Ankara Senetle Araba Vadeli Taksitle Satan Galeriler

Bu makalemizde  senetle ankara da araba satanlar ve galerileri listeliyoruz. Araç satın almak için findeks notunuzun düşük olmasının önemi yok. Banka kredileri ile uğraşmadan Ankara’da senetle araba satan galerileri bulup sizin için listeleyeceğiz. Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören, Altındağ, Akyurt, gibi ilçelerde Senetle araba satan galerileri listeliyoruz

  1. Raşitoğulları Otomativ el veya Sıfır KM Satışı 

 Çalışma prensipleri ; Pazar günleri açık olan bu resmi şirket yarı peşinat olma şartıyla vade imkanı sunuyor. Takas yapmak istediğiniz zaman aracınıza değerinde fiyat vereceklerinden emin olabilirsiniz. Aracı nakit alacağınız zaman liste fiyatından pazarlık yapabilirler, Takas veya vadeli satışlarda liste fiyatı geçerli olacaktır.

AdresSünlü Mahallesi, 06760 Çubuk/Ankara

Telefon(0312) 837 45 25

2. Ar-ce Oto Emlak el veya Sıfır KM Satışı 

Çalışma prensipleri; Kredi kartı, Kefil, Şart, olmadan araba satın alabileceğiniz bir şirkettir. Aracın yarı fiyatını peşin aldıktan sonra kalanını senet ile alabileceğiniz güvenilir bir şirkettir.

AdresSüvari Mahallesi, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon(0312) 226 74 83

Sizin için 2 firma Ankara içi senetle araç satışı yapmaktadır.  Dikkat araba satışlarında araba sizin adınıza kayıtlı olarak satışı verilir. Fakat araç taksitleri bitene kadar arabanın üzerine bankalarda olduğu gibi rehin konulur.  Taksit ödemeleriniz bittiği zaman araçların üzerindeki rehin de firmalar tarafından kaldırılır. Ankara ilinde daha fazla senetle vadeli araba satışı yapan firmalar oldukça sitemizde sizin için paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İzmir Senetle Araba Satan Galeri Listesi

3. Emir Otomotiv Ankara 

Çalışma Sistemi :  Ankara akyurt da bulunan emir otomotiv sizlere 36 aya kadar senetle araba satışı yapan bir oto galeridir.Kefilsiz ve evraksız %40 ı peşin olmak üzere araç satışı gerçekleştirmektedir.  vadeli ve taksitle araba almak isteyen kişilerin firmanın birden fazla finansman seçeneğini sunmaktadır.

Adres : SARACALAR MAH. ÖZAL BLV. F1 BLOK 351 /22 5 AKYURT/ ANKARA Akyurt Ankara / Türkiye

Telefon : 0 (312) 316 39 49

4. Ekinci Otomotiv Altındağ Ankara

Koşulları : Ekinci otomotiv ankara altındağ da aydınlık evler mahallesinde hizmet veren senetle taksitli oto satışı yapan bir firmadır. Bankasız, kefilsiz araba satışı yapan bu firma 36 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. %30 peşinat ile araba satışı ve 12, 24, 36 ay taksitli araba satışı yapmaktadır. Dilerseniz peşinatsız tamamına kredili araç satışı da yapmaktadır.

AdresKavacık Subayevleri Mah., İrfan Baştuğ Cad. 44/B, 06135 Altındağ/Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 317 45 95

Listemiz sürekli güncellemek de olup her ay yeni senetle araba satışı yapan galeriler listelenmektedir.

Senetle Araba Sıfır Ve 2. El Taksitle Alın

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün