Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Listesi 2022 (ONAYLI)

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar listesi nedir? Kredi notum düşükse nasıl kredi alabilirim sorusunu sizin için araştırdık. Sıfır puana kredi veren bankalara anında başvuru yapılarak belgesiz kredi alınabiliyor. Kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar hangileri ve nasıl başvurulur merak ediliyor. Kredi puanı 0 ve 800 arasında olanlar kredi notuna bakmayan bankaları araştırıyor. Evet, kolay kredi veren bankalar sayesinde T.C kimlik numaranız ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda onaylı tüm bankaları bulabilirsiniz.

Düşük ve orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar hangileri? İhtiyaç kredisi başvurusu için uygulanabilecek yöntemler bankadan bankaya göre farklılık göstermektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu için bankalar hem dijital bankacılık kanallarını hem de geleneksel bankacılık kanallarını açık tutmaktadır. Kredi alacak olanlar; kimlik belgesi ve gelir belgesi ile beraber bankalara maksimum ne kadar kredi alabileceklerini hesaplatabilmektedirler. Gelin kredi notu düşük veya 0 olanlara hangi bankalar kredi veriyor beraber inceleyelim.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Listesi

Düşük ve orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar, finansman olarak kredi çekmek isteyen kişilere yardımcı oluyor. Faiz ödemeden kredi çekebilmek bazı bankaların özel kampanya ve duyurularıyla mümkündür.

Düşük kredi notuna sıfır faiz olmasa bile 0,50 gibi oranlarla ihtiyaç kredisi veren bankalar bulunuyor. Düşük kredi notuna uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan kredi çekilebilir. Katılım bankasından kredi çektiğiniz kar payı ödemesi yaparsınız.

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar şunlardır;

 • Vakıf Katılım Katılım Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • Ziraat Katılım Katılım Bankası
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası
 • Albaraka Türk Katılım Bankası

Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar araştırılıyor. Kredi puanı düşük olan kişiler çoğunlukla 0-800 puana kredi alabileceği bankaları araştırıyor. Kredi notu sıfır olanlara kredi başvurusu yapabileceği bankalar bulunuyor. Kredi onayı kesin olmasada anında kredi imkanı bulunduğu için başvuru yapılabilir.

 • Fibabanka
 • Enpara.com
 • Garanti Bankası
 • ICBC
 • Cepteteb
 • Burgan Bank
 • Aktif Bank N Kolay Kredi
 • Alternatif Bank

Ayrıca kredi puanınız 800-1200 arasında ise orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar içeriğimizde bu bankalar nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi notuna bakmayan bankalar listesinide sizinle paylaşacağız.

800-1000 Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi notuna bakmayan bankalar hangileri? Düşük veya orta riskli kredi notuna sahip kişiler için en düşük faizle kredi veren bankaları araştırdık. 60 Ay’a kadar vadeli çekilebilen ihtiyaç kredisi en çok kullanılan bankacılık ürünlerinden biridir. 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekilebildiği gibi 100.000 TL ihtiyaç kredisi de çekilebilmektedir.

Anında Onaylı Kredi Veren BankalarCepten Başvuru
Ziraat BankasıVar
VakıfbankVar
HalkbankVar
AlbarakaVar
Garanti BankasıVar
TEBVar
EnparaVar
Yapı KrediVar
QNB FinansbankVar
OdeabankVar
ING BankVar
DenizbankVar
AkbankVar
Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar

800-1200 kredi notuna sahip kişilerin kredi başvurusu yapabileceği birçok banka bulunuyor. Devlet bankaları kefil ve gelir belgesi istediği durumlarda özel bankalar daha önceki çalışmalarınıza göre anında kredi başvurunuzu onaylayıp hesabınıza kredi tutarını yatırabilir. Kredi puanı olmayanlara kredi imkanı için yukarıda detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En fazla ne kadar ihtiyaç kredisi çekebilirim diyorsanız detaylı hesaplama yaptığımız maaşıma göre ne kadar kredi çekebilirim adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

3 Ay Sigortalıya Kredi Veren Bankalar Var Mı?

3 Aylık sigortam var kredi çekebilir miyim? 3 ay sigortalı olarak bankalara başvurup kredi alabilirsiniz. Öncelikle Türk vatandaşı olmanız, 18 yaşından büyük olmanız krediler için genel başvuru şartlarını yerine getirir. Faizsiz kredilerde başvurular belirli sektörlere göre alınabiliyor. Tarım çiftçi, sanayi, ihracat, imalat ve üretim kredileri devlet destekli veya katılım bankalarından faizsiz finansman alınabiliyor.3 ay sigortalı olarak ihtiyaç kredisi için ise en düşük faizle kredi alabileceğiniz bankaları aşağıda listeledik.

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alabilirim?

Orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar aracılığıyla kredi alınabilir. Kredi onayı için en önemli noktalardan biri kredi başvurusu yapacağınız banka ile daha önce uzun süre çalışmış olmanız ve borç ödemelerinizi gecikmeden yapmış olmanızdır. Kefil olmadan gelir belgesiz kredi başvurusu detaylarına şuradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca taksitle motorlu taşıt almak için kredi arıyorsanız peşinatsız taksitle motor satan yerler, taksitle araba veren galerilere göz atabilirsiniz.

Kredi Notum Yok Nasıl Kredi Çekebilirim?

0-800 puanlı riskli müşteriye kredi veren bankalar hangileri? Bankalar kredi Findeks notu düşük olan kişilere kredi verirken, başta gelir belgesi ve kefil gibi teminatlar istemektedirler. Özellikle herhangi bir kefil beyan edemeyen kişilerin, kolay kredi veren bankalar arasındaki bu kuruluşlardan kredi alabilmeleri mümkün değildir.

Sıfır puana kredi veren bankalar var mı? Listemizde yer alan bankalar sadece kefil sağlayabilen ve SGK kapsamında gelir belgesi olan kişilere, diğer bankalara göre biraz daha kolaylık tanımaktadırlar. Kredi puanı olmayanlarda kredi alabilmesi çalıştığı bankaya göre mümkündür. T.C ile ücretsiz kredi notunuzu buradan öğrenebilirsiniz.

Kredi notu, bankalardan kredi çekmek için en fazla dikkate alınan faktörlerden biridir. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar, her şartta kredi verme gibi bir duruma sahip olmayıp kredi için farklı teminatlar istemektedirler. Yani her kredi notu düşük olan kişinin bu bankalardan kredi çekmesi, doğal olarak mantıkla da alakalı bir durum değildir.

Kredi notu düşük riskli veya orta riskli olanlar kredi başvurusu yaparken tamamlaması gereken adımlar bulunuyor. Öncelikle orta riskli kredi notuna kredi veren bankalara başvurulmalıdır. Kredi başvurusunun doğru yapılması kredi onayı için çok önemlidir. Bankalara doğru bilgi vermek her zaman kredinize onay alabilmek için çok önemlidir. Kredi notunuz yükselmeden kredi almak için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Kredi Notu Düşüklere Fibabanka Kredisi

Fibabanka Türkiye finans sektöründe diğer köklü kuruluşlara göre daha az sermayeye sahip olduğu için, rekabet koşullarının biraz gerisinde kalmaktadır. Bu nedenle aradaki rekabet açığını kapatmak için, banka dikkate değer birçok kampanya düzenlemektedir.

Bankanın, kredi notu düşük olan kişilere yönelik yaklaşımının biraz daha esnek olmasının temel nedeni aslında tam da budur. Ancak bankanın geri alacağını güvence altına almak için, kredi notu düşük olan kişilerden başta kefil olmak üzere çeşitli teminatlar istediği bilinmektedir.

Kara listede değilseniz ve kredi notunuz düşükse gelir belgesi ve kefil göstermek suretiyle, Fibabanka ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredileri için 36 ay vade yapan Fibabanka, kredi faiz oranlarını ise ortalama seviyede tutmaktadır. Bankanın vade seçeneği ve kredi notunuza göre ortalama faiz oranları 1,59 civarındadır.

Bankadan kredi notu düşük olan kişilerin çok yüksek tutarlarda ihtiyaç kredisi çekebilmeleri söz konusu olmayıp, ortalama 25.000 TL dolaylarında kredi çekme imkânı sunulmaktadır. Fibabanka kredi başvurunuzu fiziki şubeler üzerinden veya dijital bankacılık kanalları ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Notu Düşüklere Kredi Veriyor Mu?

Finansbank Enpara dijital bankacılık kuruluşu olan enpara.com, gerekli teminatları vermeniz halinde kredi alabileceğiniz yerlerden biridir. Herhangi bir fiziki şubesi bulunmaması nedeniyle enpara.com kredi başvuruları sadece mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir.

Başvurunuzu yaptıktan sonra gerekli evrakları sunmak ve başvuru imzasını atmak için, enpara.com yetkilisi belirtmiş olduğunuz adrese gelerek kredi sözleşmesini yapmaktadır. Bunun için öncelikle, yapacağınız başvuruya ön onay verilmesi gerekir. Bankacılık anlamında birçok yenilikler yaparak tüketicilere kolaylık sağlayan enpara.com, ihtiyaç kredileri için ortalama 1,40 faiz uygulasa da kredi notu düşük olan kişiler için bu ortalamanın biraz daha yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Garanti Bankası Düşük Kredi Notuna Kredi Alınır Mı?

Yüksek tutarlar için olmasa da ortalama veya daha düşük tutarlar için kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında bulunan Garanti Bankası, minimum 3 aylık sigortalı çalışan olma şartının yanı sıra kefil ve gelir belgesi gibi teminatlarda istemektedir.

Bankanın kredi notuna göre vermiş olduğu kolay kredi limiti 15.000 TL’dir. Kredi notu düşük olanların 15.000 TL üzerinde Garanti Bankası’ndan kredi çekmeleri, güçlü bir kefile bağlıdır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,55 civarında olup, kredi notu az olan ve yüksek vadeli çekimler için bu oranın daha yüksek olması mümkündür.

CEPTETEB Kolay Kredi Nasıl Alınır?

TEB bankasının dijital kanalı olan CEPTETEB ile kredi notunuz düşük olsa bile, 10 bin TL’ye kadar kolay kredi çekebilirsiniz. 36 aya kadar ihtiyaç kredisi vade seçeneği sunan CEPTETEB, 1,55 faiz oranları ile kredi notu düşük olan tüketicilere nakit imkânı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası bireysel ihtiyaçlar için kredi başvurusu yapacak olanlar aylık gelirlerine göre belirlenen tutar ile 36 aya kadar vade seçeneği ile başvurularını yapabilmektedirler. Esnek ödeme seçenekleri ile kredi alabilmektedirler. Banka başvuru sahiplerinden şahsi ya da maddi teminat kabul etmektedir. Ayrıca hayat sigortası yaptırmalarını da istemektedir. Alınan kredilere aylık %1.42 oranında faiz uygulamaktadır. 36 ay vade ile 25.000 TL ihtiyaç kredisi alınması durumunda; aylık taksit tutarı 934.81 TL olmaktadır. Başvuru yöntemleri ise aşağıdaki gibidir:

 • Ziraat Bankası şubelerine gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile bizzat giderek başvuru yapılabilmektedir.
 • https://www.ziraatbank.com.tr adresi üzerinden tüketici kredisi başlığına giderek başvuru yapılabilmektedir.
 • Ziraat Mobil uygulaması üzerinden başvurular menüsüne girdikten sonra yeni başvuru butonuna tıklayarak kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.
 • İnternet bankacılığına giriş yapıldıktan sonra kredi başvuru formu doldurulmalı ve başvuru tamamlanmalıdır.
 • Ziraat Bankası ATMleri üzerinden başvuru işlemleri menüsüne girerek kredi başvurusu yapılabilmektedir.
 • 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı müşteri iletişim merkezleri aranarak müşteri temsilcisine bağlanıp kredi başvurusu yapmak istendiği söylenerek başvuru tamamlanabilmektedir.

Garanti BBVA Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Başvurusu

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvuru yolları aşağıda verilmiştir:

 • https://www.garantibbva.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sırası ile Bireysel-Krediler-Bireysel İhtiyaç Kredisi-Kredi Başvurusu adımları izlenmelidir. Açılan sayfadaki kişisel bilgilerin, kredi bilgilerinin, diğer ilgilerin ve işlem onayının istendiği başvuru formu doldurulmalıdır.
 • Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden başvurular menüsüne giriş yapılarak kredi başvurusu yapılabilmektedir.
 • 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri aranarak müşteri temsilcisine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istendiği söylenebilmektedir. 444 0 335 numaralı Anında Kredi Hattı aranarak da daha hızlı şekilde başvuru yapılabilmektedir.
 • Herhangi bir Garanti BBVA şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilmek mümkündür.

Garanti BBVA 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği ile kredi vermektedir. Dijital bankacılık kanalları ile kredi başvurusu yapılabilmesi için Garanti BBVA müşterisi olunması ve banka sisteminde kimlik bilgilerinin kayıtlı olması gerekmektedir. Kimlik belgesi ve gelir belgesi başvuru için istenen belgelerdir. 100.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. %1.39 ile %1.78 arasında değişen bir faiz uygulamaktadır. 36 ay vade ile 100.000 TL ihtiyaç kredisi alındığında; aylık ödenecek taksit tutarı 3.717,17 TL’dir.

Vakıfbank Düşük Kredi Notuna Kredi Veriyor Mu?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Başvuru yöntemleri şu şekildedir:

 • https://www.vakifbank.com.tr adresi üzerinden İhtiyaç Kredisi Kampanyası menüsüne giriş yapıldığında, Hemen Başvur butonu ile başvurular gerçekleştirilebilmektedir.
 • Telefonun mesaj kısmına KREDI yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası yazdıktan sonra tekrar bir boşluk bırakıp aylık belgelenebilen gelir yazılmalıdır. Ardından mesaj 5724’e gönderilmelidir. Kredi başvuruları alınmaktadır.
 • Vakıfbank şubelerine kimlik belgesi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile beraber giderek başvuru yapılabilmektedir.
 • 0850 222 07 24 numaralı çağrı merkezi aranarak ihtiyaç kredisi ile ilgili bilgi edinilebilir ve başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Vakıfbank 3.000 TL’den 125.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Aylık uygulanan faiz oranı ise; %1.44’tür. Eşit, artan veya azalan taksitler ile kredi geri ödemesini yapabilme imkanı sunmaktadır. Ayrıca 3 aylık periyotlarda da toplu ödeme yapılabilmektedir. 50.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vade ve eşit taksit seçeneği ile alan bir birey; aylık 1.876,99 TL taksit ödemesi yapmalıdır.

Halkbank Düşük Kredi Notuna Kredi İmkanı

Halkbank ihtiyaç kredisi almak isteyenler; aylık %1.47 faiz oranı ve 36 aya kadar vade seçeneği ile kredi alabilmektedirler. 10.000 TL kredi aldıklarında 36 eşit taksit ile aylık 377.61 TL ödeme yapmaları gerekmektedir. Artan, azalan, eşit, 3 ayda bir eşit taksitler ile geri ödemesi yapılabilmektedir. Kredi alacak olanların hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir. Halkbank kredi başvuru yöntemleri ise şunlardır:

 • En yakın Halkbank şubesine giderek kimlik belgesi ve gelir belgesi ile başvuru süreci başlatılabilmektedir.
 • https://www.halkbank.com.tr adresi üzerinden hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru formunda kredi tercihi yapılması, kimlik ve diğer bilgilerin doldurulması istenmektedir.
 • 0850 222 04 00 numaralı müşteri hizmetleri aranarak başvuru süreci başlatılabilmektedir.

Enpara Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Başvurusu

Enpara ihtiyaç kredisinin ayrıntılarına bakıldığında; 1.000 TL ile 60.000 TL aralığında ihtiyaç kredisi verilmektedir ve 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Aylık uygulanan faiz oranı ise %1.57 olmaktadır. 36 ay vade ile 60.000 TL kredi alındığında; aylık taksit tutarı 2.310,34 TL olmaktadır ve toplam geri ödeme tutarı da 83.172,24 TL’dir. Aylık eşit taksitler halinde geri ödemesi talep edilmektedir. Enpara kredi başvuruları online olarak yapılmaktadır ve imzalanması gereken gerekli evraklar bir kurye tarafından başvuru sahibinin adresine götürülmektedir. Enpara ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenlerin seçenekleri ise aşağıda belirtilmiştir:

 • https://www.qnbfinansbank.enpara.com/ adresi üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bireysel menüsünden önce krediler ve ardından ihtiyaç kredisi seçilmelidir. Talep edilen kredi tutarı ve vade sayısı hesaplama ekranında seçilmeli ve Hemen Başvur butonuna tıklanmalıdır. Açılan sayfada adım adım istenen bilgiler doldurularak başvuru tamamlanabilmektedir.
 • Enpara’nın mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.

Akbank Orta Riskli Kredi Puanına Kredi Çekilir Mi?

Akbank ihtiyaç kredisi almak için başvuru sahibinin 18 yaşından büyük olması ve kredi notunun düşük olmaması gerekmektedir. Kimlik belgesi, ikametgah belgesi ve gelir belgesi ile beraber başvuru yapılabilmektedir. 1.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılabilmektedir. Sigortalı ve sigortasız ihtiyaç kredisi talep edebilme seçeneği vardır. 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. 50.000 TL kredinin 36 ay vade ile alınması halinde; hayat sigortası yaptırarak alınır ise aylık %1.54 faiz uygulanmakta ve taksit tutarı 1.914,08 TL olmaktadır. Aynı kredi sigortasız talep edilir ise; %1.66 faiz oranı ile aylık ödenecek taksit tutarı 1.959,12 TL olmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenlerin izleyebilecekleri yollar ise şöyledir:

 • https://www.akbank.com adresine giriş yapılmalı ve ihtiyaç kredisi menüsüne girilmelidir. Direkt Kredi Hesaplama ekranından talep edilen kredi tutarı, kredinin sigortalı olup olmayacağı ve vade sayısı seçilmelidir. Ardından Hemen Başvur butonuna tıklanmalıdır.
 • Akbank Mobil uygulaması ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.
 • Akbank şubelerine gerekli belgeler ile beraber gidildiğinde başvuru işlemi tamamlanabilmektedir.
 • Akbank Direkt Kredi Hızlı Başvuru sayfası üzerinden kişisel bilgiler girilerek başvuru yapıldığında, Kredi Ekspres Hattı tarafından başvuru sahibi aranmaktadır. Başvuru sahibine en uygun kredi bulunabilmekte ve buna göre başvuru işlemleri tamamlanabilmektedir.

İş Bankası Orta Düşük Risk Notuna Kredi Alabilir Miyim?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuru yöntemleri aşağıda sıralanmıştır:

 • İşCep uygulamasından krediler menüsüne girerek Anında Kredi Başvuru butonu aracılığı ile mobil uygulamadan başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca Başvurular menüsünden sırası ile Kredi ve Anında Kredi butonlarına giriş yaparak da başvuru tamamlanabilmektedir.
 • İş Bankası internet bankacılığı aracılığı ile işlem menüsünden Kredilerim menüsüne giriş yapıp Anında Kredi butonuna tıklayarak başvuru gerçekleştirilebilmektedir.
 • https://www.isbank.com.tr adresi üzerinden ihtiyaç kredisi sayfasına giderek başvuru yapılabilmektedir.
 • İş Bankası ATM’si üzerinden kartlı ve kartsız işlem menülerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Kartlı işlem yapacak olanlar Daha Fazlası ve Anında Kredi ve Ek Hesap menülerine giriş yaparak başvuru yapmalıdır. Kartsız işlem menüsünden yapacak olanlar ise; Başvurular menüsünden İhtiyaç Kredisi menüsüne giriş yapmalıdırlar.
 • SMS ile kredi başvurusu yapmak için NAKIT, T.C. kimlik numarası, kredi tutarı, aylık gelir miktarı aralarında boşluk bırakılarak telefonun mesaj kısmına yazılmalıdır. Mesaj 4402’ye gönderilmelidir.
 • 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetleri numarası aranmalıdır.

ING Bank Anında Kredi Nasıl Alınır?

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlere %1.49’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verilmektedir. 36 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. 3 ay erteleme imkanı ile kredi verilmektedir. 50.000 TL kredinin 36 ay vade ile alınması durumunda; aylık taksit tutarı 1.895 TL’dir. ING Bank kredi başvuru yolları aşağıdadır:

 • https://www.ing.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi menüsüne girilmelidir. Kredi tutarı ve vade seçeneği seçildikten sonra Hemen Başvur butonuna tıklanmalıdır. Başvuru formu doldurulmalıdır ve başvuru gerçekleşmektedir.
 • ING Bank’ın mobil uygulaması üzerinden kısa süre içerisinde kredi başvurusu tamamlanabilmektedir.
 • ING Bank şubeleri aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.

Kredi Notundan Dolayı Kredi Çekemeyen Kişiler Ne Yapabilir?

Kredi notum yok kredi alabilir miyim? Bu bankalar belirli şartlara bağlı olarak düşük kredi notuna sahip müşterileri için nakit imkânı sunsalar da bazı durumlarda, kredi alınması mümkün olmayabilir. Bu durumlarda kredi çekebilmek için yapılması gereken tek şey, bankaya ipotek teminatı sunmaktır.

Ayrıca kredi notuna bakmayan bankalar diye bir şey yoktur. Bankalar kredi onayı verirken risk raporunuzu mutlaka inceler. Üzerinize kayıtlı olan ev, araç veya arsa gibi mal varlıklarınızdan herhangi birine ipotek ettirerek kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir yakınınıza ait ev ve arsa gibi taşınmazların ipotek ettirilmesi de mümkündür.

Bu içeriğimizde kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar ve kredi notuna bakmayan bankaları sizin için derledik. Kredi notunuz düşük diye kredi çekemiyorsanız yorumlarda bize sorabilirsiniz.

YouTube video
Kredi Onayı İçin Ne Yapmalısınız?

Kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi kaç günde çıkar ve kredi onay mesajı ne zaman gelir şuradan öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

En Uygun İhtiyaç Kredisini Kimler Alabilir?

18 yaşından büyük T.C vatandaşı olan kişiler bankaların kredi koşullarını karşıladığı takdirde alabilir.

Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Verir Mi?

Evet verir. Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Katılım, Kuveyttürk, Albaraka, Vakıf Katılım ve Emlak Katılım Bankaları buna örnektir.

Faizsiz İhtiyaç Kredisi Alabilir Miyim?

Evet, alabilirsiniz. Faizsiz finansman sağlayan katılım bankalarına başvurarak faizsiz kredi alabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir