İzmir Senetle Araba Satan Galeri Listesi

Senetle araba satışının banka kredileri ile araba alamayanların alternatif yöntemi olduğunu bilmeyen yoktur. Düşük findeks kredi notuna sahip kişiler veya şirketler banka kredisi kullanamaması sebebi ile bulundukları şehirde senete araç satışı yapan yerleri aramaktadır. Bu makalemiz de sizlere izmir de senetle araba satan galeri listeleyeceğiz.

Gaziemir, Bornova, Konak , Çiğli, Buca, Karşıyaka gibi ilçeler de senet ile otomobil satışı yapan galeriler aşağıda listelenmektedir.

  1. İzmir Otokent Senetle Araba 2.el veya Sıfır KM Satışı 

İzmir otokent çarşısında bazı firmalar yarısı peşin yarısı senetle otomobil satışı yapmaktadırlar. İzmir otokent sitesini gezerek orada bulunan galerilere danışarak tamamına senetle araba veren bazı galerileri bulabilirsiniz.

2. Ünsan Motorlu Taşıtlar A.Ş. Senetle Araç Satışı

Çalışma Prensipleri :  Ünsan firması kredi notu düşük olan müşteriler için %30 peşinat ile bünyelerinde elden taksitle 2.el ve 0 sıfır km araç satışı yapmaktadırlar. İzmir Otokent Buca adresinde bulunan bu firma güvenilir bir şekilde senetle araba satışı yapan resmi bir şirkettir.

Adres: İnönü Mahallesi, 677/19. Sk. No:123 D:2126, 35000 Buca/İzmir

Telefon : (0232) 332 04 35

Haftanın 7 günü açık olarak hizmet vermektedir.

3. Ekim Otomotiv Otokent Buca

Çalışma Sistemleri : Ekim oto galerisi sizlere kefilsiz ve kredisiz 36 aya kadar vadeli ikinci el senetle araba satışı yapmaktadır. Araç bedelinin %30 peşinatını ödeyerek geri kalan kısmını 3 yıl vadeli şekilde senet ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca tamamına hiç peşinatsız banka kredisi ile de senetle veya finans şirketleri aracılığı ile otomobil satışı da yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Giresun Senetle Araba Satan Galeriler Listesi

Adres: 677 / 19 Sokak No :123 Zemin Kat İç Kapı No :188 Otokent Galericiler Sitesi Buca / İzmir

Telefon : 0 232 282 25 52

4. Wowwo İzmir Gaziemir Şubesi 

Çalışma Koşulları : Wowwo Türkiye geneli şubeleri bulunan bir senetle araba satışı yapan galeridir. İzmir showroomlarında fm bulunan yüzlerce aracı senetle satmaktadır. 8 yaş üzeri araçlarda 10.000 TL peşinat ile kalanı 24 ay taksitle kefilsiz, banka kredisiz, şartsız koşulsuz müşterilerine satışını yapmaktadır. 0 ve 8 yaş altı ikinci el araç satışlarında ise %35 peşinat almaktadır ve kalan borcu 36 aya kadar kefilsiz, kredisiz sizlere satmaktadır.

Adres: Emrez Mahallesi, 48/1, Akçay Cd., 35140 Gaziemir / İzmir
Telefon: (0212) 709 81 81
Yukarıdaki 4 firma izmir içi senetle araç satışı yapmaktadır.  Araç satışlarında araba sizin adınıza kayıtlı olarak satışı verilir. Fakat araç taksitleri bitene kadar arabanın üzerine bankalarda olduğu gibi rehin konulur.  Taksit ödemeleriniz bittiği zaman araçların üzerindeki rehin de firmalar tarafından kaldırılır. İzmir ili sınırları içerisinde daha fazla senetle vadeli araba satışı yapan firmalar buldukça konumuzdan sizlere paylaşacağız .

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün