Senetle Kredi Veren Faktoringler Şirketler Kuyumcular (ACİL PARA)

Acil para lazım, elden taksitle paraya ihtiyacım var? Borç para veren hayırseverler ve banka hariç nereden para bulabilirim sorularını cevaplayacağız. Senetle kredi nedir, senetle kredi acil para arayan kişilerin herhangi bir şahıs veya Faktoring şirketi  gibi aracı kurumlardan borç alması işlemidir. Genellikle ülkemizde senetle para borç verme işlemi tefeciler aracılığıyla yapılmaktadır. bu durumda aslında yasal olmayan bir haksız kazancın var olmasına yol açmaktadır. Ancak acil nakit para ihtiyacı olan kişilerin çek kırdırma yaptığı faktoring şirketleri gibi birçok aracı firma kurum ortaya çıkmıştır. Yazımızın devamında acil nakit verilir ilanları yayınlayan ve kredi veren kurumlar hangileridir? Banka dışında kredi veren finans şirketleri var mı? detaylarını paylaştık.

Acil Para Lazım Paraya İhtiyacım Var

Öncelikle acil nakit para lazım olduğunda banka dışında kredi veren yerleri araştırmadan önce bankalarda ki durumunuza göre kredi başvurusu yapmanızı öneririz. Eğer banka kredi siciliniz kötü durumda ise bankasız kredi almak için acil para bulma yöntemlerine bakabilirsiniz. Yasal olmayan ve resmi geçerliliği bulunmayan hiçbir yönteme başvurmamalısınız.

Senetle Para Veren Faktoring Şirketleri

İnternet de birçok web sitesi içeriğinde senetle kredi, acil senetle kredi, para veren yerler Faktoring şirketler ve saireler gibi içerikler dolaşmaktadır. Faktoring şirketler sadece yasal olarak resmi bir şekilde hizmet veren firmalara senetle kredi imkanı sağlar. Kesinlikle bireysel olarak yapılan başvurulara senetle para vermemektedir. 

Ancak bazı istisnai durumlar oluşabilmektedir bu durumlarda bireysel olarak borç talep eden kişinin mal varlığının olması üstüne kayıtlı gayrimenkullerin olması senetle kredi almasını bireysel olarak kolaylaştırır. Bunun haricinde hiçbir şekilde bireysel şahısa kredi verilmez.

Senetle Kredi Veren Finans Kurumları

Banka dışında kredi veren finans şirketleri hangileri? İnternet üzerinden veya Bulunduğunuz illerde hizmet veren Finans şirketleri, bankalardan kredi alamayan icralık, kara listeye girmiş, Findeks kredi notu düşük kişilere senetle kredi yani para vermektedir. Bu şirketler Senetle para verebilmek için herhangi bir gelir belgenizin olmasını talep ederler. Örneğin emekli maaşınız, SGK’ lı çalışıyorsanız maaş bordronuzu sizlerden isterler.

 Bu şirketler sizlere yüzde 15 bir komisyon karşılığında anlaşmalı oldukları bankalar aracılığıyla Kredi imkanı sağlamaktadırlar. Finans şirketleri  kredi çekerken sizlere referans olmaktadırlar Bu sayede hızlı bir şekilde istediğiniz acil paraya sahip olabilirsiniz.

Örneğin 10.000 TL bir kredi çektiğini düşünelim burada Finans şirketi sizden yüzde 15 lik bir komisyon olarak talep etmektedir. yani elinize geçecek para 8.500 TL olacaktır.

Kısacası bu finans şirketleri sizlere parayı kendi ceplerinden vermiyorlar tamamen anlaşmalı oldukları banka şubeleri aracılığıyla sizlere referans olarak kredi çekmenizi sağlıyorlar Kara listede olsanız veya kırmızı listede Kredi notu düşük olsanız dahi hemen kredi almanızı sağlıyorlar.Ankara izmir İstanbul Adana Muğla Aydın Balıkesir Antalya Diyarbakır Kayseri Eskişehir Malatya Bursa Edirne Sakarya Adapazarı Düzce Kocaeli Bolu Zonguldak Trabzon Bodrum Fethiye Marmaris Kuşadası Alanya Denizli Manisa Konya gibi illerde bu firmalar hizmet vermektedir.

Senetle Kredi Veren Kuyumcular

Yaşanan ekonomik kriz ile birlikte artık bankalarda kredi bulamayan vatandaşlar senetle kredi veren kuyumcuları aramaya başladı. Fakat şöyle bir gerçek var hiçbir kuyumcu Senetle altın ve kredi vermez. Bu yüzden boşu boşuna senetle altın veya kredi veren yerleri aramayınız çünkü böyle yerler yoktur. 

Senetle Kredi Veren Yerler

Senetle borç para verenler şahışlar, galeriler aracılığıyla para bulunur mu? Acil paraya ve krediye ihtiyacımız varsa en son çare senetle kredi veren yerleri bulmak Fakat bu da sizlere tefeci bulmaktan başka bir çare bırakmıyor. Senetle para veriyorum, senetle para veren ikrazatçılar tefeciler hakkında uyarımız var. Maalesef bu konuda hiçbir tefeci internet üzerinde kendini tanıtarak para vermez. O yüzden ancak telefon hattınıza yada kredi veren yerler üzerinden para bulabilirsiniz. Tefecilik yasal bir iş değildir Türk Ceza kanunlarınca yasaklanmıştır. Bu yüzden para için başınız derde sokmayın veya tanımadığınız kişiler tarafından dolandırılmayın. En yakınınızdaki kişilerden nakit borç para almanız daha doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Acil nakit para lazım icralık borcumu kapatmak için nerden bulacağım 200 bin tl borç icra kapatma kredisi hiç bir yerde bulamıyorum .aylık gelirim 6000 tl
    acil dönerseniz sevirim

  2. Acil para lazım nakit para ihtiyacım var elden taksitle senetli para veya acil kredi nakit ihtiyacım var gereken şartlar nedir acaba

  3. 8000 tl borç nakit para arıyorum acil para lazım senetle para senetle altın verenler nerden ulaşabilirim size bu sitede iletişim için bir yol bulamadım