Kredi Kartına Taksitle Araba Satışı Yapan Galeriler 2022

Kredi kartına taksitle araba nasıl alınır, kredi kartına taksitle araba satan galeriler hangileri? Peşinatsız taksitle araba almak hakkında bilgi vereceğiz. Hali hazırda kredi çekerek veya elden taksitle araç alım satımı yapılıyor. Birçok kişi uygun taşıt kredisi faizlerinden yararlanarak kredi çekerek otomobil satın alıyor. Bunun yanında özellikle kurumsal kredi kartı veya yüksek limite sahip banka müşterileri kredi kartı ile araba satın almak için araştırma yapıyor. Kredi kartına 36 ay taksitle araba peki bu mümkün mü?

Kredi kartına taksitle araba satışı yapan galeriler sahibinden gibi araç alım satım sitelerinde ilan yayınlıyor. Birçok kişi bu ilanlarda kredi kartıyla taksit yaparak araç satıldığını görüyor ancak nasıl alınacağı hakkında bilgi sahibi değil. Kredi kartı ile araba almak için bilmeniz gereken tüm detaylarla birlikte yazımızın devamında kredi kartına taksitle araba almak için ne yapmanız gerektiğiniz anlatacağız.

Kredi Kartı İle Araba Alabilir Miyim?

Kredi kartıyla araba alınır mı? Kredi kartıyla araba almak mümkündür ancak mantıklı mıdır cevabı kişiden kişiye göre değişebilir. Şöyle ki taşıt kredisi çekerseniz daha uzun vadeli aylık taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Eğer ki kredi çekme konusunda problem yaşıyorsanız bunun sebebi önceki kredileriniz veya ödemekte olduğunuz taksitler olabilir bu durumda elinizde bulunan kullanabilir limiti alım için yeterli olan kredi kartınızla araba almak mantıklı olacaktır.

Kredi kartı ile araba almak mümkün mü? Yüksek limitli kredi kartı çoğunlukla kurumsal, şirket sahibi kişilerin sahip olduğu kredi kartıdır. Bazı durumlarda kişisel kredi kartınızın limiti de yüksek olabilir. Yani kredi kartı ile araba satın almak için temel şart alacağınız otomobilin değeri kadar kullanabilir limitinizin olmasıdır. Kredi kartı ile araç alırken dikkat edilmesi gerekenler ve kredi kartına taksitle araba satışı yapan galerilere nasıl ulaşabiliriz?

Kredi Kartıyla Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kredi kartıyla araç alırken özel olarak dikkat edilmesi gereken nokta kredi kartını kullandığınız bankanın faiz oranlarıdır. Taksitli işlemlerde kredi kartı faiz oranınız çok yüksek olduğu durumlarda taşıt kredisi kullanmak çok daha mantıklı olacaktır. Bunun dışında dikkat etmeniz gerekenler krediyle araç alırken neyse aynı şekildedir.

Kredi kartına taksitle araba almadan önce araç alımında beğendiğiniz aracın kaza durumu ve sigorta durumu araştırılmalıdır. Satıcının bilgi vermediği noktalar veya unuttuğu kısımlar olabileceği için daha önce araç satın almış kişilerden yardım almanız doğru olacaktır.

Kredi Kartına Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Kredi kartına taksitle otomobil alabilir miyim? Henüz resmi otomobil bayileri kredi kartı ile araç satışı yapmıyor. Bu noktada kredi kartı ile satış yapan galerilerden araç alabilirsiniz. Kredi kartıyla araç satan galeriler birçok ilde bulunuyor. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Kayseri gibi büyük illerimiz başta olmak üzere oto ticaret merkezlerinde kredi kartı ile araç satan galerilere ulaşabilirsiniz. Büyük illerin araç alım-satım oto ticaret merkezlerini aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Kredi kartına 36 ay taksitle almak istiyorum diyenler için satış yapan galerilerin veya otomobil satan firmaların kampanyalarını incelemesi gerekiyor. Araç satışında vade sayısı kullandığınız kredi kartının banka kampanyaları veya otomobil satan bayinin vade sınırlamasına göre değişebilir. Kredi kartına en fazla taksit yapan bankalar ve galerileri içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitle Araba Satışı Yapan Galeriler

Kredi kartıyla almak için taksitle araba satan galeriler bulunuyor. Kredisiz taksitle araç satışı yapan galerileri araştırarak bütçenize uygun otomobile sahip olabilirsiniz. Kredi kartına taksitle araba satışı yapan galeriler listesi aşağıdaki gibidir.

Nerede Satılıyor?Kredi Kartına Taksitle Araba Satılan Yerler
İstanbulOtocenter, İstoç Oto Ticaret Merkezi
İzmirOtokent
BursaOto Merkezi Galericiler Çarşısı
AnkaraGalericiler Sitesi
AntalyaGalericiler Sitesi
KonyaOto Galericiler
KayseriKocasinan Galericiler Sitesi
Kredi Kartına Taksitle Araba Satışı Yapan Galeriler Listesi

Hangi Banka Kredi Kartlarıyla Araç Alabilirim?

Hangi kredi kartıyla araba alınır? Öncelikle araç alacağınız bayi veya galerinin anlaşmalı olduğu bankalar değişebilmekle birlikte çoğu taksitle araç satan galerinin anlaşmalı olduğu bankalar bulunuyor.

Kredi kartı kullanarak araç alabileceğiniz bankalar şunlardır;

  • Akbank
  • Garanti BBVA
  • Halkbank
  • Vakıfbank
  • İş Bankası
  • Ziraat Bankası
  • QNB Finansbank
  • Odeabank
  • Aktifbank
  • Yapı Kredi Bankası
YouTube video
Kredi Kartına Taksitle Araba Alabilir Miyim?

OTOKOÇ Kredi Kartına Taksit Yapıyor Mu?

Otokoç kredi kartı ile araba alınır mı? Ayrıca otomobil firması olan OTOKOÇ kredi kartına taksit ile kredi kartı ile çekim imkanı sunuyor. Yazı güncellenecek ve detaylar eklenecektir. Konya, İzmir, Kayseri, Bursa, İstanbul, Antalya, Adana ve Denizli gibi birçok ilimizde kredi kartına taksitle araba satışı yapan galeriler firmalar bulunuyor. Ayrıca vadeli araç satışı yapan Otosor, Otovadeli gibi firmalarıda araştırabilirsiniz.

Araba Bayilerinde Kredi Kartı Geçiyor Mu?

Araç satan otomobil bayilerinde kredi kartı ile araba satılıyor mu? Sıfır veya 2.El resmi araç bayilerinde kredi kartı kabul ediliyor mu sorusu merak ediliyor. Resmi araç bayilerinde henüz kredi kartı ile araç satın alma imkanı sunulmuyor. Ancak ilerleyen yıllarda oto galeriler gibi kredi kartı ile araç satışı resmi bayiler tarafından da yapılabilir.

Kredi kartıyla araba almak ve kredi kartına taksitle araba satışı yapan galeriler hakkında bilgileri sizin için derledik. Peşinatsız taksitle araba hakkında tüm merak ettiğiniz soruları aşağıdan yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Kredi Kartı İle Vade Farksız Araba Alabilir Miyim?

Kredi kartıyla vade farksız araba almak pek mümkün değildir. Çünkü kredi kartı çekimlerinde banka faiz oranları geçerlidir.

Kredi Kartına 36 Ay Taksitle Araba Alınır Mı?

Kredi kartına 36 ay taksitle araba almak mümkündür. Fakat bundan yararlanabilmeniz için tamamen araç satışı yapan galeri veya bayiye bağlıdır.

Kredi Kartı İle Vade Farksız Araba Satılıyor Mu?

Kredi kartına taksitle araba alırken vade farkı bankaya ödeniyor. Dolayısıyla araç aldığınız yer vade farkını karşılamıyorsa komisyon ve faiz ödemeniz gerekir.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir