Senetle Kredi Veren Yerler Bankalar Kuyumcular Şirketler 2022

Senetle kredi veren yerler bankalar borç para veren kuyumcular, kurumlar, finans şirketleri ve senet karşılığı borç para verilir ilanları nedir? Acil para bulma yöntemleri vakıflar hayırseverler iletişim adresleri, senetle altın alıp bozdurma konuları araştırılıyor. Son zamanlar da banka faizlerinin yükselmesi ve çok sayıda kişinin bankaların kara listesinde olması dolayısı ile bankalardan kredi alamıyorum diyenler artık alternatif para bulma yollarını araştırıyor. Birçok zor durumda olan insan çok sıkıştım borç para nereden bulabilirim sorusunu soruyor.

Senet karşılığı borç para verilir ilanları nedir? Bu nedenle birçok senetle borç para veren yerler ikrazatçı, hayırsever gibi insanların senet karşılığı borç para verilir ilanları ve altın veren kuyumcuları ilanları bakılıyor. Acil para lazım diyen kişiler senetle para veren yerleri ve senetle nakit para veriyorum diyen altın veren kuyumcuları ön ödemesiz senetle kredi veriyorum diyenleri tüm detaylarıyla içeriğimizde paylaşacağız.

Kredi Alamıyorum Nakit Lazım Nasıl Acil Para Bulabilirim?

Bankalar kredi vermiyor nasıl acil nakit para bulurum? Çok sıkıştım acil para lazım diyen birçok kişi bulunuyor bu durumu fırsat bilen tefeciler, borç para sağlayan adı sanı belli olmayan telefon numaraları ilanları sokaklarda her köşede türediler. İzmir’de, İstanbul’da ve büyük illerimizin bir çoğunda bu tarz işlemleri yaptığını iddia edenleri duyabilirsiniz. Biz nasıl borç para bulabilirim diyenler için resmi ve yasal yolları tercih etmesini tavsiye ederiz. Yasal olmayan borç para veriyorum, senetle kredi veriyorum diyenleri kesinlikle dikkate almamalı ve bu durumun cezası olduğunu bilmenizi isteriz.

Acil para lazım, anında onaylanan acil kredi başvurusu nasıl yapılır? Acil kredi lazım bankalar kredi vermiyor nakit para arıyorum diyerek internet üzerinden şu aramaları yapıyorsanız, komisyonlu kredi arıyorum, komisyonla kredi çektirenler, kredi çıkaran firmalar ve kuruluşlar iletişim vs vs dikkat ediniz bu tarz da aramaları yaparak daha çok borcun içine batabilir veya dolandırılabilirsiniz. Kredi notu düşük veya kara listede olan kredi çekemeyen kişiler genel de son çare olarak bu şekilde acil para ve nakit bulmak için aramalar yapıyorlar. Ancak komisyonla kredi çıkarıyorum diyenlerin asıl amacını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Acil para bulma yolları nelerdir? Acil kredi veren bankaları araştıranlar komisyonla kredi çekenlerin yorumlarını merak ediyor. Baktığınız zaman çok sayıda web sitesi size kara listede olsanız dahi kredi çıkarabileceğini belirtiyor imkansız kredi çıkartılır diyorlar ve sizlere 10.000 TL ye kadar komisyonlu kredi verebileceğini belirtiyor. İşte olay burada başlıyor size telefon üzerinde kredi verebileceğini anlatan bu kişiler sizlerden dosya masrafı adı başvuru belgesidir vs dir diyerek 500-600 TL gibi ödemeli kargo gönderiyor siz bu kargoyu alıyor başvuru yapıyorsunuz fakat size olumsuz sonuçla kredi çekmek için uygun değilsiniz diyebiliyor. Acil para lazım diyenler için resmi yolları içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=dRDg0HQwFow
Bankalardan Kredi Çekemiyorum Senetle Kredi Alabilir Miyim?

Senetle Borç Para Veren Yerler Var Mı?

Peşin faizle senet karşılığı borç para verilir ilanları nerede? Bu kişiler veya diğer deyişle borç para veren tefeciler vakıf olduğunu iddaa edenler, kurumlar, iş adamları, zenginler, hayırseverler, ikrazatçılar gibi başlıklar altında faizle para verir oldular. Senetle para veren yerleri bulmadan önce mutlaka dikkatli olmalısınız. Birçok kişi borç para nereden bulabilirim sorusunu soruyor ve acil para lazım olduğu için dikkatsiz davranabiliyor.

Senetle Kredi Veren Yerler Bankalar Şirketler Hangileri?

Kredi notu düşük olanlara veya kara listede olanlara borç para veren şirketler var mı? Bankada kara listedesiniz, kırmızı çizgi yediniz findeks kredi notunuz sıfır veya çok düşük hiç bir şekilde bankalardan kredi veya para alamıyorsunuz. Bu durumda senet karşılığı peşin faizle borç para verenler bulunuyor. Siz yinede senetle borç para veriyorum diyen şirketlerle kişileri araştırmadan iletişime geçmeyin.

Senet Karşılığı Borç Para Verilir İlanları

Acil para lazım senetle kredi almak istiyorum diyenlerin karşılaştığı borç para Veren Zenginler, İşadamları, Vakıflar, Kurumlar, Dernekler, Hayırseverler kimlerdir? Değerli okuyucularımız bu şekilde internet de aramalar yaparak sitemize ulaştığınızı biliyoruz . Evet nakite ihtiyacınız çok var sıkışıksınız ama şunu bilin hiçbir vakıf, dernek, kurum, kuruluş, iş insanı size borç para vermez.

Bu dernek ve vakıflar kuruluşlar ancak ”Sizlere yardım ederler” bu yüzden yaptığınız bu aramalar boştur gerçeği yansıtmamaktadır.  Borç para lazım ise ilinizde bulunan dernek ve vakıfları bir araştırın ve onlarla irtibata geçin eğer yardım yapıyorlarsa öyle ihtiyacınızı giderin.

Acil Para Veren Kredi Aracı Firmaları

Burada bu şirketler devreye giriyor İstanbul ve ankara gibi şehirler de finans hizmetleri sunan faktoring şirketleridir bunlar, Ama ne kadar gerçek ne kadar doğrudur bilinmemektedir. Yani bu kısım da  gerçek olarak doğru değildir. Borçla kredi ve nakit parayı size sadece bankalar vermektedir. Lütfen para bulacağım derken banka dışında kredi veren firmalar tuzağa düşmeyin.

Dikkat : Bu tarz kredi verdiğini iddaa eden çok sayıda dolandırıcı şirket olmayan adı sanı belli olmayan yer vardır. Sizin kimlik bilgilerinizi çalabilirler, adınıza kayıtlı malı mülke el koyabilirler varsa maaşınıza kadar haciz koydurabilirler. Yani kısacası siz beş kuruş para almadan sizi borçlandırırlar,bunlara çok dikkat etmelisiniz. Bunun için kimlik bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Lütfen çok dikkatli olun ve elinizdeki üç beş kuruşu da saçma sapan kişilere kaptırmayın.

Acil Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Acil kredi veren bankalar listesi merak ediliyor. Acil kredi başvurusu kredi lazım olan kişiler için birçok bankaya yapılabiliyor. Anında kredi başvurusu için kimlik belgenizle banka şubelerinden veya bankaların mobil uygulamalarından başvurabilirsiniz. Acil para bulmam lazım nasıl bulunur diyenler ayrıca kredi kampanyalarına göz atarak uygun faizli kredi alma şansınız olabilir. Acil kredi lazım diyenler acil kredi veren bankalar listesine aşağıdan ulaşabilir.

Anında onaylanan acil kredi veren bankalar şunlardır;

 • Alternatif Bank
 • Odeabank
 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • Yapı Kredi
 • Türkiye İş Bankası
 • Akbank
 • HSBC
 • Garanti BBVA
 • Enpara
 • Finansbank
 • Türkiye Finans
 • CEPTETEB

En kolay kredi veren bankalara anında onaylı başvuru yapma yollarını şu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Zor Durumda Olanlara Kredi Çıkaranlar Kimler?

Zor durumda olanlara kredi veren bankalar var mı? Komisyon karşılığı kredi çıkartılır ilanlarında özellikle zor durumda olanlara kredi verildiği ve güvenli olduğu yazar. Ancak bu senetle kredi veren yerlerin kesinlikle yasal olmasına dikkat edin. Unutmayın kimse kar etmeden parasını kredi olarak vermez eğer kredi aldığınız kuruluş, şirket yasal ise belirli faizler çerçevesinde devletin kurallarıyla hareket eder ve resmi olarak güvence altında olursunuz.

Acil kredi veren bankalar dışında bu yöntemlere başvurduğunuzda ödeme yapamadığınız durumlarda borcunuzun olduğu şirket yasal icra takip ve borç tahsil etme işlemlerine başvurur. Eğer şahıslardan veya yasal olmayan tefeci olarak adlandırdığınız kişilerden alırsanız çok kötü durumlara düşebilirsiniz. Kesinlikle acil nakit kredi veriyorum diyen tefecilere ve nakit kredi verdiğini iddia eden finans şirketlerine bulaşmayın ve kimlik bilgilerinizi paylaşmayın.

Borç Para Veren Vakıflar Hayırseverler Nerede?

Borç para veren vakıflar ve hayırseverler birçok nakit kredi arıyan kişilerin araştırdığı bir konudur. Senetle kredi veriyorum diyen hayırseverler ve vakıflar acil kredi arayan kişileri yanıltabiliyor. Hayırseverler resmi dernekler aracılığıyla maddi yardımda bulunuyor ancak elden veya resmi olmayan herhangi bir işlemi yapmıyor. Aynı zamanda vakıflar aracılığıyla para yardımı yapıyorlar. Elden para verenler ikrazatçı, senet karşılığı peşin faizli kredi verdiğini iddia eden kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Senetle Para Veren Kuyumcular Adresleri Nedir?

Senetle para veren kuyumcular var mıdır? 36 ay taksitle altın veren kuyumcular telefon numaraları, sahibinden senetle altın satanlar kimler? Son 10 yıl içinde en çok değer kazanan yatırım kalemlerinden biri olan altın birçok kişi için evlilik veya birikim amacıyla alınıyor. Yükselen altın fiyatları nedeniyle elden taksitle veya kredi kartıyla altın alan kişi sayısıda artıyor. Peki 36 ay taksitle veya senetle elden ödeyerek altın alma imkanı bulunuyor mu?

Çeyrek altın, cumhuriyet altını ve bilezik taksitle alışı hakkında bilgi vereceğiz. Altın kültürümüzde çok önemli bir yer oluşturmaktadır. En çok düğün, kız isteme ya da yatırım amacıyla altın alınması sıklıkla yapılmaktadır. Ancak altının son dönemde yükselen fiyatları nedeniyle altın alımı bir hayli zorlaşmıştır. Türkiye’de pek çok noktada kuyumcular ve sarraflar bulunmaktadır. İstanbul’da Kapalıçarşı’da, İzmir’de Kemeraltı’nda, Ankara’da kuyumcular çarşısında kuyumcuları yan yana görebilmek mümkündür. Ülkemizin uzak illerinden buralara uygun fiyat ve yüksek seçenek için gelenler bulunmaktadır. Bazı kuyumcular sadece nakit ya da kredi kartı ile satış yapmaktadır. Bu kuyumcular içerisinde ayrıca senetle altın satışı yapanlar da bulunmaktadır.

Altın alımı için toplu bir ödeme yapabilmek herkes için mümkün değildir. Birikimi olmayan ya da kredi çekemeyen kişiler senetle altın, bilezik gibi ziynetlerin alımını yapabilmektedir. Özellikle düğün zamanlarında altın ihtiyacı çoğaldığında bunun için bütçe ayırmak zorlaşacaktır. Bu tip durumlarda nakit bağlamadan senetle altın alabilmek kurtarıcı olmaktadır.

Altın alımı hakkında en çok araştırma yapılan konu senetle altın nasıl alınır. Senetle altın satışı yapan pek çok kuyumcu bulunmaktadır. Hem yurt içinden hem yurt dışından kişiler kuyumcu çarşılarına altın almak için gelmektedir.

İç Anadolu ve Doğu Anadolu’daki illerden İstanbul Kapalı çarşı’ya altın almak için ziyaretçiler akın ederler. İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Mardin, Konya, Bursa, Adana, Antalya, Balıkesir, Mersin, Kayseri, Eskişehir, Aydın, Gaziantep, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Muğla, Burdur, Isparta, Samsun, Konya, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Uşak, Kütahya, Afyon gibi illerde de senetle altın satışı yapılmaktadır.

Düğün gibi altın takılacak yerler dışında da birikim amacıyla altın alımı yapılmaktadır. Bu tür birikimler için de senetle altın satışı yapan kuyumcular bulunmaktadır. Senetle alırken küçük komisyonlara vadeler halinde ödeme yapmak mümkün olmaktadır. Altın, Bilezik Çeyrek Altın, Gram Altın, Ziynet Altın, Tam Altın, Yarım Altın, Acil Para , Acil Nakit Taksitle Kuyumcular çeşitli iller de kuyumcular tarafından verilmektedir. Taksitle para veren kuyumcular telefon ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Senetle altın veren kuyumcular iletişim adresi nedir? Birçok kişi senetle altın veren kuyumcuların telefon numaralarını araştırıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi senetle altın almanıza gerek yoktur zaten kredi çekerek altın alabilirsiniz. Elden taksitle altın satanlara ulaşmadan önce araştırma yapmalısınız.

Senetle borç para veren kuyumcuları ulaşma yöntemleri şunlardır;

 • Bulunduğunuz bölgedeki kuyumcular
 • İstanbul Kapalı Çarşı
 • Kuyumcukent AVM

İstanbul Mecidiyeköy, Zeytinburnu ilçelerinde birçok kuyumcu bulunmaktadır 36 aya kadar taksitle altın bilezik ve çeyrek satışı yapılıyor. Ayrıca İzmir, Ankara ve Bursa gibi büyük iller dahil olmak üzere en yakın kuyumcudan bilgi alarak taksitle altın satışı yapıp yapmadığını sorabilirsiniz.

Kuyumcudan Senetle Altın Alıp Bozdurmak

Senetle altın satışı yapan bazı kuyumcular bulunmaktadır. Bu noktada hem alıcı hem de satıcı için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Senetle altın veren kuyumcular için özellikle büyük çarşılardaki kuyumculara gitmek gerekmektedir. Daha önce alım yaptığınız ve güvendiğiniz bir kuyumcuyu tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Tanımadığınız ya da emin olmadığınız bir kuyumcudan senetle altın almak güvenli olmayabilir. Bulunduğunuz ildeki kuyumcular çarşısından senetle altın satan yerlere bakmak en güvenilirdir.

Senetle bilezik, cumhuriyet altını, takı seti, çeyrek altın, altın zincir gibi ürünlerin tümü alınabilir. Senetli altın alımı için öncelikli olarak kimlik bilgileriniz istenmektedir. Bunun yanı sıra ikametgah alınarak kişinin kontrolleri kuyumcu tarafından yapılır. Senetle altın almak için kuyumcu tarafından hazırlanan senetler imzalanır. Senetlerin imzalanmasının ardından seçilen altınlar teslim alınabilmektedir. Vadesi gelen her ay belirlenen taksitler ödenerek borç kapatılır.

Taksitle altın alıp bozdurmak nasıl yapılır? Kredi kartına taksitle veya sahibinden senetle altın satışı yapan kuyumcular aracılığıyla yasal koşullar da altın alınabilir. Çeyrek altın veya bilezik almak için nakit paranız yok ancak almak istiyorsanız en uygun fiyat verenlerden yeni sistemle birlikte kredi kartı yerine 1 dakika içinde kuyumcuların banka kredi sisteminden kredi ile altın alımı mümkün oldu. Bankalarla daha önceden çalışma geçmişiniz bulunuyor ve herhangi bir sicil bozukluğunuz yoksa nakit ödeme yerine kredi ile taksitle 36 aya varan vade aralığından yararlanabilirsiniz. Elbette altın ihtiyaçlarında nakit almak mümkün ise en masrafsız çözüm olacaktır ancak taksitlerle ödeyerek almak isteyenler için böyle bir seçenek mevcuttur.

Sahibinden Senetle Altın Satanlar Kimler?

Sahibinden senetle altın veren yerler kuyumcular araması yapıyorsanız kesinlikle güvenilir olmayan yerlerle iletişime geçmemenizi tavsiye ederiz. Birçok kişi acil nakite sıkıştığı için sağlıklı düşünmeden karar verebiliyor ancak çok dikkatli olmalısınız. Nakit para faizleri şahıslardan alınırsa çok yüksek ve yasal değildir. Sahibinden senetle altın alırken çok dikkatli davranmalısınız.

Senetle altın satışı yapan kuyumcular olmasada anında online banka kredisi ile 36 ay taksit imkanı sunuyor. Senetle altın satanları araştırırken dikkatli olmalı ve kötü niyeli kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Her zaman yasal yollardan taksitle altın alabilirsiniz. Herhangi birinden yardım almanıza gerek kalmadan devletin verdiği imkanlarla resmi olarak kuyumculardan altın alabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatta kredi başvurusu nasıl yapılır? Bu tarz siteler sizlere Turkcell, Turk Telekom, Vodafone cep telefonu hattınız üzerinden kredi ve para sağladığını söylerler. Faturalı hatta kredi veren şahıslar ve firmalar kimlerdir? Adınıza taahhütlü cep telefonu satın alırlar. Bunlar yüksek fiyatlı telefonlar ve elektronik ürünler satın alırlar. Borcu siz faturalı hattınızın olduğu operatöre ödersiniz. Bunlar yasal şirketler ve kuruluşlar değildir. Örneğin faturalı hattınıza herhangi bir cihaz aldırarak yüzde 25 ‘ini kesip size kalan parayı iade ederler. Ama bu tarz siteler de hiçbir adres resmi bir şirket ibaresi yoktur. Bu yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ederiz, hatta hiçbir şekilde bu tarz siteler ve kişiler ile muhatap olmamanızı tavsiye ederiz.

Senetle Para Veren Tefeciler Nedir?

Gelelim Tefeci Arıyorum Tefeci Bulmam lazım, Telefon Numaraları Diye Aramalardan Gelenlere Son zamanlar da çok sayıda kişi tefeci arıyorum, acil nakit para veren tefeciler diye habire aramalar yapıyorlar. Bu kişiler tamamen kendilerini ateşe atmaktan başka yaptıkları bir şeyin olmadığını anlamıyorlar. Allah aşkına düşünün internet den tefeci bulunur mu yasal olmayan bir şeyi hangi tefeci kalksın internet sitesi kursun paylaşsın sonrada gelsin desin ben borç para veriyorum faizle acil nakit sağlıyorum diye bu tarz ilanlara inanmayın kanmayın.

Tefecilik yapmak kanunen yasaktır buyrun Türk Ceza Kanunu 241. maddesini beraber okuyalım.
Tefecilik Suçunun Cezası (TCK 241) Tefecilik suçunun cezası şu şekildedir: Kazanç elde etmek amacıyla başkasına ödünç para veren kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve 5000 güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır. (TCK 241)
Evet yukarıda okudunuz yasal olmayan bir işi kimse internet de sizlere yapmaz.

Senetle Para Veren Galeriler Hangileri?

Senetle borç para veriyorum diyen galeriler var mı? Kulaktan kulağa duyulan bazı galericilerin borç para verdiğidir. Senetle para veren galeriler olduğu söyleniyor ancak hiçbir şekilde güvenli ve yasal bir işlem değildir. Senetle para veren galerilerden borç para almayın.

Borç Para Veren Tefecilerden Para Alınır Mı?

Bu insanlar sizlere borç para vermek ister örneğin 100.000 TL borç para verdi. Bunu sizden en az 2 katı olarak alırlar.

 1. Sizin gelirinizi sorarlar veya geliriniz yoksa bile Ananızın babanızın kardeşinizin malına mülküne bakarlar. Ödeyemezseniz onlardan tahsil etmek için bakarlar.
 2. Size borç para verirler aylık olarak faiz alırlar gününü geçirdiğiniz de  geçen her gün her saniye için ekstra faiz uygularlar.
 3. Emin olun ödeyecek gücünüz yoksa hayatınızı zindan ederler.
 4. Sizi ve ailenizi rahatsız edebilirler.
 5. Tefeciler uzun vadeli kredi vermezler en fazla 1 yıl para verirler fakat bunların faizleri yüksek olur hiç bulaşmamanız faydanıza olur.
 6. Tefeciler batık kişilere ve güven duymadıkları kişilere borç para vermezler.
 7. Eşinizi ailenizden birini yakınınızı arkadaşınızı kefil isterler
 8. Bu yüzden tefecilerden kesinlikle borç para almayınız para alışverişi yapmayınız kanunen suçtur ve yasaktır.

tefeci cemil, ömer, ahmet, mehmet, mustafa, kamil, senetle borç veriyorum, acil nakit verilir, senet karşılığı peşin faizli borç para verilir, paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum veya nereden para bulabilirim gibi sorular yazarak nakit bulmanız imkansızdır.

Zor Durumda Olanlara Kredi Çıkaranlar Kimler?

Zor durumda olanlara kredi veren bankalar var mı? Komisyon karşılığı kredi çıkartılır ilanlarında özellikle zor durumda olanlara kredi verildiği ve güvenli olduğu yazar. Ancak bu senetle kredi veren yerlerin kesinlikle yasal olmasına dikkat edin. Unutmayın kimse kar etmeden parasını kredi olarak vermez eğer kredi aldığınız kuruluş, şirket yasal ise belirli faizler çerçevesinde devletin kurallarıyla hareket eder ve resmi olarak güvence altında olursunuz.

Acil kredi veren bankalar dışında bu yöntemlere başvurduğunuzda ödeme yapamadığınız durumlarda borcunuzun olduğu şirket yasal icra takip ve borç tahsil etme işlemlerine başvurur. Eğer şahıslardan veya yasal olmayan tefeci olarak adlandırdığınız kişilerden alırsanız çok kötü durumlara düşebilirsiniz. Kesinlikle acil nakit kredi veriyorum diyen tefecilere ve nakit kredi verdiğini iddia eden finans şirketlerine bulaşmayın ve kimlik bilgilerinizi paylaşmayın.

Komisyonla Kredi Çekenlerin Yorumları Nedir?

Komisyon karşılığı kredi çıkartılır ilanları nedir? İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya gibi birçok ilimizde komisyonla kredi çektirenler reklam ilanları veriyor. Kısacası resmi ve yasal bir iş değildir resmi olmayan yasal olarak adresi bulunmayan vs yapmayan internet sitelerine itibar etmeyiniz. Bir finansman şirketi resmi ve yasal adrese sahip olur. Sizlerden kredi başvurusunda herhangi bir ücret talep etmezler . Komisyonla kredi çıkartanlar talep ediyorlarsa sakın itibar etmeyiniz kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız.

Acil nakit kredi lazım diyorsanız acil kredi başvurusu yapabilirsiniz. Komisyonla kredi çektirenler veya kredi veren firmaları araştırırken dikkatlı davranmalı ve resmi olmayan hiçbir işlemi yapmamalısınız. Kredi alamıyorum para lazım acil kredi istiyorum bana çıkmıyor diyenler için son çare yakınlarınızdan borç para isteyebilirsiniz. Komisyon karşılığı kredi çekenlerin yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Senetle borç para veren yerler bankalar hayırseverler vakıflar, senetle kredi nasıl alabilirim ve senet karşılığı borç para verilir ilanları ve vakıflar, finans şirketleri, hayırseverler hakkında Acil ve Hızlı Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Acil Kredi Lazım Alabilir Miyim?

Acil para lazım ne yapmalıyım diyenler için komisyonla kredi haricinde acil kredi nakit para bulabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Taksitle telefon alıp nakit paraya satmak bunlardan biridir. Borç para bulma yöntemlerini içeriğimizde yer verdik.

Borçlarım Var Nakit Para Lazım Ne Yapmalıyım?

Ödemesi gelen borçları mümkünse öncelikle erteleme yoluna gitmeniz eğer olmuyorsa borç transferi yani borcunuzu başka bir borçla kapatabilirsiniz. Bunlar geçiçi çözümler olduğu gibi sağlıklıda değildir. İlk seçenek yakınlarınızdan borç para istemek olmalıdır. Nakit ihtiyacınızı karşılarken dikkat etmeniz gerekenleri içeriğimizde bulabilirsiniz.

En Güvenilir Borç Para Bulma Yöntemi Nedir?

Yakın çevrenizden aile büyüklerinizden borç para almanız en güvenilir yöntemdir. Ancak bu şekilde para bulamayanlar için sadece bankalara anında kredi başvurusu yapabilir.

Senetle Altın Nasıl Alınır?

Senetle altın alımına gerek kalmamıştır. 36 ay taksitle altın alımı kuyumculardan yapılabiliyor.

Çeyrek Altın Taksitle Satılıyor Mu?

Çeyrek altın, gram altın veya cumhuriyet altın farketmeksizin tüm altın türleri taksitle alınabilir.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

232 Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. Senetle kredi almak istiyorum. Kredi puanım 1050 bankalar yüksek kredi vermiyor sadece 10 bin tl ön onaylı kredim var. Yüksek kredi çekmek için nereye başvurabilirim.

 2. Senetle kredi verenleri arıyorum nakit borç para lazım. Senetle kredi verenler telefon numarası iletişim numarası bulamıyorum nerden bulacağım bu sayfadada hiçbir iletişim numarası yok.

 3. Gerçekten borç istiyorum. Eşimi yeni kaybettim. 3 ay önce ve 3 aylık kira borcum birikti, evi boşaltmam isteniyor.

  Acil senetle borç para almak istiyorum. Sahibinden borç para verenler senetle kredi çekmek istiyorum.

  1. Senetle kredi veren yerler bankalar kişiler kurumlar hepsi yalandır inanmayın zaten bu sayfada yazıldığı gibi bende uyarıyorum bu sayfayı yazanlarıda tebrik ederim.

   Yasal olmayan kredi çıkartanlar, kurumlar yoktur lütfen inanmayın.

 4. Finansman senetle borç para veren yerleri buralarda bulamazsınız. Ayrıca senetle kredi verenler yasal olarak işlem yapmıyor. Lütfen bankalardan kredi almaya çalışın. Yazıda belirtildiği gibi borç para veren tefecilere vs bulaşmayın. Bankalarda sicilinizi düzelterek kredi onayı alabilirsiniz.

 5. Merhaba herkese senetle kredi veriyoruz en düşük 45000 tl diyenlere lütfen inanmayın. Sadece resmi olarak bankalara kredi başvurusu yapın. İcralık olanlara hacizliye kredi imkanı sağlayan bir banka yoktur.

 6. Esnafım 100.000 TL para lazım ihtiyacım var malzeme almam lazım yardımcı olur musunuz?

  Acil borç para verenlerin ulaşmasını istiyorum burada iletişim bilgisi hiç bulamadım.

 7. Acil paraya ihtiyacım var en az 10.000 tl nakit kredi arıyorum bankalar ihtiyaç kredisi lazım ne olur dönüş yapın aylık 600-700 ödeme imkanım var.

 8. Acil borç para lazım, senetle para verenler borç para veren yerler benimle iletişime geçerse aylık taksitlerde ödeyebileceğim kredi başvurusu yapmak istiyorum. anında onaylı kredi başvurusu için yardımcı olacak var mı?

 9. Acil borç paraya ihtiyacım var ankarada çalışıyorum borç para verenler bana ulaşsın

 10. Acil 10.000 TL nakit borç para arıyorum lütfen senetle borç para verenler bana ulaşabilir mi? Her yerde senetle para veren yerleri arıyorum ama bulamıyorum 10 bin tl para lazım nasıl bulabilirim biri yardımcı olabilir mi?

  1. 23 bin tl geri ödemeyi aylık taksitlerle yapmak şartıyla acil nakit borç para arıyorum.

 11. Senetle borç para almak istiyorum, borç para veren yerler bana ulaşabilir mi bu sitede araştırdım ama numaralar yok lütfen acil nakit para lazım yardımcı olun.

 12. Çok acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olun hastanem için lazım Allah rızası için ne olur. Acil borç para arıyorum senetle borç para verenlerden rica ediyorum.

 13. Acil 65 bin TL borç lazım aylık 5 bin tl en az ödeme yaparım.
  Acil para veren kuyumcuları arıyorum.

 14. Ben danışmanlık merkezi işletmecisiyim özellikle yalova herhangi ilde ilçede olan kişiler var mı dul evli ögrenci bekar boşanmış kişiler destek veriyoruz. Senetle borç para veren yerleri araştıran kişilere tavsiyem kesinlikle bulaşmayın ne olduğu belirsiz yerlere bankalardan kredi alabilirsiniz.

  Zaten bu haberde de bahsedilmiş tefecilere borç para verenlere kesinlikle bulaşmayın yasal değildir!

  1. Merhaba senetle borç verenler yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim acil paraya ihtiyacım var eşim üzerime borçları yıkıp gitti her gün bir tane icra geliyor. Senet karşılığı borç para ilanlarını arıyorum.

  2. Siz veriyormusunuz borç para bana 6 bin TL lazım para kazanmak istiyorum aylık 1200 tl taksitlerle öderim

 15. Ben de acil ıspartada yaşıyorum çalışan biriyim ama bankalardan kredi alamıyorum bana senetle para ve altın almak istiyorum birileri irtibat kurabilirim. Acil borçlarımı ödemem lazım kredi çekmek istiyorum.

  1. Acil para lazım bankalar kredi vermiyor senetle borç para verenler kredi veren yerler beni ara kardeşim 0539898****

 16. Senetle para veren tefeciler, ikrazatçılar komisyoncular firmalar acil on bin TL lazım aylık bin TL öderim yardımcı olurmusunuz bana ulaşın 0533094****

 17. Senetle kredi verilir. Detaylı bilgi için ulaşınız. Anında onaylı imkansız kredi çıkartılır.

  1. Kayseriden yardimci olurmusunuz acil borç nakit para arıyorum. Tefeciler borç para veren kişiler aramıyorum resmi sözleşmeli borç para almak istiyorum. Finans kuruluşları benimli iletişime geçebilirmi?

  2. abi acil ulaşabilir misin 5 bin tl lazım ne istersen yaparım öderim çok ihtiyacım var sokakta kalıcam yarın, borç para verenler bankalardan kredi alamıyorum lütfen.

  3. Acil senetle borç para verenleri arıyorum borç para ilanlarına bakmak istiyorum nakit para lazım yardımcı olur musunuz?

  4. Ben acil borç veren yerleri arıyorum senetle olur cep telefonuna olur kredi lazım nakit para ile ödeme yapmam gerekiyor.

  5. Meraba 10.000 tl paraya ihtiyacım var. Bankalara kredi başvurusu yapmak istiyorum.

  6. Sahibinden borç para arıyorum kredi çıkaranlardan kredi başvurusu için iletişim numarası var mı?

  7. Acil borç para verenlerden borç para arıyorum nakit lazım senetle para verenlere nasıl ulaşabilirim bu sayfada hiç iletişim numarası yok.

  8. Senetle borç para veren yerler veya borç para veren hayır kurumları acil 10000 TL ye ihtiyacım var aylık taksitlerle öderim bankalar kredi vermiyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptım anında onaylı yazdığına rağmen onaylanmadı.

  9. Benimde kredi sıkıntım var. Acil nakit ihtiyacıma nasıl yardımcı olabiliriz?

   Senetle borç para veren yerleri ve kredi veren acil kurumları nasıl bulabilirim bu sayfada hiç bir iletişim bilgisi yok.

   Bankalar kredi vermiyor malesef.

 18. Merhabalar acil nakit para lazım anında 10.000 bin tl ye ihtiyacım kredi çekemiyorum muğla fethiye’de yaşıyorum lütfen yardımcı olursanız aylık 500 tl ödemesini yaparım numaram 0534043****

 19. Acil 10.000 tlye ihtiyacım var her ay 1000 TL ödeyeceğim lütfen mahjelik olmak üzereyim lütfen yardım edin allah için ne olur

 20. Arkadaşlar 3 milyara ihtiyacım var çocuğum için gereken neyse yaparım kira gelirim var 750 aylık on na göre yardımcı olabilir misiniz

  1. Benim de acil paraya ihtiyacım senetle borç para veren kişiler kurumlar veya yerleri arıyorum. 30.000 TL nakit para alıcam ödemesinide senet günlerinde ödeyecem.

 21. Merhaba nakite ihtiyacım var sakaryadayım vadeli nakşt alabaileceğimiz kimse varmı

 22. mrb bana bugun cok acıl yuz bın lazım cok acil Allah rızası için yardım edin senet falan ımzalıya bılırım lutfen yardım edın

 23. Acil 10000 TL paraya ihtiyacım var kutay bey allah rızası için dönüş yapın aydan aydan taksit ile ödeyeceğim gerçekten çok ihtiyacım var

 24. Merhaba

  Bi miktar paraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilicek kimse varmı 4 bin TL aylık 1000 TL odeerim

 25. Merhaba çok çok kötü durumdayım 40 50 bin lira ihtiyacım var yardımcı olacak varmı lütfen biri bana ulaşsın geri ödemesini her ay size yaparım
  0546883****

 26. Acil borç nakite ihtiyacım var gerçekten durust yalan soylemıcek kandırmıcak dolandırmıcak gerçekten yardımcı olucak biri gelsin cunki artık guvenılmıyor hıckımseye cok sıkışığım icralık olucak odemem var ve 3 ay sonra duğunum var aılemın durumu cok sıkışık calısmıyorlar annem hasta ve bırtek benım gelirimle geçiniyoruz eğerki bu borcumu odeyemezsem icra gelicek ve aılem dahada cok zor duruma giricek duğunume hıcbır katkım olmucak acıkcası ben bu borcumu odemem gerek yardımcı olucak kişiye her ay odememi yaparım sadece 10 bın tl ye ıhtıyacım var fazlada gözüm yok kuruşu kuruşunada borcumu oderım gercekten bana yardımcı olcak kişi ulaşsın lütfen 0554122****

   1. Merhaba acil para lazım kesin onaylı kamu personeliyim 50 bin kredi ihtiyacım var. Nasıl yapabiliriz

   2. Barış bey acil nakit para lazım. Senet karşılığı peşin faizle borç para almak istiyorum. Senetle para veren resmi kurumları arıyorum.

   3. Barış bey senetle para verenleri borç para veren yerleri arıyorum acil kredi nakit para lazım. Hiç bir yerde iletişim bilgisi bulamıyorum.

 27. Benim acil cumaya kadar 35 40 bine ihtiyacim var kanser ablami ameliyat ettiricem lutfen yardimci olurmusunuz doktor yurtdisindan gelicek cuma gunu yapamazsa 1 sene sonraya kalicak ameliyat ve ablam kotu durumda bekleyemez okadar senetle bana bu parayi verebilicek var mi ipotek ettiricek biseyim yok calisiyorum aylik 4500 gelirim var lutfen cok acilll

 28. Aynen banada 10.000 bin acil gerekiyor taksitli geri ödeme yaparım faizde olsa umarım dönüş yaparsanız bekliyorum

  1. Acil kredi lazım alamıyorum bankalar kredi vermiyor. Lütfen senetle kredili borç para arıyorum acil para lazım geri ödemesini hızlı yaparım. istanbuldayım.

 29. Acil 30.000 ihtiyacim var aylij 3000 maasim var gun icerisinde donus yapin lutfen 0538 811****

  1. Merhaba, senetle borç para verenleri arıyorum siz alabildiniz mi telefona fatura çıkaranlar gibi internette gördüğüm siteler var ancak güvenilir olmadığını düşündüğüm için uzak duruyorum. Bu yazıda senetle borç para veren tefeciler yerlere gitmemizi yazılmış. Acil nakit para lazım borç para arıyorum ne yapabilirim.

 30. Merhaba emekli memur sorunlu krediler çıkartılır krediniz yüksek çıkmıyor ise yüksek çıkartılır bankadan çıkartıyoruz krediyi herhangi bir ön ödeme almıyoruz krediniz hesabınıza yatar elinize alırsınız ondan sonra ödeme komisyon %30

 31. kredı konusnda yardımcı olabılırz ön ödeme dahı almadan ön ödeme alanlara basvurmayın dolandırıcıdır banka kredısı esya kredısı bızde emeklı sıgortalı sıgortasız farketmez whatsaptan mesaj atın sıze donus yapalım
  ******* ******** ******** ******** bu numaram uwhatsaptan msj atın

  1. Bana acil dönermisiniz bugun acil kizimin ameliyati icin lazim 25 30 bin tl nakit borç para lazıım
   Arkadaslar senetle aldığınız bir yer varsa bana da acil yazın benim icin çok onemli lütfen

 32. ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 054**2******

  1. 20 bin tl lazım acil paraya ihtiyacım var bu sayfada iletişim bilgisi hiçbir yerde bulamadım nasıl para alabilirim.

 33. Merhaba ben murat çok acil 5.000 tl lazim bana lütfen yardımcı olursanız sevinirim acil donerseniz sevinirim

 34. Mrb acil 3000 tl ihtiyacım var 1-2 ay sonra tek seferde ve ya taksitle öderim cvp bekliyorum

  1. Acil 8000 tl ye ihtiyacım var yari verip bikac ay içinde kalanı kısa zamn içinde aynı şekil odeyecegim

 35. Bana da yardımcı olabilir misiniz 6 bin TL ye ihtiyacım var acil Ankara dan ulaşıyorum size. 507875****

 36. Sinem hanım bankada yardımcı olurmusunuz nasıl görüşebilirim acil paraya ihtiyacım var

 37. Bana 1000 lirq vere bilecek olan varmı allah rızası için buzamana kadar kımseden istemedim 800 le 1.000 lira bu ayın on besinde vermek amaclı cocugum oldu ihtıyaclarını aldıgım için param bitti uzman cavusum 8800 gelirim var

  1. Kutaybey aylik gelirim 4000 tl 15000 tlye ihtiyacim var aylik 1500 odeyebilirim ulasirmisiniz 0533 664 ** **

  2. Merhaba bana acil nakit lazım gelirim yüksek devlet memuruyum yardımcı olabilirmisiniz 053738******

  3. Acil 30.000 ihtiyacim var aylik 3000 maasim var gun icerisinde donus yapin lutfen ar*******@gmail.com
   1 ay sonra kredi çekip geri odemeyi yapacagim faiz de anlasabiliriz

  4. İletişim bilgileriniz nedir size nasıl ulaşabilirim

   ahmety******Hotmail ulaşırmısınız bana lütfen

 38. İyi gunler benim acil paraya ihtiyacım var düştük bı işin içine çıkmamız için acil para bulmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

 39. Merhaba çağrı merkezinde çalışıyordum işten istifa ettim eğitim için 20 bin gerekiyor faiz olarak ben size ne kadar öderim kaç ayda öderim bunları belirtir miisniz acil nakit lazım

   1. Meraba kutay bey arasam 1000 lira vere bilirmisiniz bu ayın icinde yatırmak maksatıyla uzman cavusum ihtiyacım var

    1. mrb şafak herhangi bir sonuca ulaşabıldınmi buradan bende aynı durumdayım ve bende askerim çözebildinmi problemini

    2. Slm acil 20000 tl ihtiyacım var acil para lazım nakit kredi senetle verenler iletişime geçsin.

   2. mrb brn gürkan acil 2500 tl ihtiyacım var cok acil allah rızası için 0537223****

   3. Slm Kutay bey benimde aileöin dağılması söz konusu bu yüzden 10.000 tl ihtiyacım var yardımcı olur musunuz çalışıyorum makul taksitler halinde ödeyebilirim Allah rızası için imkanınız varsa yardımcı olun. ******** *********

   4. Kutay bey
    Merhaba acil 15000 tl ye ihtiyacım var aylık 2200 tl emekli maaşım var her ay 1000 tl ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

   1. 7000 ihtiyacım var Kutay bey bu konuda yardımcı olurmusunuz belediyede mimarım aylık gelirim 6000 TL.

   2. mrb kutay bey 10000 tl yardıma ihtiyacım var kamuda çalışıyorum.acil ödeme yapmam lazım.yardımcı olabilirmisiniz

   3. 50.000tl.borç arıyorum. Güneydoğu gazisiyim. Tehlikeli zordurumdayım.. Gazi memurolarak çalışıyorum. Aylığım 10bintl.geri ödemeyi. Rahat yaparım. Ama bastırıp sıkıştırıyorlar. Acele para bulmam lazım. Başka nedenlerden dolayı bankalar kredi vermiyor. Haber bekliyorum. Umarım delikanlı bir öinsan çıkar. Teşekkür ederim. 0555 ** *****

  1. Senetle kredi verenlerden para almak istiyorum ama yasal olmadığı yazıyor bu sayfada benim gibi acil ihtiyacı olanlar ne yapacak. Bankalar kredi vermiyor kırmızı kalem yedim sicilim bozuk nasıl yapacağım.

 40. Merhaba 15 TL paraya ihtiyacım var ispatliyabilecegim maaşım 3.500 TL faiz konusunda anlaşabiliriz cevap bekliyorum iyi calismalar

 41. 10000 lira laZım 07-08-2019 emekli dilekçesi verdim askerlik borçlanması ödemem lazım toplam 9945 tl ödemem gerekiyor hemen emekli maaşım bağlanacak kredi çekip borcumu 1 ay da kapatacağım

 42. Selamlar eşimden boşandım 3 çocugumla yaşamaya çalışıyorum. aylık 3500 bin tl gelirim var evim kendi adıma, 15.000 TL borç para lazım aylık 1000 tl olarak ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

   1. 30 bin lira lazım acil kredi çekemiyorum bankalar kredi vermiyor bana geri dönüş yapabilirmisiniz?

 43. Ahmet abi allah razı için banada ulaşrmısın abi çok acil fayiz falan önemli değil abi numaram 0536 427****

  1. Merhaba 50 TL ihtiyacm var.kendi evim var fakat krediye uygun degil.satıp parasını vercem yada faiz olarak ne kadar istiyorsuuz aylık.054157*****

 44. 5000 tl ye ihtiyacim var. 12 ay taksitlerle geri odemek kosuluyla. yardimci olabilirseniz cok sevinirim. cok acil

 45. Acil paraya ihtiyacım var b e ş y üz b e ş ü ç y ü z o n b i r * * * * kamuda çalışıyorum m****din**@gmail.com

   1. Merhaba 8000 TL olabilir 3.500 TL maaş alıyorum kurumsal bir fırmada memurum bana ulasabilirmisiniz

 46. borcum var çok acil 1000 tl ye ihtiyacım var gerçekten ihtiyacım var nolur yardım edin gerekirse geri öderim Allah rızası için duyun sesimi 0200 **** **** ****02 lütfen yardım edin

 47. şirketimiz mevcut aynı zamanda emekliyiz faizle para veren arkadaşlar ulaşsın istanbuldayız .aciiill.
  mail adresi *********@outl***.com

 48. bizim ihtiyacımız var emekliyim 3600tl emekli maaşım var aynı zaman şirketim var 35.000tl ihtiyaç var nasıl haberleşebiliriz istanbuldayız

   1. Merhaba acil nakit para almak istiyorum şartlarınız nelerdir bana ulaşırmısınız.

 49. Dostum acil bana ulasirmisiniz numaram 055bes ***** ******** **** yetmisüç düğün yapacam kurbanın olayım bana bı ulaş

   1. Acilen 5 bin tl ye ihtiyacım var numaram yok telefonumu kaybettim instagram @hu**** lütfen bana ulasın istanbuldayım

  1. Selamun aleyküm acil 15 bin 20 bin borç para verebilecek bi yer arıyorum. Varsa verebilen

   Numaram sıfır beş yüzelli iki beşyüz yirmi **** **** ****

   Ararsanız sevinirim
   Istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir