Taksitle Altın Veren Kuyumcular Telefon (BİLEZİK – ÇEYREK)

Taksitle altın alınır mı? 36 ay taksitle altın veren kuyumcular telefon numaraları, sahibinden senetle altın satanlar kimler? Son 10 yıl içinde en çok değer kazanan yatırım kalemlerinden biri olan altın birçok kişi için evlilik veya birikim amacıyla alınıyor. Yükselen altın fiyatları nedeniyle elden taksitle veya kredi kartıyla altın alan kişi sayısıda artıyor. Peki 36 ay taksitle veya senetle elden ödeyerek altın alma imkanı bulunuyor mu? Bu içeriğimizde çeyrek altın, cumhuriyet altını ve bilezik taksitle alışı hakkında bilgi vereceğiz.

Taksitle Altın Alınır Mı?

Taksitle altın almak, taksitle altın alınır mı? Kredi kartına taksitle veya sahibinden senetle altın satışı yapan kuyumcular aracılığıyla yasal koşullar da altın alınabilir. Çeyrek altın veya bilezik almak için nakit paranız yok ancak almak istiyorsanız en uygun fiyat verenlerden yeni sistemle birlikte kredi kartı yerine 1 dakika içinde kuyumcuların banka kredi sisteminden kredi ile altın alımı mümkün oldu. Bankalarla daha önceden çalışma geçmişiniz bulunuyor ve herhangi bir sicil bozukluğunuz yoksa nakit ödeme yerine kredi ile taksitle 36 aya varan vade aralığından yararlanabilirsiniz. Elbette altın ihtiyaçlarında nakit almak mümkün ise en masrafsız çözüm olacaktır ancak taksitlerle ödeyerek almak isteyenler için böyle bir seçenek mevcuttur.

Sahibinden Senetle Altın Satışı

Sahibinden senetle altın satan yerler resmi olarak kuyumculardır. Senetle altın satışı yapan kuyumcular olmasada anında online banka kredisi ile 36 ay taksit imkanı sunuyor. Senetle altın satanları araştırırken dikkatli olmalı ve kötü niyeli kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Her zaman yasal yollardan taksitle altın alabilirsiniz. Herhangi birinden yardım almanıza gerek kalmadan devletin verdiği imkanlarla resmi olarak kuyumculardan altın alabilirsiniz.

Senetle Altın Veren Kuyumcular Telefon

Birçok kişi senetle altın veren kuyumcuların telefon numaralarını araştırıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi senetle altın almanıza gerek yoktur zaten kredi çekerek altın alabilirsiniz. Elden taksitle altın satanlara ulaşmadan önce araştırma yapmalısınız.

Taksitle altın satan kuyumcular nerede bulunur?

  • Bulunduğunuz bölgedeki kuyumcular
  • İstanbul Kapalı Çarşı
  • Kuyumcukent AVM

İstanbul Mecidiyeköy, Zeytinburnu ilçelerinde birçok kuyumcu bulunmaktadır 36 aya kadar taksitle altın bilezik ve çeyrek satışı yapılıyor. Ayrıca İzmir, Ankara ve Bursa gibi büyük iller dahil olmak üzere en yakın kuyumcudan bilgi alarak taksitle altın satışı yapıp yapmadığını sorabilirsiniz.

Altın Bilezik ve Çeyrek Fiyatları Ne Kadar?

Altın TürüAlış FiyatıSatış Fiyatı
Gram Altın483,11 TL483,19 TL
22 Ayar Bilezik441 TL444 TL
Altın (ONS)1898 TL1899 TL
Cumhuriyet Altını3.129,80 TL3.149,50 TL
Yarım Altın1.564,90 TL1.580,80 TL
Çeyrek Altın782,40 TL791,30 TL
Reşat Altını3.162,27 TL3.182,45 TL
Tablodaki fiyatları 15.10.2020 Tarihi itibarıyla fiyatlardır. Kaynak: bigpara.hurriyet.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Senetle Altın Nasıl Alınır?

Senetle altın alımına gerek kalmamıştır. 36 ay taksitle altın alımı kuyumculardan yapılabiliyor.

Çeyrek Altın Taksitle Satılıyor Mu?

Çeyrek altın, gram altın veya cumhuriyet altın farketmeksizin tüm altın türleri taksitle alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir