MaxiPuan Kullanılan Siteler • Üye İşyerleri • Geçen Yerler 2022

MaxiPuan kullanılan siteler hangileri? Maximum kart puan kazanma yolları ve nerede nasıl kullanılır? Maxipuan kullanımı ile hem puan biriktirilebilir hem de biriktirilen puanlar çok kolay bir şekilde harcayabilirsiniz. Birçok alışveriş kategorisinde kullanılabilen Maxipuan ile alışverişler hem ekonomik hala gelir hem de bedava alışveriş yapılabilir. MaxiPuan kullanma ve Maximum kart kampanyaları ile birlikte avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

MaxiPuan nasıl kullanılır, nerede kullanılır? MaxiPuan, Maximum kredi kartlarının kullanımında kampanyalara katılımında hediye puan olarak verilir. Maximum kart kampanyaları beyaz eşya, akaryakıt, telefon, bilgisayar ve diğer kategorilerde yapılıyor. Sizin için kartınızda bulunan puanları mağazalarda ve internet alışverişlerinde harcamayı, nasıl daha fazla maxipuan kazanabileceğinizi, üye işyerlerinde nasıl kullanabileceğinizi tüm detaylarıyla paylaşacağız.

MaxiPuan Kullanılan Siteler Hangileri?

Maxipuan nerede kullanılır? Maxipuan kullanmak için Maximum üye işyerleri olan alışveriş sitelerinden marketlere gitmeden kolay bir şekilde alışveriş yapılabilir. Her vakit zaman konusunda da kısa sürede alışveriş yapmaya yardımcı olan puanlar ile ekonomik alışveriş yapılır. İnternet erişimi olan her yerden alışveriş yapma imkanı sağlar. Müşteriler diledikleri ürünleri alıp sonunda puan kazanabilir ya da puanlarını harcayabilir. Online işlemlerin tamamı güvenilir bir şekilde yapılır. Tüm bilgiler banka tarafından korunur ve başka birileri ile paylaşılmaz.

Online olarak MaxiPuan kullanılan siteler şunlardır;

 • Migros Sanal Market
 • Biletix
 • PTT AVM
 • N11
 • Hızlı Al
 • Evmanya
 • Trendyol
 • Hepsiburada
 • N11
 • Gittigidiyor
 • E-PTT Avm
 • Kitapsepeti
 • Morhipo
 • Boyner

Yukarıda listelediğimiz MaxiPuan geçen siteler dışında gıda alışverişi yapabileceğiniz marketler, giyim alışveriş mağazaları ve telefon, bilgisayar, TV gibi teknoloji ürünleri satan alışveriş merkezlerini içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Maxipuan Geçen Yerler Neresidir?

Yakınınızda Maxipuan geçen yerler marketler, AVM’ler, bazı yemek yerleri, vb. gibi mekanlardır. Müşteriler puanlarını kullanmak istedikleri zaman ödeme aşamasında belirtir. Ardından sayılan yerlerde puan ile alışveriş yapılabilir. Puan kullanmak için pos cihazına ihtiyaç duyulur. İşletmelerde yer alan pos cihazına kart takılır ve puan sorgulaması için ekran takip edilir. Ne kadar puan varsa belirlenir. Daha sonra kullanılmak istenilen puan miktarı söylenir ve işlem tamamlanır. Pos cihazları ile yapılan işlemlerde işlemlerin tamamı dakikalar içinde gerçekleşir. MaxiPuan kullanılan tüm yerleri burada bulabilirsiniz.

Maximum Anlaşmalı Marketler Listesi

Maxipuanın geçerli olduğu marketlerde her türlü ihtiyaçlar puan ile karşılanabilir. Giyim, gıda, elektronik alışveriş, vb. gibi gereksinimlerde maxipuan ile alışveriş yapılabilir. Puanın miktarına bağlı olarak alışveriş tamamlanır. Birçok markette para vermeden alışveriş yapma imkanı sunan kart ile her yerde kolayca ürün satın alınabilir. Alışveriş yapılan yerlerde pos cihazının olması yeterlidir. Pos cihazı ile işlemlerin tamamı sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

MaxiPuan geçen marketler şunlardır;

 • Migros
 • Şok
 • Kipa
 • CarrefourSa
 • A101
 • Macrocenter
 • Metro Market
 • BİM

Maxi puanlarınızı kullanabileceğiniz marketleri yukarıda listeledik. Daha fazla puan kazanma yollarına aşağıdan öğrenebilirsiniz.

MaxiPuan Geçen Akaryakıt&Petrol İstasyonları

Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonları var mı? Müşteriler maximum kartlarındaki puanları kullanarak akaryakıt ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir. Acil ihtiyaçlarda ya da istenilen diğer zamanlarda benzin alınabilir. Harcadıkça puan birikmesi ile biriken Maxi puanları öğrenmek mümkün. Puanların sorgulanmasının ardından petrol istasyonlarında bu puanların kullanılmasına izin verilir. Anlaşmalı olan yerlerde puanlar kullanılarak ödeme yapılır. Böylece biriken puanlar da boşa gitmez. Maxipuan her istasyonda kullanılmayabilir. Anlaşmalı olan yerlerde ve anlaşmalı olan bankaların pos cihazının yer alması durumunda elde edilen ya da biriken puanlar kullanılabilir.

MaxiPuan geçen akaryakıt istasyonları şunlardır:

 • Aytemiz
 • Opet
 • Shell
 • BP
 • Kadoil
 • Poaş
 • Total
 • Alpet
 • Aygaz

MaxiPuan kullanabileceğiniz benzin, petrol istasyonlarını kullanabilirsiniz. Yakıt alışverişlerinde bankanın anlaşmalı olup olmadığı da banka tarafından bilgilendirilir. Müşteriler kendi bankası ile iletişim kurarak bunu kolayca öğrenebilir.

Maximum Puan İle Bilet Nasıl Alınır?

Maxipuan ile sinema, uçak ya da otobüs bileti almak isteyenler puanlarını online olarak kullanabilir. Bazı sinema şirketleri anlaşmalı oldukları bankaların kartlarında yer alan maxipuanları bilet alırken kullanmaya izin vermektedir. Bununla birlikte hava yolu şirketleri ya da otobüs firmaları da online işlem yapılırken puan kullanmaya izin verir. Ulaşımı daha kolay hale getirmek için fazla para harcamadan puanlar ile bilet alma işlemleri yapılabilir.

Sadece online olarak değil aynı zamanda acenteye gidildiğinde de bilet alma işlemleri kolayca gerçekleşir. Acentalarda yer alan pos cihazlarından kartlar okutulduğunda seçenekler çıkar. Bu seçenekler içinden puan kullanma seçeneği seçilir ve ödeme tamamlanır. Bilet alma işlemlerinde hem yurt içindeki biletlerde hem de yurt dışındaki biletlerde geçerli kampanyalar da yer alabilir. Bunlar hakkında daha detaylı bilgi bankalar ile sağlanır. Müşteri temsilcisi yardımı ile günün her saatinde destek alınabilir ve her türlü sorulara kolay ve hızlı bir şekilde yanıt bulunabilir.

MaxiPuan Sorgulama Nasıl Yapılır?            

Ziraat Bankası veya İş Bankası Maximum kartı MaxiPuan öğrenme işlemleri hem online olarak hem de bankalardan gerçekleşebilir. Teknolojik dönemin ilerlemesi ile birlikte banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan tüm sorgulama işlemleri mobil ya da internet bankacılığı ile yapılabilir.

Harcanabilir MaxiPuan sorgulama ve öğrenme yolları şunlardır;

 • Cep telefonuna Ziraat Mobil veya İşCep mobil uygulaması indirilmelidir. Hangi bankadan hizmet alınıyorsa o bankanın mobil uygulaması yüklenir.
 • Mobil uygulamaya giriş yapılabilmesi için şifre ve müşteri numarası istenir. Şifresini bilmeyenler banka ile iletişime geçerek anında öğrenebilir.
 • Şifre ve müşteri numarası ile giriş yapıldıktan sonra “puan sorgulama” kısmına girilir. Bu sekme yok ise kartlar kısmında yer alan kart sembolüne tıklanır ve kart içinde ne kadar MaxiPuan olduğu kolay bir şekilde öğrenilir.

Mobil uygulama ile puan sorgulamak istemeyenler ise işlemlerini diğer yollar ile yapabilir. Bu yollardan bir tanesi ATM’lerdir Günün her saatinde ATM’ler ile birçok kart işlemi kısa sürede yapılabilir. Kart takıldıktan sonra kart bilgilerinde ne kadar puan olduğu yazar. Ekranda yer alan puan ile istenilen her yerden alışveriş yapılabilir. Son olarak bankacılık işlemlerini şubeden yapmak isteyenler mesai saatleri içinde banka şubelerinden destek alabilir. Bankaların mesai saatleri hafta içi ile sınırlıdır. Bankalar hafta sonu kapalıdır. Müşteriler hizmet aldıkları bankadan gerekli desteği alabilir. Maxipuan öğrenme işlemleri pos cihazları ile de yapılabilir. Pos cihazlarına yerleşen kartın ardından ekranda puan bilgileri yer alır. Bu şekilde de müşteriler puanlarının bilgisine sahip olabilir.

MaxiPuan Nasıl Kullanılır?

Kartımdaki Maximum Puan nasıl kullanılır? Maxipuan ile her yerden alışveriş yapmak mümkündür. Hem online olarak hem de market alışverişlerinde birebir olarak alışveriş yapılabilir. Puanların kullanımı için belirli bir süreye ihtiyaç yoktur. Biriken puanlar sorgulanır ve uygun olan yerlerde kolayca harcanır. Harcanan puanlar yerine harcama yapıldıkça yeni puanlar birikir. Günün her saatinde yapılan alışverişlerde maxipuan kullanmak mümkün. Kolay alışveriş ile hem pratik şekilde hem de zorluk yaşamadan puanla satın alma işlemleri yapılabilir. Bankaların verdiği süre içinde maxipuanlar geçerlidir.

YouTube video
Maximum Kart Kampanyaları (GÜNCEL)

Maximum Puan Kazanma Yolları Nelerdir?

MaxiPuan nasıl kazanılır? Maxipuan kazanmak için Maximum kart kampanyaları takip edilerek anlaşmalı marketlerden alışveriş yapmak gerekir. Bunun yanı sıra harcama yaptıkça da puan kazanılır. Yapılan harcamalarda belli bir miktarda puan birikir. Ayrıca sadece normal alışverişlerde değil, özel yapılan kampanyalı alışverişlerde de daha fazla puan elde etmek mümkün. Harcadıkça kazandıran özelliğe sahip olan kart ile tüm müşteriler kendi bankalarında puan biriktirebilir.  Bankaların yıllık kampanyaları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve bu kampanyalardan faydalanmak isteyenler kendi bankası ile iletişim haline geçebilir ve kolayca bilgi alabilir. Müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde de gerekli destek alınabilir. Güncel Maximum Puan kredi kartı kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Maximum Para Nakde Çevrilir Mi?

Maxipuana sahip olan müşteriler puanlarını yalnızca ödeme sırasında kullanabilir. Bankalar birikmiş olan puanları herhangi bir şekilde nakde çevirmez. Nakit olarak çekilmez fakat ödemeler sırasında kolay bir şekilde harcanabilir. Her bankanın kendine göre belli bir kuralı olsa da puanların nakde çevrilmesi mümkün değildir. Yeme içme, giysi alışverişi, vb. gibi diğer tüm alışverişlerde nakit ihtiyacı duyulmadan kredi kartı ve puan ile alışveriş yapılabilir. Ödemeler için pos cihazı kullanılır. Pos cihazında ödeme şeklinin seçilmesinin ardından “puan ile öde” kısmına girildiğinizde ödeme pratik bir şekilde tamamlanır. Maxipuanlar ATM’ler ile de nakde çevrilemez. Bankalar puanların kullanılmasına sadece pos cihazlarından ya da online alışveriş kanalları üzerinden izin vermektedir.

Bu içeriğimizde Maximum kredi kartları ile MaxiPuan nasıl kullanılır, Maximum puan anlaşmalı marketler, alışveriş siteleri ve üye işyerlerinde nasıl kullanabileceğinizi sizinle paylaştık. Daha fazla maximum puan kazanma yöntemlerini yukarıda bulabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. Migros sanal market, trendyol, hepsiburadada maxipuan kullanılamıyor. Güncel durum bu şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir