İstanbul Peşinatsız Araba Satan Oto Galeriler

Günümüzde yaşanan ekonomik kriz sebebi ile artık birçok insan banka kredisi ile otomobil satın alamıyor. Banka faizlerinin yüksek olması ve çoğu insanın kredi notunun düşük puana araba alamamasından kaynaklı sorunlar yaşatmaktadır. Peşinatsız taksitle araba ödeme kolaylığı sayesinde vadeli oto satan galerilere başvurarak alınabiliyor. Başta yerli üretim markalar olmak üzere Tofaş Fiat, Ford, Renault, Volkswagen, Hyundai, Honda gibi markaların araçlarını senetle alıp her ay ödeme gücünüze göre taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda faizsiz taksitle araç satan kurumsal firmalar da bulunuyor Birarabam, Otovadeli, WOWWO galeri gibi bunlarında detayını yazıda bulacaksınız.

Neden Peşinatsız Taksitle Araba Almalıyım?

Findeks kredi notu düşük kişiler bankalardan red alması sebebi ile günümüzde artık peşinatsız araba veren galerileri internet üzerinden aramaktadır. Bizde sizlere bu makalemiz de istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında sizlere hiç peşinatsız araba satan bazı galerileri aşağıda paylaşıyor olacağız.

Peşinatsız Taksitle Araba Satan Kurumsal Firmalar

Faizsiz ödeme sistemi ile taksitlerle ev ve araba satışı yapan birçok firma bulunuyor. Son zamanlarda yüksek araç fiyatları nedeniyle vadeli oto alım satımı her geçen gün artıyor. Bu firmaları örnek olarak aşağıdakileri gösterebilir;

  • WOWWO Bağcılar
  • Birarabam (İstanbul Geneli Şubeleri Bulunuyor)
  • Otovadeli

Bu firmalardan 36 aya varan taksitlerle senetli araba alımı yapabilirsiniz. Tüm marka model araçlar için eğer şartlara uygunsanız taksitli ödeme kampanyaları bulunuyor. İstanbul senetle araba satan galerilere ulaşmadan önce mutlaka detaylı araştırma yapılıp mümkünse kurumsal firmalar tercih edilmelidir.

İstanbul Peşinatsız Araba Satan Galeriler

Araba Deryası (Derya Grup Otomotiv)

Adresi  : İNÖNÜ MAH. KAYIŞDAĞI CAD. EFE PLAZA No: 174 Ataşehir / İstanbul

Çalışma Sistemi :  Banka kredisine uygun veya düşük kredi notuna sahip müşterilerine hiç peşinat ödemeden banka kredisi vasıtası ile araç satışı yapmaktadır. Banka ile sorun yaşayan kişilere %30 peşinat koşulu ile araba vermektedir. 48 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır. Satın aldığınız arabayı memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde veya 1000 km kullanımdan az km yapmanız durumunda iade edebiliyorsunuz. Kullandığınız gün üzerinden araç kiralama bedeli tarafınıza fatura edilir kalan araç bedeli size iade edilir.

2. Mızrak Otomotiv Ataşehir 

Adres: Kayışdağı Mahallesi, Kayışdağı Cd. No: 161, 34755 Ataşehir / İstanbul

Çalışma Sistemi : 10′ dan fazla finansman şirketi ile çalışan mızrak otomotiv siz banka kredisi alamayan kredi notu düşük müşterilerine araç satışı yapmaktadır. Tamamına kredili araba ve otomobil satışı yapmaktadır. Mızrak otomotiv ile peşinatsız araba sahibi olmak için galeri ile iletişim kurmanız yeterlidir. 12 ile 48 ay arası taksit imkanı bulunmaktadır. Haftanın 7 günü açık ve hizmet vermektedir.

3. Muratoğlu Otomotiv Eyüp

Adres: Rami Yeni Mahallesi, Rami Gıda Toptancıları No: 55, 34055 Eyüp / İstanbul

Çalışma Koşulları : Muratoğlu otomotiv galerisi istanbul eyüp ilçesinde tamamına kredili hiç peşinatsız araba ve oto satışı yapmaktadır. Ayrıca yarısı vadeli yarısı peşin senetle araba satış sistemleride vardır. İstanbul eyüp ilçesinde hizmet veren oto galerisi çok sayıda yerli ve yabancı marka araç satışı yapmaktadır.

Birçok finans kuruluşu aracılığı ile sizlere peşinatsız otomobil satışı sunmaktadır.

4.  Buraklar Otomotiv Bağcılar

Adres: İSTOÇ Oto Ticaret Merkezi,Göztepe Mahallesi, 34214 Bağcılar/İstanbul, 34214 Bağcılar/İstanbul

Çalışma Şekilleri :   Buraklar otomotiv renault, honda, toyota, bmw, fiat, ford, mercedes benz, volvo, seat, volkswagen, hyundai, kia gibi araba markalarını tamamına kredili kefilsiz, koşulsuz, şartsız, araç satışını sağlayan bir oto galeri firmasıdır. Araç bedelinin tamamına veya belli kısmına yarısına vadeli şekilde kredi imkanı sağlamaktadır.

Dilerseniz aşağıda tüm istanbul ve tüm Türkiye geneli peşinatsız araba veren galeriler makalemizi de inceleyebilirsiniz

Hiç Peşinat Olmadan Araba Nasıl Alınır? Nereden Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 10000 peşinatla senetli araç almak istiyorum yardımcı olur musunuz istanbul senetle araba satan galeriler yazsın.

  2. Dacia Duster 2015 üzeri almak istiyorum kolay kolay ödeme yapa bilmem için 7. Ayda emekli olacağım şimdilik 1500 TL ödeme ile başlamak emekli olduğum zaman 3000 TL ödemeye çıkmak istiyorum şu an çalışıyorum lakin ssk sız işteyim EYT ye takıldığım için işyeri sağ olsun yaştan çıkarttı devlet yeri birde malum fetocu isen iş var değil isen kapı dışarı devlet memurları bilir lakin korku imparatorluğu kurulduğu için ses yok ancak emekli olur isem rahatlık la ödeme yapa bilirim gerçeği yazmak güzeldir lakin karşı taraf kızar veya kızmaz doğrucu olmayı severim bankalara kredim olduğun dan kredim çıkmaz şöförlük yapıyorum 7. Aya kadar sıkılacağım lakin bu aracı almam şart oldu teşekkür ederim şimdiden

İlginizi Çekebilir