Peşinatsız Taksitle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmanın 5 Yolu 2021

Peşinatsız taksitle kira öder gibi ev sahibi olun, faizsiz taksitle ev almak istiyorum diyenler için banka kredisiz ev alma imkanları nelerdir? Sizlere bu içeriğimiz de peşinatsız ev veren firmaların sistemlerini ve detaylarını şartlarını, kurallarını tarafsız bir şekilde anlatacağız baştan sona okuyarak firmaları karşılaştırma yapabilirsiniz. Hiç peşinatsız ev nasıl alınır sizler için araştırdık.

Her insanın hayalinde bir gün ev sahibi olma isteği vardır. Hayallerde ev sahibi olmak, evini istediği gibi dekore etmek ve döşemek vardır. Kira ödemek insanlar için boşa verilen para olarak görülmektedir. Ama ev sahibi olmayınca bu kira bedelleri maalesef verilmek zorundadır. Eminevim, Fuzulev, Birevim, Katılımevim ve elden taksitle ev satan inşaat firmaları hakında bilgi vereceğiz.

Peşinatsız Taksitle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Peşinatsız taksitle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Maddi yetersizlikler insanların ev sahibi olmasını ve hayallerini gerçekleştirmesini etkilemektedir. Bu nedenle insanlar en kısa zamanda nasıl ev sahibi olabilirim derdine düşmüş durumdadır. Bazı insanlar bankalarla arası iyi değildir bu yüzden de kredi çekmeyi istememektedirler. Bazen de kredi faiz oranları nedeni ile insanlar kredi çekmeyi arzulamazlar. Bu gibi sebeplerden dolayı insanlar peşinatsız banka kredisiz ev aramaktadırlar.

Ev alabilmek için belli bir peşinatın olması istenmektedir. Ve çoğu zaman bu peşinatı insanlar denkleştiremezler. Bu yüzden de peşinatsız ev almak gibi araştırmalar yapmaktadırlar. Ekonomik krizin yoğun yaşandığı ülkemizde peşinatsız ev sahibi olmak için sadece bankalara bakmamak gerekmektedir. Artan faiz oranları aile bütçesini sarsmaktadır ve bazen de bütçeyi aşan durumlarla da karşılaşılmaktadır. Peşinatsız taksitle kira öder gibi ev sahibi olmanın 5 yolunu sizlerle paylaşacağız.

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Firmalar

Ülkemizde peşinatsız, kredisiz ev sahibi olmak çok da zor değildir. Çünkü günümüzde birçok firma peşinatsız ev sahibi olma imkanı sunmaktadır. Bu firmalar peşinatsız konut almak için birebirdir. Kura sistemi ile üyeleri arasında banka kredisi olmadan faizsiz taksitle ev sahibi olma imkanları sağlayan firmaları öğrenebilirsiniz.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmanın 5 Yolu

  • Emin Evim kefilsiz senetsiz ev fırsatı
  • Fuzul ev şartsız kefilsiz kredisiz ev sahibi olma fırsatı
  • Birevim  banka kredisi yok kefil yok
  • Katılımevim faizsiz kredisiz peşinatsız ev satışı
  • Diğer İnşaat Firmaları bunları yazının devamında paylaşacağız.

Peşinatsız konut kredisi veren bankalar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Eminevim Peşinatsız Taksitle Ev Almak

Emin evim firması peşinatsız ev sahibi olmak istiyorum diyenlere cevap veren bir firmadır. Ev sahibi olmak isteyen ama maddi imkanlardan dolayı ev sahibi olamayanlara kolaylık sunan bir firmadır. Bu firmanın asıl amacı ister peşinatlı ister peşinatsız insanları ev sahibi yapabilmektir. Emin evim firmasından ev sahibi olabilmek için 3 yöntem bulunmaktadır.

  • İlk olarak çekilişe katılma sistemi vardır. Bu sistemde 60 ile 120 ay vade belirlenir. Belirlenen vade sayısı çekilişteki insan sayısını da belirler. Vade sayınıza göre bir gruba dahil edilir ve o gruptan her ay çekilişle bir kişiye ev alınır.
  • İkinci olarak peşinatsız ev almak sistemi vardır. Buna göre ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar peşinat ödemeden sadece organizasyon ücreti ödeyerek başvuru yaparlar. Buna göre taksitler belirlenir ve ödeme başlar anlaşılan vadede ise ev teslimi yapılır.
  • Üçüncü ve son olarak peşinatlı ev sahibi olmak mümkündür. Peşinat ödeyerek evinize daha kısa bir zamanda kavuşmanıza olanak sağlanmaktadır. Önden peşinat verildikten sonra evin kalan taksitleri ödenmeye devam eder. Bu sayede kısa zamanda ev sahibi olma imkanı sağlanmaktadır. Emin evim uzun yıllardır ev konut sahibi yapan bir firmadır. Güvenilir mi bunu internetten araştırmanızı tavsiye ederiz.

Emin Evim nedir, şartları , üye girişi nasıl yapılır yukarıda detaylı şekilde sizlere tarafsız bir şekilde hazırlanmıştır.

Fuzulev Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Bu firmada da gruplaşmak gerekmektedir. Belli gruplar içerisine girerek yardımlaşma yapmak gerekmektedir. Çekilişe dayalı olan bu sistemde çekilişte ilk sizde çıkabilirsiniz. Son kura da size kalabilir yani biraz şans işi gibi. Ev kesin çıkacak ama hangi kura size denk gelir bilinmez.

Peşinatsız ev sahibi olmak için ise çekilişe katılmanıza gerek yoktur. Taksit taksit ödeme yapılır. Alınacak evin tutarının yarısı ödendiğinde evinize kavuşabilirsiniz. Bundan sonrada kalan taksitlerinizi kira öder gibi ödemeniz mümkündür. Peşinatsız ev almak için ilk taksit ödemesi ve organizasyon ücreti ile Fuzul ev firmasına başvuru yapmanız gerekecektir.  Bu firmadan ev almak güvenilir mi diye soranlara internetten araştırmalar yapmasını tavsiye ederiz.

Birevim Peşinatsız Taksitle Ev Alma

Bu firmadan evden başka mal mülk almakta mümkündür. Bir evim firmasında proje dahilinde bir faiz ücreti ödeme söz konusu değildir. İstenilen sayıda vade imkanı sunulmaktadır. Burada vade 20 aydan 480 aya kadar verilmektedir. İster 20 kişilik gruba dahil olursunuz. İsterseniz de 480 kişilik gruba dahil olursunuz.

Başvuru yapıldığı an taksitlerinizi ödemek zorundasınız. Belirlenen tarihte evinize giriş yapar ve ödemelere kendi evinizden devam edersiniz. Vazgeçmeniz halinde organizasyon ücretiniz hariç 3 ve 6 aylık süre ödemelerinizi geri almanız mümkündür. Başvuru yapabilmek için en yakın birime başvurmak gerekmektedir. Bir Evim Güvenlilir mi derseniz bunları internetten araştırarak bulabilirsiniz.

Katılımevim Banka Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev satışı yapan diğer firmalar gibi Katılım Evim ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Ev taksit oranlarını sizin belirlediğiniz ödeme sistemiyle 4 farklı katılım modeliyle faizsiz senetle ev almak isteyenlere çözüm sunuyor.

Peşinatsız Senetle Ev Satan İnşaat Firmaları

Hiç birikimim yok nasıl ev alabilirim? Elden taksitle ev almak yada banka kredisiz taksitle ev arayanlar için maddi imkanları yerinde olan inşaat sahipleri de peşinatı olmayan kişilere yardımcı olmaktadır. Önemli olan bu inşaat firmalarını bulup taksitle ödeme yapmaya razı etmektir.

Senet karşılığında inşaat firmalarından da ev sahibi olmanız mümkündür. İnşaat firmaları taksitli ev satışı yaptıklarında vade farkı koyabilmektedirler. Buna göre sadece vade farkı ödeyerek de ev sahibi olma imkanınız bulunmaktadır. Peşinatsız taksitle kira öder gibi ev sahibi olma şansınız bulunuyor. Özellikle İstanbul’da peşinatsız taksitle ev satan firmalar Beylikdüzü, Esenyurt ilçelerimizde hizmet veriyor.

Peşinatsız kira öder gibi ev sahibi olmak için İstanbul (Avrupa Yakası – Anadolu Yakası), Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Diyarbakır, Konya, Sakarya, Gaziantep, Şanlıurfa, Kocaeli gibi iller de bu firmaların satış ve danışmanlık ofisleri bulunmaktadır. Özellikle İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli birçok ilde ofisleri ziyaret ederek peşinatsız taksitle kira öder gibi ev sahibi olmak için fiyatları ve finansman destekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Ev sahibi olmak için peşinat miktarınıza ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre nakit vererek veya içeriğimizde listelediğimiz peşinatsız faizsiz ev çekilişi yapan sistemlerle hayalinizdeki evi alabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olabilir Miyim?

Kira öder gibi ev almak için faizsiz peşinatsız ev sahibi olma imkanı sağlayan firmalarla veya TOKİ gibi taksitle ev satışı yapan inşaat kuruluşlarından uzun vadeli kampanyalara katılarak neredeyse kira tutarı kadar taksit ödeyebilirsiniz.

En Ucuz Ev Kredisi Hangi Bankada?

Düşük faizli konut kredisini Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank veriyor. Konut kredisi faizleri bankadan bankaya değişmekte olup en ucuz konut kredisi faizi ile kredi veren bankalar genellikle devlet bankalarıdır.

İstanbul’da Taksitle Nasıl Ev Alabilirim?

İstanbul’da Eminevim, Birevim, Katılımevim, Fuzulevim gibi faizsiz peşinatsız kura sistemi ile ev alabilirsiniz. Ayrıca konut kredisi veren firmalara başvurabilirsiniz.

FPK Sistemi Nedir?

FPK nedir merak ediyorsanız kelimenin açılımı faizsiz peşinatsız kredisiz’dir. Kura sistemiyle belirli tarihlerde havuzdaki kişilerin yardımlaşması amaçlanmaktadır. Gün yapmak olarak düşünebilirsiniz.

Faizsiz Peşinatsız Kredisiz Ev Satan Firmalar Hangiler?

Faizsiz peşinatsız kredisiz ev almak için Eminevim, Birevim, Destekevim, Katılımevim, Fuzulevim firmalarına başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir