Elden Taksitle Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar (KARTSIZ)

Elden taksitle senetle alışveriş yapılan mağazalar hangileri? Elden taksitli senetli satış yapan yerler bulunuyor. Elden taksitle senetle alışveriş yapmak; günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Kredi kartı limitlerinin yetersiz kaldığı zamanlarda veya nakit alışveriş yerine kredi kartsız taksitle alışveriş tercih edilir. Kredi kartı kullanmayanlar da bu yöntemle alışveriş yapabilirler. Elden taksit yapan mağazalar fazla sayıda taksit seçeneği sunduğu için avantajlıdır. Kredi kartsız taksitle alışveriş müşterilerin ödeme yükünü hafifletir.

Kredi kartsız senetli alışveriş yapmak isteyenler elden taksitle satış yapan yerleri merak ediyor. Online senetli alışveriş mağazalarında bir ürünü taksitle alışveriş yaparak alabilirsiniz. Taksit tutarı, ürüne ve kategorilere göre değişiklik gösterir. Ancak elden taksitle elektronik ürün ve beyaz eşya(telefon, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb) ürünleri alabileceğiniz gibi taksit sayısını arttırarak ödemeyi azaltmak iyi bir fikir olabilir. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi iller de olmak üzere tüm illerde senetle alışveriş yapılan mağazaları ve hangi ürünleri alabileceğinizi sizinle paylaşacağız.

Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Hangileri?

Senetle satış yapan mağazalar Tüm illerde elden taksitle satan yerler bulunuyor. Senetle alışveriş yaptıran mağazalar oldukça fazladır. Birçoğunun birden fazla şehirde şubesi bulunur. İnternetten senetle online alışveriş veya senetli satış yapan fiziksel mağazalar ve firmaları sizin için araştırdık.

Elden taksitle senetle alışveriş yapılan mağazalar şunlardır;

 • Evkur
 • Yiğit Alışveriş
 • Çelik Kardeşler
 • Özşanal
 • Bayraktar
 • Soylu Avm
 • Yön Avm
 • Gencallar
 • Evaç
 • Mutlu Evim
 • Evimegeldi
 • İstanbul AVM
 • Senet Sepet
 • İks AVM
 • Taşpınar
 • Görmez AVM
 • Evim Kolay AVM
 • Hedef AVM

Elden taksit yapan mağazalar İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya, Anada ve birçok büyük ilimizde bulunuyor. Bu mağazalardan hangi ürünlerin satıldığını ve avantajlı alışveriş indirim kampanyalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Senetle Alışveriş Yapılabilen Ürünler Nelerdir?

Senetle Hangi Ürünler Satın Alınabilir? Senetle satış yapan mobilya mağazaları, teknoloji mağazaları, taksitli ürün AVM’ler, kuyumcular bulunuyor. Senetli alışveriş mağazalarında ürün çeşitliliği mağazaya göre değişir.

Elden taksitli senetle satış yapılan başlıca ürünler şunlardır;

 • Senetle beyaz eşya ürünleri; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, düğün paketleri, düğün paketi, çeyiz paketleri vb.
 • Elektronik ürünler; elden taksitle televizyon, ev sinema sistemleri, ısıtma ve soğutma ürünleri, yazar kasalar vb.
 • Elden taksitle mobilya ürünleri; Düğün paketi, koltuk takımı, sehpa, karyola, elbise dolabı, kitaplık, çalışma masası, yemek masası, vitrin, şifonyer, sandalye, berjer vb.
 • Taksitle bilgisayar laptop ve teknolojik ürünler; masaüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, klavye, mouse, playstation, yazıcı vb.
 • Senetle Elden Taksitle Cep Telefonu iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Vestel, Arçelik telefon ve telefon aksesuarları; cep telefonu, kulaklık, şarj aletleri vb.
 • Ev tekstil ürünleri; nevresim takımları, battaniye, yorgan, yastık, pike, halı, perde vb.
 • Küçük ev aletleri; elektrikli süpürge, ütü, mutfak gereçleri vb.
 • Mücevher, takı; senetle altın veren kuyumcular, gümüş, çelik, pırlanta vb.

Elden taksit yapan mağazalardan senetli ürün almak için bilmeniz gerekenleri ve şartları içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Elden Taksitle Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır? 

Elden taksit yapan mağazalardan nasıl alışveriş yapılır? Elden taksitle peşinatsız senetle cep telefonu ve birçok ürün nasıl alınıyor araştırılıyor. Satın alınmak istenilen ürün veya ürünler beğenilir. İlgili satıcı tarafından toplam tutar belirlenir. Taksit sayısı kararlaştırılır. Müşteri ilk kez senetle alışveriş yapacaksa; hesabının onaylanması için bazı adımların tamamlanması gerekir.

Senetle kredi kartsız alışveriş yapacak olan müşteri, yukarıdaki ilk adımları tamamlar. Sonrasında iletişim bilgileri kayıt edilir. Görevli personel tarafından iletişim adresine ziyarette bulunulur. Buradaki amaç; adres teyidi yapmaktır. Adres teyidinin ardından diğer şartları taşıyan müşterinin alışverişine onay verilir. Ürünleri teslim almak için mağazaya gider. Müşteri alışverişini onaylamak için gerekli evrakları imzalar.

Kredi kartsız peşinatsız kefilsiz alışveriş mağazaya göre değişmekle birlikte; bazen ürünler müşterinin adresine de gönderilebilir. Özellikle mobilya grubu ürünler adrese teslim olarak satılır. Kayıtlı müşteriler ise, hesapları bulunduğundan daha hızlı ve kolay alışveriş yaparlar. Hesap onaylatma ve adres teyidi işlemleri bir defaya özgüdür. Bir alışveriş hesabı olan müşteri; dilediği ürünü satın alır.

Ürün bedeli, borçlu olduğu tutara eklenir. Müşterinin ödemelerinde aksatma görülüyorsa; yeni alışverişi için bir değerlendirme sürecine gidilir. Değerlendirme sonunda; müşteri tekrardan senetle alışveriş yapmaya uygun bulunursa, işlem onaylanır.

Senetle Alışveriş Şartları Nelerdir?

Elden taksitle satış yapan mağazalar Evkur, AVM mağazalarında senetle alışveriş şartları nedir? Senetle alışveriş yapan mağazalar için en önemli kriter; müşterinin sürekli bir gelire sahip olmasıdır. Alışverişin onaylanması en çok buna bağlıdır. Çalışan veya emekli kişiler hızlı bir şekilde hesaplarını onaylatıp, adres teyidinden sonra ürünlerini teslim alabilirler.

Öğrenci olan kesim ise, velilerinin kefil olması durumunda senetle alışveriş yapabilirler. Ürünlerini seçen kişi; başvuru sırasında ailesinden bir kişiyi kefil olarak yazmalıdır. Adres teyidi ve imza için kefil gösterilen kişiye gidilir. Kefil olan kişinin de çalışan veya emekli olması gerekir. Şartlar yerine getirildiğinde alışveriş tamamlanır.

İnternetten Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Senetle online alışveriş nasıl yapılır? Bu alışveriş yöntemi mağazadan yapılabileceği gibi; senetle online alışveriş de yapılabilir. Ürünler mağazaların internet sitesinden seçilir. Senetle alışveriş yapılmak istendiğine dair bir başvuru yapılır. Başvuru şartları uygun ise onay verilir. Yine adres teyidi gerçekleştikten sonra ürünler teslim edilir. Teslim işleminden önce gereken imzalar atılır. Uygun ise onay verilir. Yine adres teyidi gerçekleştikten sonra ürünler teslim edilir. Teslim işleminden önce gereken imzalar atılır.

İnternetten senetli alışveriş yani taksitle ürün almak istediğinizde işlemleri yaptığınız siteye dikkat etmeli ve fiziksel adresi ile birlikte resmi satış yaptığından emin olmalısınız.

Aynı zamanda İnternetten online Senetle alışveriş yapılan mağazalar olarak yukarıda ki firmaları örnek gösterilebilir. Yukarıda listelediğimiz yerler beyaz eşya, elektronik (cep telefonu, bilgisayar, tablet, kulaklık, akıllı saat) ve birçok kategoride senetle alışveriş imkanı sağlıyor. Bu firmaların İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Gaziantep, Mersin, Manisa, Malatya, Mardin, Rize, Sakarya, Samsun ve daha birçok ilde şubesi bulunuyor iletişime geçerek ilinizde hizmet eden firmalara ulaşabilirsiniz. Kredi kartsız alışveriş sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video
Elden Taksitle Senetli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Senetle alışveriş yapılan mağazalar ve online internette senetle alışveriş şartlarını sizler için bu içeriğimizde paylaştık. Banka kartı ile internetten alışveriş burada. Mağazalardan elden taksitle veya internetten senetle alışveriş hakkında merak ettiğiniz soruları yorum yaparak bize sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Senetle Alışveriş Yapılan İller Hangileridir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Düzce, Edirne, Gaizantep, Mersin, Adana, Diyarbakır, Antalya, Samsun, Sakarya, Mardin illerinde senetle alışveriş yapılabilen mağazalar bulunuyor. Tüm mağazaların listesini sizin için yazdık.

Senetle Neler Alabilirim?

Senetle Telefon, Televizyon, Beyaz Eşya, Mobilya, Ev Tekstil Ürünleri ve Küçük Ev Aletleri alabilirsiniz. Çeyiz hazırlayanlar için senetle alışveriş imkanı sağlayan birçok firma bulunuyor.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir Yorum Yapılmış, Sende Yap!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir