Peşinatsız Elden Taksitle Telefon Nasıl Alınır? Veren Mağazalar

Peşinatsız senetle cep telefon almak istiyorum, Elden taksitle telefon nasıl alınır? Taksitle telefon veren mağazalar ve senetle telefon satışı yapan yerler hangileri? Elden taksitle telefon İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ile ilgili tüm detaylar burada! Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonu üretimi her geçen gün hız kazanmaya devam etmektedir. Sürekli yenilenen ve gelişen modellerin piyasaya sürümü ile yeni ürünleri görebilmekteyiz. Ancak özellikler geliştikçe ürünlerin çeşitliliği arttığı gibi, fiyatlarında da artış söz konusu olmaktadır. Hal böyle olunca yeni ürünleri almak için ciddi bütçeler ayırmak gerekmektedir. Özellikle son zamanlar internette senetle iPhone, elden taksitle cep telefonu nasıl alınır sorularına istinaden yazının devamında bilgi vereceğiz. Cep telefonu tüketim çılgınlığı küçük yaşlara kadar inmiştir. Yeni ürünleri satın alabilmek için de oldukça yüksek bütçelere sahip olmak gerekecektir. Herkesin nakit birikimi ya da yüksek limitli kredi kartının olması mümkün olmamaktadır. Bu durumda devreye peşinatsız telefon satışı yapan firmalar girerek hayat kurtaracaktır. Peşinat ödemeden, vadeli olarak cep telefonu sahibi olunabilmektedir. Bunun içinde belirli kriterler aranmaktadır. Cep telefonuna kaç taksit yapılıyor? Senetle telefon satışı yapan yerler neresidir?

Peşinatsız Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Peşinatsız telefon satışı yapan bazı işletmeler bulunmaktadır. Bunlar belirli özellikleri sağlayan müşterilerine telefon satışı yapabilmektedir. Peşinatsız satış yapılan seçeneklerden ilki senetle cep telefonu satışıdır. Bu uzun yıllardır en çok revaçta olan yöntemlerin başında gelmektedir. Senetli satışlarda 24 aya varan vadelerle telefon satışı yapılmaktadır. Bu sayede nakit birikimi olmadan son model cep telefonu sahibi olunabilmektedir.

Bir diğer peşinatsız cep telefonu alma seçeneği de kredi ile satın alımdır. Bazı teknoloji marketleri bankalarla anlaşmalı olarak telefon almak isteyenlere kredi çıkarabilmektedir. Hatta bazı firmalar işi ilerleterek kendileri kredi finansman şirketleri kurmuşlardır. Bu sayede 48 aya varan taksitlerle peşinatsız telefon satışı yapılabilmektedir. Ancak uzayan her ayda vade farkı daha fazla artacaktır.

Senetle Alabileceğiniz Taksitle Telefon Markaları

 • SIEMENS, TELEFUNKEN, GRUNDIG MOBILE
 • SAMSUNG, LG. cep telefonları SAMSUNG, LG
 • iPHONE, GENERAL MOBİLE, MOTOROLA. cep telefonu markaları iPhone, GM ve Motorola
 • SONY, TOSHIBA, FUJITSU, PANASONIC
 • MEiZU, HUAWEi, LENOVO, XiAOMi
 • VESTEL (VENUS), TURKCELL.

Kredi Kartına Taksitle Telefon Nereden Alınır?

Kredi kartına taksitle telefon alabileceğiniz birçok online mağaza ve fiziksel yer bulunuyor. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom gibi mobil operatörler veya birçok AVM’de mağazası bulunan büyük teknoloji marketleri olan Bimeks, Teknosa, MediaMarkt tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler dışında EVKUR, senetle telefon satan WOWWO ve soylu avm sayabiliriz. Vatan bilgisayar taksitle telefon satışı yapan bir diğer mağazadır.

Senetle Telefon Satışı Yapan Yerler

Senetle telefon almak istiyorum diyenler için kredi kartsız taksitle telefon veren mağazalar şunlardır;

 • EVKUR

 • WOWWO

 • SOYLU AVM

 • ARÇELİK SENETLE TELEFON

 • BEKO

 • VESTEL

Senetle telefon veren yerler büyük elektronik mağazalarıdır. Ülkemizde önde gelen mağazalarda cep telefonu satışı yapılmaya başlanmıştır. Bu mağazalar kullanıcıların teknolojiyi yakından takibini sağlayabilmeleri için senetle satış imkanı sunmaktadır. Bu sayede en pahalı olan modelleri alabilmek mümkün hale gelmektedir.

Senetle telefon satışı yapan mağazaların başlıcalarından bahsedebiliriz. Arçelik senetle telefon satan mağazalardandır. Arçelik mağazalarının her birinin farklı kriterlere ve müşteriye göre talepleri olabilmektedir. Mağazanın devamlı müşterisi olmanız halinde size özel daha kolay koşullar istenebilmektedir. Senetle cep telefonunu Arçelik mağazalarından 48 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Beko senetle cep telefonu satışı yapan bir diğer elektronik mağazasıdır.

Senetle satış yapan firmalar arasında en çok işlem hacmine sahip olanlardan bir tanesidir. Mağaza zincirleri senetli satış için talep ettiği koşullara uyan müşterileri cep telefonu sahibi yapmaktadır.

Kendi cep telefonu markasını çıkaran bir diğer elektronik mağazası da Vestel’dir. Vestel senetle telefon satışında bu bağlamda revaçta olan bir mağazadır. Vestel mağazalarından son model telefonların vadeli alımı sağlanabilmektedir.

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Peşinatsız telefon satışı yaparken firmaların müşterilerinde aradığı olmazsa olmaz özellikler bulunmaktadır. Bunlar çoğu firmada aynı özelliklerdir. İlk olarak sigortalı olunması ve belli bir süredir aynı işte çalışıyor olması gerekmektedir. BAĞ-KUR kaydı olan kişilere peşinatsız telefon satışı yapılmamaktadır. Bir şirket sahibi iseniz ya da tüzel kişi iseniz peşinatsız telefon alımı yapamazsınız. Devlet memuru olan kişiler öncelikli olarak bu hizmetten faydalanabilmektedir.

Peşinatsız kredi kartsız cep telefonu alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Hangi yöntemle satılırsa satılsın kefil sunmak önem arz etmektedir. Hatta bazı firmalar kefilsiz cep telefonu satışı yapmamaktadır. Daha önce herhangi bir banka ile icralık olunmaması da önemli bir diğer etkendir.

Aktif iş hayatı olmayan ya da emekli olan kişilere peşinatsız telefon satışı yapılmamaktadır. Bu statüde olan kişilere taşınmaz mallarının tapu beyanı ile peşinatsız satış yapılabilmektedir. Kriterlere uygun olan kişiler satıcı tarafından etraflıca araştırılır. Uygun görülmesi halinde peşinatsız cep telefonu satışı gerçekleştirilir.

Dipnot : Peşinatsız telefon satan bir çok internet sitesi vardır, taksitle telefon satan yerlerden bazıları sizin bilgilerinizi ele geçirerek sizi aşırı oranda borçlandırıp icralık duruma getirebilir.  Hem telefonu almadığınız gibi olmayan telefonun borcuna da girebilirsiniz. Bunun yerine tanınmış büyük alışveriş mağazaları ve sitelerinin haricinde güvenilmeyen adı sanı duyulmamış sitelerden telefon sahibi olmaya çalışmayınız.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Taksitle Telefon Almak Güvenilir Mi?

Birçok AVM’de bulunan bilinir teknoloji şirketlerinden taksitle güvenli bir şekilde telefon alabilirsiniz.

Taksitle Telefon Alırsam Faiz Öder Miyim?

Taksitle telefon alınca bazı mağazalar vade farkı almaktadır. Vade farksız taksitle telefon satan mağazaları sizler için yazımızda listeledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir