Kefilsiz Gelir Belgesiz İşsizlere Kredi Veren Bankalar Listesi (85.000 TL)

Kefilsiz gelir belgesiz işsizlere kredi veren bankalar listesini sizinle paylaşacağız. Gelir belgesine gerek kalmadan kredi veren bankalar, maaş bordrosu gibi gelir belgelerinin türevlerini de talep etmezler. Bu bankalardan kredi kullanmak için kredi notu önem taşımaktadır. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar, verdikleri kredinin ödenmesi için bir teminata ihtiyaç duyarlar. Bu teminat, genellikle kredi kullanan kişinin üzerine olan bir mal varlığı ya da geleceği belgelerle ispatlanabilen bir para olabilir. Bu şekilde alınacak kredinin ödeneceğine dair güven oluşturulur. Hiç geliri olmayan kredi çekebilir mi? Evet çalışmayan sigortasız kişilerin kredi çekebilmesi mümkündür. Öğrenciye, ev hanımlarına hangi banka kredi veriyor ve nasıl başvuru yapılır anlatacağız.

Çalışmayana kredi veren banka var mı? Sigortası olmayan işsizlere kredi veren bankalar hangileri soruları işi olmayıp nakit ihtiyaçlarını karşılamak için krediye ihtiyaç duyan bireyler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Kredi, normal şartlar altında düzenli geliri ve yüksek ödeme performansına paralel olarak verilen bir bankacılık ürünü iken bazı bankaların bu noktada daha esnek davrandıkları aşikâr. Bazı bankaların daha önceki ödemeleri ve kredi ürünleri kullanımına bakarak belirli müşteri limitleri dahilinde onay verdikleri kişiler bulunuyor. Sigortası olmayan kredi çekebilir mi içeriğimizde detaylıca cevaplayacağız.

Kefilsiz Gelir Belgesiz İşsizlere Kredi Veren Bankalar Listesi

Hangi bankalar gelir belgesi olmadan işsizlere kredi verir sorusu soruluyor. Maaş bordrosuz kredi veren bankaları sizin için araştırdık. Nasıl başvuru yapacağınızı ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İşsizlere kredi veren bankalar, teknolojik gelişmeler sonrasında ortaya çıkmış ve sayıları da giderek artmaya başlamıştır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık kredi çekebilmek için banka şubesine gitmenize ve sayfalarca başvuru formu imzalamanıza gerek yok. Sadece internet bağlantısıyla, hatta internet bağlantısı olmasa bile SMS yoluyla birkaç dakika içerisinde anında onaylı hızlı kredi başvurusu yapabiliyor, başvurunuzun onaylanması halinde paranızı hiç vakit kaybetmeden mobil bankacılık uygulamalarından hesabınıza alabiliyorsunuz. Bu hizmeti sunan bankalar, kredi notu iyi olan bireylerden gelir belgesi dâhi istemiyor. Durum böyleyken işsizlere kredi imkânı da sağlanmış oluyor. Bu yazımızda gelir belgesi olmadan kredi veren, yani işi olmayanlara kredi veren bankalar ve bu bankaların nasıl hizmet sunduklarından bahsedeceğiz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Vakıfbank
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Fibabanka
 • ING Bank
 • Ziraat Bankası
 • Aktifbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Garanti Bankası
 • Denizbank

Bu bankalardan alınacak kredilerde kişilere gönderilecek belgeler arasında gelir belgesi istemi bulunmaz. Ancak bu bankaların tüm kredilerinde gelir belgesinden muaf olma gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece bu bankaların dönemsel olarak yaptıkları gelir belgesiz kredi kampanyalarında, gelir belgesine gerek kalmadan kredi kullanmak mümkün hale gelir. Aynı zamanda istenen kredi şartları, gelir belgesi istenmese de her bankada değişiklik gösterir. Bazı bankalar gelir belgsi yerine tapu gösterme isteyebilir, bazı bankalar sadece 12 ay vade ile düşük miktarlarda kredi verilmesini uygun bulabilir. Bankadan bankaya bu özellikler değişkenlik gösterir.

Bu bankaların en büyük talepleri kredi notunun yüksek olmasıdır. her banka, verdiği kredinin geri ödeneceğine dair teminat ister. Bu bazen kredi notu, bazen kefil olur. ancak bankaya teminat vermemeniz durumunda kredi alabilme ihtimaliniz düşer.

Çalışmayana Gelir Belgesi Olmayana Kredi Veren Bankalar

Maaş bordrosu olmayan çalışmayan geliri olmayan kişilere hangi bankalar kredi veriyor? Çalışmayan işsizlere kredi veren bankaların varlığından haberdar olan kişilerin işsizlere kredi veren bankalar hangileri? diye merak etmeleri gayet normal. Bu bankaları ilk olarak liste halinde paylaşacak, daha sonra hangi bankadan nasıl kredi çekebileceğiniz hakkında bir takım ipuçları veriyor olacağız.

İşsizlere kredi veren bankalar şunlardır;

 • TEB
 • ING Bank
 • Odeabank
 • Akbank
 • N Kolay Kredi
 • QNB Finansbank
 • Enpara

İnternet üzerinden şubesiz olarak hizmet veren bankalar, gerekli evrakları online imza ile sizlere göndermektedir. Bu nedenle bu bankalardan kredi kullanmak için banka şubelerine gitmeniz gerekmez. Ayrıca şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz bankalara şu yazımızdan, en kolay kredi alınabilen bankalarada buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video
Çalışmayanlar Kredi Çekebilir Mi?

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Odeabank işsizlere kredi başvurusu için, online işlem menüsünden  kredi kullanım işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Kefilsiz ve sigortasız kredi kullanım işlemleri, bu banka ile yapılabilir. Bunun için yapmanız gereken işlemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Odeabank e-şube girişi yapılmalıdır.
 • Şube girişi yapıldıktan sonra Nakit Hazır Kredi seçeneklerine girilmesi gerekir.
 • Bu krediye başvuru yapılması için kişilerin kara listede olmaması gerekir.
 • Ekranda maksimum alınabilecek tutar ve vade miktarı görülebilir. Buna göre ekrandaki forma yazılarak alınmak istenen tutar talep edilebilir.
 • Bu kredi, 36 aya varan vade ile verilir. kişiler %1,89 faiz ile bu krediyi alabilmektedir.
 • Bu krediyi almak için kişilerin en fazla 30.000 TL kredi başvurusunda bulunması gerekir.
 • Kredi tahsis ücreti sabit olarak 53 TL’dir. Bu durumda 10.000 TL kredi kullanan bir kişi, aylık 409 TL tutarında ödemeler yaparak 36 ayda borcunu bitirebilir.
 • Bu kredide kredi kartı satın alma ya da diğer bankacılık hizmetlerini kullanma gibi zorunluluklar bulunmaz. Ptt Matik kullanılarak kredinizi direkt olarak ATM’lerden çekebilirsiniz.

Odeabank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu için farklı yollar tercih edebilirsiniz. Başvuru işlemi, şu kanallar aracılığıyla yapılabilir:

 • Odeabank internet şubesi
 • Odeabank mobil şube
 • Diğer banka hesaplarından havale
 • PTT şubeleri

Bu kanallardan Odeabank gelir belgesiz kredi kullanımı mümkündür.

CepteTEB İşsizlere Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

CepteTEB çalışmayanlara kredi veriyor mu? TEB Bankası’ndan bordro olmadan kredi  kullanmak için herhangi bir evrak ya da kayıt istenmez. Kişinin borcu olmaması, e- devlet taramasında temiz görülmesi gibi kriterler öncelikli olarak değerlendirilmektedir. TEB Bankası’ndan gelir belgesi olmadan kredi kullanmak için yapılması gereken, şu şekildedir:

 • Kişi, bankanın sürekli müşterisi olmalıdır.
 • Bankaya ait en az 1 kredi kartının kullanılıyor olması gerekir.
 • İnternet üzerinden başvuru yapıldığında kefil ya da gelir belgesi istenmeyecektir.
 • Bunun için öncelikle TEB Bankası mobil uygulamasına giriş yapılması gerekir.
 • Müşteri numarası ile giriş yapıldıktan sonra İhtiyaç Kredisi işlemlerine giriş yapılmalıdır.
 • Ekranda bulunan bilgiler doldurularak kredi tutarı ve vade miktarı seçilir.
 • Bu kredi için faiz oranı %1,25 olarak belirlenmiştir.
 • Başvurudan sonraki 5 dakika içinde telefonunuza gelecek mesaj ile kredi doğrulama durumunuz belirlenir.
 • Kredi en fazla 12.500 TL olarak verilmektedir.
 • Kredi tutarının 10.000 TL olarak seçilmesi durumunda 36 ay vade yapılabilir. %1,25 faiz oranı ile hesaplandığında aylık ödenmesi gereken tutar 357,97 TL olarak belirlenmiş olur.
 • TEB gelir belgesiz kredi hakkında diğer detayları müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi de bu bankaların kredi hizmetlerini ne şartlar altında sağladıklarına birlikte göz atalım. İlk olarak Türk Ekonomi Bankası, yani kısaca TEB ile başlayalım. Türk Ekonomi Bankası, birkaç yıl önce yoğun uğraşlar sonucunda hayata geçirdiği CEPTETEB uygulamasını piyasaya çıkardı. CEPTETEB, dijital bankacılığın öncülerinden biri olarak sektördeki yerini aldı ve günden güne hızla gelişim gösterdi. CEPTETEB kullanıcıları, şubeye gitmeye gerek olmadan birçok bankacılık işlemini dijital ortamda gerçekleştirme şansı elde ediyor. Para gönderme, fatura ödeme, vadeli hesap açma, döviz yatırımları, kıymetli maden işlemleri, kredi kartı başvurusu gibi birçok işlemin yanı sıra kredi işlemleri de CEPTETEB sayesinde dijital ortama taşınmış oldu.

CEPTETEB sayesinde kredi çekmek için telefonunuzu, bilgisayarınızı ya da tabletinizi kullanmanız yeterli olup bunun için ekstradan şubeye gitmenize gerek kalmıyor. Bunun için CEPTETEB hesabınız bulunmuyorsa ilk olarak CEPTETEB başvurusu yapmanız gerekiyor. Türk Ekonomi Bankası (TEB) şubelerinden, CEPTETEB internet adresinden ya da mobil uygulamadan kolayca CEPTETEB başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında bir defaya mahsus olmak üzere birkaç form imzalamanız istenecektir. Üstelik bu formlar için de bankaya gitmenize gerek yok. Banka yetkilisi randevu almak üzere kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdan size ulaşacak ve dilediğiniz yerde işlemlerin yürütülmesi için ayarlama yapılacaktır. Bu yüzden başvuru esnasında güncel cep telefonunuzu vermeniz son derece önemli. Banka yetkilisi sizlere gerekli bilgileri sunacak ve sonrasında CEPTETEB avantajlarından yararlanmanız için şifre gönderecek. Telefonunuza gelen şifre sayesinde şu ana kadar bahsettiğimiz bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek adına CEPTETEB dünyasına ilk adımı atmış olacaksınız.

CEPTETEB şifresiyle internet sitesinden ya da CEPTETEB mobil uygulamasından sisteme giriş yaptıktan sonra krediler adımından kredi ihtiyacınızı beyan edebilirsiniz. TEB’ in işsizlere kredi veren bankalardan biri olduğundan daha yazımızın ilk kısımlarında söz etmiştik. Başvurunuzun banka tarafından kabul görmesi adına kredi notunuzun iyi seviyede olması şart. Bunun için işsizlere kredi veren bankaların şartları başlığı altında sunacağımız bilgilere özenle dikkat etmeniz gerekecek. Bu başlığı işsizlere kredi veren bankalar hangileri? konusunun ardından sizlerle paylaşıyor olacağız. Şimdilik CEPTETEB’ i işi olmayanlara kredi veren bankalardan biri olarak bilmeniz yeterli.

Finansbank Enpara Çalışmayanlara Kredi Veriyor Mu?

Enpara anında cepten kredi nasıl alınır? Enpara.com, QNB Finansbank tarafından bankacılık sektörüne kazandırılan uygulamalardan biri. Enpara olarak da bilinen bu uygulama, çalışma sistemi olarak CEPTETEB ile benzer özellikler taşımakta. Yine başvurunuzu online olarak gerçekleştiriyorsunuz ve banka yetkilisi talep ettiğiniz adrese gelerek gerekli işlemleri tamamlıyor. Size gönderilen şifre sayesinde sisteme kolayca erişim sağlayabiliyor ve bankacılık işlemlerinizi zorlanmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Enpara uygulamasını cep telefonunuza veya tabletinize indirerek işlemlere biran evvel başlamanız mümkün. Benzer şekilde Enpara.com web adresinden de başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Finansbank Enpara uygulamasının bordrosuz kredisi, eşit taksitler ve sabit vade ile verilmektedir. Dosya masrafı, tahsis ücreti ya da komisyon ücretleri, bu kredi için alınmaz.

Enpara cepten onaylı kredinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • En az 1.000 TL, en fazla 60.000 TL kredi kullanılabilir.
 • Bu kredinin kullanılmasında mevcut Enpara müşterileri önceliklidir.
 • Enpara sisteminde biriken parası olan müşterilere öncelik sağlanır.
 • Müşteriler, online başvuru ile Enpara mobil uygulamasından başvuru yapabilmektedir.
 • Bu kredide %1,69 faiz oranı uygulanır.
 • Erken kapatma imkanı tanınan bu kredide, daima sabit kredi ödemesi yapılır. Erken kredi kapatma durumunda faiz miktarı düşürülebilir. Bu sayede kar elde edebilirsiniz.
 • Kredi taksit ödemeleri Enpara mobil şube, QNB Finansbank ATM’leri, banka şubeleri ya da otomatik ödeme yoluyla yapılabilir.

Enpara da tıpkı CEPTETEB gibi işi olmayanlara kredi veren bankalardan biridir. Zira kredi başvurularında gelir belgesi vesaire istenmemekte. Sadece kredi notunuzun iyi düzeyde olması, Enpara aracılığıyla kredi çekebilmeniz adına yeterli. Daha önce de sözünü ettiğimiz üzere kredi notunu nasıl yükselteceğiniz ve nelere dikkat edeceğiniz hususunda sizi sonraki başlık altında bilgilendireceğiz.

İnternetten Anında Kefilsiz N Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Anında onaylanan Aktifbank N Kolay Kredi nasıl alınır? Gelelim Enpara ve CEPTETEB türevi bir başka dijital bankacılık ürünü olan Nkolaykredi.com servisine. Nkolaykredi bir dönem reklamlarda karşımıza sıkça çıkmaktaydı. Hatta dijital bankacılık ürünleri arasında en eskilerden biri olduğunu söylememiz mümkün olacak. Nkolaykredi.com uygulamasını indirerek ya da Nkolaykredi.com resmi web adresine girerek dakikalar içerisinde kredi çekme şansına sahipsiniz. Sitenin ana sayfanızda sizi yormayan bir ekranla karşılaşacaksınız ilk olarak ihtiyacınız olan kredi tutarını ve vadeyi belirledikten sonra paranı hemen al butonuna tıklayınız. Butona basmadan önce yan tarafta aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını kabaca görmüş olacaksınız. Butonun alt kısmında da faiz tablosu ve ödeme planı ile alakalı bir kısmın belirdiğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklamanız halinde kabaca görünen aylık taksit tutarını daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Örnek ödeme planını incelediğinizde çekeceğiniz krediye ait tüm detayları da listelemiş olacaksınız. Vergiden anapara tutarına vadelere göre azalan faiz tutarından akdi faiz oranına kadar ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu kısımda listeleniyor olacak. Daha sonra listeyi kaparak başvuru butonuyla işlemlerinize devam edebilirsiniz. Yeni sayfada T.C kimlik numaranız ve cep telefonu adresinizle beraber e-mail adresiniz de talep edilecek. Sonrasında telefonunuza bir şifre gönderilecek, akabinde şifreyi ekrana girmeniz istenecek. Cep telefonunun size ait olduğu doğrulandıktan sonra kredi başvurunuz alınmış olacak.

Başvurunuzun uygun bulunması halinde tıpkı diğer bankacılık ürünlerinde olduğu gibi sözleşmelere dayalı bir süreç işliyor olacak. Eğer Aktif Bank hesabınız ya da Passolig kartınız varsa sözleşmeleri elektronik ortamda onaylamanız halinde paranız anında hesabınıza geçecek. Eğer ilk defa Aktif Bank ile çalışacaksanız ya da Passolig kartınız yoksa sözleşmeleri onaylamanızın ardından kurye tarafından kredi başvurusu ile alakalı sözleşmeleri imzalamanız sağlanacak. Daha sonra size bir kart tahsis edilecek ve paranız bu işlemlerin akabinde hesabınıza geçecek.

ING Bank Gelir Belgesiz Cepte Kredi

ING Bank bordrosuz kredi, acil nakit ihtiyacı olanlar için verilmektedir. 36 ay maksimum vade miktarı sunan bu kredi ile, en fazla 50.000 TL kredi kullanmak mümkündür. Bu kredi için en az 3 ay, en fazla 60 ay vade yapılabilir.  İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetleri kullanılarak gelir belgesiz kredi başvurusu yapılabilir. Bu kredinin faiz oranları %1,44 olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası tarafından verilen onaylı belgesiz kredi, kefil, bordro ya da gelir belgesi talep etmez. Gelir belgesiz kredi şartları ve özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Bu kredi için banka, en fazla 36 ay vade yapabilmektedir.
 • Bu kredi en fazla 100.000 TL olacak şekilde kullanılabilir.
 • Bu krediyi kullanacak kişinin borcu olduğu konut, araç ya da ihtiyaç kredisi olmamalıdır.
 • Sicilin temiz olması gerekir. Kişinin e- devlet sisteminde icrası bulunmamalıdır.
 • Kredinin faiz oranları %1,35- 1,99 arasındadır.
 • Şubeden bu krediye başvuru yapılamaz. Mobil şube ya da internet bankacılığı kullanılarak bu kredinin başvurusu yapılmaktadır.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Şartları Nedir?

Gelir belgesi istenmeyen Akbank kredisi, 40.000 TL’ye kadar verilmektedir. 7 gün 24 saat belge ya da imza olmadan kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. İnternet başvurusunda bulunmak ya da mobil şube kullanarak kredi talebinde bulunmak mümkündür. Ancak bu kredi için şubeler ya da müşteri hizmetleri kullanılamaz. Faiz oranları %1,49 ile %1,91 arasında değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda gelir belgesi istenmeyen bu kredi, 3 ay erteleme talebinde ödemeyi sonraki tarihe atar.

Akbank İşsizlere Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank işsizlere kredi veren bankalar arasında sıklıkla tercih ediliyor. Akbank müşterisiyseniz mobil bankacılıktan veya internet bankacılığından gelir belgesi olmadan başvuruda bulunabilir, başvurunuz olumlu bulunursa paranızı anında hesabınıza geçebilirsiniz. Tüm bu işlemler elektronik ortamda gerçekleşecek olup en fazla 5-10 dakika sürecektir. Sözleşmeleri de elektronik ortamda onaylamanız yeterli olacak. Eğer Akbank hesabınız yoksa ilk olarak şubeye giderek hesap açmanız gerekecek. Hesabınızı açtıktan sonra kart talebinde bulunabilirsiniz. İnternet veya telefon bankacılığı şifresini ise mutlaka talep etmelisiniz. Aksi takdirde kredi imkânlarından dijital ortamda yararlanamazsınız ve işiniz olmadığı için şubeden yapacağınız başvurular da kabul edilmez.

Çalışmayanlara Kefilsiz Onaylı Kredi Şartları Nedir?

Çalışmayana kredi verilir mi? İşsizlere kredi veren bankaların şartları temelde birbiriyle neredeyse aynı. Bu bankalar gelir belgesi talep etmezken yalnızca kredi notunuza ve diğer ödeme performanslarınıza bakarak karar mekanizmasını çalıştırırlar. Bunun için haciz ve icra kaydınızın da bulunmaması gerekir. Mevcutta kullandığınız aktif kredi kartı, ek hesap ve kredi ödemelerinizin performansı da sonuç adına etkilidir. Bu gibi kanallardan başvuru yapmadan önce kredi notunuzun belirli bir seviyenin üzerinde olduğundan emin olmalısınız. Aktif bir borcunuz varsa da hemen kapatmalı ve üzerinden bir süre geçtikten sonra kredi başvurusunda bulunmayı tercih etmelisiniz. Gecikme durumundaki bir borcunuz varken yapacağınız başvurular muhtemelen reddedilecektir.

Kredi notu 0 olanlar, çalışmayanlara kefilsiz kredi veren bankalar üzerinden kredi çekmekte zorluk çekeceklerdir. Gelir belgeniz olmadığı için bankalardan kolay kolay kredi kartı da alamayacaksınız. Bununla başa çıkmanın yolu ise nakit bloke karşılığı kredi kartı almaktır. Nakit karşılığında bir bankadan 1.000 TL tutarlı kredi kartı almanızı ve bu kartı açtırmanızı öneririz. Kartınızı açtırdıktan sonra birkaç ay kullanmanız ve borcunuzu geciktirmemeniz halinde kredi notunuz oluşmaya başlayacaktır. Kredi notunuz oluştuktan sonra işsizlere kredi veren bankaların hizmetlerinden gelir belgeniz olmadan yararlanabilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz bir diğer tavsiye de başvuru esnasında istenen bilgiler kısmında doğru seçenekleri seçmenizdir. En son işinize ait bilgileri sisteme girerek başvuru yapmanız daha doğru olacaktır. Ayrıca oturduğunuz ev kime ait, bakmakla yükümlü olduğunuz kişi sayısı sorularını da doğru cevaplandırmaya özen gösterin. Bu gibi bilgiler de bankaların kredi tahsisinde önemli bir yer kaplar. Kredi başvurusu esnasında işsizim, kirada oturuyorum gibi yanıtlar vermeniz kredi başvurunuzu olumsuz etkileyecektir. Başvuru esnasında sizden zaten gelir belgesi istenmeyebilir ve gelir kısmına varsa mutlaka bir tutar yazmanız daha sağlıklı olur.

Kredinizi çektikten sonra kredi ödemelerinize dikkat etmek de son derece önemlidir. Aksi takdirde daha sonraki ihtiyaçlarınız anında kredi çekememe durumuyla karşılaşacaksınız. Dolayısıyla ödeyemeyeceğiniz tutarda kredi çekmemeli, ihtiyacınız olmadığı halde sırf başvuru yapmak için kredi başvurusunda bulunmamalısınız. İşsiz de olsanız kredi vadesi geldiğinde borcunuzu ödemekle yükümlü olacaksınız. Kredi borçlarınızı zamanında ödemek sizi bankalar nezdinde de güvenilir kılacaktır. İleriki dönemlerde daha yüksek tutarda kredi ihtiyacınız olduğunda başvurularınızın çok daha rahat onaylandığını göreceksiniz. İhtiyacınızın üzerinde kredi başvurusu yapmamak da önemlidir. Fazladan para çektiğinizde bu parayı gereksiz yere harcamış olursunuz; fakat kredi vadesi geldiğinde ödeme yapmakta zorlanırsınız. Böylesi sorunlarla karşılaşmamak adına kredi başvurusunda dikkatli ve basiretli davranmalısınız. Ayrıca birden çok sayıda kredi başvurusu yapmamanızı olumsuz kredi başvurularının silinmesinin süresi olduğunu hatırlatalım.

Maaş bordrosuz kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankaları sizin için listeledik. Geliri olmayanların başvurabileceği bankaları ve başvuru şartlarını bu yazımızda paylaştık. Bankalar ve kredi hakkında tüm merak ettiklerinizi yorum yaparak sorabilirsiniz.

Özge Biricik

Merhabalar, Ben Özge Biricik. Bu websitesinde editör olarak yararlı olacağını düşündüğüm finans, ekonomi ve paraya dair tüm alanlarla ilgili olarak uzmanlık alanlarımla ilgili bilgi ve derlemelerimi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca para kazanma, para tasarrufu, taksitle alışveriş imkanları ve alışveriş deneyimlerimi yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir