Senetle Cep Telefonu Almak Satan Yerler

Senetle Telefon Veren Mağazalar

Cep telefonu günümüzde en çok kullandığımız teknolojik ürünlerin başında gelmektedir. Cep telefonlarının gelişimi ile tanıtımları sayesinde yeni modelleri takip edebilmekteyiz. Modeller çeşitlendikçe ve ihtiyaçlar arttıkça kullandığımız telefonları bir üst modeli ile değiştirebiliriz. Ayrıca ömrü dolan ya da bozulan cep telefonlarının da yerlerini yenileri almaktadır.

Cep telefonlarını satın alabilmek için çeşitli yollar bulunmaktadır. Senetle telefon alma, faturaya ek satış, nakit ya da kredi kartı gibi seçenekler vardır. Telefon modellerinin gelişimi ile fiyatlarında da büyük oranda artış olmaktadır.

Fiyatlar yükseldikçe nakit ile alabilmek pek çok kişi için olanaksız hale gelmektedir. Kredi kartı olmaması ya da limitlerdeki yetersizlik de alternatif satış yollarını oluşturmuştur. Bu sayede en çok talep gören yöntem senetle cep telefonu satışıdır.

Senetle Cep Telefonu Satışı

Cep telefonu satın alabilmek için en çok kullanılan yöntem senetle telefon satışıdır. Senetli satış, cep telefonlarının yüksek fiyatları nedeniyle ödemeyi kolaylaştırmaktadır. 12-24-48 ay gibi uzayan vadelere cep telefonu sahibi olunabilmektedir. Vadelerin uzaması sayesinde aylık taksitler küçülmekte ve herkesin ödemesini kolaylaştırmaktadır. Ancak vadeler uzadıkça ana paraya yüklenen komisyon oranı da yükselmektedir.

Kredi kartsız, peşinatsız, kefilsiz bir şekilde sadece senetle satın alım yapılabilmektedir. Her firmanın senetli satış yapmak için bazı kriterleri bulunmaktadır. Talep edilen özellikleri taşıyan kişiler elden senetle telefon almak için başvurabilmektedir. İlk olarak 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Bazı mağazalar 18-25 yaş aralığında kefil talep edebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Senetle Alışveriş Burada

SSK’lı olunması senetle telefon sahibi olabilmek için gerekli bir başka özelliktir. Halen çalışılan iş yerinden bordro ibrazı yapılabilmesi gerekmektedir. Ayrıca ikametgah ile kimlik örneği alınmaktadır. Daha önce icra sorunu yaşamış olan kişilere senetli telefon satışı yapılmamaktadır.

Senetle Telefon Nerelerden Alınır?

Senetle telefon veren yerler büyük elektronik mağazalarıdır. Ülkemizde önde gelen mağazalarda cep telefonu satışı yapılmaya başlanmıştır. Bu mağazalar kullanıcıların teknolojiyi yakından takibini sağlayabilmeleri için senetle satış imkanı sunmaktadır. Bu sayede en pahalı olan modelleri alabilmek mümkün hale gelmektedir.

Senetle telefon satışı yapan mağazaların başlıcalarından bahsedebiliriz. Arçelik senetle telefon satan mağazalardandır. Arçelik mağazalarının her birinin farklı kriterlere ve müşteriye göre talepleri olabilmektedir. Mağazanın devamlı müşterisi olmanız halinde size özel daha kolay koşullar istenebilmektedir. Senetle cep telefonunu Arçelik mağazalarından 48 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Beko senetle cep telefonu satışı yapan bir diğer elektronik mağazasıdır.

Senetle satış yapan firmalar arasında en çok işlem hacmine sahip olanlardan bir tanesidir. Mağaza zincirleri senetli satış için talep ettiği koşullara uyan müşterileri cep telefonu sahibi yapmaktadır.

Kendi cep telefonu markasını çıkaran bir diğer elektronik mağazası da Vestel’dir. Vestel senetle telefon satışında bu bağlamda revaçta olan bir mağazadır. Vestel mağazalarından son model telefonların vadeli alımı sağlanabilmektedir.

Senetle Telefon Satışındaki Fiyatlar

Cep telefonu alırken peşin alım her zaman avantajlıdır. Ancak peşin para alma olanağı çoğu kişide bulunmamaktadır. Senetle telefon satışı bu nedenle son derece cazip olmaktadır. Senetle satın alım özelliklerini yerine getiren bir alıcının ödemesi gereken vade farkı olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Senetle Alışveriş Burada

Mağazaya ve vade sayısına göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Vade sayısını mümkün olduğunca az tutmak ödenecek komisyonu düşürecektir. Senetle telefon veren mağazalardan detaylı olarak ödeme bilgileri alınabilmektedir.  İzmir, ankara, istanbul, bursa, aydın, çanakkale, adıyaman, diyarbakır, adana, ısparta, bolu, edirne, muğla, antalya, eskişehir, kayseri, malatya, şanlıurfa, diyarbakır eskişehir, kütahya, konya, mersin gibi illerde arçelik, beko, samsung, vestel, iphone mağazalarından senetle taksitle telefon satın alabilirsiniz.

senetle telefon alma, sahibinden senetle telefon, senetle telefon satışı, senetle telefon evkur, senetle telefon almak istiyorum, teknosa senetle telefon, senetle telefon satan mağazalar, peşin fiyatına senetle telefon, kefilsiz senetle telefon, bimeks senetle telefon, vatan, mediamarkt, vodafone, turkcell, türk telekom

  • SIEMENS, TELEFUNKEN, GRUNDIG MOBILE
  • SAMSUNG, LG. cep telefonları SAMSUNG, LG
  • iPHONE, GENERAL MOBİLE, MOTOROLA. cep telefonu markaları iPhone, GM ve Motorola
  • SONY, TOSHIBA, FUJITSU, PANASONIC
  • MEiZU, HUAWEi, LENOVO, XiAOMi
  • VESTEL (VENUS), TURKCELL.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün