Tosla Hesap Silme Nasıl Yapılır? Tosla Kart Kapatma Linki 2022

Tosla hesap silme nasıl yapılır, hesap kapatma linki nedir? Tosla hesap silme işlemi, hesabını kalıcı olarak silerek kapatmak isteyen pek çok kişinin araştırdığı bir konudur. Tosla hesabında bulunan bakiyeyi kullandıktan sonra bu hesabı kapatmak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Tıpkı kullanımında olduğu gibi Tosla hesap silme işlemi de pratik bir şekilde yapılabilir. Kendi adına açılmış olan Tosla hesabını kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız yapmanız gereken en hızlı adımları bu yazımızda paylaştık. 

Tosla kart iptal etme işlemi için tosla hesap kapatma linki üzerinden başvurabilirsiniz. En hızlı ve kalıcı olarak tosla hesap silme nasıl yapılır içeriğimizde detaylı rehber olarak paylaşacağız. Bu adımlarla tosla kartımı kapatmak istiyorum, tosla hesabımı silmek istiyorum diyenler hesap kapatma talebinde bulunabilir. Tosla hesabı nasıl iptal edilir, iptal yöntemleri ve kalıcı olarak kapatmak için ne gerekir gelin beraber bakalım.

Tosla Kart İptal Etme Nasıl Yapılır?

Tosla hesap kartı iptal etme işlemiyle bu üyeliğinizi kalıcı olarak kapatabilirsiniz. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi paylaşım yapmanıza ve arkadaşlarınızla iletişime geçme imkanı veren Tosla giderek popülerlik kazanmaktadır. Tosla hesabınızı herhangi bir nedenle silmek isteyebilirsiniz.

Tosla hesaba bağlı olarak verilen kart, herhangi bir bankaya ihtiyaç duymadan çeşitli para transferi işlemlerine olanak tanımaktadır. Tosla hesabını kalıcı olarak silip kartı da kullanıma kapatmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bu işlemlerle birlikte iptal gerçekleştirebilirsiniz.

Tosla kart iptal etme adımları şunlardır;

 • Tosla kart silmek ve hesabı kapatmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. 
 • Tosla hesap kapatmak için öncelikle uygulamayı açın ve sol üst tarafta yer alan profil sekmesine tıklayın.
 • Tosla profiline giriş yaptıktan sonra “Ayarlar” ve “Hesabını Kapat” bağlantılarını sırasıyla seçmeniz yeterlidir. 
 • “Son kararın mı?” şeklinde başlayan uyarı metnini okuyun ve işlemi devam ettirin. 
 • Yazının altında bulunan “Hesabı Kapat” sekmesine tıklayarak Tosla kartı iptal ettirebilirsiniz. 

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Tosla kart, en çok tercih edilen hesaplardan biridir. Tosla kart iptal ederken sizden bir şifre talep edilir. Uygulama üzerinden hesap açtığınızda belirlediğiniz şifreyi girip Tosla kart üyeliğinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Ancak yeniden Tosla kart kullanmak istediğinizde bu uygulamada yeniden hesap açmanız gerekir.

En hızlı Tosla hesap silme adımlarını başarıyla uyguladıktan sonra kart iptaliniz gerçekleşir. Tosla avantajlarından faydalanmaya devam etmek istiyorsanız kapatılan tosla hesabı tekrar nasıl açılır aşağıda bulabilirsiniz.

Tosla Hesap Kapatma Linki Nedir?

Tosla hesap silme nasıl yapılır? Tosla hesabı kapatma linki sayesinde kullanıcılar çok pratik bir şekilde hesaplarını deaktif edebilirler. Tosla hesabını kalıcı olarak silmek için bankaya gitmenize hiç gerek yoktur. Günümüzde çeşitli bankacılık hizmetlerini kısa sürede tamamlamanız için geliştirilen Tosla, Akbank tarafından piyasaya sürülmüş bir uygulamadır. Tosla hesabı kapatmak için bu hizmetin mobil uygulamasını kullanmanız yeterlidir.

İnternet üzerinden Tosla hesap silme linki arayan kullanıcılar öncelikle Tosla mobil uygulamasına kendi kişisel bilgileri ile giriş yapmalıdır. Öncelikle Tosla çok faydalı bir uygulama olmasına rağmen kişisel bilgilerin işlenmesi ve dağıtılması yüzünden kullanıcıların tedirgin olduğu bir hizmettir. Diğer platformlarda olduğu gibi Tosla uygulamasından üyelik silme işleminde yapılması gerekenleri listeleyeceğiz.

Tosla hesap silme adımları şöyledir;

 • Tosla hesabınıza giriş yapın ve sonra hesap silme linkine tıklayın.
 • Ekrana gelen forma, kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz biçimde girin. 
 • Tosla kullanıcıları bu aşamada tercih ettikleri geri dönüş yöntemini belirlemelidir. 
 • Tosla hesap kapatma formunu doğru ve eksiksiz biçimde doldurduktan sonra geri dönüş için beklemelisiniz. 
 • Tosla müşteri ilişkileri ekibi Tosla hesap silme işlemi yapan kullanıcılara 24 saat içinde geri dönüş yapar. 
 • Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gerekli işlemi yapan kullanıcıların Tosla hesabı kalıcı olarak silinir.

Bu sayede Tosla üzerinden yapılan hesap kapatma işlemi sonrasında kullanıcının hesabı ve Tosla kartı iptal edilmektedir. Tosla hesabınızı kapatmanız durumunda bu üyeliğinizi bir daha kullanamazsınız.

Yeniden Tosla hesabı ve kart kullanmak istediğinizde yeni bir hesap açmanız gerekir. Bu yüzden Tosla kullanıcıları hesap silme ve kart kapatma işlemlerinden önce mutlaka detaylı bir şekilde düşündükten sonra karar vermelidir.

Tosla Hesap Silmek Mantıklı Mı?

Tosla hesabımı silmek istiyorum mantıklı mı? Tosla kart işlevi ve avantajları konusunda pek çok kullanıcının sorduğu sorular vardır. Akbank tarafından piyasaya sürülen Tosla uygulaması geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tosla uygulaması sayesinde yapabileceğiniz avantajlı işlemler bulunuyor. Tosla hesabınızı kapattığınızda kampanya, indirim gibi bazı avantajları kaybedebilirsiniz.

Tosla avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Tosla üzerinden kullanıcılar birbirlerine para gönderebilirler.
 • Tosla sayesinde online alışverişlerde ödeme yapılabilir. 
 • Fiziksel olarak kullanılan Tosla kart ile çeşitli bankacılık hizmetleri yapılabilir. 
 • Tosla hesabınızdaki bakiye ile mağaza ödemeleri yapabilirsiniz. 
 • Tosla uygulaması üzerinden profil bilgileri ile arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. 

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Tosla, dijital veya mağaza ödemelerinde kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Akbank tarafından çıkarılan bu hizmet, günümüzde giderek popülerlik kazanmıştır. Tosla kart nereden alınır, avantajları nedir sorularını cevapladığımız içeriğimize şuradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video
Tosla Hesap Silmek Mantıklı Mı?

Tosla uygulamasından çıkmak isteyenler olabiliyor. Tosla mobil uygulamasındaki hesabı ve kartı iptal etmek için yapılması gerekenler son derece basittir. Tosla hesap silme işleminden sonra hesabınız ve kartınız kalıcı olarak kullanım dışı kalır. En avantajlı bankalar ve en iyi ön ödemeli kartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Tosla hesap silme nasıl yapılır, kart iptal etme linki ile birlikte tüm detayları sizlerle paylaştık. Tosla kart hakkında tüm sorularınızı aşağıdan yorum yaparak sorabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir