Peşinatsız Taksitle Arsa Satanlar Sahibinden Satılık (TÜM İLLER)

Peşinatsız taksitle arsa satanlar 48-60 ay vadeli arsa satıyor mu? Taksitle arsa almak istiyorum diyenler için sahibinden arsa fiyatları ve elden taksitle arsa satanları paylaşacağız. Uzun dönem yatırım amaçlı veya aldıktan bir süre sonra inşaat yapıp satmak, oturmak gibi durumlarda arsa alımı oldukça mantıklıdır. Türkiye’de birçok ilde arsa arazi alım satımı piyasası bulunuyor ve hala değerlenecek birçok bölge bulunuyor. Peşinatsız taksitle arsa satışı yapan firmalar veya sahibinden gayrimenkul inşaat firmalarıyla birlikte yatırım projelerini sizin için inceleyeceğiz.

500 TL – 1000 TL taksitlerle arsa almak için ne yapabilirsiniz? Doğru bir bölgede alınacak arsa 5-10 sene içerisinde kat karşılığı birden fazla daire sahibi yapabilir veya değer kazanıp refahınızı arttırabilir. Tabi arsa alırken dikkatli olmanız gereken birçok nokta bulunuyor. Bizde bu içeriğimizde nereden arsa alacağınızı değil de alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli noktayı ve aylık düşük taksitlerle ödeyerek nasıl arsa sahibi olabileceğinizi yazacağız.

Peşinatsız Taksitle Arsa Almak İstiyorum

Peşinatsız taksitle arsa nasıl alınır? Arsa satan firmalardan arsa almanız için birçok sebep sayılabilir. Örneğin arsa alıp kendi evinizi inşa edip oturabilir veya kiralayabilirsiniz veya yatırım olarak düşünürseniz alıp prim kazanana kadar bekleyip satabilirsiniz. Bu konu tamamen kişiden kişiye göre değişir. Doğru bir bölgede arsa yatırımı yapmak çok önemlidir. Arsa yatırımında kazanç risk iştahınıza göre değişebilir. Bu nedenle daha yüksek kazançlar çoğunlukla daha riskli olacaktır. Arsa alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaları sizler için sıralayacağız.

Senetle Arsa Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Taksitle arsa satışı yapan firmalar hangileri? Peşinatsız taksitle arsa vadeli alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Öncelikle satıcının verdiği bilgilerin doğruluğunu tapu dairesinde kontrol ederek onaylamanız ve bunun dışında farklı emlakçılara danışıp fiyat almanız arsa alırken genel önlemler konusunda sağlıklı olacaktır. Arsanın metrekaresi tapu’da satıcının belirttiği gibi olduğunu daha sonra arsanın imarı var mı kontrollerini yapıp almanız gerekir. Eğer tüm bu işlemleri yapamacaksanız emlak danışmanları ve arsa alım satımı yapan kurumsal firmalardan destek alabilirsiniz.

Elden taksitle arsa nereden alınır? Nereden arsa almalıyım sorusunu soranlar için bu konu için net bir şey söylemek mümkün değildir. Bu bölgede arsa alın çok değerlenir gibi tavsiyelere uymadan önce kesinlikle tüm araştırmanızı yapmanız gerekir. Unutmayın arsa alıp yıllar sonra çok iyi para kazanmış olanlar da var ancak aynı zamanda arsa alıp çok uzun yıllar beklediği halde diğer yatırım araçlarına göre (Altın, Döviz, Gümüş, Petrol) para kaybetmiş kişilerde bulunuyor. Satılık arsa fiyatları ve konum seçimi hakkında gayrimenkul danışmanlığı yapan firmalardan resmi hizmet almalısınız.

Sahibinden Arsa Hangi İllerde Satılır?

Satılık arsa ilanları araştırırken sahibinden arsa satılan birçok il bulunuyor. Başta İstanbul Silivri, Çerkezköy, Gebze ilçeleri olmak üzere hemen hemen tüm illerimizde sahibinden arsa alabilirsiniz. Taksitle arsa almak istiyorum diyenler için 200 Ay vadeye varan taksitlerle imarlı, imarsız, konut veya villa için arsa satılan yerler var. Peşinatsız satılık arsaların nerede satıldığını aşağıda listelediğimiz iller için öğrenebilirsiniz.

Peşinatsız taksitle arsa satışı yapılan iller şunlardır;

 • İstanbul (Silivri, Çerkezköy, Çorlu, Çatalca, Gebze, Arnavutköy, Pendik)
 • Tekirdağ
 • Ankara
 • İzmir
 • Bursa
 • Adana
 • Aydın
 • Kayseri
 • Malatya
 • Mersin
 • Antalya
 • Kocaeli
 • Konya
 • Sakarya
 • Giresun
 • Manisa

500 TL – 1000 TL taksitle arsa satışı yapan emlak yatırım firmaları uzun vadeli arsa yatırımı yapmak isteyenler için kira öder gibi arsa almalarına olanak sağlıyor. Vadeler firma kampanyalarına göre değişiyor olsa da 48 Ay, 60 Ay, 120 Ay vadeli satılık arsalar bulunuyor. Bazı firmaların 2000 TL – 1000 TL veya 500 TL taksitle arsa kampanyaları bulunuyor. Gayrimenkul, arazi, arsa, emlak yatırımlarında profesyonel yatırım danışmanlığı alabileceğiniz firmalarda var.

Taksitle Arsa Satanlar Kimler?

Taksitle satılık arsa ilanları ve fiyatları nedir? Sahibinden taksitle arsa satanlar kurumsal firmalar veya inşaat şirketleri olabiliyor. Şahıs olarak taksitle arsa satışı yapan kişilere karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Resmi olarak kurumsal senetle taksitle arsa arazi satışı yapan yerleri tercih etmelisiniz. Bunun dışında taksitle arsa satanlar arasında daha doğrusu aylık taksit ödeyerek arazi ve arsa sahibi olabileceğiniz FPK sistemi ile çalışan kurumsal firmalara ulaşabilirsiniz. Bunlar son dönemde sıkça duyduğumuz faizsiz peşinatsız kredisiz ev, araba, dükkan alabilmenizi çekiliş sistemiyle sağladıklarını belirten firmalardır. Taksitle arsa almak istiyorum diyenler için kredisiz peşinatsız çözümler sağlayan bu firmaları aşağıda listeledik.

Taksitle arsa satışı yapan firmalar şunlardır;

 • Emievim (Ev, Arsa, Araç, Dükkan Alımı)
 • Fuzulevim (Gayrimenkul)
 • Destekevim
 • Katılımevim
 • Çözüm Tasarruf (Ev, Araç, Arsa)
 • Birevim
 • İktisat Evim
 • Finans Evim
 • Nef Arsa

Taksitle arsa satışı yapan firmaların emlak inşaat projeleri sayesinde arsa yatırımı veya sonrasında kendi mülkünü inşaa etmek mümkün olabiliyor. Gayrimenkul, arsa, araç veya dükkan tüm yatırım kararlarınızı araştırarak ve kimseden etkilenmeyerek yapmanız önemlidir. Yüksek prim garantisi gibi kazanç vaadi verilen proje veya yatırım araçlarına para yatırırken oldukça dikkatli olmasınız. İçeriğimizin devamında ortalama metrekare fiyatları ile birlikte TOKİ 48 Ay, 60 AY taksitle arsa satıyor mu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=_KOu_eTs0Jw
Taksitli Arsa Satışı Projesi NefCity 82

İstanbul Arsa Metrekare Fiyatları Tablosu

Düşük peşinatla elden taksitli arsa metrekare fiyatları merak ediliyor. İstanbul taksitle arsa fiyatları Arnavutköy, Silivri ilçeleriyle birlikte ve Tekirdağ Çorlu, Çerkezköy ilçeleri için ortalama metrekare fiyatları aşağıda ki tablodadır.

Taksitle Arsa Satılan İlçelerOrtalama Metrekare Fiyatı
Silivri1000 TL / m2
Çorlu350 TL / m2
Çerkezköy350 TL / m2
Arnavutköy3000 TL / m2
Bu rakamlar sahibinden.com, zingat, emlak endeksi verileri derlenerek oluşturulmuştur.

Hiç Peşinat Olmadan Taksitle Arsa Alabilir Miyim?

Peşinatsız taksitle arsa almanız mümkün olduğu gibi bankalardan kredi çekip bir kısmını peşinat kalanı aylık taksitler şeklinde ödersiniz. Ancak hiç peşinat olmadan tamamına kredili arsa sahibi olmak pek mümkün değildir. Sebebini şöyle açıklayabiliriz öncelikle resmi ve yasal yollarla tamamına kredili arsa satışı seçeneğiniz yok senetle almak istediğinizde yasal güvenceniz yok ve yüksek faiz ödemeleriyle karşılaşabilirsiniz.

Tamamına kredili hiç peşinatsız arsa almak içn en azından arsa fiyatının bir kısmını peşin vererek geri kalanı ödeme durumunuza bağlı olarak 36 ay, 60 ay, 120 ay gibi vade seçenekleriyle taksitlendirmeniz en doğrusu olacaktır. Taksitle arsa satan sahibinden firmalarınada göz atabilirsiniz. Peşinatsız senetle arsa alırken resmi ve güvenli firmadan almaya özen gösterin.

TOKİ Satılık Taksitle Arsa İhaleleri 60 Ay Vadeli

TOKİ taksitle arsa satıyor mu? TOKİ taksitle arsa satışı yapıyor. TOKİ arsa satışı ihale ile gerçekleşiyor. 48 ay taksitle veya 60 ay taksitle ihaleye göre değişmekle birlikte kira öder gibi arsa sahibi olma imkanı sunuyor. Daha önce yüzde 25 peşinatla uzun vadeli taksitle 9 ilde 187 arsa satış ihalesi yapan TOKİ satılık arsa ilanları için resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yatırım İçin Arsa Nereden Alınır?

Yatırım amaçlı arsa nereden almalıyım sorusu çok soruluyor ve arsa yatırımı yapılacak bölgeler araştırılıyor. Arsa yatırımı için en uygun yerler tavsiyesi vermek yasaktır. Ayrıca yatırım tavsiyesi kimseden alınmamalıdır. Yatırım yapacak kişi kendi fikirlerine göre elbette değerleneceğini öngördüğü yere yatırım yapmalıdır. Yatırım tavsiyesi veren en çok kazandıracağını söyleyen kişilerden uzak durmalısınız.

Yatırım için arsa almak isteyenler kimseden tavsiye almadan kendi araştırmasını yaparak, prim yapacak değer kazanacak yatırımını kendi düşüncesi ile yapmalıdır. Size para kazandıracağını ve garanti kazanç sunduğunu iddia eden yatırım firmalarından uzak durmalısınız.

Taksitle arsa satışı yapan emlakçı veya firmalara mutlaka tüm merak ettiklerinizi sorun. Yasal satış yaptıklarından emin olduktan sonra alışveriş yapın. Taksitle arsa almak hakkında tüm sorularınızı aşağıdan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Ev Satıp Arsa Almak Mantıklı Mı?

Tamamen satacağınız ev ve alacağınız arsaya bağlıdır. Hangisi daha çok gelir getireceğine inanılıyorsa ona yatırım yapılmalıdır.

Çatalca’dan Arsa Almak Mantıklı Mı?

İstanbul’un şehir merkezine nispeten uzak ancak henüz diğer şehirlerden ucuz olması nedeniyle genel olarak mantıklıdır.

Kredi Çekerek Arsa Alabilir Miyim?

Kredi çekerek arsa sahibi olabilirsiniz. Başvurduğunuz bankanın şartlarına göre arsa kredisi alabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

3 Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. İstanbul Silivri’de peşinatsız senetli 70-100 bin tl arası senetle arsa almak istiyorum.
  Aylık 1000-2500 tl taksit ödemek şartıyla.

 2. Merhaba taksitle arsa veya tarla almak istiyorum. Az peşinatla taksitle arsa satanlardan almak için imkan varmı?
  İzmir veya samsun ilinden alabilirim.

 3. Taksitle arsa almak istiyorum. Daha önce gelirimle dolar alıyordum borsa forex konularından uzak duruyorum. Gayrimenkul yatırımına sıcak bakıyorum. Yatırım fikirleri almak istiyorum şu an sahibinden arsa ve proje ev satış ilanlarına sıcak bakıyorum yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir