Peşinatsız Senetle Araba Satanlar Ankara (TAKSİTLE ARABA)

Peşinatsız senetle araba satan galeriler Ankara iletişim numaraları ve Ankara 2. el galeriden taksitle araba nasıl alınır? Yükselen araç fiyatları nedeniyle nakit para bulamayanlar hiç peşinatsız senetle veya düşük peşinatlı vadeli oto veren galerilere yöneliyor. 24, 36, 48 aya kadar vadeli araba satan galeri ilanları ve kurumsal firmalara başvurmadan önce çok detaylı araştırma yapılmalıdır. Eğer güvenilir bir yerden araba satın alırsanız düşük taksitlerle araç sahibi olabilirsiniz. Peki Ankara senetle araba alırken nelere dikkat etmeliyim diyorsanız aşağıda yazdık.

Ankara Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Galeriden senetle araba alırken araştırmanız gereken birçok detay bulunsada en önemlisi taksitle araba alırken aracı kurum yani aracı satın aldığınız yerin güvenilirliği ve bilinirliğini öğrenmektir. İnternet sayesinde birçok yoruma ve şikayete tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca çevrenize sorarak bu sistemler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Senetle vadeli araç alırken önceliğiniz bilinir ve kurumsal firmalar olmalıdır. Güvenemediğiniz hiçbir galeriden ve satıcıdan araç almayınız. Sonuçta taksitle araba satan birçok galeri bulunuyor Ankara’da sizin için en uygun olanı seçmekte özgürsünüz, taksit vadesini öğrenerek eğer varsa faiz miktarı ve toplam geri ödenecek miktarı tüm firmalardan öğrenerek karşılaştırma yapmadan senetle araba almayın. Ankara’da hangi galeriler senetle araba satıyor? Senetle 2. El araba satanlar Ankara’da var mı?

Peşinatsız Senetle Araba Satanlar Ankara

  • Eminotomotiv Ankara
  • Birarabam Ankara
  • Fuzuloto Ankara
  • Raşitoğulları
  • Ar-ce Oto
  • Emir Otomotiv
  • Ekinci Otomotiv

Senetle ankara da araba satanları ve galerileri listeliyoruz. Araç satın almak için Findeks notunuzun düşük olmasının önemi yok. Banka kredileri ile uğraşmadan Ankara’da senetle araba satan galerileri bulup sizin için listeleyeceğiz. Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören, Altındağ, Akyurt, gibi ilçelerde Senetle araba satan galerileri listeliyoruz

Raşitoğulları Otomotiv 2. El veya Sıfır KM Satışı 

 Çalışma prensipleri ; Pazar günleri açık olan bu resmi şirket yarı peşinat olma şartıyla vade imkanı sunuyor. Takas yapmak istediğiniz zaman aracınıza değerinde fiyat vereceklerinden emin olabilirsiniz. Aracı nakit alacağınız zaman liste fiyatından pazarlık yapabilirler, Takas veya vadeli satışlarda liste fiyatı geçerli olacaktır.

AdresSünlü Mahallesi, 06760 Çubuk/Ankara

Telefon(0312) 837 45 25

2. Ar-ce Oto Emlak el veya Sıfır KM Satışı 

Çalışma prensipleri; Kredi kartı, Kefil, Şart, olmadan araba satın alabileceğiniz bir şirkettir. Aracın yarı fiyatını peşin aldıktan sonra kalanını senet ile alabileceğiniz güvenilir bir şirkettir.

AdresSüvari Mahallesi, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon(0312) 226 74 83

Sizin için 2 firma Ankara içi senetle araç satışı yapmaktadır.  Dikkat araba satışlarında araba sizin adınıza kayıtlı olarak satışı verilir. Fakat araç taksitleri bitene kadar arabanın üzerine bankalarda olduğu gibi rehin konulur.  Taksit ödemeleriniz bittiği zaman araçların üzerindeki rehin de firmalar tarafından kaldırılır. Ankara ilinde daha fazla senetle vadeli araba satışı yapan firmalar oldukça sitemizde sizin için paylaşacağız.

3. Emir Otomotiv Ankara 

Çalışma Sistemi :  Ankara akyurt da bulunan emir otomotiv sizlere 36 aya kadar senetle araba satışı yapan bir oto galeridir.Kefilsiz ve evraksız %40 ı peşin olmak üzere araç satışı gerçekleştirmektedir.  vadeli ve taksitle araba almak isteyen kişilerin firmanın birden fazla finansman seçeneğini sunmaktadır.

Adres : SARACALAR MAH. ÖZAL BLV. F1 BLOK 351 /22 5 AKYURT/ ANKARA Akyurt Ankara / Türkiye

Telefon : 0 (312) 316 39 49

4. Ekinci Otomotiv Altındağ Ankara

Koşulları : Ekinci otomotiv ankara altındağ da aydınlık evler mahallesinde hizmet veren senetle taksitli oto satışı yapan bir firmadır. Bankasız, kefilsiz araba satışı yapan bu firma 36 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. %30 peşinat ile araba satışı ve 12, 24, 36 ay taksitli araba satışı yapmaktadır. Dilerseniz peşinatsız tamamına kredili araç satışı da yapmaktadır.

Adres: Kavacık Subayevleri Mah., İrfan Baştuğ Cad. 44/B, 06135 Altındağ/Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 317 45 95

Listemiz sürekli güncellemek de olup her ay yeni senetle araba satışı yapan galeriler listelenmektedir.

Senetle Araba Sıfır Ve 2. El Taksitle Alın

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Ankara’da Senetle Araba Alabilir Miyim?

Ankara vadeli araç satan galerilerden senetle araba alabilirsiniz.

Ankara Taksitle Oto Veren Galeriler Hangileri?

Ankara taksitle araba alabileceğiniz Fuzulevim, Eminotomotiv, Birarabam, DestekArabam faizsiz peşinatsız kredisiz sistemler ile birlikte içeriğimizde listelediğimiz Oto Ticaret merkezinde bulunan birçok galeriden alabilirsiniz.

5 Yorum

  1. 2el araç almak istiyoruz 25 ve 30 aralığında 15 bin peşinatla var kalan kısmını ay taksitli ödeyemem yardımcı olursanız sevinirim

  2. Eşimle çalışıyoruz taksitlerle ödeyerek araba sahibi olmak istiyoruz eminevim fuzulev gibi yerler kafamıza yatmadı ankara senetle araç satan galeriler bize ulaşabilirmi. teşekkürler.

  3. 50 bin liraya kadar 2.el araç almak istiyorum opel vectra araba 35 bin peşinat kalan 15 bin taksit taksit ödemek için nereye başvurmam gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir