İzmir 2.El Araba Pazarı Nerede? Açık Oto Pazarı Hangi Gün?

İzmir araba pazarı nerede hangi gün kuruluyor? İzmir açık oto pazarı 2.El araba fiyatları nedir? Araç alım satımı yapan kişiler genel olarak bulunduğu ilde oto galericiler sitesinde bulunuyor. Ancak özellikle 2.El araba fiyatları için hızlı satışlarda 2.El açık oto pazarları birçok çeşit uygun fiyatlı araçlar bulunabiliyor olması nedeniyle tercih ediliyor. Oto pazarında alıcı ve satıcının direk iletişime geçebilmesi ve pazarlık yapabilmesi sayesinde hızlı alışveriş gerçekleşiyor. İzmir Kemalpaşa, Gaziemir, Buca, Bornova ucuz ikinci el araba fiyatları ve adresleri bu sayfada bulabilirsiniz.

İzmir açık oto pazarı ise birçok marka model aracın gerek galericiler gerek kendi aracını satan şahıslar tarafından alıcı beklediği yerdir. Araba pazarında aynı anda hem lüks araçlar hemde ucuz 2.El arabalar bulabilirsiniz. Yükselen 2.El otomobil fiyatları yüzünden araba almak isteyenlerin oto pazarlarına uğramaları uygun fiyatlı araç bulma şansını arttırıyor. En uygun fiyatlı İzmir ikinci el araba pazarı adresini sizinle paylaşacağız.

İzmir Araba Pazarı Nerede Kuruluyor?

İzmir 2.El araba pazarı adresleri ve saatleri nedir? Cumartesi, pazar günleri daha aktif olan araç pazarlarına Bornova, Kemalpaşa, Menderes, Gaziemir, Buca ilçelerinde oturanlar açık oto pazarına kolayca ulaşabilir. İstediğiniz aracı bulmanız için hafta sonu yoğun zamanlarda gitmeniz çeşitlilik açısından daha iyi olabilir.

İzmir açık oto pazarı hangi gün kuruluyor? Kemalpaşa, Menderes, Gaziemir ve Bornova ilçesinde bulunuyor. Ayrıca ikinci el araç alım satımlarının artmasıyla Bornova ilçesinde Özkanlar Yeni Bornova Araba Pazarı kurulmuştur. İzmir oto pazarları özellikle hafta sonları yoğun oluyor.

İzmir 2.El araba pazarı kurulan ilçeler şunlardır;

 • Kemalpaşa İkinci El Araba Pazarı
 • Gaziemir Açık Oto Pazarı
 • Bornova Açık Oto Pazarı
2.El Araba Pazarı Nerede?Açık Oto Pazarına Nasıl Gidilir?
Kemalpaşa Araba PazarıOSB Mah. Gazi Blv. No:189 Kemalpaşa Osb//İzmir
Menderes Oto PazarıKüner Mah. Çevre Yolu Bulvarı. No:234/4 Menderes/İzmir
Gaziemir Oto PazarıBeyazevler Cami Yanı. 515.Sk Gaziemir, İzmir
Bornova Açık Oto PazarıGüncel adres bulunamadı.
İzmir 2.El Araba Pazarı Adresleri

İzmir ikinci el araba pazarı adresleri son kaydedilen verilerden alınmıştır. Güncellik durumu için oto pazarları iletişim bilgilerini arayarak halen kurulup kurulmadığı hakkında bilgi aldıktan sonra yola çıkmanızı öneririz. Bazı oto pazarları zaman zaman kapanıyor veya ziyaretçi eksikliği nedeniyle tamamen hizmete kapanabiliyor. İzmir oto pazarı ikinci el araba fiyatları ve piyasasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

İzmir 2.El Araba Pazarı Fiyatları Nedir?

İzmir oto pazarı ikinci el araba fiyatları araştırılıyor. İzmir alım satım merkezlerinde fiyatlar değişiklik gösteriyor. Öncelikle almak istediğiniz aracın piyasa fiyatını öğrenmeniz ve en uygun fiyat için araştırma yapmanız gerekiyor. Sahibinden ilanları ile almak istediğiniz arabanın ortalama piyasa fiyatını görebilir ve buna göre araç pazarında pazarlık yapma durumunuzu güçlendirebilirsiniz.

YouTube video
İzmir 2.El Araba Pazarı Fiyatları Nedir?

İzmir oto pazarı fiyatları için net bir aralık vermek mümkün değildir. Her marka model aracın satıldığı ve her satıcının kendi fiyatını belirlediği noktada araç fiyatları için bir şey söylemek zordur. Ancak oto pazarında ucuz 2.El araba bulmanız her zaman olasıdır. Düşük model araçlar genel olarak araba pazarlarında alıcı buluyor. Tamamına kredili peşinatsız araba veren galerilere buradan ulaşabilirsiniz. İzmir senetle araba satan galerilere ise şuradan ulaşabilirsiniz.

İzmir 2.El Araba Satan Galeriler Hangileri?

İzmir 2.El oto pazarı dışında galeri veya bayilerden araba alabilirsiniz. İzmir’de bulunan ikinci el araç satan galerilerden taksitle araç alabilirsiniz. 2.El araç satan galerilerde istediğiniz model aracı bulabilir veya sahibinden galerilerin ilanlarından ucuz 2.El araba ilanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca İzmir’de bulunan 2.El araç satan bayilere uğramanızda yararlı olacaktır.

İzmir ikinci el oto satan bayiler şunlardır;

 • Dokay 2.El
 • Yükseliş İkinci El
 • Otokoç İzmir 2.El
 • DOD Vosmer Bornova
 • Arkas Otomotiv 2.El
 • Renault 2
 • Çetaş İzmir
 • Tokullar Toyota
 • Birmot Fiat İzmir
 • Gürel Oto Plaza

Otokoç ikinci el araba ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Renault 2.El araç satışları için burayı tıklayabilirsiniz. Ayrıca araç alım satım hizmeti sunan WOWWO Gaziemir bayisinden hizmet alabilirsiniz. İzmir Otokent galericiler sitesine uğrayarak en ucuz araba fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İzmir’de uygun fiyatlı hasarlı araçlar için hasarlı oto satan pazar esnaflarına bakabilirsiniz.

Sizler için İzmir araba pazarı nerede kuruluyor, açık oto pazarı hangi gün ve ikinci el araba fiyatları konularını araştırdık. İzmir taksitle araba alma hakkında tüm sorularınızı yorum yaparak bize sorabilirsiniz. Araba pazarlarının fiyatlarına şuradan ulaşabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. Özge hanim , bircok yerde arayip bulamadığım bilgilerin hepsini bu yazida toplamissiniz.Emeginize , elinize saglik.Normalde bolge belediyelerin , kabiliyetlerini listeledikleri bir yer olmalıydı, belediyelerin yapamadiklarini siz yapmışsınız, cidden . Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir