Peşinatsız Elden Taksitle Motor Satan Bayiler (ANINDA SENETLE)

Peşinatsız taksitle motor nasıl alınır, Senetle motor satanlar ve senetle motor satışı yapan bayiler hangileri? Ülkemizde motor sevdalıları çoktur. Kimi ihtiyaçtan kimi de hobi olarak bir motorlarının olmasını isterler. Herkesin ekonomik gücüne göre motorlar bulunuyor. Parası olanlar peşin parayla, kredi çekebilenler krediyle, bunların hiçbirini yapamayanlar peşinatsız taksitle motor veren yerler arıyorlar. İstedikleri özellikteki motorlara gücü yetenler o modeli alabiliyorlar. İhtiyacımı görsün diyenler de özellik yerine fiyatına bakıyor. 36 ay taksitle motorsiklet alabilir miyim? Senetle motor satışı yapan sahibinden bayilerini paylaşacağız. Anında senetle veya kredi kartına taksitle motor almak istiyorsanız yazının devamını okuyun.

Peşinatsız Taksitle Motor Nasıl Alınır?

Ülkemizdeki ekonomik şartların getirdiği ağır durumlardan dolayı, peşin parayla veya krediyle alışveriş yapmak zor hale geldi. Bu nedenle işletmeler de iş yapabilmek için farklı bir yol seçtiler. Eskilerin sıklıkla kullandıkları senetle alışveriş yöntemini yeniden uygulamaya geçirdiler. 48 aya kadar vade uygulayarak motor satmaya başladılar. Bu uygulama sayesinde vatandaşlar senetle motor sahibi olmaya başladılar. Honda, Yamaha gibi motor markaları başta olmak üzere diğer markaları da elden taksitle veya kredi kartına taksitle alabiliyorsunuz. Taksitle motor fiyatları ise motoru nasıl alacağınıza bağlıdır. Örneğin kredi kartına taksitle motor alırken banka komisyonu haricinde ücret ödemezsiniz ancak peşinatsız senetle elden taksitle motor aldığınız zaman motor satan bayi ve firmaların komisyonu ile karşılaşabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitle Motor

Senet dışında peşinatsız motosiklet almak isteyenler kredi kartlarını kullanıyorlar. Kredi kartlarına peşinatsız olarak 9 ile 12 vadeli satışlar bulunuyor. Bazı yerler 36 ay taksitle motor sattığını belirtiyor ancak alırken kurumsal yerleri tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Özellikle 36 ay taksitle motor alırken toplam geri ödeme yani faiz miktarını hesaplatıp karşılaştırma yapmalısınız. Alacağınız motorun fiyatına göre kredi kartıyla almak mantıklı gibi görünüyor.

Peşinatsız Senetle Satılan Motor Modelleri

İster elden taksitle ister kredi kartlı peşinatsız motor alın birçok bayi ve mağaza aşağıdaki motor markalarını satıyor. Alacağınız markanın piyasası varsa birçok bayide vade seçeneği ve indirim alabilirsiniz. Mutlaka tüm bayilerden taksitli fiyat ve peşin fiyatlar alınarak karşılaştırma yapılmalıdır. Hangi marka model senetle motor satılıyor?

 • Aprilia
 • Kuba
 • Bombardier
 • Kymco
 • Bumoto / Jinling
 • Ramzey
 • Çelik Motor
 • RMg Moto Gusto
 • Ducati
 • Peugeot
 • Falcon
 • Spada
 • Hero
 • Suzuki
 • Honda
 • SYM
 • Hyosung
 • Vespa
 • Kanuni
 • Yamaha
 • KTM
 • Yuki
 • Mondial

Peşinatsız Senetle Motor Satanlar

Senetle motor almak isteyenler aylık taksitle motor, senetle motor, elden taksitle motor satan bayiler ve kurumsal firmalar bulunuyor. Bu firmaların bir kısmı sahibinden.com üzerinden peşinatsız senetle motor satışı ilanları verirken, kurumsal olan Evkur senetle motor almak isteyenler için bayilerde hizmet veriyor.

Çınar Motor (İstanbul); Sıfır, ikinci el veya az hasarlı birçok motor modeli bulunuyor. Senetle veya kredi kartıyla satış yapılıyor. 12 aya kadar kredi kartına taksit yapma avantajı sunuyorlar.

Point Motors (İstanbul – Kağıthane); Temiz ve bakımlı motor satışı yapan point motorsa elden taksitle motosiklet satışı yapılıyor. Bir kısmı peşinat kalan kısım senet şeklinde çalışıyor.

Evkur Senetle Motor; bu firmada Arora marka motosikletler satılıyor. Arora’nın bütün modellerini bulabilirsiniz. Kredi kartıyla taksit bulunmuyor. Senetle 12 aya kadar peşinatsız motor satışı yapılıyor. Eğer alacağınız motorun %20’sini öderseniz vade 24 aya kadar uzatabiliyor.

Mutluevim mağazaları; Arora, Belderia, Kanuni, Kral Motor, STMAX markaları satılıyor. Senetle satış yapılıyor. Peşinatsız 24 aya kadar vade uygulanıyor. Eğer peşinat vermek isterseniz fiyat ona göre hesaplanıyor.

Motofinans (İstanbul); Yamaha, Honda, Hero markalar gibi birçok model bulunuyor. Firmada kredi kartına 9 aya kadar taksit yapılabiliyor. Bunun dışında senetle de satışlar bulunuyor.

Balcı AVM (İstanbul); Uygun ve ekonomik motor modelleriyle öne çıkıyor. Mondial marka çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Peşinatsız kredi kartına 24 ay taksit sunmasıyla öne çıkıyor.

İstanbul Ada Motor;  Firma kendi bünyesinde çeşitli marka ve modellerde senetle motor satışı yapmaktadır. Şişli de bulunan bu  firma 1000 TL peşinat geri kalanı 10 senetle gibi geri ödemeli taksitler yapmaktadır. Ruhsat devir teslim sırasında noter tarafından motor alıcısına teslim edilmektedir. Noter masrafları taksitlere dahildir.

SHOW AVM KUBA HERO SATIŞ  Bursa / Mudanya

Bursa Mudanya’da bulunan Show AVM KUBA HERO satış firması kendi bünyesinde her marka model sıfır ve ikinci el motorsikletleri 12 aya kadar senetle vadeli olarak satmaktadır. Aynı gün teslimat yapan 27 yıllık bir şirkettir. Bursa içi teslimat yapmaktadır.

Senetle Motor Satılan Tüm İller

Senetle motosiklet İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bursa, Ankara, Kocaeli, Gebze, Tekirdağ, Edirne Gaziantep, Antalya, Mersin, Konya, Denizli gibi illerimizde senetle, peşinatsız motor satan yerlerin bayileri bulunuyor. Yaşadığınız ilde bulunan motor satan bayileri yukarıda ki listeden bulabilirsiniz veya listede bulunmayan iller için aşağıdan soru sorarak öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Elden Taksitle Motosiklet Almak İçin Ne Gerekir?

Kredi sicilinizde olumsuz bir durum yoksa elden taksitle motor alabilirsiniz. Her marka bayisi elden taksitle motosiklet satmadığı için öncelikle yazı içeriğimizde bulunan bayilerle görüşebilirsiniz.

Hangi Markalar Taksitle Motosiklet Satıyor?

Honda, Yamaha, Ducati, Kuba, Ramzey, Kanuni, Mondial gibi birçok marka ve model motosikleti elden taksitle veya kredi kartına taksitle alabilirsiniz.

Senetle Motor Satılan İller Hangileri?

Öncelikle İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Antalya illlerinde senetle veya taksitle motor alınabilmektedir.

8 Yorum

 1. İzmir Muğla Senetle motor veren bayiler neresi ege bölgesinde senetli taksitle motor satan galeriler benimle iletişime geçsin.

 2. Pesinatsiz yamaha yzf r25 almak istiyorum 25 bin 30 bin civarı en düşüğü 2026-2017 model olabilir vadeyi en uzun yapacak yazabilir mi?

 3. 15 bin tl nakit verip kazasız senetle motosiklet almak istiyorum minimum 600 luk istiyorum senetle motosiklet satanlar bana ulaşsın.

 4. 5 BİN TL PEŞİNATIM VAR BENİ ÇOK YORMAYACAK ŞEKİLDE SENET İLE GERİ KALANINI ÖDEYEBİLİRİM 15-20 BİN TL LİK MOTOR DÜŞÜNÜYORUM (250 LİK SUPERSPORT V.B) ULAŞIRMISINIZ.

 5. İstanbul bağcılarda oturuyorum peşinatım yok motor almak istiyorum. Senetle motor satan yerler mağazalar bayilerden peşinatsız senetle motor almak istiyorum honda, yamaha marka motor farketmez otocenter istoç civarı senetle motor verenler bana yazsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir