Senetle Kredi Veren Faktoringler Şirketler Kuyumcular

Senetle kredi Nedir ?

Senetle kredi acil para arayan kişilerin herhangi bir şahıs veya Faktoring şirketi  gibi aracı kurumlardan borç alması işlemidir. Genellikle ülkemizde senetle para borç verme işlemi tefeciler aracılığıyla yapılmaktadır. bu durumda aslında yasal olmayan bir haksız kazancın var olmasına yol açmaktadır .

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri 

İnternet de birçok web sitesi içeriğinde senetle kredi, acil senetle kredi, para veren yerler Faktoring şirketler ve saireler gibi içerikler dolaşmaktadır. Faktoring şirketler sadece yasal olarak resmi bir şekilde hizmet veren firmalara senetle kredi imkanı sağlar. Kesinlikle bireysel olarak yapılan başvurulara senetle para vermemektedir. 

Ancak bazı istisnai durumlar oluşabilmektedir bu durumlarda bireysel olarak borç talep eden kişinin mal varlığının olması üstüne kayıtlı gayrimenkullerin olması senetle kredi almasını bireysel olarak kolaylaştırır. Bunun haricinde hiçbir şekilde bireysel şahısa kredi verilmez.

Senetle Kredi Veren Finans Şirketleri

İnternet üzerinden veya Bulunduğunuz illerde hizmet veren Finans şirketleri, bankalardan kredi alamayan icralık, kara listeye girmiş, Findeks kredi notu düşük kişilere senetle kredi yani para vermektedir. Bu şirketler Senetle para verebilmek için herhangi bir gelir belgenizin olmasını talep ederler. Örneğin emekli maaşınız, SGK’ lı çalışıyorsanız maaş bordronuzu sizlerden isterler.

 Bu şirketler sizlere yüzde 15 bir komisyon karşılığında anlaşmalı oldukları bankalar aracılığıyla Kredi imkanı sağlamaktadırlar. Finans şirketleri  kredi çekerken sizlere referans olmaktadırlar Bu sayede hızlı bir şekilde istediğiniz acil paraya sahip olabilirsiniz.

Örneğin 10.000 TL bir kredi çektiğini düşünelim burada Finans şirketi sizden yüzde 15 lik bir komisyon olarak talep etmektedir. yani elinize geçecek para 8.500 TL olacaktır.

Kısacası bu finans şirketleri sizlere parayı kendi ceplerinden vermiyorlar tamamen anlaşmalı oldukları banka şubeleri aracılığıyla sizlere referans olarak kredi çekmenizi sağlıyorlar Kara listede olsanız veya kırmızı listede Kredi notu düşük olsanız dahi hemen kredi almanızı sağlıyorlar.Ankara izmir İstanbul Adana Muğla Aydın Balıkesir Antalya Diyarbakır Kayseri Eskişehir Malatya Bursa Edirne Sakarya Adapazarı Düzce Kocaeli Bolu Zonguldak Trabzon Bodrum Fethiye Marmaris Kuşadası Alanya Denizli Manisa Konya gibi illerde bu firmalar hizmet vermektedir.

Senetle Kredi Veren Kuyumcular 

İlginizi Çekebilir:  Komisyonla Kredi Çıkartılır Komisyonlu Kredi Çektirenler

Yaşanan ekonomik kriz ile birlikte artık bankalarda kredi bulamayan vatandaşlar senetle kredi veren kuyumcuları aramaya başladı. Fakat şöyle bir gerçek var hiçbir kuyumcu Senetle altın ve kredi vermez. Bu yüzden boşu boşuna senetle altın veya kredi veren yerleri aramayınız çünkü böyle yerler yoktur. 

Senetle Kredi Veren Yerler Verilir

Acil paraya ve krediye ihtiyacımız varsa en son çare senetle kredi veren yerleri bulmak Fakat bu da sizlere tefeci bulmaktan başka bir çare bırakmıyor. Maalesef bu konuda hiçbir tefeci internet üzerinde kendini tanıtarak para vermez. O yüzden ancak telefon hattınıza yada kredi veren yerler üzerinden para bulabilirsiniz.tefecilik yasal bir iş değildir Türk Ceza kanunlarınca yasaklanmıştır. Bu yüzden para için başınız derde sokmayın veya tanımadığınız kişiler tarafından dolandırılmayın. 

Etiketler

2 Yorum

  1. 8000 tl borç nakit para arıyorum senetle para senetle altın verenler nerden ulaşabilirim size bu sitede iletişim için birşey yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün