Acil Kredi Lazım Komisyonla Kredi Çektirenler (İMKANSIZ KREDİ)

Acil kredi lazım nakit para arıyorum diyerek internet üzerinden şu aramaları yapıyorsanız, komisyonlu kredi arıyorum, komisyonla kredi çektirenler, kredi çıkartanlar, kredi veren özel şirketler ve kuruluşlar iletişim vs vs dikkat ediniz bu tarz da aramaları yaparak daha çok borcun içine batabilir veya dolandırılabilirsiniz. Kredi notu düşük veya kara listede olan kredi çekemeyen kişiler genel de son çare olarak bu şekilde arama motorlarında acil para ve nakit bulmak için aramalar yapıyorlar. Baktığınız zaman çok sayıda web sitesi size kara listede olsanız dahi kredi çıkarabileceğini belirtiyor imkansız kredi çıkartılır diyorlar ve sizlere 10.000 TL ye kadar komisyonlu kredi verebileceğini belirtiyor.  İşte olay burada başlıyor size telefon üzerinde kredi verebileceğini anlatan bu kişiler sizlerden dosya masrafı adı başvuru belgesidir vs dir diyerek 500-600 TL gibi ödemeli kargo gönderiyor siz bu kargoyu alıyor başvuru yapıyorsunuz fakat size olumsuz sonuçla kredi çekmek için uygun değilsiniz diyebiliyor. Yazının devamında bana kredi çıkar mı, ne kadar kredi çekebilirim ve komisyonla kredi çektirenler hakkında dikkatli olmanız gereken tüm detayları sizinle paylaşacağız.

Bana Ne Kadar Kredi Çıkar?

Acil kredi, senetle nakit para arayanların merak ettiği bana kredi çıkar mı ve bana ne kadar kredi çıkar sorularıdır. Öncelikle bankalara başvurduysanız acil nakit para ihtiyacınız olduğunu belirttiyseniz kredi notunuza ve geçmiş ödemelerinize göre size kredi verip vermeyeceklerini söylerler. Ne kadar kredi çıkar konusu ise tamamen bankalarla çalışmanıza bağlıdır. Daha önce yüksek miktarda kredi çekmiş ve ödemiş olmanız en büyük etkendir. Banka dışında kredi verenleri yani komisyonla kredi çıkartan firmalarla çalışmadan önce detaylı araştırmanız gerekiyor. Yasal olmayan hiçbir işlemi yapmamanız gerekiyor.

Kredi veren özel kuruluşları araştırmadan önce kesinlikle resmi yol olan banka kredi başvurusu denenmelidir. Bankalar kredi başvurularında anında onay gibi acil ihtiyaçlar için başvuru alabiliyor. Kredi onayında en önemli etken daha önce ödeme bozukluğu, yasal takip süreçlerine girmemiş veya takibe giren borçların ödenmiş olmasıyla birlikte yasal süre sonunda sicilin temizlenmiş olmasıdır. Kredi başvurusu yapmadan önce bana kredi çıkar mı, ne kadar kredi çıkar sorularının cevabını net olarak öğrenmeniz mümkün değildir. Ancak kredi notu sorgulayarak ve kullandığınız kredi kartlarının limit toplamlarına göre ortalama bir tahmin yürütebilirsiniz. Size miktar belirtip nakit para sağlayacağını iddia eden kredi veren özel şirketler dahil kimseye inanmamanız gerekiyor. Kredi onayı ve ne kadar kredi çıkacağı başvurucağınız banka ve sizin kredi sicilinizle bağlantılıdır ve net bilgiyi sadece bankalardan öğrenebilirsiniz.

Zor Durumda Olanlara Kredi

Komisyon karşılığı kredi çıkartılır ilanlarında özellikle zor durumda olanlara kredi verildiği ve güvenli olduğu yazar. Ancak bu senetle kredi veren yerlerin kesinlikle yasal olmasına dikkat edin. Unutmayın kimse kar etmeden parasını kredi olarak vermez eğer kredi aldığınız kuruluş, şirket yasal ise belirli faizler çerçevesinde devletin kurallarıyla hareket eder ve resmi olarak güvence altında olursunuz. Ödeme yapamadığınız durumlarda borcunuzun olduğu şirket yasal icra takip ve borç tahsil etme işlemlerine başvurur. Eğer şahıslardan veya yasal olmayan tefeci olarak adlandırdığınız kişilerden alırsanız çok kötü durumlara düşebilirsiniz. Kesinlikle acil nakit kredi veriyorum diyen tefecilere bulaşmayın ve kimlik bilgilerinizi paylaşmayın.

Senetle Kredi Veren Özel Şirketler

Kredi çıkartan firmalar daha doğrusu bu şekilde senetle kredi nakit para sağlayan şirket ve kuruluşların işleyişi yasal değildir. Telefon alıp nakite çevirme ve benzeri gibi işlemler ile dolaylı yönden anında kredi ihtiyacınızı giderip komisyon alan firmaları araştırmadan önce kesinlikle kendiniz bankalara kredi başvurusunda bulunmalısınız. Peki size kredi çıkar mı?

Komisyonla Kredi Verenler Kimlerdir?

Komisyonla kredi veren çıkartan firmalar finans şirketleridir. Bu finans şirketleri sizlere referans olarak banka kredisi çıkartan yasal resmi finans şirketleridir. Bunlar büyük bankalar ve finans şirketleri ile bağlantılı olarak hizmet verirler elden kredi vermezler banka üzerinden başvuru yaparak size kredi çıkartırlar. Bazı telefoncular sizlere faturalı hatlar üzerinden kredi çıkartırlar bu da şöyle oluyor faturalı hattınıza telefon alıyorsunuz o telefonu sizden belli bir rakama satın alıyorlar ve elinize nakit geçiyor .  Bu sistem de belli oranda kesinti yaşatıyor örneğin 7.000 TL aldığınız cep telefonunu sizlerden 5.000 TL ye alıyorlar size para veriyorlar.

Kısacası resmi ve yasal bir iş değildir resmi olmayan yasal olarak adresi bulunmayan vs yapmayan internet sitelerine itibar etmeyiniz. Bir finansman şirketi resmi ve yasal adrese sahip olur. Sizlerden kredi başvurusunda herhangi bir ücret talep etmezler . Talep ediyorlarsa sakın itibar etmeyiniz kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Acil Kredi Alabilir Miyim?

Komisyonla kredi haricinde acil kredi nakit para bulabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Taksitle telefon alıp nakit paraya satmak bunlardan biridir. Borç para bulma yöntemlerini içeriğimizde yer verdik.

En Güvenilir Borç Para Bulma Yöntemi Nedir?

Yakın çevrenizden aile büyüklerinizden borç para almanız en güvenilir yöntemdir. Ancak bu şekilde para bulamayanlar için nasıl kredi alabileceğiniz hakkında detayları yazdık.

4 Yorum

  1. Acil 10000 tl lazım kredi çıkartan firmalar özel şirketler sizden nakit para almak istiyorum 0546627****

  2. kredi veren özel kuruluşlar lütfen bana ulaşın 50.000 tl nakite ihtiyacım var ayda 1000 lira ödeme yaparım bana yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir