Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar Hangileri? 2021

Sıfır puana kredi veren bankalara anında başvuru yapılarak belgesiz kredi alınabiliyor. Kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar hangileri ve nasıl başvurulur? Kredi puanı 0 ve 800 arasında olanlar kredi notuna bakmayan bankaları araştırıyor. Kolay kredi veren bankalar sayesinde T.C kimlik numaranız ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi notu, bankalardan kredi çekmek için en fazla dikkate alınan faktörlerden biridir. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar, her şartta kredi verme gibi bir duruma sahip olmayıp kredi için farklı teminatlar istemektedirler. Yani her kredi notu düşük olan kişinin bu bankalardan kredi çekmesi, doğal olarak mantıkla da alakalı bir durum değildir.

Kredi Notum Yok Nasıl Kredi Çekebilirim?

Sıfır puana kredi veren bankalar var mı? Bankalar kredi Findeks notu düşük olan kişilere kredi verirken, başta gelir belgesi ve kefil gibi teminatlar istemektedirler. Özellikle herhangi bir kefil beyan edemeyen kişilerin, kolay kredi veren bankalar arasındaki bu kuruluşlardan kredi alabilmeleri mümkün değildir. Listemizde yer alan bankalar sadece kefil sağlayabilen ve SGK kapsamında gelir belgesi olan kişilere, diğer bankalara göre biraz daha kolaylık tanımaktadırlar. Kredi puanı olmayanlarda kredi alabilmesi çalıştığı bankaya göre mümkündür.

Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi puanı düşük olan kişiler çoğunlukla 0-800 puana kredi alabileceği bankaları araştırıyor. Kredi notu sıfır olanlara kredi başvurusu yapabileceği bankalar bulunuyor. Kredi onayı kesin olmasada anında kredi imkanı bulunduğu için başvuru yapılabilir.

  • Fibabanka
  • Enpara.com
  • Garanti Bankası
  • ICBC
  • Cepteteb
  • Burgan Bank
  • Aktif Bank N Kolay Kredi
  • Alternatif Bank

Ayrıca kredi puanınız 800-1200 arasında ise orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar içeriğimizde bu bankalar nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Kredi Notu Düşüklere Fibabanka

Fibabanka Türkiye finans sektöründe diğer köklü kuruluşlara göre daha az sermayeye sahip olduğu için, rekabet koşullarının biraz gerisinde kalmaktadır. Bu nedenle aradaki rekabet açığını kapatmak için, banka dikkate değer birçok kampanya düzenlemektedir.

Bankanın, kredi notu düşük olan kişilere yönelik yaklaşımının biraz daha esnek olmasının temel nedeni aslında tam da budur. Ancak bankanın geri alacağını güvence altına almak için, kredi notu düşük olan kişilerden başta kefil olmak üzere çeşitli teminatlar istediği bilinmektedir.

Kara listede değilseniz ve kredi notunuz düşükse gelir belgesi ve kefil göstermek suretiyle, Fibabanka ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredileri için 36 ay vade yapan Fibabanka, kredi faiz oranlarını ise ortalama seviyede tutmaktadır. Bankanın vade seçeneği ve kredi notunuza göre ortalama faiz oranları 1,59 civarındadır.

Bankadan kredi notu düşük olan kişilerin çok yüksek tutarlarda ihtiyaç kredisi çekebilmeleri söz konusu olmayıp, ortalama 25.000 TL dolaylarında kredi çekme imkânı sunulmaktadır. Fibabanka kredi başvurunuzu fiziki şubeler üzerinden veya dijital bankacılık kanalları ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Notu Düşüklere Kredi Veriyor Mu?

Finansbank dijital bankacılık kuruluşu olan enpara.com, gerekli teminatları vermeniz halinde kredi alabileceğiniz yerlerden biridir. Herhangi bir fiziki şubesi bulunmaması nedeniyle enpara.com kredi başvuruları sadece mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir.

Başvurunuzu yaptıktan sonra gerekli evrakları sunmak ve başvuru imzasını atmak için, enpara.com yetkilisi belirtmiş olduğunuz adrese gelerek kredi sözleşmesini yapmaktadır. Bunun için öncelikle, yapacağınız başvuruya ön onay verilmesi gerekir. Bankacılık anlamında birçok yenilikler yaparak tüketicilere kolaylık sağlayan enpara.com, ihtiyaç kredileri için ortalama 1,40 faiz uygulasa da kredi notu düşük olan kişiler için bu ortalamanın biraz daha yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Garanti Bankası Düşük Kredi Notuna Kredi Alınır Mı?

Yüksek tutarlar için olmasa da ortalama veya daha düşük tutarlar için kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında bulunan Garanti Bankası, minimum 3 aylık sigortalı çalışan olma şartının yanı sıra kefil ve gelir belgesi gibi teminatlarda istemektedir.

Bankanın kredi notuna göre vermiş olduğu kolay kredi limiti 15.000 TL’dir. Kredi notu düşük olanların 15.000 TL üzerinde Garanti Bankası’ndan kredi çekmeleri, güçlü bir kefile bağlıdır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,55 civarında olup, kredi notu az olan ve yüksek vadeli çekimler için bu oranın daha yüksek olması mümkündür.

CEPTETEB Kolay Kredi Nasıl Alınır?

TEB bankasının dijital kanalı olan CEPTETEB ile kredi notunuz düşük olsa bile, 10 bin TL’ye kadar kolay kredi çekebilirsiniz. 36 aya kadar ihtiyaç kredisi vade seçeneği sunan CEPTETEB, 1,55 faiz oranları ile kredi notu düşük olan tüketicilere nakit imkânı sağlamaktadır.

Kredi Notundan Dolayı Kredi Çekemeyen Kişiler Ne Yapabilir?

Bu bankalar belirli şartlara bağlı olarak düşük kredi notuna sahip müşterileri için nakit imkânı sunsalar da bazı durumlarda, kredi alınması mümkün olmayabilir. Bu durumlarda kredi çekebilmek için yapılması gereken tek şey, bankaya ipotek teminatı sunmaktır.

Ayrıca kredi notuna bakmayan bankalar diye bir şey yoktur. Bankalar kredi onayı verirken risk raporunuzu mutlaka inceler. Üzerinize kayıtlı olan ev, araç veya arsa gibi mal varlıklarınızdan herhangi birine ipotek ettirerek kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir yakınınıza ait ev ve arsa gibi taşınmazların ipotek ettirilmesi de mümkündür.

Bu içeriğimizde kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar ve kredi notuna bakmayan bankalar konusunu yazdık. Kredi notunuz düşük diye kredi çekemiyorsanız yorumlarda bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir