İstanbul Senetle Araba Satan Yerler Tam Liste (GÜNCEL)

Peşinatsız senetle araba almak istiyorum diyenler için sahibinden senetle araba satanlar galeriler nerdedir? İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, İzmir, Ankara, Bursa, Samsun oto center merkezleri adresleri ve senetle araba nasıl alınır sorularınızı cevaplayacağız. Peşinat olmadan taksit ödeyerek araç sahibi olmak için birçok seçenek var. Son yıllarda birçok kurumsal firma ve oto ticaret merkezinde bulunan galeriler senetle araç satışı yapıyor. WOWWO, Otovadeli, Birarabam, Birikimoto, Katılım evim, Fuzulev senetle araç satışı yapıyor. Senetle araba satan galeriler İstanbul firmaların şartlarını ve tüm detaylarını sizle paylaşacağız.

Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

Senetle araba almak için yaşadığınız ildeki tüm firmalar ile görüşmeli almak istediğiniz aracın ellerinde bulunması ve taksitle almak istediğinizi belirterek araştırma yapmanız gerekiyor. Vadeli oto veren galeriler ve firmaların şartları değişiyor her şirket farklı koşullarda araç satışı yapıyor. Peşinatsız araç satan yerler olduğu gibi düşük peşinat ile satan firmalar da bulunuyor. Senetle alacağınız aracın taksit tutarı ve faiz oranı gibi detayları tüm firmalardan bilgi aldıktan sonra detaylı karşılaştırma yaparak en uygun şekilde taksitle araç sahibi olabilirsiniz. Sahibinden sitesinde birçok galerici araba ilanlarında vadeli senetle seçenekleri de ilan bilgilerine ekliyor. Taksitle nasıl araba alabilirim sorunuzu cevapladık.Hangi firmalar senetli araç satıyor aşağıda inceledik.

Senetle Araba Satan Galeriler Sahibinden

Sahibinden senetle araba satışı yapan galeriler anlaşmalı olduğu finansman şirketleri aracılığıyla yardımcı oluyor. Aynı zamanda şartsız ve kefilsiz WOWWO ve OTOSOR şirketleri üzerinden nakit sağlıyor. Kredileri 3 ay sonra ödemeye başlama veya 6 ay ertelemeli kredi seçenekleri de bulunuyor. Finansman sağlayan şirketleri aşağıda listeledik.

Anında Araç Kredisi Veren Finansman Şirketleri

  • Aktif Bank (N KOLAY KREDİ)
  • ALJ FİNANS
  • TÜRKİYE FİNANS
  • TEB ÇETELEM
  • YAPI KREDİ
  • KOÇ FİNANS
  • OTOSOR (ŞARTSIZ KEFİLSİZ)
  • WOWWO (ŞARTSIZ KEFİLSİZ)
  • GARANTİ BBVA

İstanbul Senetle Araba Satan Yerler Listesi

İstanbul ili içerisinde sizlere senetle araba veren galerileri listelemiş bulunmaktayız. Aşağıda İstanbul anadolu ve avrupa yakası senetle araba veren oto galerilerin adresleri ve telefon bilgileri bulunmaktadır. Araba satın almak için gerekli şartlar firma isimlerinin altına eklenmiştir.

İstanbul Üsküdar İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler (Anadolu Yakası)

Üsküdar Nazlı Otomotiv

Adres: Burhaniye Mahallesi eski Kısıklı caddesi no:19 Üsküdar

Nazlı otomotiv taksitli satışlarda araç bedelinin yüzde 50’sini peşin almaktadır ve en fazla 24 taksit yapmaktadır. İstanbul ilinde ikameti olanlar taksitten yararlanabilir. Kişinin risk durumuna göre aylık vade farkı değişmektedir. Taksitli araç satışında borcu bitene kadar firma rehin koymaktadır ama araç ruhsatı devri yapılmaktadır. Kefil gerekebilir.

Üsküdar Auto BEKA

Adres: Eski Kısıklı Caddesi no:19/9 Papyon açık oto pazarı Üsküdar
Yetkili Hüseyin Bey

WOWWO ile araç senetle satın alınabilmektedir. Yüzde 30 oranında peşinat alınır kalan bakiye ise 24 ile 36 ay arasında taksitlere bölünür. Kefile gerek yoktur sadece kimlik ile araç sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Ümraniye Erdemcan Otomotiv

Avrupa yakası veya İstanbul dışında ikamet edenlere senetle araba satışı yapılmamaktadır. Ümraniye çevresinde ikamet edenlere senetle araba verilir. Senetle satışta arabanın yarısı peşin alınır diğer kalanına ise aylık yüzde 4 faiz uygulanır 12 ay süreli vade yapılmaktadır. Belgeler nüfus, ikametgah belgesi, sabıka kaydı, ehliyet istenir. 25 yaş altında olanlar aileden kefil şartı istenmektedir.

Ümraniye Yavuzer Otomotiv

Avrupa yakasında ikametgah eden ve farklı ilde yaşayanlara senetle satış yapılmamaktadır. Ümraniye çevresinde ikametgah edenlere yarısı peşin yarısı vadeli satış yapılır. Senetle satışlarda araba bedelinin yarısı peşin alınır ve geri kalanına 3,5 ay vadeli olur. En fazla 12 ay vade yapılır. İstenilen belgeler ikametgah, nüfus, ehliyet, sabıka kaydı istenir. 25 yaş altında olanlar anne baba gibi yakınını kefil göstermesi istenir.

İstanbul Zeytinburnu İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Zeytinburnu Sermot Otomotiv
Adres: Merkezefendi tramvay durağı Cevizlibağ metrobüs durağına 150 metro yakınında.

Bankalardan kredi alamayanlar için araba satış bedelinin yarısı kadarını peşin diğer kalan kısmını ise senetle 12 aydan 36 aya kadar vadeli taksit olanağı sağlamaktadır. Başka kural, kefil gibi durumlara gerek yok.

İstanbul Tuzla İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Tuzla Deniz Otomotiv

WOWWO ile senetle araba alabilirsiniz. %30 peşin 48 ay vade gibi uygun koşullar sağlanmaktadır.

İstanbul Sultangazi İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Sultangazi Balamanlar Otomotiv A.Ş.

Elden senetle %50 peşin geri kalanı 24 ay vadeli ödeme imkanı.
Adres: Eski Edirne Asfaltı Cebeci Mahallesi No:714-716 Sultangazi-İstanbul

Sultangazi Galeri Ahmet

Telefon: 0 (212) 668 07 02
Elden senetle %50 peşin ödeme yaparak geri kalanı 24 ay vade ile elden senetle yapabilir.Kefil veya şart yok sadece kimlikle başvuru yeterlidir.

Sultangazi Baytemur Otomotiv

İstanbul Sultanbeyli İlçesinde Senetle Araba Satanlar

Sultanbeyli Çetin Otomotiv

İstanbul Bağcılar Senetle Araba Satan Galeriler Firmalar

İstoç senetle araba satan birçok galerinin bulunduğu oto alım satım merkezidir. WOWWO İstanbul’da birçok adreste showroom bulunan senetle, taksitle araba satışı yapan firmadır. WOWWO İstanbul Bağcılar galerilerin yoğun bulunduğu OTOCENTER yakınındaki showroom ile beğendiğiniz aracı 36 ay ve daha uzun taksit vadesi ile satın alabilirsiniz. WOWWO iletişim adresi aşağıdadır;

WOWWO Senetle Araba İstanbul Bağcılar

100. Yıl, Veysel Karani Cd. No:13, 34204 Bağcılar/İstanbul

(0212) 709 81 50

Bu içeriğimizde İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası senetle araba satan galeriler ve finansman kurumlarıyla aracı firmaları sizinle paylaştık. Bu firmalardan 2.El araba için en uygun vadeli taksitle otomobil alabilirsiniz. Tüm firmalardan fiyat alıp en uygun fiyat ve şartları tam olarak araştırmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir