TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemi nedir? En hızlı bankacılık işlemleri için TEB müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlanma yöntemini öğrenin! Bankalar artık müşterilerine sesli yanıt sistemi ile departman yönlendirmek için ve sorunları hızlıca anlamak için kullanıyor. Birçok banka müşteri hizmetleri aradığınızda önce sizi sesli yanıt sistemine aktarıyor.

Telesekreter olarak bilinen sesli yanıt sistemini kullanan bankalar arasında olan TEB müşteri temsilcisine direk bağlanma yolu ile beklemeden müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Para gönderme, iban numarası alma, hesap bakiyesi görüntüleme, fatura ödeme gibi işlemlerde müşteri hizmetlerine direk bağlanarak yapabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

TEB bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 200 0 666 arayarak öncelikle sesli yanıt sistemi geçildikten sonrasında yoğunluk yoksa müşteri temsilcisiyle görüşülebiliyor. Bu bekleme süresi müşteri hizmetlerinin yoğunluğuna göre artabilir veya azalabilir. Acil para gönderme, swift veya bilgi güncelleme işlemlerinizde hemen bağlanmak için uygulayabileceğiniz yöntemler bulunuyor. Ayrıca ekstre görüntüleme, harcama itirazı veya kayıp çalıntı kart bildirimi gibi birçok işlem için CEPTETEB mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ancak müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorsanız aşağıdaki yöntem ile direk bağlanabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

TEB müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınızı bilmiyorsanız müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 200 0 666 nolu numarayı aramalısınız. Önce telesekreter size işlem sorularını soracaktır sesli yanıtlayarak bu adımı geçebilirsiniz. Sonrasında hangi işlemi yapmak istediğinizi soracaktır örneğin “Para Göndermek İstiyorum” veya “Hesabımda ne kadar para var”, “Kredi başvurusu yapmak istiyorum” diyebilirsiniz. Eğer otomatik yanıt sistemi ne dediğinizi anlamıyorsa direk “Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” demeniz yeterlidir.

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

TEB bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemleri için 3 adım bulunuyor. TEB bankası müşteri hizmetleri numarası (0 850 200 0 666) aradıktan sonra sırasıyla şu tuşlamaları yaparak müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz;

 • 0 850 200 0 666 Nolu Numarayı Arayın
 • Sesli yanıt sistemi geçildikten sonra isteniyorsa müşteri numaranız vs girin
 • Sonrasında bankacılık işlemlerinin aktarıldığı bölümde önce “3”ü tuşlayın
 • Daha sonra 1 ve tekrar gelen menüde 1’i tuşlayın.
 • Sırasıyla 3, 1 ve 1 tuşlamalarını yaptıktan sonra bağlanacaksınız.

TEB Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum Ne Yapabilirim?

Tuşlama yaparak bağlanma yolunu yukarıda listeledik ancak bu işlemleri yapmanıza rağmen herhangi bir müşteri temsilciyle görüşemiyorsanız farklı bir yol daha uygulayabilirsiniz.

 • Müşteri hizmetlerini arayın 0 850 200 0 666
 • Sesli yanıt sistemini dinleyip bitirmesini bekleyin
 • Sizden istenen kimlik numarası veya müşteri numarasını girin
 • İşlemlerin sıralandığı menüyü dinleyin
 • Sonrasında sesli yanıt sistemi size hangi işlemi yapmak istiyorsunuz? sorusunu soracaktır
 • “Vergi Ödemesi” veya “SGK Ödemesi” “Kredi Borcu Ödemesi” olarak yapacağınız işlemi söyleyerek bağlanabilirsiniz.

TEB bankası aynı zaman da CEPTETEB olarak da hizmet veriyor. TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemlerini CEPTETEB 0850 222 09 29 iletişim numarasında da uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir