Sicili Bozuk İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2022 • KESİN

İcralık olanlara kredi veren bankalar hangileri? Son dönemde artan ekonomik sebeplerden dolayı bir çok kişi bankalardan satın aldıkları kredi veya kredi kartı ürünlerini geri ödememesi sebebi ile ya icralık ya da banka takibine düşerek avukatlık olanlar sıkıntılar yaşamaktadırlar. Sicili bozuk olan kişiler ise kredi çekemiyor. Bu durumlarda bankalardan kredi çekerek borç kapatılabilir. Borç kapatma kredi nedir, en uygun borç kapatma kredisini hangi banka veriyor ve sicili bozuk olanların nasıl alabileceğini sizinle paylaşacağız.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar hangileri? Avukatlık icralık olanlara kredi müjdesi araştırılıyor ve hangi bankadan kredi alabileceğini merak ediyor. İcralık olanlar kredi çekmek istediğinde kredi notu engeli ile karşılaşabiliyor. Acil nakit ihtiyaçlarında borcu olan kişiler borç kapatma kredisi veren bankalara başvurarak icrayı durdurmak veya borçlarını toplamak isteyebiliyor. En hızlı ve borçları birleştiren kredi türüne başvuru yaparak kredi sicil notunuzun normale dönmesini sağlayabilirsiniz. Sicilim bozuk kredi almak istiyorum kara listede olanlara kredi imkanı sağlayan bankalar listesini içeriğimizde bulabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar araştırılıyor. Sicilim bozuk nasıl kredi çekebilirim icralık olanlar borç kapatma kredisini nasıl alabileceğini merak ediyor. Kişiler aldıkları banka kredisini 2 taksit dönemi boyunca hiç ödeyemedi ise bu şartlar da bankadan kredi çekmeye devam edebilirler. Kendi bankanız öncelikle size yardımcı olacaktır bunun için bankanıza yeni bir kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Çünkü kredi notunuz 3. taksit itibari ile tamamen riskli seviyeye geleceğinden bu işlem sonrasında kredi çekme imkanınız tamamen yok olabilmektedir. Ancak bankanın maaş müşterisi iseniz toplam kredi borcunuz maaşınızın yıllık limitlerinden az kalıyorsa bu konuda size yardımcı olabilmektedirler.

Sicilim bozuk para lazım bunun dışında senetle kredi ve acil nakit para sağladığını iddia eden finans şirketleri internet de ve sosyal medya da bolca ilanlarını gördüğünüz finans kurumlarıdır. Bu finans şirketleri kimi yasal kimi de yasal olmayan koşullar ile sizlere nakit para vermektedirler. Verdikleri para üzerinden sizlerden komisyon almaktadırlar. Örneğin bu şirketler size 10.000 TL nakit kredi verdiğini düşünelim. Çektiğiniz kredi tutarı 10.000 TL  12 Taksit olduğunu düşünelim. Geri ödeyeceğiniz Tutar 11.733 TL dir . Bu firmalar size nakit para verdiklerinde %15 gibi bir oran hizmet bedeli alırlar. yani 10.000 TL kredi de elinize geçecek rakam 8.500 TL olmaktadır.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli olay senetle borç para veriyorum icralık olanlara kredi çıkartıyorum diyenlere telefon ve internet üzerinden başvurularınız da kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız. Aksi takdir de var olan mağduriyetinize ekstra olarak yenilerini ekleyebilirsiniz.

Sicilim Bozuk Kredi Almak İstiyorum

Sicilim bozuk nasıl kredi çekebilirim? Bankalar aşağıda belirttiğimiz şartlardan en az bir tanesini yerine getirmeniz durumunda sizlere borçlu olsanız dahi insiyatiflerine göre kredi verebilmektedir. Sicilim bozuk nasıl kredi alabilirim diyorsanız sizin için yapabileceğiniz yolları listeledik.

Sicilim bozuk nasıl kredi çekebilirim diyenlerin uygulayabileceği yöntemler şunlardır;

 • En az 3 aydır bir yerde sigortalı olarak kesintisiz çalışmanız gerekmektedir. Bu sayede borç kapatma kredisi alabilirsiniz.
 • Adınıza kayıtlı haciz bulunmayan gayrimenkul veya araç varsa borçlu dahi olsanız sizlere kredi imkanı sağlamaktadır.
 • Emekli olmanız yani emeklilik maaşı alıyorsanız neredeyse çoğu banka size borç kapatma kredisi verebilir.
 • Herhangi bir işletme sahibi olmanız durumunda sizden gelir bilgileri istenir bu sayede borç kapatma kredisi alabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=zx-OB3yE31w
Sicilim Bozuk Nasıl Kredi Alabilirim?

İcralık Olanlara Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

İcralık veya avukatlık olanlara borç kapatma kredisi veren bankalar hangileri? Kredi aldığınız banka size borç kapatma kredisi vermiyorsa , Başka bankaya başvuruda bulunarak gelir belgenizi onaylatmanız durumunda eski bankanıza olan tüm borçlar kapatılır. Yeni anlaşma yapmış olduğunuz bankaya krediniz taşınır. Bu işlem sayesinde avukat takibi ve icra takibi üzerinizden kaldırılır.

Avukatlık veya icralık olana en kolay borç kapatma kredisi veren bankalar şunlardır;

 • Ziraat Bankası
 • Burgan Bank
 • Kuveyt Türk
 • Halkbank
 • VakıfBank
 • QNB Finansbank
 • Odeabank
 • Aktif Bank
 • Alternatif Bank
 • Garanti Bankası
 • Odeabank

Eğer belgelenebilir geliriniz var ise ;

 • İş Bankası
 • Yapı Kredi
 • Akbank
 • ING Bank
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
 • Denizbank üzerinden de alabilirsiniz.

İcralık olanlara kredi imkanı sağlayan bankalar borçların ödenmiş olmasını şart koşuyor. Borçlarınızı ödedikten sonra anında onaylı kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Avukatlık Olanlar Borç Kapatma Kredisi Çekebilir Mi?

Kimler borç kapatma kredisi çekebilir? Hiçbir gelir belgesi olmayan, tamamen icralık olmuş birden fazla bankaya borçlu olan kişiler malesef bankalardan borç kapatma kredisi alamamaktadır. Kara listeye düşmüş bu kişiler yasal veya yasal olmayan finans şirketleri aracılığı ile imkansız kredi çıkartılır ilanları ve borç kapatma kredisi yollarını araştırmaktadır. Ancak kefil ve kredi notu yükseltme sayesinde icralık avukatlık olanlar kredi alabilir.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Kredi Veriyor Mu?

Ziraat Bankası sicili bozuk olana kredi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Bankası icralık olanlara kredi şartları nedir ve borç kapatma kredisi nasıl alınır sizin için araştırdık. Avukatlık veya icralık olanlar Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çekebiliyor mu sorusu soruluyor. Ziraat Bankası’da diğer bankalar gibi borcu olanların takipteki dosyalarını kapatarak yani borçlarını ödeyerek kredi başvurusu imkanı sağlıyor. Kredi sicilinde 90 günü geçmiş ödenmemiş kredi veya kredi kartı borcu bulunanlara Ziraat Bankası kredi vermiyor. Fakat icralık borcunuzu ödedikten sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca avukatlık olanlara kredi araştırırken Vakıfbank, TEB ve birkaç banka daha borçları birleştiren kredi imkanı sunuyor. Yukarıda listelediğimiz borç kapatma kredisi veren bankalara kredi başvurusu yapıp onay alabilirsiniz. Anında onaylı krediler başvurunuzun onaylanma ihtimalini arttırır.

TEB Avukatlık Olanlara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB sicili bozuk icralık olanlar tarafından kredi başvurusu için araştırılan bankalardan biridir. TEB bankası uygun faizli kredi kampanyaları ve CepteTEB anında onaylı kredi başvurusu imkanı sunuyor. TEB borç kapatma kredisi için başvuru yaparak diğer bankalarda olan borcunuzu kapatmak için kredi çekebilirsiniz. TEB anında kredi başvurusu için mobil bankacılık uygulaması olan CepteTEB akıllı telefonunuza indirerek başvuru ve müşteri olma adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi İcralık Olanlara Kredi Şartları Nedir?

İcralık veya avukatlık olanların sicili bozuklara kredi veren bankalar arasında Yapı Kredi başvuru şartları ve borç kapatma kredisini araştırdık. Yapı Kredi borç kapatma kredisine başvurarak borç birleştirme veya diğer bankalarda olan kredi borçlarınızı taşıma işlemi için başvurabilirsiniz. Yapı Kredi mobil uygulaması, şubelerden veya internet şubesinden kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İcralık Oldum Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?

Bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim? İcralık olanlar kredi çekemediği ve bankalara kredi başvurusu yaptığında red alma olasılığı çok yüksektir. Bankaların ortak olarak kredi notuna ve risk raporuna göre kredi başvuru onayı verdiğini düşündüğümüzde bu durumdan kurtulmak için kredi notu yükseltilmelidir. Sonrasında blokeli kredi kartı veya kefil şartları ile kredi çekebilme imkanı oluşabilir. Senetle para verenler, faturalı hatta kredi çıkardığını ve senetle alışveriş imkanı sağlayan yerlere karşı kesinlikle dikkatli olmalı yasal olmayan hiçbir işlemi yapmamalısınız. Kredi borcu kaç ay ödenmezse icralık olur? içeriğimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yasal takip altında borcunuz varsa borç kapatma kredisi sizin için uygun olabilir, icralık olanlara borç kapatma kredisi veren bankalardan alamıyorsa yakınlarından borç para verenlerden alıp, taksit taksit ödeyebilir. Ancak her durumda tefeci, borç para veren kişilerden uzak durulmalıdır. Yasalara uygun resmi olmayan şahıs veya firmalardan icralık olsanız bile borç para almamalısınız. Kredi notu düşüklere kolay kredi veren bankalara buradan ulaşabilirsiniz.

Kara listedekilere ve kırımızı kalem yedim kredi çekemiyorum nasıl kredi alabilirim sorunuzun cevabını bu içeriğimizde verdik.

Sicili bozuk icralık olanlara kredi veren bankalar hangileri ve borç kapatma kredisi nasıl alınır sizler için araştırdık. Borç kapatma kredisi veren bankalar hakkında tüm merak ettiklerinizi yorum kısmından bize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca icralık emekliye kredi veren bankaları araştırırken dikkatli olunuz birçok banka gelir durumunuza ve daha önceki kredi sicilinizi kontrol etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Kredi Borcunu Ödeyemeyenler Ne Yapmalı?

Öncelikle borcunuzu yüksek taksit nedeniyle ödeyemiyorsanız yazı içeriğimizde bulunan borç kapatma kredisi veren bankalara başvurarak taksit tutarınızı düşürebilirsiniz.

Kredi Erteleme Yapabilir Miyim?

Birçok banka pandemi nedeniyle ekonomik destek anlamında kredi erteleme ve kredi kartı borç erteleme yapmaktadır.

En Uygun Borç Kapatma Kredisi Hangi Bankada?

Kredi faizleri başvuru yapan kişinin kredi notuna göre değişmekle birlikte bankalar arasında ciddi oran farklılıkları bulunabiliyor. Kredi çekmeden önce en uygun kredi faiz oranlı bankaları içeriğimizden karşılaştırabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

3 Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. memurum maaşımdan icra kesiyor kesintiden sonra elime geçen 7.500 TL 10.000 ye ihtiyacım var komisyonla kredi almak istiyorum. Bu sayfada hiç iletişim bilgisi bulamadım lütfen sicili bozuk olanlara kredi veren bankalara başvurmak istiyorum. Acil para lazım kredi nakit istiyorum. teşekkürler.

  1. Sicili bozuk olanlara kredi verenleri arıyorum. İcralık olanlara kredi veren bankalar hangileri?

 2. İcralık oldum borç kapatma kredisi alabilirmiyim?

  Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalara başvuru yapmak istiyorum. Acil avukatlık oldum kredi alamıyorum nasıl alabilir yardım edermisiniz teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir