Senetle Kredi Veren Faktoringler Şirketler Kuyumcular (ACİL PARA)

Acil para lazım, elden taksitle paraya ihtiyacım var? Borç para veren hayırseverler ve banka hariç nereden para bulabilirim sorularını cevaplayacağız. Senetle kredi nedir, senetle kredi acil para arayan kişilerin herhangi bir şahıs veya Faktoring şirketi gibi aracı kurumlardan borç alması işlemidir. Genellikle ülkemizde senetle para borç verme işlemi tefeciler aracılığıyla yapılmaktadır. bu durumda aslında yasal olmayan bir haksız kazancın var olmasına yol açmaktadır. Ancak acil nakit para ihtiyacı olan kişilerin çek kırdırma yaptığı faktoring şirketleri gibi birçok aracı firma kurum ortaya çıkmıştır. Yazımızın devamında acil nakit verilir ilanları yayınlayan ve kredi veren kurumlar hangileridir? Banka dışında kredi veren finans şirketleri var mı? Belgesiz anında kredi veren bankaların detaylarını paylaştık.

Acil Para Lazım Paraya İhtiyacım Var

Öncelikle acil nakit para lazım olduğunda banka dışında kredi veren yerleri araştırmadan önce bankalarda ki durumunuza göre kredi başvurusu yapmanızı öneririz. Eğer banka kredi siciliniz kötü durumda ise bankasız kredi almak için acil para bulma yöntemlerine bakabilirsiniz. Yasal olmayan ve resmi geçerliliği bulunmayan hiçbir yönteme başvurmamalısınız.

Senetle Para Veren Faktoring Şirketleri

İnternet de birçok web sitesi içeriğinde senetle kredi, acil senetle kredi, para veren yerler Faktoring şirketler ve saireler gibi içerikler dolaşmaktadır. Faktoring şirketler sadece yasal olarak resmi bir şekilde hizmet veren firmalara senetle kredi imkanı sağlar. Kesinlikle bireysel olarak yapılan başvurulara senetle para vermemektedir. 

Ancak bazı istisnai durumlar oluşabilmektedir bu durumlarda bireysel olarak borç talep eden kişinin mal varlığının olması üstüne kayıtlı gayrimenkullerin olması senetle kredi almasını bireysel olarak kolaylaştırır. Bunun haricinde hiçbir şekilde bireysel şahısa kredi verilmez.

Senetle Kredi Veren Finans Kurumları

Banka dışında kredi veren finans şirketleri hangileri? İnternet üzerinden veya Bulunduğunuz illerde hizmet veren Finans şirketleri, bankalardan kredi alamayan icralık, kara listeye girmiş, Findeks kredi notu düşük kişilere senetle kredi yani para vermektedir. Bu şirketler Senetle para verebilmek için herhangi bir gelir belgenizin olmasını talep ederler. Örneğin emekli maaşınız, SGK’ lı çalışıyorsanız maaş bordronuzu sizlerden isterler.

 Bu şirketler sizlere yüzde 15 bir komisyon karşılığında anlaşmalı oldukları bankalar aracılığıyla Kredi imkanı sağlamaktadırlar. Finans şirketleri  kredi çekerken sizlere referans olmaktadırlar Bu sayede hızlı bir şekilde istediğiniz acil paraya sahip olabilirsiniz.

Örneğin 10.000 TL bir kredi çektiğini düşünelim burada Finans şirketi sizden yüzde 15 lik bir komisyon olarak talep etmektedir. yani elinize geçecek para 8.500 TL olacaktır.

Kısacası bu finans şirketleri sizlere parayı kendi ceplerinden vermiyorlar tamamen anlaşmalı oldukları banka şubeleri aracılığıyla sizlere referans olarak kredi çekmenizi sağlıyorlar Kara listede olsanız veya kırmızı listede Kredi notu düşük olsanız dahi hemen kredi almanızı sağlıyorlar.Ankara izmir İstanbul Adana Muğla Aydın Balıkesir Antalya Diyarbakır Kayseri Eskişehir Malatya Bursa Edirne Sakarya Adapazarı Düzce Kocaeli Bolu Zonguldak Trabzon Bodrum Fethiye Marmaris Kuşadası Alanya Denizli Manisa Konya gibi illerde bu firmalar hizmet vermektedir.

Senetle Kredi Veren Kuyumcular

Yaşanan ekonomik kriz ile birlikte artık bankalarda kredi bulamayan vatandaşlar senetle kredi veren kuyumcuları aramaya başladı. Fakat şöyle bir gerçek var hiçbir kuyumcu Senetle altın ve kredi vermez. Bu yüzden boşu boşuna senetle altın veya kredi veren yerleri aramayınız çünkü böyle yerler yoktur. 

Senetle Kredi Veren Yerler

Senetle borç para verenler şahışlar, galeriler aracılığıyla para bulunur mu? Acil paraya ve krediye ihtiyacımız varsa en son çare senetle kredi veren yerleri bulmak Fakat bu da sizlere tefeci bulmaktan başka bir çare bırakmıyor. Senetle para veriyorum, senetle para veren ikrazatçılar tefeciler hakkında uyarımız var. Maalesef bu konuda hiçbir tefeci internet üzerinde kendini tanıtarak para vermez. O yüzden ancak telefon hattınıza yada kredi veren yerler üzerinden para bulabilirsiniz. Tefecilik yasal bir iş değildir Türk Ceza kanunlarınca yasaklanmıştır. Bu yüzden para için başınız derde sokmayın veya tanımadığınız kişiler tarafından dolandırılmayın. En yakınınızdaki kişilerden nakit borç para almanız daha doğru olacaktır.

Belgesiz Anında Kredi Nasıl Alınır?

Biliyorsunuz ki bankalar tüketici kredileri verirken gelir belgesi veya kredi notu gibi durumlara göre sizlere Kredi imkanı sağlamaktadır. Tamamen hızlı ve acil şekilde kredi alabileceğiniz cep telefonuna anında kredi veren bankaları size anlatacağız. Aşağıda listelenen bankalar sizlere hızlı bir şekilde anında online onaylı ihtiyaç kredisi hizmeti vermektedir. Findeks kredi notunuz düşük olsa bile bu bankalar size kredi imkanı sağlamaktadır. Yalnız kredi almak için Tek şart herhangi bir yerde SGK lı olarak çalışıyor olmanız istenmektedir veya herhangi bir resmi kurumda çalışıyor olmanız gerekmektedir. Bu bankalar serbest çalışan yıllık olarak hesaplarına düzenli olarak para giriş çıkışı yapan kişilere anında acil kredi ve para vermektedir. 

Belgesiz Anında Kredi Şartları

 • Herhangi bir işyerinde SGK lı olarak çalışan kişiler
 • Serbest olarak  sigortasız çalışan fakat yıllık olarak düzenli gelire sahip olan kişiler
 • Resmi kurumlardan emekli maaşı alan emeklilerimiz de anında kredi alabilmektedir
 • Devlet memuru resmi kurum işçisi olarak çalışanlarda acil anında belgesiz evrak kredi alabilir.
 • Adına kayıtlı gayrimenkul ve araç sahibi kişiler dul ve yetim aylığı alan kişilerde  anında ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

Kimler Anında Belgesiz Kredi Alamaz?

 • Son bir yıl içinde herhangi bankadan kredi çekerek İcralık olan kişiler
 • Daha önce hiç kredi kartı kullanmamış kişiler
 • Findeks kredi notu 600 puandan düşük kişiler
 • 18 yaşından küçükler ve 75 yaşından büyükler

Anında Kredi Veren Bankalar Listesi

 • Aktifbank (Nkolay Kredi)
 • Odeabank
 • QNB Finansbank
 • TEB Cepteteb
 • Garanti Bankası
 • Ziraat
 • Yapıkredi
 • Şekerbank
 • İş Bankası
 • Denizbank

Aktif Bank nkolaykredi.com Hızlı İhtiyaç Kredisi

Findeks kredi notunuz en düşük seviyede olsa bile en hızlı kredi veren banka Aktif Bank kör nkolaykredi.com web sitesi üzerinden yapacağınız hızlı başvuruyla anında hesabınıza para   yatırılmaktadır. benim 13000 TL maksimum 30.000 TL kadar ihtiyaç kredisi anında onaylı hesabınıza aktarılır.

Odeabank Anında Hazır İhtiyaç Kredisi

 Odeabank anında ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet şubesi mobil şube ve şubelerden yapabilirsiniz.Minimum 2000 TL maksimum 20.000 TL kadar 60 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurularınızı gelir belgesiz, kefilsiz olarak  gerçekleştirebilirsiniz. Sadece nüfus cüzdanı ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

PTT Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

PTT emekli kredisi Aktif Bank şubeleri gerçekleştirilen bir kredi  hizmetidir. kefilsiz şartsız PTT şubelerinden anında kredi alabilirsiniz. Bunun için herhangi başka bir banka şubesine gitmenize gerek yoktur. 60 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi ne emekli vatandaşlarımız için 60 ay vadeli olarak yüzde 2.59 Faizler emeklilerimize sunmaktadır. 

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

Aylık 1.49 faiz oranı ile 35 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Finansbank sadece nüfus cüzdanı ile hızlı kredi başvurusu sağlamaktadır düşük kredi puanlı olan kişilere anında kredi hizmeti vermektedir. Cep telefonunu izle hızlıca başvuru yapabilir  tüketici krediniz hemen hesabınıza yatar.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB bankasının kredi hizmet veren markası olan cepteteb ihtiyaç kredisi servisi sizlere şubeye gitmeden anında 50000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Yüzde bir nokta 49 aylık faizle kredi veren cepteteb cep telefonunuzla yapacağınız başvuru ile anında onay vermektedir.  kefilsiz şartsız gelir belgesiz kredi sunmaktadır. Sadece kimlik ile başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Akbank, Yapı Kredi, ING Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıflar Bankası, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk Şekerbank gibi bankalarda 5 dakika içerisinde anda hızlı bir şekilde sizlere ihtiyaç kredisi vermektedir. Yukarıda saydığımız bankalar belgesiz hemen kredi veren banka vardır hafta sonu dahil anında kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Acil kredi başvurusu nasıl yapılır ve nereden yapılır derseniz bankaların web sayfaları mobil internet şubeleri veya Size en yakın şubelerde yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Acil Anında Kredi Başvurum Onaylanır Mı?

Kredi başvurusu onaylanmadan önce acil kredi veren bankalar öncelikle kredi notuna bakarlar bazı bankalar kredi notu düşük olsa dahi veya herhangi bir banka ile problemli olsanız dahi kendi insiyatifinde anında kredi verebilmektedir.

Kredi Başvurum Reddediliyor Ne Yapmalıyım? 

Krediniz onaylanmaz ise kredi notunuz her başvurudan sonra daha da düşmektedir. Sürekli kredi başvurusu yapmamalısınız.

3 Yorum

 1. Acil nakit para lazım icralık borcumu kapatmak için nerden bulacağım 200 bin tl borç icra kapatma kredisi hiç bir yerde bulamıyorum .aylık gelirim 6000 tl
  acil dönerseniz sevirim

 2. Acil para lazım nakit para ihtiyacım var elden taksitle senetli para veya acil kredi nakit ihtiyacım var gereken şartlar nedir acaba

 3. 8000 tl borç nakit para arıyorum acil para lazım senetle para senetle altın verenler nerden ulaşabilirim size bu sitede iletişim için bir yol bulamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir