Çorum Senetle Araba Satan Galeriler Listesi

Peşinatsız senetle araç satan galerilerden araba almak için nereye başvurmalıyım? Çorum senetle araba satan galeriler listesi ve düşük taksitle ödeyerek araç sahibi olmak için tüm detaylar yazımızda. Araba sahibi olmak herkesin hayalidir fakat nakit birikiminiz olmadığında bankadan kredi çekmek zorunda kalıp faiz ödeyerek ve zorlanarak araba sahibi olmak sizi mutsuz edebilir. Bu yüzden düşük bütçeniz olsa bile senetle araba sahibi olmak sizi mutlu edecek ve istediğiniz sıfır km araba veya 2.El araba olabilir alabileceksiniz. Çorum ilimizde peşinatsız senetle, faizsiz taksitle bütçenizi zorlamadan araba alacağınız yerleri listeledik. Vadeli araba veren galerileri bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Düşük Taksitler Ödeyerek 2. El Araç Sahibi Olmak

Eğer elinizde yıllardır yaptığınız bir birikim yoksa öncelikle hiç peşinat olmadan araç almak isteyebilirsiniz veya düşük peşinat vererek her ay düşük taksitlerle araç sahibi olmak için araştırma yapıyor olabilirsiniz. Öncelikle peşinatsız taksitle vadeli oto satan galerilere gitmeden önce banka kredisi ve yetkili bayi kampanyalarına göz atmalısınız. Eğer kredi notunuz düşük değilse veya sicilinizde problem yoksa resmi olarak araba almanız mümkündür. Diğer durumlarda vadeli oto satan firmalar veya galerilere ulaşabilirsiniz.

Çorum Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler Listesi

Birçok büyük ilimizde bayileri bulunan firmalar olduğu gibi senetle oto satışı yapan galerilerde bulunuyor. Senetle otomobil almadan önce fiyat karşılaştırması ve aracı alacağınız yerin güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Yasal olmayan hiçbir şekilde araç almamalısınız. Çorum’da bulunan 12,24 ve 36 aya varan vadeli taksitle araba satın almak için aşağıdaki galeri listesine göz atabilirsiniz.

  • Birarabam Çorum Şubesi
  • Eminotomotiv Çorum Şubesi
  • Fuzuloto Çorum Şubesi

İkinci El Galeriden Araba Satanlar

  • Karataş Otomotiv
  • Şahin Otomotiv
  • Emay Otomotiv

Ayrıca galeriden taksitle araba alabilmek için kredi puanınız yeterliyse bankaları kullanarak değilse vadeli araç seçeneklerine bakabilirsiniz. Tüm peşinatsız senetle araba fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Birarabam.com Taksitle 2.El Otomobil Almak

Birarabam maaşınız veya aylık geliriniz düşük olsa bile küçük taksitlerle, bir fark ödemeden, faiz olmadan rahat bir şekilde araba sahibi olacağınız bir kuruluştur Çorum ilimizde şubesi bulunmaktadır.

Merkez Şube

Adres: Çepni Mah. İnönü Cad. No:24/A Çorum 

Tel: 0212 622 14 58

Eminotomotiv Peşinatsız Araç Nasıl Alınır?

Eminotomotiv birikiminiz var ise peşinatlı sistem sayesinde daha hızlı araba sahibi olabileceğiniz sistemdir, peşinatsız istediğinizde ise çok küçük miktarlarda taksitler yaparak senetle araba sahibi olabilirsiniz Çorum ilimizde şubesi bulunmaktadır. 

Adres: Çepni Mah. Hıdırlık Caddesi. No: 3/2 Merkez / Çorum

Tel: 0364 225 76 76

Fuzuloto Aylık Ödeme İle Araba Sahibi Olmak

Bankalardan kredi çekip faiz ödemek istemeyenler fuzulotoya başvurarak istediği sıfır km araba veya 2.el arabaya sahip olabilirler. Çorum ilimizde şubesi bulunup senetle, taksitle, peşinatsız bir şekilde araba alacağınız bir firmadır. Fuzuloto adresi aşağıdadır;

Adres: Çepni Mahallesi İnönü Caddesi no:51 Merkez Çorum

Tel: 0364 333 15 17Ç

Peşinatsız her ay taksitle ödeyerek araç sahibi olabileceğiniz Çorum senetle araba satışı yapan yerleri sizin için derledik. Galeriden taksitli araba alırken mutlaka resmi ve kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Vergi levhası olan yasal bayi ve firmalardan araç alımı yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir