Çorum Senetle Araba Satan Galeriler Listesi

Araba sahibi olmak herkesin hayalidir fakat nakit birikiminiz olmadığında bankadan kredi çekmek zorunda kalıp faiz ödeyerek ve zorlanarak araba sahibi olmak sizi mutsuz edebilir. Bu yüzden düşük bütçeniz olsa bile senetle araba sahibi olmak sizi mutlu edecek ve istediğiniz sıfır km araba veya 2.el araba olabilir alabileceksiniz. Çorum ilimizde peşinatsız, senetle, faizsiz, taksitle bütçenizi zorlamadan araba alacağınız yerleri listeledik.

 

  • Birarabam.com

 

Maaşınız veya aylık geliriniz düşük olsa bile küçük taksitlerle, bir fark ödemeden, faiz olmadan rahat bir şekilde araba sahibi olacağınız bir kuruluştur Çorum ilimizde şubesi bulunmaktadır.

Merkez Şube

Adres: Çepni Mah. İnönü Cad. No:24/A Çorum 

Tel: 0212 622 14 58

 

  • Eminoto

 

Birikiminiz var ise peşinatlı sistem sayesinde daha hızlı araba sahibi olabileceğiniz sistemdir, peşinatsız istediğinizde ise çok küçük miktarlarda taksitler yaparak senetle araba sahibi olabilirsiniz Çorum ilimizde şubesi bulunmaktadır. 

Adres: Çepni Mah. Hıdırlık Caddesi. No: 3/2 Merkez / Çorum

Tel: 0364 225 76 76

 

  • Fuzuloto

 

Bankalardan kredi çekip faiz ödemek istemeyenler fuzulotoya başvurarak istediği sıfır km araba veya 2.el arabaya sahip olabilirler. Çorum ilimizde şubesi bulunup senetle, taksitle, peşinatsız bir şekilde araba alacağınız bir firmadır.

Adres: Çepni Mahallesi İnönü Caddesi no:51 Merkez Çorum

Tel: 0364 333 15 17

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün