2.El Tamamına Kredili Araba Veren Galeriler • Sıfır Peşinatla

2.El tamamına kredili araba veren galerileri hangileri? 2.El tamamına kredili araçlar listesi, araç bedelinin tamamına kredi veren bankalar hangileri? Türkiye’de bankalar, ikinci el arabaların tamamına kredi vermiyorlar. Taşıt kredileri ve peşinat yüksek olduğundan özel veya ticari araç alacaklar zor durumda kalıyorlar. Bu durumda vadeli araç almak isteyenlerin araştırması gereken yerler bulunuyor.

Arabanın tamamına kredi veren bankalar ve aracın tamamına kredi veren galeriler hangileri? Piyasadaki durgunluğu canlandırmak isteyen oto galericiler peşinatsız olarak 2.El tamamına kredili araba satışlarına başladılar. Çalıştıkları finans kuruluşlarıyla anlaşarak araçların tamamına kredi çıkartıyorlar. Bu sayede arabayı en uygun nasıl alabilirim düşüncesinde olanlara kolaylık sağlamış oluyorlar. Peşinatsız 2.el araba almak isteyen kişiler için tamamına kredili arabalar ve satan yerleri sizinle paylaşacağız.

2.El Tamamına Kredili Araba Nasıl Alınır?

2.El tamamına kredili araç kampanyaları yapan firmalar hangileri? Günümüzde oto galerileri şirketleşmeye doğru gittiklerinden, birçok banka ve finans kuruluşlarıyla anlaşmalar imzalıyorlar. Firmalar genellikle Koç Finans, TEB Çetelem, İNG Finans, ALJ Finans kuruluşlarıyla çalışıyorlar. Bunların dışında bankalarla çalışan firmalar da bulunuyor. Herhangi bir sorun çıkmadığı müddetçe aracın tamamına kredi çıkartabiliyorlar. 6 aydan 48 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Siz sadece kimliğinizi veriyorsunuz, bütün işlemleri firmalar yapıyor. Yoğunluğa göre gün bitmeden aracınızı almış oluyorsunuz. İsteyen müşteriler için kredi kartı imkanı da sunuluyor. Kredi kartına da 9 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

Tamamına kredili araba almak için sizin tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden internete girerek tamamına kredili ikinci el araçlar satan oto galericileri araştırmaktır. İkinci el piyasasında faaliyet gösteren birçok galericilerin; sahibinden, arabam gibi sitelerde kurumsal üyelikleri bulunuyor. Bu sitelere girdiğinizde “aranacak kelime” bölümüne tamamına kredili araba yazdığınızda bütün araçlar ve onları satan galericiler ekrana gelecektir. Bu sitelerin dışında farklı bir uygulamayla hizmet sunan WOWWO sitesi bulunuyor.

Bünyesinde bulunan araçları %35 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemiyle satıyor. Firmanın; İstanbul’da dört, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli ve Antalya’da birer şubeleri bulunuyor. Banka ve kefille uğraşmak istemeyenler için alternatif çözümler sunuyorlar. Tamamına kredi çıkaran galeriler sahibinden ve bayi şubelerinde aracı görebilirsiniz. Adana, Hatay, Mersin, Kocaeli, Gaziantep gibi illerde bulunan otomobil bayileride kampanyalar düzenliyor.

2.El Tamamına Kredili Araba Veren Galeriler Hangileri?

Aracın tamamına kredi veren galeriler merak ediliyor. Hiç peşinatsız araç satan oto galericileri tamamına kredili araba verme konusunda öne çıkanları listeliyoruz. Bunlar dışında sahibinden gibi sitelerde daha birçok galericiler bulunuyor. Vaktinizi ayırıp size en uygun aracı ve krediyi sağlayan galeriyi bulmanız gerekiyor.

Arabanın tamamına kredi veren galeriler şunlardır;

 1. Akyol Taksi (İstanbul)
 2. Buraklar Otomotiv (İstanbul, İzmir)
 3. Mimarı Auto (İstanbul)
 4. Baturlar Otomotiv (İstanbul)
 5. Mertel Otomotiv (İzmir)
 6. Reis Otomotiv (Ankara
 7. Auto Eryıl (İstanbul)
 8. İnce Oto İstoç (İstanbul)
 9. Mat2 Otomotiv (Kocaeli)
 10. Ulaş Otomotiv (Ankara)
 11. Astana Motors (İstanbul)
 12. Gül Otomotiv (İstanbul)

2.El Aracın Tamamına Kredi Veren Bankalar

Arabanın tamamına kredi veren bankalar hangileri? Öncelikle banka aracın tamamına kredi vermez ancak kasko değeri üzerinden bankaya göre değişen kredi oranı olduğu için örneğin 150 bin tl olan aracı alacaksınız ve aracın kasko değeri 200 bin tl bu araca banka %80 kredi verse siz tamamına kredili araç almış olursunuz banka için önemli olan aracın kasko değeridir. 2. El araçlarda bayi ve satıcıların koşulları değişebilmektedir. 2. El tamamına kredi veren banka arıyorsanız öncelikle alacağınız aracın kasko değerine göre alabileceğinizi unutmayın.

Aracın tamamına kredi veren bankalar şunlardır;

 • Yapı Kredi Bankası
 • Finansbank
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Garanti Bankası
 • Türkiye Finans
 • Vakıfbank
 • Halkbank
 • HSBC
 • İş Bankası
 • Koçfinans

Tamamına kredili araç nasıl alınır? Yukarıda listelenen bankalarda aracın tamamına kredi için görüşebilirsiniz. Hiç peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenler için hazırladığımız içeriğimizede bakabilirsiniz.

Peşinat Olmadan Araba Satan Firmalar Hangileri?

0 Peşinatla araç satışı yapan firmalar araştırılıyor. Kura sistemiyle banka kredisiz, faizsiz ve peşinatsız araba satan yerler bulunuyor. Sıfır peşinatla yani peşinatsız araç almak isteyenler bilgi alabileceği firmalar var. Sıfır peşinatla tamamına kredili araba kampanyaları araştıran kişiler için tamamına kredili araba almak isteyenler için galericiler ve mağazalar araç dışında ev, motosiklet, beyaz ve elektronik eşya da veriyorlar. Bu işletmeler genellikle senet sistemiyle çalışıyorlar. Vadeleri 36 aya kadar uzatabiliyorlar.

Peşinatsız tamamına kredili araba satanlar şunlardır;

 • Eminotomotiv
 • Fuzuloto
 • Birarabam
 • Birikimoto
 • Çözüm Tasarruf
 • Otovadeli
 • Otosor
 • Otocash
 • Wowwo
 • Doğruevim
 • Mutluevim
YouTube video
Tamamına Kredili Araba Nasıl Alınır

Tamamına Kredi Çıkan Arabalar Hangileri?

Tamamına kredili araçlar marka model farketmeksiniz satan firma veya galerinin elinde bulunan taksitle otomobil stoğuna göre değişir. Ancak genel olarak piyasası olan tutulan araç modelleri aracın tamamına kredi veren galeriler bulunuyor. Aracın tamamına kredi almak isteyenler için aşağıda tamamına kredi çıkan araçları listeledik.

2. El tamamına kredili araçlar listesi şunlardır;

 • Fiat (Egea, Doblo, Ducato vb.)
 • Opel (Corsa, Astra, İnsignia vb.)
 • Hyundai (i20, i30, Accent Blue, Elantra)
 • Honda (Civic, Crv vb.)
 • Toyota (Auris, Corolla vb.)
 • Renault (Clio, Megane, Kadjar)
 • Ford (Fiesta, Focus, Mondeo, Transit Courier, Custom)

Yukarıda ki marka ve modeller ve Nissan, Citroen gibi markaların tamamına kredili araç kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Show Avm (Bursa), Çınar Motor (İstanbul), Ada Motor (İstanbul) firmaları kredi kartına 12 aya kadar vade veya senetle satış yapıyorlar. Senetle satışlarda peşinat alıyorlar. Kalanını 15 aya kadar bölebiliyorlar. Mutluevim, Ev-kur, Çelikkardeşler, Benimevim, EVVE gibi alışveriş mağazaları motosiklet, beyaz ve elektronik eşyaları 36 aya kadar taksitle peşinatsız olarak satılmaktadır. Eminevim, Fuzulev gibi kuruluşlar da araç ve evleri peşinatsız taksitle bankasız ve faizsiz sistemle satılmaktadır. Hiç peşinat olmadan 2.el tamamına kredili araba almak için bu firmalardan bilgi alabilirsiniz. Peşinatsız taksitle araba kampanyaları için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm illerdeki peşinatsız senetle araba satan galerilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yukarıdaki firmaların İstanbul, Antalya, İzmir, Bolu, Kocaeli, Muğla Mersin, Diyarbakır, Konya, Şanlıurfa, Trabzon, Manisa Yalova, Samsun, Uşak, Kayseri gibi çeşitli illerde bayileri bulunuyor 2. el tamamına kredili araba kampanyaları için bu sayfayı takipte kalın.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Tamamına Kredili Araç Alabilir Miyim?

Resmi olarak araç sahibi olmanızda bir engel bulunmuyorsa hiç peşinat olmadan tamamına kredili araç alabilirsiniz.

Peşinat Olmadan Araba Almak Mantıklı Mı?

Birikim ve yatırım amaçlı mantıklı olmayabilir ancak araç ihtiyacınız bulunuyorsa ve taksitleri ödeyebilecek durumdaysanız tamamına kredili araba almak yanlış olmayacaktır. Finans durumunuzu iyi ayarlamanızda yarar vardır.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir