Elden Taksitle Beyaz Eşya Düğün Paketi Satan Mağazalar 2022

Elden taksitle beyaz eşya düğün paketi satan mağazalar yerler neresidir? 36 ay taksitle senetle beyaz eşya düğün paketi alınır mı? Peşinatsız senetle kredi kartsız beyaz eşya alışverişi yapmak isteyen birçok okurumuz senetle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi fırın, kurutma makinesi, aspiratör ve diğer beyaz eşya grubunu nasıl alacağını soruyor. Elden taksitle beyaz eşya satan mağazalar ve taksitli düğün paketi indirim kampanyalarını sizinle paylaşacağız.

Elden taksitle beyaz eşya alabilir miyim? Bu içeriğimizde her ay düşük taksitlerle ödeyerek bütçenize fazla yük olmadan nerelerden senetle beyaz eşya alabilirsiniz ve ne şartlar isteniyor yazacağız. Senetle beyaz eşya satan yerler İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, İzmir, Bursa, Diyarbakır gibi birçok büyük ilimizde Arçelik, Beko, Vestel, Evkur gibi büyük mağazalar olduğu diğer birçok ilde de kurumsal peşinatsız taksitle satış yapan yerler bulunuyor. Tüm marka ve mağazaların elden taksitle beyaz eşya düğün paketi indirimlerini karşılaştırmalı olarak sayfamızda bulabilirsiniz.

Elden Taksitle Beyaz Eşya Düğün Paketi Alabilir Miyim?

Elden taksitle beyaz eşya düğün paketi veren yerler hangileri? Peşinatsız senetle satılan beyaz eşya ürünleri bulunuyor. Kredi kartsız taksitle satılan düğün paketleri olduğu gibi aynı zamanda tüm ürünleri tekli şekilde alabileceğiniz yerler bulunuyor. Bazı kişiler beyaz eşya alırken parça parça alarak marka ve ürün seçimi yapmak istiyor. Taksitle alabileceğiniz beyaz eşya çeşitlerini sizin için araştırdık.

Senetle beyaz eşya veren mağazalar hangileri? Çeyiz paketi, düğün paketi beyaz eşya kampanyaları merak ediliyor. Aynı zamanda tüm beyaz eşyayı tek seferde almak bütçeyi zorlayabildiği için aralıklı olarak eksik eşyalar tamamlanabilir. Birçok beyaz eşya satan dükkan veya mağazada kredi kartsız taksitle satılan ürünler bulunuyor.

Beyaz Eşya ÜrünüElden Taksitli Satış
Buzdolabı24 Aya Varan Vade
Çamaşır Makinesi24 Aya Varan Vade
Bulaşık Makinesi24 Aya Varan Vade
Fırın15 Aya Varan Vade
Mikrodalga12 Aya Varan Vade
Kurutma Makinesi12 Aya Varan Vade
Setüstü Ocak12 Aya Varan Vade
Aspiratör12 Aya Varan Vade
Ütü12 Aya Varan Vade
Derin Dondurucu24 Aya Varan Vade
Davlumbaz12 Aya Varan Vade
Elden Taksitli Düğün Paketi Beyaz Eşya Seti Modelleri

Elden taksitli beyaz eşya fiyatları ve çeyiz paketi, düğün paketi kampanyalarını kaçırmamak için içeriğimizin devamında tüm markalara göz atabilir indirimli alışveriş yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartsız Senetle Beyaz Eşya Satan Yerler Hangileri?

Senetle düğün paketi nereden alabilirim? Kredi kartsız elden taksitle beyaz eşya satışı yapan mağazalar yani senetle beyaz eşya veren yerlerden peşinatlı ve peşinatsız tercihlere bağlı olarak gerçekleştirilebilir. Mağaza özelinde değişen kampanya ayrıntılarına göre senetle beyaz eşya satışı için mağazanın talep ettiği şartlar yerine getirilmesi, satın alma için yeterlidir. Güncel senetle beyaz eşya satan yerleri listeleyeceğiz.

Elden taksitle beyaz eşya satan mağazalar şunlardır;

 • Arçelik
 • Beko
 • Evkur
 • Fors
 • Mutlu Evim
 • Özşanal
 • Soylu AVM
 • Yön AVM

Yukarıda listelediğimiz elden taksitli beyaz eşya veren yerler ayrıca düğün paketi indirim ve taksit kampanyaları yapıyor. Taksitle ev dizmek için alabileceğiniz birçok beyaz eşya ürünlerini fiyatlarıyla birlikte içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Taksitle Satılan Beyaz Eşya Markaları Hangileri?

Elden taksitle beyaz eşya kampanyaları nedir? Kredi kartına taksitle veya kredi kartsız taksitle satılan beyaz eşya markaları bulunuyor. Alman marka veya Türk malı beyaz eşya alınabiliyor. Birçok markanın beyaz eşya ürünlerini indirimli kampanyalı şekilde alabilirsiniz. Hangi beyaz eşya markaları taksitle satış yapıyor listemizden öğrenebilirsiniz.

Taksitle satılan beyaz eşya markaları şunlardır;

 • Arçelik
 • Vestel
 • Beko
 • Profilo
 • Grundig
 • Siemens
 • Samsung
 • Bosch
 • Electrolux
 • Franke
 • Altus
 • AEG
 • Hoover
 • Miele
 • Luxell
 • Hotpoint

Kredi kartı olmadan beyaz eşya alabileceğiniz başlıca markaları yukarıda listeledik. Elden taksitli beyaz eşya düğün paketi almanın avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YouTube video
Elden Taksitle Beyaz Eşya Düğün Paketi Kampanyaları

Senetle Beyaz Eşya Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Elden taksitli senetle beyaz eşya almanın artıları ihtiyacı ötelemenin yanında finansal yönden senetle alışverişi tercih edenlere farklı şekillerde yansır. Mağazaların güncel kampanyaları eşliğinde senetle beyaz eşya satın almanın avantajları şu şekilde sıralanabilir.

Elden taksitli senetle beyaz eşya veya düğün paketi almanın avantajları şunlardır;

 • Dini hassasiyet gereği faizden uzak kalmak isteyenler, faiz ödemesi gerçekleştirmez.
 • Bankalardan kredi kullanmak için istenen finansal şartlara sahip olmayan kişiler senetle taksitli alışveriş yapabilirler.
 • Beyaz eşya ihtiyacının ertelenmeden senetle satın alınması ile olası zamlardan etkilenilmez.
 • Kefil talep edilmeyen noktalarda borç için yükümlülük altına giren kişi sayısı azalır.

Kredi Kartsız Taksitle Beyaz Eşya Alma Şartları Nelerdir?

Kredi kartsız taksitle beyaz eşya nasıl alınır? Peşinatsız kredi kartı olmadan senede taksitle beyaz eşya alma şartları mağaza özelinde değişir. Her mağazanın senetle beyaz eşya satışı için talep ettiği şartlar ile düzenledikleri satış opsiyonları birbirinden farklı seyreder. Tek bir mağaza özelinde değerlendirilmesi aşağıdaki şartları sağlayabilen herkesin, senetle eşya satan mağazalardan beyaz eşya alışverişi yapabilir.

Kredi kartsız taksitli beyaz eşya alma şartları şunlardır;

 • En az 18 yaşından büyük ve SGK’lı çalışan olunması
 • Ödemeyi gerçekleştirecek düzenli gelire sahip olunması
 • İstendiği taktirde kefil ihtiyacının karşılanabilecek olması
 • Düzenlenen satış sözleşmesi hükümlerinin kabul edilerek sözleşmenin imzalanması
 • Alışveriş sebebi ile hazırlanan ödeme planı zamanlarına uyulacağının taahhüt edilmesi

Yukarıdaki şartları yerine getiren kişiler kredi kartsız taksitli beyaz eşya almak için başvurabilirsiniz. Elden taksit yapan beyaz eşya mağazalarının şartlarını altta bulabilirsiniz.

Senetle Arçelik’ten Beyaz Eşya Nasıl Alınır?

Arçelik elden taksitli beyaz eşya kampanyaları nedir? Arçelik’ten senetle beyaz eşya almak için illerde bulunan markanın bayilerine müracaat edilebilir. Arçelik özelinde senetle elektronik ve beyaz eşya satışı yapılmamaktadır. Markanın kurumsal web sitesi üzerinden kredi kartı ile beyaz eşya satın alınabilirken, illerde bulunan ve şahısların işlettiği bayilere müracaat edilerek en az 18 yaşından büyük ve aktif çalışan olunması halinde kefilsiz taksitle beyaz eşya satın alınabilir. Arçelik bayileri İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Konya, İzmir dahil olmak üzere hemen hemen her ilimizde bulunuyor.

Beko Kredi Kartsız Peşinatsız Beyaz Eşya Nasıl Alınır?

Beko taksitli beyaz eşya düğün paketi satıyor mu? Beko mağazalarından peşinatsız senetle beyaz eşya satışı bayi üzerinden senetle yapılmaktadır. Arçelik bünyesine ait olan Beko markası, illerde ve ilçelerde bulunan bayileri üzerinden satış gerçekleştirir. Beko web sitesi üzerinden senetle alışveriş yapılamıyorken, Arçelik ile benzer 18 yaş ve aktif çalışan olma şartlarını sağlayan herkes Beko bayi mağazalarından senetle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve diğer eşya seçenekleri satın alınabilir. Beko mağazalarından güncel elden taksitle beyaz eşya kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Evkur Taksitle Senetle Beyaz Eşya Nasıl Alınır?

Evkur elden taksitli beyaz eşya düğün paketi kampanyası nedir? Evkur’da peşinatsız senetle beyaz eşya satışı evkur.com.tr ve markanın 42 ilde bulunan şubeleri üzerinden gerçekleştirilir. Kefilsiz kredi kartsız senetle beyaz eşya satışı yapan Evkur’da güncel +10 taksit kampanyasından yararlanılarak beyaz eşyalar 28 aya kadar taksitlendirilir. SGK’lı çalışan olunması ve senet imzalanması için gerekli olan 18 yaş şartının sağlanması ise alışveriş için yeterli kabul edilir.

Evkur çeyiz paketi olarak da bilinen beyaz eşya seti satışlarını düğün paketi olarak taksitli satın alma imkanı sunuyor. En güncel beyaz eşya fiyatları ve indirimlerini takip ederek avantajlı, hesaplı alışveriş yapabilirsiniz. Evkur senetle beyaz eşya kampanyalarına en yakın mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Fors AVM Senetle Beyaz Eşya Nasıl Alınır?

FORS AVM elden taksitle beyaz eşya düğün paketi satıyor mu? Fors AVM’de senetle beyaz eşya satışı elden 12 ay taksitle yapılır. Fiziki şubeleri yanında forsavm.com.tr adresi üzerinden hizmet veren online mağazaya üye olunması ardından satın alma işlemi için şu işlem sıralamasını takip etmek yeterlidir.

FORS AVM elden taksitli beyaz eşya düğün paketi şu şekilde alınabilir;

 1. Satın alınacak üründe “Taksit” tercihi seçilerek sepete eklenir.
 2. Sepetteki sipariş onaylanır.
 3. Teslimat ve kimlik bilgileri girişi yapılır.
 4. Fors AVM müşteri temsilcisi tarafından aranılarak, sipariş onayı ile ilgili bilgilendirme alınır.
 5. Ürün Fors AVM mağazaları veya adresten teslim alınır.
 6. Taksit ödemeleri ise belirlenen günlerde mağazalardan veya Fors AVM banka hesaplarına para transferi yapılarak gerçekleştirilir.

Mutlu Evim Senetle Beyaz Eşya Nasıl Alınır?

Mutlu Evim senetle beyaz eşya satışları mutluevim.com.tr adresi üzerinde hizmet veren marka üyelerine yapılır. Senetle 24 ay taksitli beyaz eşya satışı yapan MutluEvim firmanın alışveriş için talep ettiği şartlar şu şekildedir.

Mutlu Evim elden taksitle beyaz eşya düğün paketi alma adımları şunlardır;

 • Sisteme üye olunması
 • 18 yaşından büyük olmak ve gerçek kişi olmak (kefilsiz alışveriş için en az 26 yaşında ve aktif çalışıyor olmak)
 • SGK’lı çalışan veya devlet memuru/işçisi statüsüne sahip olunması (Tapulu taşınmaz mülke sahip kişilerde bu şart aranmaz.)
 • İlk taksit ödemesinin peşinat olarak ödenmesi
 • Taksit ödemelerinin tarihi 5 gün gecikmesi ardından aylık %5 vade farkı ödemesinin yapılacağının kabul edilmesi
 • Üst üste 2 ay taksit ödemesinin atlanmaması

Özşanal Senetle Beyaz Eşya Senetle Kaç Taksitle Alınır?

Özşanal elden taksitli beyaz eşya veriyor mu? Özşanal’da senetle beyaz eşya satışı elden 18 ay taksitle yapılır. Alışveriş için kimlik bilgileri gereken markanın ozsanal.com üzerinden hizmet veren online mağazasına üyelik oluşturulması gereklidir. Firma elden taksitle alışveriş yapacak üyelerinden şu belgeleri talep edebilir.

Özşanal mağazalarından elden taksitli beyaz eşya alma şartları şunlardır;

 • Nüfus cüzdanı/TC Kimlik Kartı fotokopisi
 • Maaş bordrosu
 • Kefil bilgileri

Soylu AVM Kredi Kartsız Senetle Beyaz Eşya Satıyor Mu?

Soylu AVM elden taksitli beyaz eşya düğün paketi alabilir miyim? Soylu AVM’de senede taksitle beyaz eşya satışı 15 aya varan vadelerle yapılır. Vadeli satış fiyatı üzerinden yapılan taksitlendirmeler için taksitlerin zamanında ödenmesi ve üst üste iki taksit ödemesinin kaçırılmaması talep edilir. Markanın mağazaları ile birlikte soyluavm.com adresi üzerinden hizmet veren online mağazasına üye olunarak elden taksitle beyaz eşya satın alınabilir.

Yön AVM Senetle Beyaz Eşya Alışverişi Nasıl Yapılır?

Yön AVM elden taksitli beyaz eşya veriyor mu? Yön AVM’de senetle beyaz eşya almak için firmanın fiziki mağazaları ve yonavm.com.tr adresi üzerinden hizmet veren online mağazası kullanılabilir. Kimlik bilgileri ile birlikte sözleşmeli ödeme belgelerinin ihtiyaç duyulduğu markada, online mağaza tercihlerinde sisteme üye olunması gereklidir. Yön AVM fiziki ve online mağazaları üzerinden yapılacak senetle beyaz eşya alışverişleri, maksimum 12 aya kadar taksitlendirilmektedir.

Kredi kartsız taksitli peşinatsız senetle beyaz eşya satan yerler ve 36 ay taksitli düğün paketi alabileceğiniz mağazaları listeledik. Elden taksitle beyaz eşya almak hakkında tüm merak ettiklerinizi yorum yaparak sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

36 Ay Taksitle Beyaz Eşya Alabilir Miyim?

Kredi kartına 36 ay taksitle beyaz eşya alamazsınız. Ancak kredi finansmanı ile beyaz eşyayı nakit alabilir 36 ay’a kadar taksitlerle kredi olarak ödeyebilirsiniz.

Senetle Beyaz Eşya Düğün Paketi Alınır Mı?

Evet, senetle beyaz eşya düğün paketleri satan mağazalardan alınabilir. En uygun fiyatlı satış yapan ve kurumsal firmaları tercih etmelisiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir