İcralık Olana Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Burada

Son dönemde artan ekonomik sebeplerden dolayı bir çok kişi bankalardan satın aldıkları kredi ürünlerini geri ödememesi sebebi ile ya icralık ya da banka takibine düşerek sıkıntılar yaşamaktadırlar. Size bu makalemiz de ziraat bankası, garanti bbva, finansbank, halkbank, burgan bank, şekerbank, odeabank, vakıfbank, yapı kredi ve akbank, kuveyt türk gibi bankalara nasıl borç kapatma kredisi alırsınız bunları anlatacağız.

 

İcralık Olanlar Borç Kapatma Kredisini Nasıl Alabilirler ? 

Burayı Dikkatle Okuyunuz !!!

Kişiler aldıkları banka kredisini 2 taksit dönemi boyunca hiç ödeyemedi ise bu şartlar da bankadan kredi çekmeye devam edebilirler. Kendi bankanız öncelikle size yardımcı olacaktır bunun için bankanıza yeni bir kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Çünkü kredi notunuz 3. taksit itibari ile tamamen riskli seviyeye geleceğinden bu işlem sonrasında kredi çekme imkanınız tamamen yok olabilmektedir. Ancak bankanın maaş müşterisi iseniz toplam kredi borcunuz maaşınızın yıllık limitlerinden az kalıyorsa bu konuda size yardımcı olabilmektedirler.

Diğer alternatifler, finans şirketleri, internet de ve sosyal medya da bolca ilanlarını gördüğünüz finans kurumlarıdır. Bu finans şirketleri kimi yasal kimi de yasal olmayan koşullar ile sizlere nakit para vermektedirler. Verdikleri para üzerinden sizlerden komisyon almaktadırlar.

Örneğin ;  Bu şirketler size 10.000 TL nakit kredi verdiğini düşünelim.

Çektiğiniz kredi tutarı 10.000 TL  12 Taksit olduğunu düşünelim. Geri ödeyeceğiniz Tutar 11.733 TL dir .

İlginizi Çekebilir:  Komisyonla Kredi Çıkartılır Komisyonlu Kredi Çektirenler

Bu firmalar size nakit para verdiklerinde %15 gibi bir oran hizmet bedeli alırlar. yani 10.000 TL kredi de elinize geçecek rakam 8.500 TL olmaktadır.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli olay  telefon ve internet üzerinden başvurularınız da kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız.  Aksi takdir de  var olan mağduriyetinize ekstra olarak yenilerini ekleyebilirsiniz.

 

Borç Kapatma Transferi Kredisi Veren Bankalar 

Kredi aldığınız banka size borç kapatma kredisi vermiyorsa , Başka bankaya başvuruda bulunarak gelir belgenizi onaylatmanız durumunda eski bankanıza olan tüm borçlar kapatılır. Yeni anlaşma yapmış olduğunuz bankaya krediniz taşınır. Bu işlem sayesinde avukat takibi ve icra takibi üzerinizden kaldırılır.

En Kolay Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar : 

 1. Ziraat Bankası
 2. Burgan Bank
 3. Kuveyt Türk
 4. Halk Bankası
 5. VakıfBank
 6. Finansbank
 7. Odeabank gibi bankalardır.

Eğer belgelenebilir geliriniz var ise ;

 1. İş Bankası
 2. Yapı Kredi
 3. Akbank
 4. İng Bank
 5. Teb ve denizbank üzerinden de alabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi ve Transferi Sağlayan Bankaların Şartları : 

Bankalar aşağıda belirttiğimiz şartlardan en az bir tanesini yerine getirmeniz durumunda sizlere borçlu olsanız dahi insiyatiflerine göre kredi verebilmektedir.

En az 3 aydır bir yerde sigortalı olarak kesintisiz çalışmanız gerekmektedir. Bu sayede borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Adınıza kayıtlı haciz bulunmayan gayrimenkul veya araç varsa borçlu dahi olsanız sizlere kredi imkanı sağlamaktadır.

Emekli olmanız yani emeklilik maaşı alıyorsanız neredeyse çoğu banka size borç kapatma kredisi verebilir.

İlginizi Çekebilir:  Senetle Para Tefeciler Borç Para Veren Yerler

Herhangi bir işletme sahibi olmanız durumunda sizden gelir bilgileri istenir bu sayede borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Kimler Bankalardan Borç Kapatma Kredisi Alamaz ?

Hiçbir gelir belgesi olmayan, tamamen icralık olmuş birden fazla bankaya borçlu olan kişiler malesef bankalardan borç kapatma kredisi alamamaktadır. Kara listeye düşmüş bu kişiler yasal veya yasal olmayan finans şirketleri aracılığı ile borç kapatma kredisi alabilmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün