Taksitle Prefabrik Ev Yapan Firmalar Listesi 2022 (TÜM İLLER)

Taksitle prefabrik ev yapan firmalar hangileri, anahtar teslim prefabrik ev yaptırmanın avantajları nelerdir ve çelik konstrüksiyon tek katlı, dublex iki katlı prefabrik ev fiyatları ne kadar? Her geçen gün maliyetlerinde artmasıyla birlikte yükselen ev fiyatları birçok kişiye prefabrik ev yapan firmaları araştırmasını sağladı. Prefabrik ev fiyatlarının betonarme evlere göre daha düşük fiyatta olması ve güvenilirlik olarak daha sağlam yapı olduklarını birçok yapı uzmanın iddia ettiği biliniyor. Prefabrik ev modelleri ve fiyatlarını karşılaştırın!

Prefabrik ev fiyatları ne kadar? Fiyatlar 3+1 tek katlı, villa, dubleks iki katlı olarak değişiyor. Elden taksitli prefabrik evler 48 ay vadeli veya 5 yıl taksitlerle satılabiliyor. Anahtar teslim prefabrik ev yaptırmak için bilmeniz gerekenleri sizin için prefabrik ev alırken taksitle satış yapan firmaları, prefabrik ev almanın avantajları ve hangi illerde prefabrik ev satan firmalar olduğunu ve en iyi prefabrik ev modellerini paylaşacağız. Ayrıca prefabrik ev ne kadara mal olur hangi firmalar prefabrik ev yapıyor sorularınızıda tüm merak ettiklerinizle birlikte yanıtlayacağız.

Anahtar Teslim Prefabrik Ev Yaptırmak İstiyorum

Taksitle prefabrik ev almak mantıklı mı? Anahtar teslim taksitle prefabrik ev yaptırmak istiyorum diyenler kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için aynı zaman kira öder gibi taksitle prefabrik ev alma imkanı bulunuyor. Ancak normal ev almak mı, prefabrik ev almak mı sorununun cevabı ihtiyaçlarınıza göre değişecektir. Aşağıda bulunan bazı farkları ve en önemli avantajları sizin için listeledik.

Bugün En Çok Okunanlar

Prefabrik ev yaptırmak mantıklı mı merak edenler için avantajları şunlardır;

 • Prefabrik evler, birinci derece depreme dayanıklı olarak hazırlanan yapılar oldukları için güvenlidirler.
 • Esnek ve hafif yapılı olmaları sebebi ile güçlü bir deprem sonrasında sallansalar da yıkılmamaktadırlar.
 • Betonarme yapılar ile kıyaslandığında; prefabrik evlerin montaj süreleri çok daha kısadır. Üstelik prefabrik yapıların sökülüp tekrar takılabilmesi çok defa tekrarlanabilmektedir.
 • Prefabrik ev yapan firmalar; her türlü iklim koşullarına uygun olacak şekilde ısı ve statik hesaplamaları yaparak prefabrik evleri üretmektedir.
 • Prefabrik evlerin taşıyıcı sistemleri yüksek yoğunluklu galvaniz çelikten yapılmaktadır ve bu sayede paslanmadığı gibi deforme de olmamaktadır. Çok daha uzun süre boyunca güvenli bir şekilde prefabrik evlerin kullanılabilmesi mümkün olmaktadır.
 • Uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra taksitle alım seçenekleri de olduğu için bütçesi kısıtlı olanların tercih edebilecekleri ucuz ev alma yöntemlerinden biridir.

Taksitle çelik konstrüksiyon prefabrik ev fiyatları firmaların kampanya ve maliyetlerine göre değişiyor olsa da aşağıda en çok bilinen bazı firmaların fiyat listesini görebilirsiniz ve prefabrik ev modellerine bakabilirsiniz. Ayrıca ikinci el prefabrik ev ilanlarına en uygun nereden ulaşabileceğinizi sizinle paylaşacağız. Prefabrik evde oturanların ve prefabrik ev yaptıranların yorumlarını içeriğimizin sonunda bulabilirsiniz.

En İyi Prefabrik Ev Yapan Firmalar Hangileri?

En iyi prefabrik ev yapan firmalar öncelikle size en uygun firmalardır. Birçok firma yüksek endüstri standartında çelik kullanıyor ve kalite standartlarını müşterileriyle paylaşıyor. Siz de kolayca bir firmanın kaliteli prefabrik ev yapıp yapmadığını ayırt edebilirsiniz. Sıfır veya ikinci el prefabrik ev fiyatları ve en çok tercih edilen firmaları içeriğimizde yer vereceğiz.

Ayrıca çelik konstrüksiyon ev yapan firmaların sattığı birçok prefabrik ev paketleri bulunuyor bunların kalitesine göre fiyat değişebildiği için en iyi prefabrik ev yapan firma tavsiyesinde bulunmak çok güç olur. Bir firmanın kaliteli malzeme kullanmasının yanı sıra fiyat ve kampanyalarının da size uygun olması en iyi prefabrik ev seçiminizi oluşturacaktır.

Taksitle Prefabrik Ev Yapan Firmalar Listesi

Anahtar teslim taksitle prefabrik ev yapan firmalar hangileri? Prefabrik ev fiyatları araştırmadan önce kesinlikle en iyi prefabrik ev yapan firmaları araştırmalısınız. En uygun prefabrik ev fiyatlarını 2.El ürünlerde bulabilirsiniz. İkinci el prefabrik ev satılık olarak ilanlara da göz atmalısınız. Çelik konstrüksiyon prefabrik ev modelleri ve satılık ilanlara aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca anahtar teslim prefabrik ev fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Taksitle prefabrik ev yapan firmalar şunlardır;

 • Nestavilla
 • Prefabrik Evim
 • Karmod
 • Yuvam Prefabrik
 • Özge Yapı
 • Prefabrik Yapı
 • Norm Prefabrik
 • Makro Prefabrik
 • Villa Dizayn
 • Villa Yapı
 • Demonte Prefabrik
 • Merkonsan
 • Merlin Yapı
 • Vega Plus
 • Fema Grup Prefabrik
 • ZS Prefabrik
 • Dorçe
 • İkranur Prefabrik
 • Aşkar Prefabrik
 • Moda Prefabrik

Taksitle prefabrik ev yapan firmaların standart prefabrik ev modelleri olsa da müşterilerinin talep ettikleri metrekare ve plana göre evleri imal etmektedirler. Ortalama 10-15 gün içerisinde teslim edilen prefabrik evlere kira öder gibi taksit ödeyerek sahip olabilmek mümkündür. Firmalar belirli miktarda peşinat talep etmekte ve kalan tutarı taksitlendirmektedirler.

Taksitle prefabrik evler yapan firmaların güncel fiyat kampanyaları için yazının devamında liste oluşturduk. Uygun fiyatlı prefabrik evinizi almadan önce mutlaka yazının devamını okuyun.

Anahtar Teslim Prefabrik Ev Modelleri Planları

Çelik konstrüksiyon prefabrik ev modelleri örnek planları araştırılıyor. Birçok çelik yapı firması 2 katlı dubleks villa veya tek katlı projeleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Tek katlı ev fiyatları çoğunlukla uygun fiyatlı alıcılara satılıyor. Ahşap veya çelik prefabrik ev almadan önce projeleri detaylı olarak incelemeli ve karşılaştırmalısınız. Bazı firmaların proje planlarını sizler için aşağıda listeliyoruz.

En Güzel Prefabrik Ev Modelleri
En Güzel Prefabrik Ev Modelleri
Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri
Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri
İki Katlı Prefabrik Ev Modelleri
İki Katlı Prefabrik Ev Modelleri
YouTube video
Prefabrik Ev Modelleri Fiyatları

Anahtar teslim prefabrik ev modelleri ve fiyatları şöyledir;

Prefabrik ev yapan firmalar kişiye özel proje ve planlar çizebiliyor. İsteğinize göre fiyatta değişiklik olabilir. Herhangi bir firma ile anlaşmadan mutlaka örnek prefabrik ev projelerini inceleyin. Mümkünse daha önce firmadan prefabrik ev alan kişilerin deneyimlerini öğrenin. 2 katlı dubleks villa prefabrik veya tek katlı çelik villalar için plan örnekleri isteyebilirsiniz.

Prefabrik Villa İç Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

En iyi prefabrik ev içi modelleri ve tek katlı, dublex iki katlı ev içi dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz. Prefabrik ev yaptırdığınızda iç dekorasyon için kendiniz düzenleyebilir veya iç mimar ile anlaşarak evinizi dizayn edebilirsiniz. Alacağınız beyaz eşya ve mobilyanın evin uyumunu bozmaması oldukça önemlidir.

Prefabrik ev modelleri örnekleri nedir? Eğer büyük metrekareye sahip bir prefabrik ev yaptırdıysanız farklı dizayn, küçük prefabrik ev ise daha çok boğmayan renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle prefabrik ev iç dekorasyondan daha fazla bahçe tasarımları önemseniyor. Prefabrik ev içi modellerine alttan göz atabilirsiniz.

Prefabrik Ev İçi Modelleri
Prefabrik Ev İçi Modelleri

Nestavilla Taksitle Anahtar Teslim Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

Nestavilla prefabrik ev satın almak isteyenler, çok sayıda farklı model arasından tercih yapabilmektedirler. Açık ya da bağımsız mutfak ve farklı çatı tercihleri sunulmaktadır. Gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldırdığı için hem zaman hem de maliyet açısından daha avantajlı olmaktadır. Tasarımı ve montajı firma tarafından kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Modelleri görmek isteyenlerin firmanın showroom’unu ve bayilerini ziyaret etmesi gerekmektedir. Ödeme planı hazırlanarak taksitle evlerin alımı yapılabilmektedir. Aylık 488 TL taksit ödeyerek prefabrik ev alınabilmektedir.

Nestavilla prefabrik ev modelleri olarak 30 metrekareden 215 metrekareye kadar büyüklükleri değişen prefabrik evler bulunmaktadır. Tek kat ve iki kat(Dubleks) seçenekleri vardır. Prefabrik evlerin modellerine göre her birine farklı bir isim verilmektedir. Gelincik, mor salkım, şebboy, alyum, çuha, günebakan gibi isimleri bulunmaktadır. Prefabrik evlerin salonları, ebeveyn yatak odaları, ebeveyn banyoları, yatak odaları, mutfakları, banyoları, antreleri ve terasları bulunmaktadır.

Prefabrik Evim Taksitle Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

Prefabrik Evim’den prefabrik ev satın almak isteyenlerin ödemelerini taksitle yapabilmeleri mümkündür. Firma sözleşme tarihi ile beraber sözleşme bedelinin %50’sini peşin olarak talep etmektedir. Geri kalan tutarı ise; 3 taksit ile geri ödeme imkanı sunmaktadır. Daha uzun vade seçenekleri ile prefabrik ev almak istemeleri durumunda; firmanın ortağı olan Türkiye Finans Bankası aracılığı ile prefabrik ev kredisine başvuru yapmaları tavsiye edilmektedir. Firmanın yapılmış prefabrik evlerini görmek isteyenler; Kocaeli’deki adreslerine giderek görebilmektedirler.

Prefabrik evim fiyatları 132.900 TL’den başlayarak 419.000 TL’ye kadar yükseliyor. 100 metrekarelik tek katlı bir prefabrik ev ortalama 5-7 iş günü içerisinde teslim edilebilmektedir. Evin montajı ise 4-5 saat içerisinde tamamlanabilmektedir. Prefabrik yapı sistemine uygun olduğu sürece istenen boyut ve planda prefabrik ev siparişi verilebilmesi mümkündür. Prefabrik evlerin ortalama ömrü 30-40 yıl olsa da, taksitle prefabrik ev yapan firmalardan biri olan Prefabrik Evim; 50 yıl garantili evler satmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedirler ve kaba montaj ekibi 5, boya montaj ekibi 2 kişiden oluşmaktadır.

Karmod Anahtar Teslim Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Karmod prefabrik ev satın almak isteyenler; ortalama 30 ile 50 yıl arasında bir ömrü olan bu evlere sahip olabilmektedirler. Evlerin taşıyıcı sistemleri galvanizli çelik konstrüksiyon olmaktadır. Isı farklılıkları ve iklim şartları dolayısı ile evler deforme olmamaktadır. Elektrik, sıhhi tesisat, boya, kapı, pencere doğramaları ve camlar montajı yapılmış şekilde teslim edilmektedir.

Karmod prefabrik ev modelleri ve fiyatları nedir? Tek katlı ve dubleks prefabrik ev modelleri bulunan bir firmadır. 25 adet standart üretiminin olmasının yanı sıra müşterilerinin istediği projeye göre de prefabrik ev üretimi yapmaktadır. 100 metrekarelik bir binayı ortalama 4 günde imal edebilmektedirler. Metrekare büyüklüğüne göre kamyon ya da tır ile prefabrik evlerin taşıması yapılmaktadır.

Yuvam Anahtar Teslim Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Anahtar teslim prefabrik ev yapan firmalardan olan Yuvam Prefabrik’ten taksitle çelik konstrüksiyon ev almak isteyenler; kredi kartına 12 taksit ile prefabrik ev alabilmektedirler. Taksitle prefabrik ev yapan firmalardan biri olan Yuvam Prefabrik’in 25.000 metrekarelik prefabrik imalat kapasitesi bulunmaktadır. Prefabrik ev, hastane, ofis, şantiye binaları, sosyal tesis, villa, yatakhane ve yemekhane imalatı yapabilmektedirler.

Yuvam Prefabrik ev modelleri nasıldır? Türkiye’nin her yerine prefabrik ev teslim edebilmektedirler. 10 gün içerisinde anahtar teslim hizmet vermektedirler. Deprem gibi afetlere karşı mukavemeti oldukça yüksek olan evler üretilmektedir. 40 metrekareden 155 metrekareye kadar tek katlı ve çift katlı evlerin üretimini yapmaktadır. Yatak odası, salon, mutfak, banyo, antre gibi alanlar evlerin içerisinde bulunmaktadır.

Hangi İllerde Prefabrik Ev Yapan Firmalar Bulunuyor?

Anahtar teslim prefabrik ev satan firmalar nerede? İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi birçok ilimizde bulunan prefabrik ev yapan firmalar son zamanlarda kırsala dönüşün artmasıyla da birlikte ülkemizin dört bir yanında hizmet veriyor. Aşağıdaki illerde anahtar teslim prefabrik ev fiyatları maliyete göre değişebiliyor. Prefabrik evin ömrü, oda sayısı (2+1, 3+1) veya kat sayısına (Tek katlı, Dubleks) gibi kriterlere göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Anahtar teslim prefabrik ev yapan firmalar şu illerde vardır;

 • Ankara
 • İstanbul
 • İzmir
 • Ankara
 • Bursa
 • Adana
 • Antalya
 • Sakarya
 • Samsun
 • Eskişehir
 • Mersin
 • Malatya
 • Kayseri
 • Trabzon
 • Ordu
 • Çanakkale
 • Denizli
 • Erzincan
 • Gaziantep
 • Amasya
 • Konya
 • Sivas
 • İskenderun

Yukarıda ki birçok ilde prefabrik ev satan firmalar bulunuyor. Daha çok ankara prefabrik ev yapan firmalar, İzmir prefabrik ev firmaları, Adana, Antalya, Muğla, Manisa, Eskişehir, Mersin, Samsun ve Sakarya son zamanlarda anahtar teslim çelik konstrüksiyon prefabrik ev kampanyalar düzenliyor.

Peşinatsız konut kredisi veren bankalar ve inşaat firmalarının listesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Senetle Prefabrik Ev Satan Firmalar Hangileri?

Senetle prefabrik ev satan firmalar var mı? Elden taksitle senetle prefabrik ev almak isteyen birçok kişi bulunuyor. Prefabrik ev alırken senetle satış yapan firmalar daha doğrusu taksitle satış yapan firmalar vardır. Taksitle satış yapan firmaların şartları ve kampanyalarıyla fiyat indirimi yaptırabilir ve senetle prefabrik ev alabilirsiniz.

K.K.T.C Prefabrik Ev Yapan Firmalar Var Mı?

Kıbrıs’ta prefabrik ev yapan firmalar hangileri? Evet, vardır. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren firmalar aynı zaman Kıbrıs için anlaşırsanız prefabrik ev yapımı sağlayabiliyor. Kıbrıs prefabrik ev yapan firmalar sayesinde çelik konstrüksiyon ev yaptırabilirsiniz.

Kıbrıs’ta prefabrik ev yapan firmalar şunlardır;

 • Mod Çelik Yapı
 • Proev Yapı

Kıbrıs (K.K.T.C) prefabrik ev fiyatlarını yukarıdaki firmalara ek olarak bilinen büyük markalardan da fiyat alıp hizmet alabilirsiniz.

2.El Prefabrik Ev Fiyatları Ucuz Mu?

İkinci el prefabrik ev fiyatları ne kadar? Prefabrik ev almak isteyenlerin sorduğu sorulardan biri de 10.000 TL prefabrik ev bulunur mu ve ikinci el fiyatları nedir? Konteyner ev olarak da bilinen çelik konstrüksiyon ev fiyatları araştırmasını yapmak için sahibinden ilanlarında ikinci el fiyatları bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı satışlarda yapılıyor. Almadan önce kesinlikle hangi firmaya yaptırıldığı kullanılan malzemelerin kalitesi ve garanti durumu hakkında bilgi almanız doğru olacaktır. Birçok prefabrik ev modellerinden en uygun fiyatlı olan seçenekleri bulabilirsiniz.

2.El konteyner ev fiyatları arasında en ucuz alternatifler bulunuyor olsa da 2+1, 3+1 veya dubleks prefabrik evler isteklerinize göre fiyat aralığı değişebiliyor. Örneğin ortalama büyüklükte prefabrik ev ile çelik konstrüksiyon villa fiyatları arasında ciddi fark bulunacaktır. Bu nedenle istediğiniz prefabrik ev modelini yapabilecek firmalar ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve duruma göre indirim isteyebilirsiniz. Anahtar teslim prefabrik ev fiyatlarına içeriğimizin başında bulabilirsiniz.

Bu içeriğimizde elden taksitle prefabrik ev fiyatları ne kadar ve en iyi prefabrik ev yapan firmaları nasıl seçebileceğinizi ve aylık düşük taksitlerle prefabrik ev sahibi olmanızın yollarını yazdık. Prefabrik ev yapımı için gerekli belediye izinleri ve yasal olarak hizmet veren yerlerden almaya dikkat etmelisiniz. Tüm merak ettiklerinizi yorum yaparak sorabilir ve prefabrik ev yaptıranların yorumlarına göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Prefabrik Ev Ne Demek?

Duvar, pencere gibi tüm parçaları fabrikada üretilen ve inşası için temel kazılması gerekmeyen yapı türüne prefabrik ev denir.

Prefabrik Ev Nereye Yapılır?

Prefabrik ev hangi arsaya yapılır sorusunun cevabı imarlı arsalara yapılabilmekte olup bunun dışında ki yerlere yapılması için belediyelerin tarlalar için %5 imarı olmalıdır.

Prefabrik Ev Ne Kadar?

Prefabrik ev ne kadara mal olur sorusu yapılacak evin oda sayısı, metrekare özelliklerine göre değişsede 2000-3000 TL arasıdır.

Prefabrik Ev Hangi Malzemeden Yapılır?

Prefabrik ev yapımında yaygın olarak kullanılan bazı prefabrik ev malzemeleri arasında çelik, ahşap ve çimento yer alır.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

2 Yorum Yapılmış, Sende Yap!

 1. Merhaba senetle prefabrik ev almayı düşünüyoruz. Tek katlı veya dubleks ancak büyük bahçeli olacak şekilde çelik evleri araştırıyoruz. Prefabrik ev fiyatları listesini güncel olarak öğrenebilir miyim?

 2. Ben zonguldak gökçebey malulen emekliyim engelliyim engelli kartım engelli raporum var dar gelirliyim bana 5 yıl ödemeli tek katlı prefabrik yaparlarsa çok seviniriz bana bu mușdeyi veren firma olursa yada hayır yapan karșılıksız firma olursa beni dünyanın en mutlu insanı yapar çok deĝerli firma abilerime duyarlı abilerime yalvarıyorum durumum iyi olsa demem hayrına yapan abilerim inșallah bana mușdeli haberi veriller cep telefonum bütün abilerimin ellerinden öpüyorum ALLAHA emanet olsunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir