İstanbul Senetle Araba Satan Yerler Tam Liste (GÜNCEL)

İstanbul senetle araba satan yerler galeriler hangileri? İstanbul peşinatsız senetle araba almak istiyorum diyenler için sahibinden istanbul senetle araba satanlar galeriler araştırılıyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, İzmir, Ankara, Bursa, Samsun oto center merkezleri adresleri ve senetle araba İstanbul’da nasıl alınır sorularınızı cevaplayacağız. Peşinat olmadan taksit ödeyerek araç sahibi olmak için birçok seçenek var. Son yıllarda birçok kurumsal firma ve oto ticaret merkezinde bulunan galeriler senetle araç satışı yapıyor. Bu firmalar aylık taksitlerle ödeyerek araba sahibi olmanızı sağlayan kampanyalar düzenliyor. bunun dışında uygun taşıt kredisi, faizsiz araç kredisi alma hakkında detaylarıda sizinle paylaşacağız.

Senetle araba veren galeriler İstanbul’da bulunuyor. Günümüzde yaşanan ekonomik kriz sebebi ile artık birçok insan banka kredisi ile otomobil satın alamıyor. Banka faizlerinin yüksek olması ve çoğu insanın kredi notunun düşük puana araba alamamasından kaynaklı sorunlar yaşatmaktadır. Peşinatsız senetle araba ödeme kolaylığı sayesinde vadeli oto satan galerilere başvurarak alınabiliyor. Başta yerli üretim markalar olmak üzere Tofaş Fiat, Ford, Renault, Volkswagen, Hyundai, Honda gibi markaların araçlarını senetle alıp her ay ödeme gücünüze göre taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. En uygun ikinci el araba fiyatları araştırmasını yaptık.

İstanbul peşinatsız taksitle araba satışı kimler yapıyor? Aynı zamanda banka kredisiz faizsiz taksitle araç satan kurumsal firmalar da bulunuyor WOWWO, Otovadeli, Birarabam, Birikimoto, Katılım evim, Fuzul Oto, Eminotomotiv galeri gibi bunlarında detayını yazıda bulacaksınız. Senetle araba satan galeriler İstanbul firmaların şartlarını ve tüm detaylarını sizle paylaşacağız.

İstanbul Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

İstanbul peşinatsız senetle araba satan galerilerin kampanyaları nelerdir? Findeks kredi notu düşük kişiler bankalardan red alması sebebi ile günümüzde artık peşinatsız araba veren galerileri internet üzerinden aramaktadır. Bizde sizlere bu içeriğimizde de İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında sizlere banka kredisiz hiç peşinatsız araba satan bazı galerileri aşağıda paylaşıyor olacağız. Faizsiz taksitle araba sahibi olmanın yollarını da aşağıda bulabilirsiniz. 10.000 TL peşinatla, 20.000 TL peşinatla 60 ay senetle araba veren galerileride araştırdık. Aylık 1000 TL, 2000 TL, 3000 TL taksitle

Faizsiz Peşinatsız Taksitle Araba Satan Firmalar Hangileri?

İstanbul sıfır veya ikinci el taksitle araç nasıl alınır? Faizsiz ödeme sistemi ile taksitlerle ev ve araba satışı yapan birçok firma bulunuyor. Son zamanlarda yüksek araç fiyatları nedeniyle vadeli oto alım satımı her geçen gün artıyor. Bu firmaları örnek olarak aşağıdakileri gösterebilir;

 • WOWWO Bağcılar
 • Birarabam (İstanbul Geneli Şubeleri Bulunuyor)
 • Otovadeli
 • Eminotomotiv
 • Destekarabam
 • Birikim Oto
 • Katılımevim
 • Çözüm Tasarruf
 • Fuzuloto
YouTube video
İstanbul Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Bu firmalardan 36 aya varan taksitlerle senetli araba alımı yapabilirsiniz. Tüm marka model araçlar için eğer şartlara uygunsanız taksitli ödeme kampanyaları bulunuyor. İstanbul senetle araba satan galerilere ulaşmadan önce mutlaka detaylı araştırma yapılıp mümkünse kurumsal firmalar tercih edilmelidir.

İstanbul Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

İstanbul senetle araba almak için yaşadığınız ildeki tüm firmalar ile görüşmeli almak istediğiniz aracın ellerinde bulunması ve taksitle almak istediğinizi belirterek araştırma yapmanız gerekiyor. Vadeli oto veren galeriler ve firmaların şartları değişiyor her şirket farklı koşullarda araç satışı yapıyor. Peşinatsız vadeli araç satan yerler olduğu gibi düşük peşinat ile satan firmalar da bulunuyor.

Senetle alacağınız aracın taksit tutarı ve faiz oranı gibi detayları tüm firmalardan bilgi aldıktan sonra detaylı karşılaştırma yaparak en uygun şekilde taksitle araç sahibi olabilirsiniz. Sahibinden sitesinde birçok galerici araba ilanlarında vadeli senetle seçenekleri de ilan bilgilerine ekliyor. Taksitle nasıl araba alabilirim sorunuzu cevapladık.Hangi firmalar senetli araç satıyor aşağıda inceledik. Ayrıca peşinatsız senetle araba veren galeriler tüm iller için listelediğimiz içeriğimize göz atabilirsiniz.

İstanbul Senetle Araba Satan Galeriler Sahibinden

Sahibinden senetle araba satışı yapan galeriler İstanbul’da anlaşmalı olduğu finansman şirketleri aracılığıyla yardımcı oluyor. Aynı zamanda şartsız ve kefilsiz WOWWO ve OTOSOR şirketleri üzerinden nakit sağlıyor. Kredileri 3 ay sonra ödemeye başlama veya 6 ay ertelemeli kredi seçenekleri de bulunuyor. Finansman sağlayan şirketleri aşağıda listeledik.

Anında Araç Kredisi Veren Finansman Şirketleri

İstanbul kredili araç almak isteyenler için anında tamamına kredili veya yarısı peşin yarısı taksitle araba kredisi veren firmalar bulunuyor. Taksitle araba almak isteyenlerin galerilerde anlaşmalı kurumlar ile kredi çekip aylık bütçesine göre taksitlerle ödeyerek araç sahibi olabilir.

Taksitle 2.El araba kredisi veren bankalar şunlardır;

 • Aktif Bank (N KOLAY KREDİ)
 • ALJ FİNANS
 • TÜRKİYE FİNANS
 • TEB ÇETELEM
 • YAPI KREDİ
 • KOÇ FİNANS
 • OTOSOR (ŞARTSIZ KEFİLSİZ)
 • WOWWO (ŞARTSIZ KEFİLSİZ)
 • GARANTİ BBVA
 • OTO VADELİ

İstanbul Senetle Araba Satan Yerler Listesi

Senetle araba veren galeriler İstanbul ili içerisinde sizlere senetle araba veren galerileri listelemiş bulunmaktayız. Aşağıda İstanbul anadolu ve avrupa yakası senetle araba veren oto galerilerin adresleri ve telefon bilgileri bulunmaktadır. Araba satın almak için gerekli şartlar firma isimlerinin altına eklenmiştir.

İstanbul Üsküdar İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler (Anadolu Yakası)

Üsküdar Nazlı Otomotiv

Adres: Burhaniye Mahallesi eski Kısıklı caddesi no:19 Üsküdar

Nazlı otomotiv taksitli satışlarda araç bedelinin yüzde 50’sini peşin almaktadır ve en fazla 24 taksit yapmaktadır. İstanbul ilinde ikameti olanlar taksitten yararlanabilir. Kişinin risk durumuna göre aylık vade farkı değişmektedir. Taksitli araç satışında borcu bitene kadar firma rehin koymaktadır ama araç ruhsatı devri yapılmaktadır. Kefil gerekebilir.

Üsküdar Auto BEKA

Adres: Eski Kısıklı Caddesi no:19/9 Papyon açık oto pazarı Üsküdar
Yetkili Hüseyin Bey

WOWWO ile araç senetle satın alınabilmektedir. Yüzde 30 oranında peşinat alınır kalan bakiye ise 24 ile 36 ay arasında taksitlere bölünür. Kefile gerek yoktur sadece kimlik ile araç sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Ümraniye Erdemcan Otomotiv

Avrupa yakası veya İstanbul dışında ikamet edenlere senetle araba satışı yapılmamaktadır. Ümraniye çevresinde ikamet edenlere senetle araba verilir. Senetle satışta arabanın yarısı peşin alınır diğer kalanına ise aylık yüzde 4 faiz uygulanır 12 ay süreli vade yapılmaktadır. Belgeler nüfus, ikametgah belgesi, sabıka kaydı, ehliyet istenir. 25 yaş altında olanlar aileden kefil şartı istenmektedir.

Ümraniye Yavuzer Otomotiv

Avrupa yakasında ikametgah eden ve farklı ilde yaşayanlara senetle satış yapılmamaktadır. Ümraniye çevresinde ikametgah edenlere yarısı peşin yarısı vadeli satış yapılır. Senetle satışlarda araba bedelinin yarısı peşin alınır ve geri kalanına 3,5 ay vadeli olur. En fazla 12 ay vade yapılır. İstenilen belgeler ikametgah, nüfus, ehliyet, sabıka kaydı istenir. 25 yaş altında olanlar anne baba gibi yakınını kefil göstermesi istenir.

İstanbul Zeytinburnu İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Zeytinburnu Sermot Otomotiv
Adres: Merkezefendi tramvay durağı Cevizlibağ metrobüs durağına 150 metro yakınında.

Bankalardan kredi alamayanlar için araba satış bedelinin yarısı kadarını peşin diğer kalan kısmını ise senetle 12 aydan 36 aya kadar vadeli taksit olanağı sağlamaktadır. Başka kural, kefil gibi durumlara gerek yok.

İstanbul Tuzla İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Tuzla Deniz Otomotiv

WOWWO ile senetle araba alabilirsiniz. %30 peşin 48 ay vade gibi uygun koşullar sağlanmaktadır.

İstanbul Sultangazi İlçesinde Senetle Araba Satan Galeriler

Sultangazi Balamanlar Otomotiv A.Ş.

Elden senetle %50 peşin geri kalanı 24 ay vadeli ödeme imkanı.
Adres: Eski Edirne Asfaltı Cebeci Mahallesi No:714-716 Sultangazi-İstanbul

Sultangazi Galeri Ahmet

Telefon: 0 (212) 668 07 02
Elden senetle %50 peşin ödeme yaparak geri kalanı 24 ay vade ile elden senetle yapabilir.Kefil veya şart yok sadece kimlikle başvuru yeterlidir.

Sultangazi Baytemur Otomotiv

İstanbul Sultanbeyli İlçesinde Senetle Araba Satanlar

Sultanbeyli Çetin Otomotiv

İstanbul Bağcılar Senetle Araba Satan Galeriler Firmalar

İstoç senetle araba satan birçok galerinin bulunduğu oto alım satım merkezidir. Vadeli araç almak isteyenlerinde uğradığı bir yerdir. WOWWO İstanbul’da birçok adreste showroom bulunan senetle, taksitle araba satışı yapan firmadır. WOWWO İstanbul Bağcılar galerilerin yoğun bulunduğu OTOCENTER yakınındaki showroom ile beğendiğiniz aracı 36 ay ve daha uzun taksit vadesi ile satın alabilirsiniz. WOWWO iletişim adresi aşağıdadır;

WOWWO Senetle Araba İstanbul Bağcılar

100. Yıl, Veysel Karani Cd. No:13, 34204 Bağcılar/İstanbul

(0212) 709 81 50

İstanbul Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

Araba Deryası (Derya Grup Otomotiv)

Adresi  : İNÖNÜ MAH. KAYIŞDAĞI CAD. EFE PLAZA No: 174 Ataşehir / İstanbul

Çalışma Sistemi :  Banka kredisine uygun veya düşük kredi notuna sahip müşterilerine hiç peşinat ödemeden banka kredisi vasıtası ile araç satışı yapmaktadır. Banka ile sorun yaşayan kişilere %30 peşinat koşulu ile araba vermektedir. 48 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır. Satın aldığınız arabayı memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde veya 1000 km kullanımdan az km yapmanız durumunda iade edebiliyorsunuz. Kullandığınız gün üzerinden araç kiralama bedeli tarafınıza fatura edilir kalan araç bedeli size iade edilir.

2. Mızrak Otomotiv Ataşehir 

Adres: Kayışdağı Mahallesi, Kayışdağı Cd. No: 161, 34755 Ataşehir / İstanbul

Çalışma Sistemi : 10′ dan fazla finansman şirketi ile çalışan mızrak otomotiv siz banka kredisi alamayan kredi notu düşük müşterilerine araç satışı yapmaktadır. Tamamına kredili araba ve otomobil satışı yapmaktadır. Mızrak otomotiv ile peşinatsız araba sahibi olmak için galeri ile iletişim kurmanız yeterlidir. 12 ile 48 ay arası taksit imkanı bulunmaktadır. Haftanın 7 günü açık ve hizmet vermektedir.

3. Muratoğlu Otomotiv Eyüp

Adres: Rami Yeni Mahallesi, Rami Gıda Toptancıları No: 55, 34055 Eyüp / İstanbul

Çalışma Koşulları : Muratoğlu otomotiv galerisi istanbul eyüp ilçesinde tamamına kredili hiç peşinatsız araba ve oto satışı yapmaktadır. Ayrıca yarısı vadeli yarısı peşin senetle araba satış sistemleride vardır. İstanbul eyüp ilçesinde hizmet veren oto galerisi çok sayıda yerli ve yabancı marka araç satışı yapmaktadır.

Birçok finans kuruluşu aracılığı ile sizlere peşinatsız otomobil satışı sunmaktadır.

4.  Buraklar Otomotiv Bağcılar

Adres: İSTOÇ Oto Ticaret Merkezi,Göztepe Mahallesi, 34214 Bağcılar/İstanbul, 34214 Bağcılar/İstanbul

Çalışma Şekilleri :  Buraklar otomotiv Renault, Honda, Toyota, Bmw, Fiat, Ford, Mercedes benz, Volvo, Seat, Volkswagen, Hyundai, Kia gibi araba markalarını tamamına kredili kefilsiz, koşulsuz, şartsız, araç satışını sağlayan bir oto galeri firmasıdır. Araç bedelinin tamamına veya belli kısmına yarısına vadeli şekilde kredi imkanı sağlamaktadır.

Bu içeriğimizde İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası peşinatsız senetle araba satan galeriler ve finansman kurumlarıyla aracı firmaları sizinle paylaştık. Bu firmalardan 2.El araba için en uygun vadeli taksitle otomobil alabilirsiniz. Tüm firmalardan fiyat alıp en uygun fiyat ve şartları tam olarak araştırmanızı tavsiye ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

İstanbul Senetle Araba Satılan Bölgeler Neresi?

Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Bağcılar, Esenler, Maltepe, Kadıköy, Sultanbeyli ilçelerinde senetle araba satışı yapan galeriler bulunuyor. Senetle araba satan yerlerin listesini yazımızda derledik.

Senetsiz Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Senet olmadan taksitle araç almak için son dönemde sıkça duyduğumuz faizsiz peşinatsız kredisiz sistemleri ile mümkündür. Faizsiz peşinatsız kredisiz araç satan firmaların sistemi ile taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. Gerçek anlamda hiç peşinatsız araç almam mümkünmüdür emekliyim kara listedeyim

  Hiç peşinat ödemeden taksitle araba almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir