Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Elden Taksitle (TÜM İLLER)

Senetle telefon almak istiyorum, Senetle alışveriş yapılan mağazalar listesi, elden taksitle alışveriş imkanı sunan yerler? Senetle alışveriş yapmak; günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Kredi kartı limitlerinin yetersiz kaldığı zamanlarda veya nakit alışveriş yerine kredi kartsız taksitle alışveriş tercih edilir. Kredi kartı kullanmayanlar da bu yöntemle alışveriş yapabilirler. Fazla sayıda taksit seçeneği sunulduğundan, avantajlıdır. Müşterilerin ödeme yükünü hafifletir.

Bir ürünü taksitle alışveriş yaparak alabilirsiniz. Taksit tutarı, ürüne ve kategorilere göre değişiklik gösterir. Ancak elden taksitle elektronik ürün ve beyaz eşya(telefon, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb) ürünleri alabileceğiniz gibi taksit sayısını arttırarak ödemeyi azaltmak iyi bir fikir olabilir. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi iller de olmak üzere tüm illerde senetle alışveriş yapılan mağazaları ve hangi ürünleri alabileceğinizi sizinle paylaşacağız.

Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır? 

Online peşinatsız senetle cep telefonu ve birçok ürün nasıl alınıyor? Satın alınmak istenilen ürün veya ürünler beğenilir. İlgili satıcı tarafından toplam tutar belirlenir. Taksit sayısı kararlaştırılır. Müşteri ilk kez senetle alışveriş yapacaksa; hesabının onaylanması için bazı adımların tamamlanması gerekir.

Senetle kredi kartsız alışveriş yapacak olan müşteri, yukarıdaki ilk adımları tamamlar. Sonrasında iletişim bilgileri kayıt edilir. Görevli personel tarafından iletişim adresine ziyarette bulunulur. Buradaki amaç; adres teyidi yapmaktır. Adres teyidinin ardından diğer şartları taşıyan müşterinin alışverişine onay verilir. Ürünleri teslim almak için mağazaya gider. Müşteri alışverişini onaylamak için gerekli evrakları imzalar.

Kredi kartsız peşinatsız kefilsiz alışveriş mağazaya göre değişmekle birlikte; bazen ürünler müşterinin adresine de gönderilebilir. Özellikle mobilya grubu ürünler adrese teslim olarak satılır. Kayıtlı müşteriler ise, hesapları bulunduğundan daha hızlı ve kolay alışveriş yaparlar. Hesap onaylatma ve adres teyidi işlemleri bir defaya özgüdür. Bir alışveriş hesabı olan müşteri; dilediği ürünü satın alır.

Ürün bedeli, borçlu olduğu tutara eklenir. Müşterinin ödemelerinde aksatma görülüyorsa; yeni alışverişi için bir değerlendirme sürecine gidilir. Değerlendirme sonunda; müşteri tekrardan senetle alışveriş yapmaya uygun bulunursa, işlem onaylanır.

Senetle Alışveriş Şartları Nelerdir?

Evkur, Bimeks mağazalarında senetle alışveriş şartları nedir? Senetle alışveriş yapan mağazalar için en önemli kriter; müşterinin sürekli bir gelire sahip olmasıdır. Alışverişin onaylanması en çok buna bağlıdır. Çalışan veya emekli kişiler hızlı bir şekilde hesaplarını onaylatıp, adres teyidinden sonra ürünlerini teslim alabilirler.

Öğrenci olan kesim ise, velilerinin kefil olması durumunda senetle alışveriş yapabilirler. Ürünlerini seçen kişi; başvuru sırasında ailesinden bir kişiyi kefil olarak yazmalıdır. Adres teyidi ve imza için kefil gösterilen kişiye gidilir. Kefil olan kişinin de çalışan veya emekli olması gerekir. Şartlar yerine getirildiğinde alışveriş tamamlanır.

İnternetten Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Senetle online alışveriş nedir? Bu alışveriş yöntemi mağazadan yapılabileceği gibi; senetle online alışveriş de yapılabilir. Ürünler mağazaların internet sitesinden seçilir. Senetle alışveriş yapılmak istendiğine dair bir başvuru yapılır. Başvuru şartları uygun ise onay verilir. Yine adres teyidi gerçekleştikten sonra ürünler teslim edilir. Teslim işleminden önce gereken imzalar atılır. Uygun ise onay verilir. Yine adres teyidi gerçekleştikten sonra ürünler teslim edilir. Teslim işleminden önce gereken imzalar atılır.

Senetle Alışveriş Yapılabilen Ürünler Nelerdir?

Senetle Hangi Ürünler Satın Alınabilir? Ürün çeşitliliği mağazaya göre değişir. Genel olarak satılan ürün grupları ve içeriği şöyledir;

 • Beyaz eşya ürünleri; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, düğün paketleri, düğün paketi, çeyiz paketleri vb.
 • Elektronik ürünler; televizyon, ev sinema sistemleri, ısıtma ve soğutma ürünleri, yazar kasalar vb.
 • Mobilya ürünleri; koltuk takımı, sehpa, karyola, elbise dolabı, kitaplık, çalışma masası, yemek masası, vitrin, şifonyer, sandalye, berjer vb.
 • Bilgisayar ve ekipmanları; masaüstü bilgisayar, tablet, klavye, mouse, yazıcı vb.
 • Senetle Cep Telefonu iPhone, Samsung, Huawei telefon ve telefon aksesuarları; cep telefonu, kulaklık, şarj aletleri vb.
 • Ev tekstil ürünleri; nevresim takımları, battaniye, yorgan, yastık, pike, halı, perde vb.
 • Küçük ev aletleri; elektrikli süpürge, ütü, mutfak gereçleri vb.

Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar

Tüm illerde elden taksitle satan yerler bulunuyor. Senetle alışveriş yaptıran mağazalar oldukça fazladır. Birçoğunun birden fazla şehirde şubesi bulunur. Elden taksitle alışveriş olanağı sağlayan mağazalar;

 • Evkur
 • Yiğit Alışveriş
 • Çelik Kardeşler
 • Özşanal
 • Bayraktar
 • Soylu Avm
 • Yön Avm
 • Gencallar
 • Evaç
 • Mutlu Evim
 • Evimegeldi
 • İstanbul AVM
 • Senet Sepet
 • İks AVM
 • Taşpınar
 • Görmez AVM
 • Hedef AVM

Aynı zamanda İnternetten online Senetle alışveriş yapılan mağazalar olarak yukarıda ki firmaları örnek gösterilebilir. Yukarıda listelediğimiz yerler beyaz eşya, elektronik (cep telefonu, bilgisayar, tablet, kulaklık, akıllı saat) ve birçok kategoride senetle alışveriş imkanı sağlıyor. Bu firmaların İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Gaziantep, Mersin, Manisa, Malatya, Mardin, Rize, Sakarya, Samsun ve daha birçok ilde şubesi bulunuyor iletişime geçerek ilinizde hizmet eden firmalara ulaşabilirsiniz. Kredi kartsız alışveriş sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Senetle alışveriş yapılan mağazaları ve online senetle alışveriş şartlarını sizler için bu içeriğimizde paylaştık. Banka kartı ile internetten alışveriş burada. Mağazalardan elden taksitle veya internetten senetle alışveriş hakkında merak ettiğiniz soruları yorum yaparak bize sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Senetle Alışveriş Yapılan İller Hangileridir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Düzce, Edirne, Gaizantep, Mersin, Adana, Diyarbakır, Antalya, Samsun, Sakarya, Mardin illerinde senetle alışveriş yapılabilen mağazalar bulunuyor. Tüm mağazaların listesini sizin için yazdık.

Senetle Neler Alabilirim?

Senetle Telefon, Televizyon, Beyaz Eşya, Mobilya, Ev Tekstil Ürünleri ve Küçük Ev Aletleri alabilirsiniz. Çeyiz hazırlayanlar için senetle alışveriş imkanı sağlayan birçok firma bulunuyor.

Bir Yorum Yapılmış Tıkla Soru Sor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir