İzmir Senetle Araba Satan Galeri Listesi (SAHİBİNDEN – OTOKENT)

Peşinatsız senetle araba almak istiyorum Buca, Gaziemir, Konak, Karşıyaka taksitle araba satan yerler hangileri? Senetle araba İzmir Otokent galericiler sitesi başta olmak üzere taksitle araba satışı yapan galeriler bulunuyor. Peşinatsız senetle araba İzmir ilinde Otokent galerileri, bulut otomotiv, WOWWO firmaları sayesinde 2.el ve sıfır kampanyalarıyla araç sahibi olabilirsiniz. Senetle araba satışının banka kredileri ile araba alamayanların alternatif yöntemi olduğunu bilmeyen yoktur. Düşük Findeks kredi notuna sahip kişiler veya şirketler banka kredisi kullanamaması sebebi ile bulundukları şehirde senete araç satışı yapan yerleri aramaktadır. Bu makalemiz de sizlere İzmir de senetle araba satan galeri listeleyeceğiz. Senetle araba satışı yapan galerilerden taksitle araba alırken dikkat etmeniz gereken noktalara da yazının devamında sizinle paylaşacağız.

Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

Elinde nakiti olmayanlar için hiç peşinat olmadan aylık düşük taksitlerle ödeyerek araba sahibi olmak iyi bir çözümdür. Nasıl taksitle araba sahibi olabilirim diyenler için öncelikle eğer kredi notunuz düşük değilse bankalarla herhangi bir problem yaşamadıysanız Fiat, Ford, VW,  Renault, Honda, Toyota markalarının showroom adreslerine gidip fiyat almanız mantıklı olacaktır. Eğer elden taksitle 2. el veya sıfır araç satın almak istiyorsanız peşinatsız araba satan galeriler ile görüşüp şartları ve fiyatları araştırmanız gerekiyor. İzmir’de taksitle araba satan galeriler var mı?

Taksitle Araba İzmir’de Satılıyor Mu?

Peşinatsız taksitle araba veren galeriler İzmir’de bulunuyor. En büyük illerimizden olan İzmir’de taksitle araba sahibi olmak için başvurabileceğiniz kurumsal firmalar olduğu gibi Otokent galericiler sitesindeki galeriler de bulunuyor. Senetle araba satan galerilerin şubeleriyle iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz. Senetle araba almadan önce firmanın güvenilirliğini ve kurumsal olmasına özen göstermelisiniz kesinlikle yasal olmayan yüksek faizli borç altına imza atmamalısınız!

İzmir Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler (Taksitle 2. El)

Gaziemir, Bornova, Konak , Çiğli, Buca, Karşıyaka gibi ilçeler de senet ile otomobil satışı yapan galeriler aşağıda listelenmektedir. Galeriden taksitle araba alırken 2. El veya sıfır farketmeden firma geçmişi ve güvenilirliğini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

İzmir Otokent Senetle Araba 2.el veya Sıfır KM Satışı 

İzmir otokent çarşısında bazı firmalar yarısı peşin yarısı senetle otomobil satışı yapmaktadırlar. İzmir otokent sitesini gezerek orada bulunan galerilere danışarak tamamına senetle araba veren bazı galerileri bulabilirsiniz.

Ünsan Motorlu Taşıtlar A.Ş. Senetle Araç Satışı

Çalışma Prensipleri :  Ünsan firması kredi notu düşük olan müşteriler için %30 peşinat ile bünyelerinde elden taksitle 2.el ve 0 sıfır km araç satışı yapmaktadırlar. İzmir Otokent Buca adresinde bulunan bu firma güvenilir bir şekilde senetle araba satışı yapan resmi bir şirkettir.

Adres: İnönü Mahallesi, 677/19. Sk. No:123 D:2126, 35000 Buca/İzmir

Telefon : (0232) 332 04 35

Haftanın 7 günü açık olarak hizmet vermektedir.

Ekim Otomotiv Otokent Buca

Çalışma Sistemleri : Ekim oto galerisi sizlere kefilsiz ve kredisiz 36 aya kadar vadeli ikinci el senetle araba satışı yapmaktadır. Araç bedelinin %30 peşinatını ödeyerek geri kalan kısmını 3 yıl vadeli şekilde senet ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca tamamına hiç peşinatsız banka kredisi ile de senetle veya finans şirketleri aracılığı ile otomobil satışı da yapmaktadır.

Adres: 677 / 19 Sokak No :123 Zemin Kat İç Kapı No :188 Otokent Galericiler Sitesi Buca / İzmir

Telefon : 0 232 282 25 52

Bulut Otomotiv Otokent İzmir

İzmir Buca senetle araba satışı yapan galerilerden Bulut otomotiv Otokent galericiler sitesinde bulunuyor. Anlaşmalı finansman şirketleri Koçfinans, TEB Çetelem, Nkolay, Türkiye finans bankalarıyla anlaşmalı taksitle araba satışı yapılıyor.

WOWWO İzmir Gaziemir Şubesi 

Çalışma Koşulları : Wowwo Türkiye geneli şubeleri bulunan bir senetle araba satışı yapan galeridir. İzmir showroomlarında fm bulunan yüzlerce aracı senetle satmaktadır. 8 yaş üzeri araçlarda 10.000 TL peşinat ile kalanı 24 ay taksitle kefilsiz, banka kredisiz, şartsız koşulsuz müşterilerine satışını yapmaktadır. 0 ve 8 yaş altı ikinci el araç satışlarında ise %35 peşinat almaktadır ve kalan borcu 36 aya kadar kefilsiz, kredisiz sizlere satmaktadır.

Adres: Emrez Mahallesi, 48/1, Akçay Cd., 35140 Gaziemir / İzmir
Telefon: (0212) 709 81 81
Yukarıdaki 4 firma izmir içi senetle araç satışı yapmaktadır.  Araç satışlarında araba sizin adınıza kayıtlı olarak satışı verilir. Fakat araç taksitleri bitene kadar arabanın üzerine bankalarda olduğu gibi rehin konulur.  Taksit ödemeleriniz bittiği zaman araçların üzerindeki rehin de firmalar tarafından kaldırılır. İzmir ili sınırları içerisinde daha fazla senetle vadeli araba satışı yapan firmalar buldukça konumuzdan sizlere paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum

  1. 5 bin peşinatla aylık 1000tl araç veriyor musunuz İzmir de yaşıyorum izmir senetle araç satışı yapanlar beni arasın.

İlginizi Çekebilir