Komisyonla Kredi Çıkartılır Komisyonlu Kredi Çektirenler

Acil paraya ihtiyacım var diyerek internet üzerinden şu aramaları yapıyorsanız, komisyonlu kredi arıyorum, komisyonlu kredi çektirenler, kredi çıkartanlar iletişim vs vs dikkat ediniz bu tarz da aramaları yaparak daha çok borcun içine batabilir veya dolandırılabilirsiniz. Kredi notu düşük veya kara listede olan kredi çekemeyen kişiler genel de son çare olarak bu şekilde arama motorlarında acil para ve nakit bulmak için aramalar yapıyorlar. Baktığınız zaman çok sayıda web sitesi size kara listede olsanız dahi kredi çıkarabileceğini belirtiyor ve sizlere 10.000 TL ye kadar komisyonlu kredi verebileceğini belirtiyor.  İşte olay burada başlıyor size telefon üzerinde kredi verebileceğini anlatan bu kişiler sizlerden dosya masrafı adı başvuru belgesidir vs dir diyerek 500-600 TL gibi ödemeli kargo gönderiyor siz bu kargoyu alıyor başvuru yapıyorsunuz fakat size kredi çıkmıyor sizlere işte krediye uygun değilsiniz vs falan fişman diyerek sizi kandırıyorlar dikkat ediniz.

Komisyonla Kredi Verenler Kimlerdir ? 

Komisyonla kredi veren çıkartan firmalar finans şirketleridir. Bu finans şirketleri sizlere referans olarak banka kredisi çıkartan yasal resmi finans şirketleridir. Bunlar büyük bankalar ve finans şirketleri ile bağlantılı olarak hizmet verirler elden kredi vermezler banka üzerinden başvuru yaparak size kredi çıkartırlar. Bazı telefoncular sizlere faturalı hatlar üzerinden kredi çıkartırlar bu da şöyle oluyor faturalı hattınıza telefon alıyorsunuz o telefonu sizden belli bir rakama satın alıyorlar ve elinize nakit geçiyor .  Bu sistem de belli oranda kesinti yaşatıyor örneğin 7.000 TL aldıgınız cep telefonunu sizlerden 5.000 TL ye alıyorlar size para veriyorlar.

İlginizi Çekebilir:  İcralık Olana Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Burada

Kısacası resmi ve yasal bir iş değildir resmi olmayan yasal olarak adresi bulunmayan vs yapmayan internet sitelerine itibar etmeyiniz. Bir finansman şirketi resmi ve yasal adrese sahip olur. Sizlerden kredi başvurusunda herhangi bir ücret talep etmezler . Talep ediyorlarsa sakın itibar etmeyiniz kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız.

kredi çıkartılır, komisyonla kredi, komisyon karşılığı kredi çıkartılır, komisyonlu kredi, komisyon karşılığı kredi, komisyonla kredi verenler, komisyonla kredi çektirenler, acil kredi başvurusu, aninda kredi̇, senetle borç veriyorum vs vs

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün