İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeri Listesi (SAHİBİNDEN – OTOKENT)

İzmir peşinatsız senetle araba satan galeri listesi Buca, Gaziemir, Konak, Karşıyaka taksitle araba satan yerler hangileri? Senetle araba İzmir Otokent galericiler sitesi başta olmak üzere taksitle araba satışı yapan sahibinden galeriler bulunuyor. Peşinatsız vaadeli araba İzmir ilinde Otokent galerileri, bulut otomotiv, WOWWO firmaları sayesinde 2.el ve sıfır kampanyalarıyla araç sahibi olabilirsiniz.

İzmir senetle araba satışının banka kredileri ile araba alamayanların alternatif yöntemi olduğunu bilmeyen yoktur. Düşük Findeks kredi notuna sahip kişiler veya şirketler banka kredisi kullanamaması sebebi ile bulundukları şehirde senete araç satışı yapan yerleri aramaktadır. Bu makalemiz de sizlere İzmir de senetle araba satan galeri listeleyeceğiz. Senetle araba satışı yapan galerilerden taksitle araba alırken dikkat etmeniz gereken noktalara da yazının devamında sizinle paylaşacağız.

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

Elinde nakiti olmayanlar için hiç peşinat olmadan aylık düşük taksitlerle ödeyerek araba sahibi olmak iyi bir çözümdür. Nasıl taksitle araba sahibi olabilirim diyenler için öncelikle eğer kredi notunuz düşük değilse bankalarla herhangi bir problem yaşamadıysanız Fiat, Ford, VW,  Renault, Honda, Toyota markalarının showroom adreslerine gidip fiyat almanız mantıklı olacaktır. Eğer elden taksitle 2. el veya sıfır araç satın almak istiyorsanız peşinatsız araba satan galeriler ile görüşüp şartları ve fiyatları araştırmanız gerekiyor. İzmir’de taksitle araba satan galeriler var mı?

Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Satan Yerler

Hiç peşinatsız taksitle 2.El araba satan galeriler İzmir’de bulunuyor. En büyük illerimizden olan İzmir’de taksitle araba sahibi olmak için başvurabileceğiniz kurumsal firmalar olduğu gibi Otokent galericiler sitesindeki galeriler de bulunuyor. Senetle araba satan galerilerin şubeleriyle iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz. Senetle araba almadan önce firmanın güvenilirliğini ve kurumsal olmasına özen göstermelisiniz kesinlikle yasal olmayan yüksek faizli borç altına imza atmamalısınız!

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeri Listesi

Gaziemir, Bornova, Konak , Çiğli, Buca, Karşıyaka gibi ilçeler de senet ile otomobil satışı yapan galeriler aşağıda listelenmektedir. Galeriden taksitle araba alırken 2. El veya sıfır farketmeden firma geçmişi ve güvenilirliğini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

  • Ünsan Motorlu Taşıtlar
  • Ekim Otomotiv Otokent
  • Bulut Otomotiv
  • WOWWO

Ayda 1000 TL & 2000 TL taksitle 2.El araba satışı yapan firmalar ile iletişime geçerek bütçenize uygun ve taksitleri düşük ödemeler ile yaparak araç satan yerleri araştırmalısınız.

Senetle 2.El Ve Sıfır Araba Satan Otokent Galerileri

İzmir otokent galericiler sitesinden bazı firmalar yarısı peşin yarısı senetle otomobil satışı yapmaktadırlar. İzmir otokent sitesini gezerek orada bulunan galerilere danışarak tamamına kredili araba veren bazı galerileri bulabilirsiniz. İzmir peşinatsız senetle araba satan yerler 2.El veya firmaya bağlı olarak senetle satış yapabiliyor.

Ünsan Motorlu Taşıtlar Senetle Araç Satışı

Çalışma Prensipleri :  Ünsan firması kredi notu düşük olan müşteriler için %30 peşinat ile bünyelerinde elden taksitle 2.el ve 0 sıfır km araç satışı yapmaktadırlar. İzmir Otokent Buca adresinde bulunan bu firma güvenilir bir şekilde senetle araba satışı yapan resmi bir şirkettir.

Adres: İnönü Mahallesi, 677/19. Sk. No:123 D:2126, 35000 Buca/İzmir

Haftanın 7 günü açık olarak hizmet vermektedir.

Ekim Otomotiv Otokent Buca

Çalışma Sistemleri : Ekim oto galerisi sizlere kefilsiz ve kredisiz 36 aya kadar vadeli ikinci el senetle araba satışı yapmaktadır. Araç bedelinin %30 peşinatını ödeyerek geri kalan kısmını 3 yıl vadeli şekilde senet ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca tamamına hiç peşinatsız banka kredisi ile de senetle veya finans şirketleri aracılığı ile otomobil satışı da yapmaktadır.

Adres: 677 / 19 Sokak No :123 Zemin Kat İç Kapı No :188 Otokent Galericiler Sitesi Buca / İzmir

Telefon : 0 232 282 25 52

Bulut Otomotiv Otokent İzmir

İzmir Buca peşinatsız senetle araba satışı yapan galerilerden Bulut otomotiv Otokent galericiler sitesinde bulunuyor. Anlaşmalı finansman şirketleri Koçfinans, TEB Çetelem, Nkolay, Türkiye finans bankalarıyla anlaşmalı taksitle araba satışı yapılıyor. Bulut otomotiv galeriden vadeli araba İzmir ilinde almak isteyenler için hizmet veriyor.

WOWWO İzmir Gaziemir Şubesi 

Çalışma Koşulları : Wowwo Türkiye geneli şubeleri bulunan bir senetle araba satışı yapan galeridir. İzmir showroomlarında fm bulunan yüzlerce aracı senetle satmaktadır. 8 yaş üzeri araçlarda 10.000 TL peşinat ile kalanı 24 ay taksitle kefilsiz, banka kredisiz, şartsız koşulsuz müşterilerine satışını yapmaktadır. 0 ve 8 yaş altı ikinci el araç satışlarında ise %35 peşinat almaktadır ve kalan borcu 36 aya kadar kefilsiz, kredisiz sizlere satmaktadır. Wowwo senetle satılan araç marka modellerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Adres: Emrez Mahallesi, 48/1, Akçay Cd., 35140 Gaziemir / İzmir

Telefon: (0212) 709 81 81

Yukarıdaki 4 firma İzmir peşinatsız taksitle araç satışı yapmaktadır.  Araç satışlarında araba sizin adınıza kayıtlı olarak satışı verilir. Fakat araç taksitleri bitene kadar arabanın üzerine bankalarda olduğu gibi rehin konulur. Taksit ödemeleriniz bittiği zaman araçların üzerindeki rehin de firmalar tarafından kaldırılır.

Bu içeriğimizde İzmir peşinatsız taksitle araba satan yerler ve senetle araba veren galerileri araştırdık. İzmir ili sınırları içerisinde daha fazla senetle vadeli araba satışı yapan firmalar buldukça konumuzdan sizlere paylaşacağız.

Tamamına Kredili Araba Nasıl Alınır?

Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

İzmir Otokent Araba Pazarı Nerede?

İzmir Otokent Buca ilçesi İnönü mahallesinde bulunuyor.

İzmir WOWWO ile Kefilsiz Peşinatsız Araba Alabilir Miyim?

WOWWO ile peşinatsız araba alabilirsiniz. İzmir WOWWO firması ülkemizin birçok ilinde resmi olarak faaliyet göstermektedir.

Bir Yorum Yapılmış Tıkla Soru Sor...

  1. 5 bin peşinatla aylık 1000tl araç veriyor musunuz İzmir de yaşıyorum izmir senetle araç satışı yapanlar beni arasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir