İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı İş Yerleri Hangileri?

İş Bankası imece kart anlaşmalı iş yerleri hangileridir? İmece kart İş Bankası tarafından tarım üreticilerine sunulan tarımsal kredilerin kullanılabildiği tohum, fide, gübre, zirai ilaç, mazot (akaryakıt), yem, tarımsal ekipman vb. harcamalarında kullanabileceği ve aynı zamanda bankamatik kartı olarak işlem yapılabilen üründür. Ülkemiz tarım işlerini her zaman destekliyor. Bunun için de çeşitli imkanlar sunuyor bilindiği üzere. Bunlardan biri de imece kart. Peki, nedir bu imece kart?

İş Bankası İmece Kart Nedir?

Tarım ile uğraşan kişilere tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duydukları mazot, gübre, yem, fide, tohum, tarımsal ekipmanlar almalarında yardımcı olabilmek maksadıyla, üreticilere verilen tarımsal kredinin kullanımını sağlamayı amaçlayan bankamatik kartı şeklinde de kullanılabilecek bir karttır.

İş Bankası İmece Kart Kullanımının Avantajları

  • İmece kart anlaşmalı iş yerlerinde tarım ihtiyaçları için faizsiz dönemli alışveriş yapabilme hakkı verir.
  • Tarımsal kredinin vadesi hasat vakti de göz önüne alınarak azami bir sene olarak kabul edilebilir.
  • Alışveriş sonunda çıkan ücretin faizsiz dönem içinde ya da faizsiz dönemin bitim zamanında ödenmesi durumunda faiz uygulanmaz.
  • Alışveriş ücreti, kart sahibine verilmiş imece kart kredisinden ödenir.
  • Puan sistemi olan iş yerlerinde mazot dışında bir alışveriş yapıldığı takdirde belirli bir puan kazanılacak ve bu puan başka alıverişlerde kullanılabilir.
  • Bankamatik özelliğine sahip bu kart ile Türkiye’nin her bir noktasında 7 gün, 24 saat boyunca her türlü bankamatik işlemi yapılabilecek (para çekme, havale, fatura ödeme, bakiye sorgulama, yatırım işlemleri vb.)
  • Maksimum işyerim uygulamasını indirip imece kart bilgilerinizi tanımlamanız durumunda, borç ödeme, bakiye sorma gibi işlemleri şubeye gitme gereği duymadan evden internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu büyük bir kolaylık olur.
  • Pos’lardan alışveriş yapabilme imkanı ve yurtiçi, yurtdışında bulunan ATM’lerde para çekebilme durumu.

İmece Kart Anlaşmalı İş Yerleri Listesi

İş Bankası imece kart anlaşmalı iş yerleri ve petroller ile ilgili detaylı bir bilgilendirme almak için en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. İmece kart kullanımının oldukça kolay ve avantajlı olduğunu görmekteyiz. Eğer tarım ile uğraşıyorsanız bu tarz desteklere açık olmalısınız. Bu sayede güzel ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

Tarım alanı gerçekten değerli bir alan. Özümüz olduğunu da söyleyebiliriz. Bu tür destekler özümüzü unutmamamız için oldukça işlevsel ve destekleyici durumda. Bu alanda işler yapmak istiyorsanız hiç endişelenmeyin. Her yerden destek alabilirsiniz. Yalnız değilsiniz. Yeter ki isteyin. Her şey sizin, bizim için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.