Samsun

9 Wowwo Adapazarı

10.Wowwo Ankara Otonomi Şubeleri kefilsiz belgesiz hiç peşinatsız araba vermektedir.

Wowwo Firması Kimin ? 

Türkiye ve Amerika merkezli Yeşil Holding bir çok sektör de faaliyet gösteren bir şirkettir. 2018 yılı içerisinde wowwo markasını piyasaya sunan yeşil holding,  binlerce kişiyi wowwo sistemi ile araç sahibi yapan bir firmadır.

Wowwo Telefon : 0212 709 81 81

BirArabam.Com Çekiliş ve Taksit Nasıl Yapılır

Birarabam markası ile öne çıkan firma tamamı senetle hiç peşinatsız araba sahibi yapmaktadır. Kura sistemi ile gruplar oluşturan birarabam 30 civari kişiyi bir grup oluştururak kura ile araba sahibi yapmaktadır. Kuraya katılanlar 1 ile 15. ay arası istedikleri otomobile sahip olabilmektedir. Esnek ve bütçenize göre ödeme koşulları sunan bu firma birçok kişiyi peşinatsız araba sahibi yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Peşinatsız Araba Satan Oto Galeriler

Şirket : Adana, İstanbul, Adıyaman, İzmir, Ağrı, Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Kayseri, Karabük, Kocaeli, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Ordu, Osmaniye, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Van ve Yalova da şubeleri bulunan bir taksitle peşinatsız otomobil firmasıdır. Bir çok olumlu yorumları vardır.

 

BirarabamTelefon : 444 23 53

Birarabam Şartları : Orta ve dar gelirliyi araba sahibi yapmak isteyen bu firma faiz vermek istemem caiz mi diyen kişilerin içini rahat ettirmek için 0 sıfır faiz ile sizleri araç sahibi yapmaktadır. Araç alırken taksit tutarlarını kendiniz belirliyorsunuz ve dilediğiniz aracı istediğiniz yerden satın alabiliyorsunuz. Firma belli bir işlem ücreti sizden hizmet bedeli olarak talep etmektedir ve araç taksitleri bitene kadar araca rehin koymaktadır. Dilerseniz faizsiz erken ödeme ile borcunuzu kapatabilirsiniz.

 

Fuzul Oto FPK Sistemi İle Araç Satın Almak

Birarabam gibi bir firma olan Fuzul Oto FPK yani faizsiz, peşinatsız, kredisiz müşterilerini araba sahibi yapmaktadır. Fuzul şirketler grubu bünyesinde bulunan Fuzul otomotiv istanbul merkezli bir şirkettir. Bayanların altın günü mantığında herkesi araba sahibi yapan bu firma yardımlaşma ve dayanışma grupları oluşturarak bu gruplardaki herkesin taksitle araba sahibi olmasını sağlamaktadır. Daha önce binlerce kişiyi konut ve işyeri sahibi yapan Fuzul şirketler grubu bunu Fuzul oto ile araç sahibi yapmak konusunda da ilerletmiştir. Faizsiz Otomobil Alma Sistemleri uygulayan firma , Türkiye de 37 ‘ den fazla ilde hizmet vermektedir. Senetle İkinci el ve Sıfır Araba sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Antalya Taksitle Otomobil Senetle Araba

Fuzul Oto Hesaplama ve Sistemi 

Her ayın ilk cumartesi günü noter huzurunda çekiliş yapan bu firma size talep ettiğiniz rakam üzerinden nakit para vererek istediğiniz yerden sizi araba sahibi yapmaktadır. Yani çekiliş size çıktı size para veriyorlar siz bu parayı alarak dilediğiniz yerden dilediğiniz otomobili satın alabiliyorsunuz. Yanlızca diğer gruptaki kişileri korumak için araca taksitleri bitene kadar rehin koymaktadırlar.

Şartları : Yok denecek kadar azdır, sadece trafik sigortası ve kasko araç teslim ücretleri size aittir. Sitesinde bir çok yorumlar bulunan fuzul otomotiv ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fuzul Otomotiv Telefon : 444 63 13

Yukarıda peşinatsız senetle araç satanlar, peşinatsız vadeli araç kredisi veren, ikinci el ve sıfır otomobil satın alan firmaları sizlere listeledik. Yakında fiat kampanya peşinatsız  duyurusunu da konumuz üzerinden yapacağız.

Dilerseniz peşinatsız senetle kredili araç konularımıza da göz atabilirsiniz :

https://www.pesinatsizsenetle.com/senetle-araba-sifir-ve-2-el-taksitle-alin/ 

https://www.pesinatsizsenetle.com/2-el-tamamina-kredili-araba-alin/

https://www.pesinatsizsenetle.com/2-el-tamamina-kredili-araba-alin/

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün