Peşinatsız Senetle Araba Veren Galeriler Listesi 2022

Peşinatsız senetle araba veren galeriler hangileri? Senetle araba satan galerilerin fiyatları ve vadeli araç taksit detayları nedir? Taksitle vadeli araç almak isteyen birçok kişi senetle otomobil satışı yapan firmaları ve hangi araçların satıldığını merak ediyor. 2.El araç fiyatlarının yükselmesi ile birlikte vadeli araç alım satımı yeni araba almak isteyenlere avantajlı geliyor.

Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenler ve kredisiz araba almak isteyenlerin özellikle senetle araba satan galerileri araştırmasının sebebi kredi puanı düşük olması veya bankaların kredi vermemesidir. Bunun dışında her ay düşük taksitlerle ödeyerek bütçesini çok etkilemeden ödemek isteyenlerin taksitle araba almak istediği biliniyor. Senetle araba satan yerleri sizler için araştırdık.

Senetle Araba Satan Galerilerden Nasıl Araba Alınır?

Elden taksitle araba satanlardan araç nasıl alabilirim? Araba fiyatının bir kısmını peşinat olarak vererek kalan kısmını her ay taksitlerle ödemek için senetle araba satan galeriler bulunuyor. Öncelikle almak istediğiniz aracın piyasa fiyatını öğrendikten sonra vade seçeneklerini ve otomobil fiyatının karşılaştırmasını yapmalısınız. Eğer alacağınız aracın fiyatı vadeli olunca çok fazla yükseliyorsa daha ucuz 2.El araç satan yerlere bakmanız doğru olacaktır.

Senetle araba almak için bir miktar peşinat vermeniz gerekiyor. Peşinat miktarı ise aracı satan galerinin verdiği imkanlar dahilinde oluyor. Vadeli araç satan bazı galeriler 36-48 ay taksitlerle araba satarken bazı galeriler 12 ay vadeli otomobil satışı yapıyor. Burada önemli olan peşinat miktarınız ve ortalama bütçenizdir. Bütçenize göre belirlediğiniz arabanın satıldığı tüm galeriler ile görüşmeli ve pazarlık yapmalısınız. Hiç peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenler içinde tamamına kredili araçlar satan birçok galeride bulunuyor.

Peşinatsız Senetle Araba Veren Galeriler Listesi

Peşinat olmadan senetle araba satan galeriler birçok ilimizde bulunuyor. Senetle araç alımı yaparken mutlaka resmi ve yasal hizmet veren yerleri tercih etmelisiniz. Ayrıca araç fiyatının yüksek olmadığından emin olarak aracı taksitle almalısınız.

Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler Listesi

Yukarıda ki listemizde birçok ilimiz için elden taksitle vadeli oto satışı yapan yerlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca galeriden taksitle 2.El araba nasıl alınır konulu içeriğimize de bakabilirsiniz.

Vadeli Taksitle Otomobil Satan Firmalar Hangileri?

Senetle araba satan galeriler haricinde banka kredisiz vadeli araba satan firmalarda bulunuyor. Hiç peşinatsız taksitle araba almak için kura sistemiyle çalışan finansman firmalarına başvurabilirsiniz. Eğer banka kredisi ile almak isterseniz faizsiz araç kredisi veren bankalara başvurabilir veya kredi kartına taksitle araba alımı yapabilirsiniz.

Taksitle Vadeli İkinci El Araba Satan Firmalar

 • Otosor
 • Çözüm Tasarruf
 • Birikimoto
 • Wowwo
 • Eminoto
 • Otonomi
 • Finans Evim
 • Gerçek Evim
 • Fuzul Oto
 • Otovadeli
 • Birarabam
 • Otoshops
 • Ototaksit
YouTube video

Banka kredisiz, peşinatsız ve faizsiz araç satan firmalara başvurarak aylık 429 TL’den başlayan fiyatlarla taksitli oto alabilirsiniz. Ayrıca bankaların en uygun taşıt kredisi faiz oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde peşinatsız senetle araba satan galeriler ve taksitli oto satışı yapan firmaları sizler için listeledik. Vadeli taksitli araba hakkında tüm merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.