Peşinatsız Elden Taksitle Telefon Satan Mağazalar 2022 (GÜNCEL)

Peşinatsız elden taksitle telefon satan mağazalar, Kredi kartsız taksitli telefon alma yolları ve senetle telefon satışı yapan yerler neresidir? Elden taksitle telefon İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Aydın, Adana ve diğer tüm iller ile ilgili tüm detaylar burada! Telefon fiyatları hayli arttı hal böyle olunca yeni ürünleri almak için ciddi bütçeler ayırmak gerekmektedir. Bizde her ay taksit ödeyerek nasıl telefon alabileceğinizi sizinle paylaşacağız. Taksitli telefon alma ve indirim kampanyalarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Peşinatsız elden taksitle telefon veren yerler neresidir? Senetle telefon satışı yapan yerlerin çalışma şekli değişebiliyor. Elden taksitli senetle, kredi kartsız taksitle veya kredi kartına taksit şeklinde satış yapan mağazalar bulunuyor. Turkcell, Turk Telekom, Vodafone gibi mobil operatör kampanyalarıyla birilikte içeriğimizde peşin fiyatına taksitle telefon alabileceğiniz tüm mağazalar ve bayileri sizin için araştırdık. Ayrıca senetle telefon veren yerleride paylaşacağız.

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Taksitle telefon nasıl alabilirim sorusu merak ediliyor. Özellikle son zamanlarda internetten taksitle telefon almak konusunda senetle iPhone, taksitle samsung marka cep telefonu nasıl alabilirim sorusu soruluyor. Cep telefonu tüketim çılgınlığı küçük yaşlara kadar inmiştir. Yeni ürünleri satın alabilmek için de oldukça yüksek bütçelere sahip olmak gerekecektir. Herkesin nakit birikimi ya da yüksek limitli kredi kartının olması mümkün olmamaktadır. Taksitle telefon almak istiyorum diyenler için senetle telefon alma, kredi kartsız taksit yapan mağazaları araştırdık.

Peşin fiyatına taksitle telefon almak istiyorum diyenler için taksitle telefon yerler bulunuyor. Bu durumda devreye peşinatsız telefon satışı yapan firmalar girerek hayat kurtaracaktır. Peşinat ödemeden, vadeli olarak cep telefonu sahibi olunabilmektedir. Bunun içinde belirli kriterler aranmaktadır. Cep telefonuna kaç taksit yapılıyor? Senetle telefon satışı yapan yerler neresidir?

Peşinatsız Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Taksitli telefon nasıl alınır? Taksitle telefon nasıl alabilirim sorunuzu cevaplayacağız. Taksitle telefon satan yerler banka kredisine (alışveriş kredisi) veya elden senetle taksitli telefon satışı gerçekleştirir. 24 aya kadar taksitle telefon satan mağazalar listesi aşağıdaki gibidir.

Taksitli telefon satan yerler mağazalar şunlardır;

 • Arçelik
 • Beko
 • Vestel
 • Evkur
 • Fors AVM
 • Gittigidiyor
 • Hepsiburada
 • Media Markt
 • N11
 • Özşanal
 • Soylu AVM
 • Turkcell
 • Turk Telekom
 • Vodafone
 • Teknosa
 • Vatan Bilgisayar
 • Vestel
 • Yön AVM

Kredi kartına taksitle telefon satışı BDDK kararı gereği yapılamamaktadır. Alışveriş kredisi ile telefon alacak olanlar için kredi ile yapılacak telefon satın almalarında ise bankalardan kredi kullanım şartlarının yerine getirilmesi gereklidir.

Peşinatsız senetle telefon satışı yapan bazı mağazalar bulunmaktadır. Bunlar belirli özellikleri sağlayan müşterilerine telefon satışı yapabilmektedir. Peşinatsız satış yapılan seçeneklerden ilki senetle cep telefonu satışıdır. Senetle telefon veren mağazalar satan yerlere içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bu uzun yıllardır en çok revaçta olan yöntemlerin başında gelmektedir. Senetli satışlarda 24 ay taksitle telefon vadelerle telefon satışı yapılmaktadır. Bu sayede nakit birikimi olmadan son model cep telefonu sahibi olunabilmektedir. 36 ay taksitle telefon satışı için ise yukarıda listelediğimiz mağazalarla iletişime geçebilirsiniz. Teknoloji mağazaları belirli dönemlerde peşin fiyatına indirimli kredi kartsız telefon kampanyaları düzenleyebiliyor.

Bir diğer peşinatsız taksitli cep telefonu alma seçeneği de kredi ile satın alımdır. Bazı teknoloji marketleri bankalarla anlaşmalı olarak telefon almak isteyenlere kredi çıkarabilmektedir. Hatta bazı firmalar işi ilerleterek kendileri kredi finansman şirketleri kurmuşlardır. Bu sayede 48 aya varan taksitlerle peşinatsız telefon satışı yapılabilmektedir. Ancak uzayan her ayda vade farkı daha fazla artacaktır.

Taksitle Satılan TelefonPeşin Fiyata Taksitle Satış
AppleVar
SamsungVar
HuaweiVar
XiaomiVar
General MobileVar
HonorVar
OppoVar
TurkcellVar
VestelVar
OneplusVar
ElephoneVar
MeizuVar
PocoVar
RealmeVar
TCLVar
ReederVar
LGVar
NokiaVar
CasperVar
LenovoVar
AsusVar
Peşin Fiyatına Taksitli Satılan Telefon Marka Modelleri

Taksitle Telefon Veren Mağazalar Hangileri?

Taksitli telefon alma seçeneklerinden en çok kullanılan yöntem teknoloji mağazalarıdır. Birçok AVM’de bulunan teknoloji mağazalarında elden taksitli telefon alarak aylık düşük taksitler ödemeniz mümkündür. En uygun fiyatla telefon satan mağazalar ve tüm taksit detaylarını sizin için araştırdık.

Taksitli telefon almak için başvurabileceğiniz teknoloji mağazaları şunlardır;

 • Arçelik & Beko Senetle Telefon: Arçelik ile Beko bayileri, elden senede taksitle cep telefonu satışı gerçekleştirmektedir. Markaların kurumsal web siteleri üzerinden taksitli telefon satışı yapılmazken, illerde girişimciler tarafından açılmış Arçelik ve Beko bayilerine müracaat ederek 6, 9 ve 12 ay taksitli telefon satın alması elden senetle gerçekleştirilebilir.
 • Vestel Senetle Telefon: Markanın cep telefonlarını illerde bulunan bayilerinden taksitle satın alabilirsiniz. Bayi özelinde değişen taksit kampanyalarından yararlanarak uygulanan senetle satışta, uygulanan vade farkı seçilen taksit sayısı ve bayi özelinde farklılık gösterebilir.
 • Evkur Senetle Telefon Satışı: Evkur’un 42 ilde bulunan mağazası ile birlikte evkur.com.tr adresi üzerinden senetle cep telefonu satın alınabilir. Güncel Evkur taksit kampanyasından yararlanılarak bahsedilen noktalar üzerinden 3.500 TL altındaki değere sahip cep telefonları için 2 ay vadeli fiyatına 12 ay taksit fırsatından yararlanılabilir.
 • Vatan Taksitle Telefon: Vatan bilgisayar kredi kartsız krediye taksitle telefon satışı yapıyor.
 • Fors AVM: Fors AVM’de cep telefonları elden 6 ay taksitle satılmaktadır. Firmanın fiziki mağazalarına ek olarak forsavm.com.tr adresi üzerinden hizmet veren online satış mağazasına üye olunarak, iPhone ve diğer cep telefonu markaları 6 aya varan elden taksit seçeneği ile satın alınabilir.
 • Özşanal: Özşanal’da cep telefonları, 3 ay taksitle vadeli fiyat üzerinden satın alınabilir. Markanın ozsanal.com adresi üzerinden hizmet veren web sitesine üye olunarak arzu edilen telefon 3 ay taksitle satın alınabilir.
 • Soylu AVM: Alışverişlerde kredi kartsız ve kefilsiz 15 ay elden taksit uygulayan Soylu AVM’de, telefona elden taksit limiti 10 aydır.
 • Yön AVM: Yön AVM’de fiziki ve online mağazaları üzerinden cep telefonuna 12 ay taksit yapılır. Elden senetle satın alma için yonavm.com.tr adresi üzerinden hizmet veren online mağaza tercih edildiğinde, sisteme üye olma zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Turkcell Faturaya Ek Taksitle Telefon: Turkcell mobil operatör abonelerine hatta telefon satışı yapıyor. Turkcell kullanıcıları peşin fiyatına taksitle telefon imkanından 12 ay’a varan vadelerle yararlanabilir.

Senetle Telefon Veren Teknoloji Mağazaları

Elden taksitle senede telefon veren yerler kefilsiz ve peşinatsız taksitli cep telefonu satışı yapmaktadır. Senetle telefon satın almak için yukarıda listelenen mağazaların da yer aldığı şu noktaları tercih edebilirsiniz. Senetle telefon almadan önce uygun fiyatlı kampanyalı ve indirimli alışveriş noktalarını seçebilirsiniz.

Elden taksitle telefon nasıl alınır? Senetle elden taksitli telefon almak için ilgili alt başlık altında listelenen markaların fiziki ve online mağazaları üzerinden işlem yapabilirsiniz. Kimlik ve fatura bilgilerinin ihtiyaç duyulduğu alışverişlerde, Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon markaları satın alınabilmektedir. 18 yaşından büyük ve aktif çalışan olma ön şartının istendiği senetle iphone veren mağazalar ile ilgili taksit kampanya ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Elden taksitli senetle telefon alınabilecek mağazalar şunlardır;

 • Arçelik
 • Beko
 • Vestel
 • Evkur
 • Fors AVM
 • Özşanal
 • Soylu AVM
 • Yön AVM

Senetle telefon veren yerler büyük elektronik mağazalarıdır. Ülkemizde önde gelen mağazalarda kredi kartsız taksitle cep telefonu satışı yapılmaya başlanmıştır. Bu mağazalar kullanıcıların teknolojiyi yakından takibini sağlayabilmeleri için senetle satış imkanı sunmaktadır. Bu sayede en pahalı olan modelleri alabilmek mümkün hale gelmektedir.

Senetle telefon satışı yapan mağazaların başlıcalarından bahsedebiliriz. Arçelik senetle telefon satan mağazalardandır. Arçelik mağazalarının her birinin farklı kriterlere ve müşteriye göre talepleri olabilmektedir. Mağazanın devamlı müşterisi olmanız halinde size özel daha kolay koşullar istenebilmektedir. Senetle cep telefonunu Arçelik mağazalarından 48 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Beko senetle cep telefonu satışı yapan bir diğer elektronik mağazasıdır. Evkur senetle telefon satan bir başka mağazadır.

Senetle satış yapan firmalar arasında en çok işlem hacmine sahip olanlardan bir tanesidir. Mağaza zincirleri senetli satış için talep ettiği koşullara uyan müşterileri cep telefonu sahibi yapmaktadır. Teknoloji marketlerinden ve Evkurdan telefon almak için ne gerekiyor sorunuzu yazının devamında yanıtlayacağız.

Kendi cep telefonu markasını çıkaran bir diğer elektronik mağazası da Vestel’dir. Vestel senetle telefon satışında bu bağlamda revaçta olan bir mağazadır. Vestel mağazalarından son model telefonların vadeli alımı sağlanabilmektedir. Senetle telefon almak istiyorum diyenler için diğer taksitli telefon alma yollarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitle Telefon Nereden Alınır?

Kredi kartına taksitle telefon alabileceğiniz birçok online mağaza ve fiziksel yer bulunuyor. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom gibi mobil operatörler veya birçok AVM’de mağazası bulunan büyük teknoloji marketleri olan Bimeks, Teknosa, MediaMarkt tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler dışında EVKUR, senetle telefon satan WOWWO ve Soylu AVM sayabiliriz. Vatan bilgisayar taksitle telefon satışı yapan bir diğer mağazadır.

YouTube video
Taksitle Akıllı Telefon Nasıl Alınır?

Alışveriş Kredisine Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Alışveriş kredisi ile akıllı telefon nasıl alınır? Senetsiz kefilsiz telefon alma yöntemi olarak da bilinen kredi ile telefon taksit yapan yerler kurumsal kimliğe sahip teknoloji mağazalarıdır. Bankaların alışveriş kredisi ürünlerini kullandırarak 15.000 TL tutara kadar yapılacak telefon satın almaları için krediye taksitle satış yapan mağazalar bulunuyor.

Alışveriş kredisi ile telefon alınabilecek mağazalar listesi şöyledir;

 • Gittigidiyor
 • Hepsiburada
 • N11
 • Teknosa
 • Vatan Bilgisayar

Alışveriş kredisiyle telefon almak için bankaların anlaşmalı olduğu mağazaların fiziki ve online satış noktaları tercih edilebilir. Akbank, Denizbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve Fibabanka tarafından verilen alışveriş kredisine taksitle telefon satın alma detaylarını listeledik.

Krediye taksitle telefon alma imkanı sunan alışveriş siteleri şunlardır;

 • Gittigidiyor: 15.000 TL tutara kadar yapılacak telefon alışverişleri, 6 aylık alışveriş kredisi ürünü ile taksitlendirilmektedir. Akbank, Yapı Kredi, Denizbank ve Garanti BBVA alışveriş kredisi ile taksitlendirme gerçekleştirilir.
 • Hepsiburada: Garanti BBVA, Akbank, Yapı Kredi ve Denizbank alışveriş kredisine 12 ay taksitle telefon satışı yapmaktadır. Telefon değeri 3.500 TL üzerinde ise vade 3 aya sınırlandırılır.

Alışveriş kredisi ile telefon alımı için hazırladığımız akıllı telefon kredisi veren bankalara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartsız taksitle alışveriş yapabileceğiniz kapıda nakit ödemeli alışveriş sitelerine şuradan ulaşabilirsiniz.

Peşinatsız telefon satışı yaparken firmaların müşterilerinde aradığı olmazsa olmaz özellikler bulunmaktadır. Bunlar çoğu firmada aynı özelliklerdir. İlk olarak sigortalı olunması ve belli bir süredir aynı işte çalışıyor olması gerekmektedir. BAĞ-KUR kaydı olan kişilere peşinatsız telefon satışı yapılmamaktadır. Bir şirket sahibi iseniz ya da tüzel kişi iseniz peşinatsız telefon alımı yapamazsınız. Devlet memuru olan kişiler öncelikli olarak bu hizmetten faydalanabilmektedir.

Peşinatsız kredi kartsız cep telefonu almak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Hangi yöntemle satılırsa satılsın kefil sunmak önem arz etmektedir. Hatta bazı firmalar kefilsiz cep telefonu satışı yapmamaktadır. Daha önce herhangi bir banka ile icralık olunmaması da önemli bir diğer etkendir.

Senetle telefon almak istiyorum, nereden alabilirim? Aktif iş hayatı olmayan ya da emekli olan kişilere peşinatsız telefon satışı yapılmamaktadır. Bu statüde olan kişilere taşınmaz mallarının tapu beyanı ile peşinatsız satış yapılabilmektedir. Kriterlere uygun olan kişiler satıcı tarafından etraflıca araştırılır. Uygun görülmesi halinde peşinatsız cep telefonu satışı gerçekleştirilir.

Dipnot : Peşinatsız telefon satan bir çok internet sitesi vardır, taksitle telefon satan yerlerden bazıları sizin bilgilerinizi ele geçirerek sizi aşırı oranda borçlandırıp icralık duruma getirebilir.  Hem telefonu almadığınız gibi olmayan telefonun borcuna da girebilirsiniz. Bunun yerine tanınmış büyük alışveriş mağazaları ve sitelerinin haricinde güvenilmeyen adı sanı duyulmamış sitelerden telefon sahibi olmaya çalışmayınız.

Taksitle telefon satan mağazalar senetle telefon veren yerler ve taksitli telefon alabileceğiniz mağazalardan nasıl telefon alınır senetle telefon satan yerler hakkında bilgi verdik. Senetle elden taksitle telefon hakkında tüm merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Taksitle Telefon Almak Güvenilir Mi?

Birçok AVM’de bulunan bilinir teknoloji şirketlerinden taksitle güvenli bir şekilde telefon alabilirsiniz.

Taksitle Telefon Alırsam Faiz Öder Miyim?

Taksitle telefon alınca bazı mağazalar vade farkı almaktadır. Vade farksız taksitle telefon satan mağazaları sizler için yazımızda listeledik.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir