Senetle Acil Altın Para Nakit Veren Kuyumcular

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Altın kültürümüzde çok önemli bir yer oluşturmaktadır. En çok düğün, kız isteme ya da yatırım amacıyla altın alınması sıklıkla yapılmaktadır. Ancak altının son dönemde yükselen fiyatları nedeniyle altın alımı bir hayli zorlaşmıştır.

Türkiye’de pek çok noktada kuyumcular ve sarraflar bulunmaktadır. İstanbul’da Kapalıçarşı’da, İzmir’de Kemeraltı’nda, Ankara’da kuyumcular çarşısında kuyumcuları yan yana görebilmek mümkündür. Ülkemizin uzak illerinden buralara uygun fiyat ve yüksek seçenek için gelenler bulunmaktadır. Bazı kuyumcular sadece nakit ya da kredi kartı ile satış yapmaktadır. Bu kuyumcular içerisinde ayrıca senetle altın satışı yapanlar da bulunmaktadır.

Altın alımı için toplu bir ödeme yapabilmek herkes için mümkün değildir. Birikimi olmayan ya da kredi çekemeyen kişiler senetle altın, bilezik gibi ziynetlerin alımını yapabilmektedir. Özellikle düğün zamanlarında altın ihtiyacı çoğaldığında bunun için bütçe ayırmak zorlaşacaktır. Bu tip durumlarda nakit bağlamadan senetle altın alabilmek kurtarıcı olmaktadır.

Senetle Altın Satışı Nasıl Yapılır ?

Senetle altın satışı yapan bazı kuyumcular bulunmaktadır. Bu noktada hem alıcı hem de satıcı için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Senetle altın veren kuyumcular için özellikle büyük çarşılardaki kuyumculara gitmek gerekmektedir. Daha önce alım yaptığınız ve güvendiğiniz bir kuyumcuyu tercih etmek daha sağlıklı olacaktır.

Tanımadığınız ya da emin olmadığınız bir kuyumcudan senetle altın almak güvenli olmayabilir. Bulunduğunuz ildeki kuyumcular çarşısından senetle altın satan yerlere bakmak en güvenilirdir. Senetle bilezik, cumhuriyet altını, takı seti, çeyrek altın, altın zincir gibi ürünlerin tümü alınabilir.

Senetli altın alımı için öncelikli olarak kimlik bilgileriniz istenmektedir. Bunun yanı sıra ikametgah alınarak kişinin kontrolleri kuyumcu tarafından yapılır. Senetle altın almak için kuyumcu tarafından hazırlanan senetler imzalanır. Senetlerin imzalanmasının ardından seçilen altınlar teslim alınabilmektedir. Vadesi gelen her ay belirlenen taksitler ödenerek borç kapatılır.

Senetle Altın Satan Kuyumcular

Altın alımı hakkında en çok araştırma yapılan konu senetle altın nasıl alınır. Senetle altın satışı yapan pek çok kuyumcu bulunmaktadır. Hem yurt içinden hem yurt dışından kişiler kuyumcu çarşılarına altın almak için gelmektedir.

İç Anadolu ve Doğu Anadolu’daki illerden İstanbul Kapalı çarşı’ya altın almak için ziyaretçiler akın ederler. İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Mardin, Konya, Bursa, Adana, Antalya, Balıkesir, Mersin, Kayseri, Eskişehir, Aydın, Gaziantep, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Muğla, Burdur, Isparta, Samsun, Konya, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Uşak, Kütahya, Afyon gibi illerde de senetle altın satışı yapılmaktadır. Düğün gibi altın takılacak yerler dışında da birikim amacıyla altın alımı yapılmaktadır. Bu tür birikimler için de senetle altın satışı yapan kuyumcular bulunmaktadır. Senetle alırken küçük komisyonlara vadeler halinde ödeme yapmak mümkün olmaktadır.

Altın, Bilezik Çeyrek Altın, Gram Altın, Ziynet Altın, Tam Altın, Yarım Altın, Acil Para , Acil Nakit Taksitle Kuyumcular çeşitli iller de kuyumcular tarafından verilmektedir. Taksitle para veren kuyumcular telefon ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Etiketler

60 Yorum

  1. İstanbul Ankara İzmir Senetle Taksitle Altın Verilir.
    İletişim : Sıfır Beş Yüz Elli Beş Dört Yüz ****** **** ***** ***** ******

    1. mezbaha ben doğma büyüme ist pendikliyim eşim ve ben çalışıyoruz senet ile eşime bilezik almak istiyoruz

    2. iyi günler ustad senetle altın almak istiyorum devlet memuruyum geri dönüş yapıp şartlarınız nelerdir belirtirseniz sevinirim

    3. Senetle altin almak istiyorm acı nakite ihtiyacim var lütfen geri donusum yaparsaniz çok sevinirm ama acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün