Elden Taksitle Bilgisayar Veren Mağazalar Listesi 2022 (24 AY)

Taksitle bilgisayar veren mağazalar elden taksitle satıyor mu? 24 ay taksitle bilgisayar nasıl alabilirim? Senetle bilgisayar, laptop alınabilir mi? Taksitle bilgisayar satın almak için kredi kartı düşük taksit tutarı ile yapılamamaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından kredi kartına taksitle bilgisayar satışı yapılabilmesi için maksimum taksit sayısı, 6 taksit ile sınırlandırıldı. Mağazalar ise yapılan kısıtlama ardından senetle bilgisayara taksit yapılmaktadır.

Elden taksitle bilgisayar veren mağazalar sayesinde laptop, masaüstü bilgisayar ve parçalarını vadeli şekilde alabilirsiniz. İster kredi kartıyla veya kredi kartsız taksitle bilgisayar almak için mutlaka fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Evkur, Arçelik ve diğer mağazalardan kredi kartsız senetle bilgisayar toplama için detayları da sizinle paylaşacağız.

24 Ay Taksitle Laptop Nasıl Alınır?

Kurumsal mağazalar ile birlikte illerde faaliyet gösteren orta ölçekli mağazalardan taksitle dizüstü ve masaüstü bilgisayar satın alınabilmektedir. Mağaza özelinde bilgisayara taksit kampanyası ayrıntıları değişebildiği gibi mağaza özelinde kredi kartı ile alımlarında banka anlaşması gereği uygulanan taksit sayısı gibi kampanya ayrıntıları farklılık gösterebilmektedir. Birçok mağaza 24 aya varan vadeleri müşterilerine sunuyor.

Taksitle Bilgisayar Veren Mağazalar Listesi

Kredi kartsız taksitle bilgisayar almak isteyenler için hizmet veren yerler bulunuyor. Büyük teknoloji mağazaları masaüstü veya dizüstü bilgisayarları aylık taksitlerle vadeli satışını gerçekleştiriyor. Taksitle bilgisayar almak isteyenler için mağazaları listeledik.

Taksitle bilgisayar satışı yapan yerler şunlardır;

 • Vatan Bilgisayar
 • Teknosa
 • Media Markt
 • Arçelik
 • Evkur
 • Evdiz
 • Soylu AVM
 • Yön AVM
 • Çelik Kardeşler
 • N11
 • Hepsiburada
 • Gittigidiyor

Elden taksitle laptop almak isteyenlerde yukarıda ki mağazalara göz atabilir fiyat karşılaştırması yapabilir ve taksitle bilgisayar toplama yapabilirsiniz. Senetle laptop için yazınının devamını okuyabilirsiniz.

12 Taksitle Bilgisayar Veren Mağazalar

Krediyle bilgisayar satışı alışveriş kredisi veren bankalar aracılığı ile anlaşmalı mağazalar üzerinden gerçekleştirilir. Alışveriş kredisi kullanarak krediye taksitle bilgisayar veren şu mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz:

 • Teknosa
 • Media Mark
 • Gittigidiyor
 • Hepsiburada

Senetle Bilgisayar Veren Mağazalar

Elden taksitle laptop yani senetle bilgisayar satışı vade farkı uygulaması ile yukarıda listede yer alan mağazaların bazıları tarafından uygulanır. Senetle bilgisayar, laptop almak isteyip ancak kredi notu düşük olanların taksitle alışveriş yapabilmeleri için geliştirilen bu sistemden ise senetle bilgisayar satışı için şu mağazalardan yararlanılabilir:

 • Evkur
 • Evdiz
 • Soylu AVM
 • Yön AVM
 • Çelik Kardeşler
 • Arçelik

Senetle alışveriş yapılan mağazalar sayesinde bütçenize göre 200-500-1000 TL taksitlerle elden bilgisayar toplama veya marka bilgisayar alma şansınız bulunuyor.

Kredi Kartına 12 Taksitle Bilgisayar Nasıl Alınır?

Kredi kartına 12 taksitle bilgisayar almak için Teknosa ve Media Markt mağazaları ile gittigidiyor.com ve hepsiburada.com online alışveriş noktaları tercih edilebilir. Arçelik en fazla 8 taksitle bilgisayar satışı yaparken, Vatan Bilgisayar’da taksit üst sınırı anlaşmalı bankalarda 9 aya kadar çıkmaktadır. Teknosa ve Media Markt şubeleri ile birlikte online mağazaları üzerinden 12 ay taksitle bilgisayar satın alınabilmektedir. Mağaza özelinde 12 ay taksitle bilgisayar satın alınabilen kredi kartları ile ilgili merak edilenleri aşağıda paylaşılan özette bulabilirsiniz:

 • Teknosa: 12 ay taksitle dizüstü ve masaüstü bilgisayar satın almak için Axess veya Maximum kart sahibi olmanız gereklidir. Diğer bankaların kredi kartlarına 4 ile 6 aya kadar taksitlendirme yapılmaktadır.
 • Media Markt World Card, Advantage Card ve Card Finans aracılığı ile 12 ay taksitle satış yapılır. Diğer banka kredi kartlarına en fazla 6 ay taksitlendirme yapılmaktadır.
 • Gittigidiyor: 12 ay taksitle bilgisayar satın almak için Maximum, World, Axess ve Card Finans kredi kartı ile Ziraat Bankası BankKart kullanılması gereklidir. Bonus Card için mağazada 9 taksit uygulanır.
 • Hepsiburada: World, Axess, Card Finans, Maximum, Advantage, Paraf ve Ziraat BankKart kullanıcıları Hepsiburada üzerinden 12 aya taksitle laptop ve masaüstü bilgisayar satın alabilirler. Bonus Card kullanıcıları ise en fazla 9 aya taksit fırsatından yararlanabilmektedirler.
 • Evkur: Evkur bilgisayar, laptop, masaüstü bilgisayar(PC) fiyatlarına bakarak kredi kartına taksitle alabilirsiniz. Evkur laptop marka olarak Lenovo, HP, Asus, Dell, Huawei, Apple, Acer, Casper, Samsung gibi birçok modellerini kampanyaları olarak satışa sunuyor. Ayrıca evkur masaüstü bilgisayar modelleri de satıyor. Evkur bilgisayar fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Senetle Bilgisayar Nasıl Satın Alınır?

Senetle bilgisayar satın almak için 6 ile 15 aya kadar elden taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Taksitle bilgisayar satın almak için Çelik Kardeşler AVM en fazla 6 taksit uygularken, listenin geri kalanı ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıda paylaşılan bilgilendirme notları üzerinden takip edilebilir:

 • Evkur: Evkur mağazaları ve online satış mağazası üzerinden yapılabilen taksitlendirmede, bilgisayar satın almak için en fazla 12 aya kadar taksitlendirme yapılır.
 • Evdiz: Evdiz fiziki ve online mağazaları üzerinden en fazla 15 ay taksitle masaüstü ve laptop satın alınabilir.
 • Soylu AVM: Elden taksitle bilgisayar satan Soylu Avm en fazla 15 aya kadar taksitlendirme yapılır.
 • Yön AVM: Bilgisayar satışları için en fazla 12 aya kadar taksitle satın alma yapılabilir.

Senetle bilgisayar toplama kredi kartsız bilgisayar parçaları satan mağazalardan alınarak yapılabilir.

Alışveriş Kredisine Taksitle Bilgisayar Nasıl Satın Alınır?

Alıveriş kredisiyle bilgisayar satın alma işlemi online hizmet veren N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada markalarınca satılan ürünler üzerinden gerçekleştirilir. Kredi kartsız taksitle bilgisayar için anlaşmalı bankaların düzenledikleri alışveriş kredisi ürünleri ile yapılan satın almalarda şu bankalar üzerinden alışverişe kredi kullanılabilir:

 • Garanti BBVA
 • Akbank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Denizbank
 • Fibabanka

Garanti BBVA Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA’da alışveriş kredisi başvuruları mobil, internet ve telefon bankacılığı şubeleri yanında alışveriş yapılan online platformların ödeme sayfaları üzerinden yapılır. Bilgisayar satın almak için en fazla 12 aya kadar vadeli kullanılabilir.

Akbank Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ta alışveriş kredisi başvuruları bankanın dijital başvuru kanalları ve alışveriş sitesi ödeme sayfası üzerinden yapılır. En fazla 12 aya kadar taksitlendirme yapılmaktadır.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi’de alışveriş kredisine başvuru banka şubeleri dışında mobil/internet şube ve online ödeme sayfaları üzerinden yapılır. Banka özelinde 24 aya kadar taksitle verilen alışveriş kredisi, bahsedilen platformlarda en fazla 12 ay vadeli olarak kullanılabilir. Yapı kredi ile 24 ay taksitle laptop alabilirsiniz.

Denizbank Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank alışveriş kredisine başvuru bankanın resmi web sitesi, mobil ve internet şubesi üzerinden gerçekleştirilir. Gittigidiyor ve Hepsiburada mağazalarından yapılacak bilgisayar satın almalarında, sepet eklenen siparişin tamamlanabilmesi için ödeme ekranından kredi başvurusunda bulunulabilir. Bahsedilen online alışveriş noktaları üzerinde en fazla kredi kullanımı gerçekleştirilebilecek taksit sayısı ise 12 aydır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

36 ay taksitle bilgisayar nasıl alınır? Fibabanka’da alışveriş kredisi başvuruları bankanın dijital başvuru kanalları, çağrı merkezi ve N11 sipariş ödeme sayfası üzerinden gerçekleştirilebilir. Faizsiz ve masrafsız olarak kullanılabilecek kredi için 36 aya kadar taksitle dizüstü ve masaüstü bilgisayar satın alınabilir.

En fazla 15.000 TL limitle verilen Fibabanka ihtiyaç kredilerine N11 üzerinden yapılan başvurularda, sistem otomatik olarak banka web sitesine müşteriyi yönlendirir. Fibabanka sayfası üzerinden istenen formlar doldurulması ardından kredi başvurusu gerçekleştirilir ve otomatik olarak n11.com sayfasına müşteri yönlendirilir. Kullanılan kredi artından 36 ay taksitle bilgisayar satın almak için kullanılan kredi aracılığı ile ödeme tamamlanarak alışveriş sonlandırılır.

Elden taksitle senetli kredi kartsız laptop, masaüstü bilgisayar alırken detaylı araştırma yapmalısınız. Taksitle bilgisayar satın almadan önce bu içeriğimizde öğrenmek isteyeceğiniz bilgileri yazdık. Kredi kartsız taksitle bilgisayar almak hakkında tüm merak ettiklerinizi bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Kredi Notum Kötü Taksitle Laptop Alabilir Miyim?

Kredi notu kötü olanlar elden taksitle laptop alabilir. Elden taksitle laptop satışı yapan yerlerin tüm listesi içeriğimizde bulunmaktadır.

Senetle Bilgisayar Toplamak Mümkün Mü?

Senetle laptop, bilgisayar satın alınabildiği gibi ayrıca senetle satış yapan mağazalardan parçalar ile bilgisayar toplanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu