Senetle Para Tefeciler Borç Para Veren Yerler

Acil Nakit Para Verilir

Senetle Borç Para Veren Tefeciler 

Merhabalar son zamanlar da banka faizlerinin yükselmesi ve çok sayıda kişinin bankaların kara listesinde olması dolayısı ile artık alternatif para bulma olayları çoğaldı.

Bu durumu fırsat bilen tefeciler, borç para sağlayan adı sanı belli olmayan telefon numaraları ilanları sokaklarda  her köşede türediler. Bu kişiler veya diğer deyişle borç para veren tefeciler, (vakıf olduğunu iddaa edenler, kurumlar, iş adamları, zenginler, hayırseveler) gibi başlıklar altında faizle para verir oldular.

Borç para Veren Zenginler, İşadamları, Vakıflar, Kurumlar, Dernekler, Hayırseverler

Değerli okuyucularımız bu şekilde internet de aramalar yaparak sitemize ulaştığınızı biliyoruz . Evet nakite ihtiyacınız çok var sıkışıksınız ama şunu bilin hiçbir vakıf, dernek, kurum, kuruluş, iş insanı size borç para vermez . Bu dernek ve vakıflar kuruluşlar ancak ”Sizlere yardım ederler” bu yüzden yaptığınız bu aramalar boştur gerçeği yansıtmamaktadır.  Borç para lazım ise ilinizde bulunan dernek ve vakıfları bir araştırın ve onlarla irtibata geçin eğer yardım yapıyorlarsa öyle ihtiyacınızı giderin.

Kredi Notu Düşük veya Kara Listede Olana Borç Para Veren Finans Şirketleri 

Evet bu olay vardır fakat nasıl yapılıyor sizlere bilgi vereyim . Bankada kara listedesiniz, kırmızı çizgi yediniz, findeks kredi notunuz sıfır veya çok düşük hiç bir şekilde bankalardan kredi veya para alamıyorsunuz.

Nakit Para Borç Para Kredi Verilir

Burada bu şirketler devreye giriyor İstanbul ve ankara gibi şehirler de finans hizmetleri sunan faktoring şirketleridir bunlar, aşağıda madde madde anlatacağım işleyişlerini

 1. Siz bu firmaları ararsanız sizden bilgilerinizi isterler ve işlem başlatırlar
 2. Emekli vs geliriniz varsa size hemen yardımcı olurlar
 3. Size kredi çıkartırlar ve istanbul veya ankarada ki ofislerine sizi çağırırlar
 4. Kredi çekmeye beraber bu şirket personeli ile birlikte gidersiniz. Alamadığınız krediyi alırsınız.
 5. Peki bu şirketler kredi alamayacak durumdayken nasıl olurda size kredi aldırırlar ?
 6. Sebebi bu firmaların size referans olmasıdır. Tek sebebi budur
 7. Aldığınız kredi 10.000 TL diyelim  Yüzde 15 ile Yüzde 20 sini komisyon olarak sizlerden alırlar.

Dikkat : Bu tarz kredi verdiğini iddaa eden çok sayıda dolandırıcı şirket olmayan adı sanı belli olmayan yer vardır. Sizin kimlik bilgilerinizi çalabilirler, adınıza kayıtlı malı mülke el koyabilirler varsa maaşınıza kadar haciz koydurabilirler. Yani kısacası siz beş kuruş para almadan sizi borçlandırırlar,bunlara çok dikkat etmelisiniz. Bunun için kimlik bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Lütfen çok dikkatli olun ve elinizdeki üç beş kuruşu da saçma sapan kişilere kaptırmayın.

Gelelim Tefeci Arıyorum Tefeci Bulmam lazım, Telefon Numaraları Diye Aramalardan Gelenlere

Son zamanlar da çok sayıda kişi tefeci arıyorum, acil nakit para veren tefeciler diye habire aramalar yapıyorlar. Bu kişiler tamamen kendilerini ateşe atmaktan başka yaptıkları bir şeyin olmadığını anlamıyorlar. Allah aşkına düşünün internet den tefeci bulunur mu yasal olmayan bir şeyi hangi tefeci kalksın internet sitesi kursun paylaşsın sonrada gelsin desin ben borç para veriyorum faizle acil nakit sağlıyorum diye.

Tefecilik yapmak kanunen yasaktır buyrun Türk Ceza Kanunu 241. maddesini beraber okuyalım.

Tefecilik Suçunun Cezası (TCK 241) Tefecilik suçunun cezası şu şekildedir: Kazanç elde etmek amacıyla başkasına ödünç para veren kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve 5000 güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır. (TCK 241)

tefeci cemil, ömer, ahmet, mehmet, mustafa, kamil borç para ilanları veren bazı isimler internet de dolaşmaktadır. Bu şekil tanımadığınız insanlardan faizle borç para almayın.

Evet yukarıda okudunuz yasal olmayan bir işi kimse internet de sizlere yapmaz malesef bu insanlar bulundukları şehirler de başka meslek faaliyetlerinde bulundukları işyerleri ve mekanlarında gizlice yaparlar.

Bir Tefecinin Çalışma Şekilleri Nedir ? 

Bu insanlar sizlere borç para vermek ister örneğin 100.000 TL borç para verdi. Bunu sizden en az 2 katı olarak alırlar.

 1. Sizin gelirinizi sorarlar veya geliriniz yoksa bile Ananızın babanızın kardeşinizin malına mülküne bakarlar. Ödeyemezseniz onlardan tahsil etmek için bakarlar.
 2. Size borç para verirler aylık olarak faiz alırlar gününü geçirdiğiniz de ekstra faiz uygularlar.
 3. Emin olun ödeyecek gücünüz yoksa hayatınızı zindan ederler.
 4. Sizi ve ailenizi rahatsız edebilirler.
 5. Tefeciler uzun vadeli kredi vermezler en fazla 1 yıl para verirler fakat bunların faizleri yüksek olur hiç bulaşmamanız faydanıza olur.
 6. Tefeciler batık kişilere ve güven duymadıkları kişilere borç para vermezler.
 7. Eşinizi ailenizden birini yakınınızı arkadaşınızı kefil isterler

Cep Telefonuna Kredi Veren Şahıslar Faturalı Hatta Kredi

Bu tarz siteler sizlere cep telefonu hattınız üzerinden kredi ve para sağlarlar nasıl yaparlar bunu. Adınıza taahhütlü cep telefonu satın alırlar. Bunlar yüksek fiyatlı telefonlar ve elektronik ürünler satın alırlar. Borcu siz faturalı hattınızın olduğu operatöre ödersiniz. Bunlar yasal şirketler ve kuruluşlar değildir. Örneğin faturalı hattınıza herhangi bir cihaz aldırarak yüzde 25 ‘ini kesip size kalan parayı iade ederler. Ama bu tarz siteler de hiçbir adres resmi bir şirket ibaresi yoktur. Bu yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

tefeci cemil, ömer, ahmet, mehmet, mustafa, kamil, senetle borç veriyorum, acil nakit verilir, senet karşılığı borç para verilir, paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum veya nereden para bulabilirim gibi sorular yazarak nakit bulmanız imkansızdır.

İstanbul, ankara, adana, konya, antalya, izmir, aydın, manisa, balıkesir, bursa, edirne, kocaeli, yalova, mersin, eskişehir, afyon, kayseri, uşak, muğla, bodrum, gaziantep, şanlıurfa, diyarbakır, bolu, malatya, kütahya gibi illerde bu tarz ilanları sıklıkla kaldırımlarda otobüs duraklarında  görebilirsiniz. Bunlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Acil ve Hızlı Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Etiketler

77 Yorum

 1. Acil nakit para isteyene %15 ile aylık 50.000 TL ye kadar kredi saglanir. İstanbul Ankara da ikamet edenler yazsin

    1. Acilen 5 bin tl ye ihtiyacım var numaram yok telefonumu kaybettim instagram @hu**** lütfen bana ulasın istanbuldayım

   1. Selamun aleyküm acil 15 bin 20 bin borç para verebilecek bi yer arıyorum. Varsa verebilen

    Numaram sıfır beş yüzelli iki beşyüz yirmi **** **** ****

    Ararsanız sevinirim
    Istanbul

  1. bizim ihtiyacımız var emekliyim 3600tl emekli maaşım var aynı zaman şirketim var 35.000tl ihtiyaç var nasıl haberleşebiliriz istanbuldayız

  2. şirketimiz mevcut aynı zamanda emekliyiz faizle para veren arkadaşlar ulaşsın istanbuldayız .aciiill.
   mail adresi *********@outl***.com

  3. Krediye ihtiyacınız var mı?
   Borç duymanız gerekirse, size maddi olarak yardımcı olabilirim.
   e-posta yoluyla bana ulaşın lütfen: *******an@ gmail.com veya WhatsApp +918904*******

  4. 10000 lira laZım 07-08-2019 emekli dilekçesi verdim askerlik borçlanması ödemem lazım toplam 9945 tl ödemem gerekiyor hemen emekli maaşım bağlanacak kredi çekip borcumu 1 ay da kapatacağım

  5. Merhaba çağrı merkezinde çalışıyordum işten istifa ettim eğitim için 20 bin gerekiyor faiz olarak ben size ne kadar öderim kaç ayda öderim bunları belirtir miisniz acil nakit lazım

 2. Senetle nakit imkanı sağladılar güvenilir yerdir herseyi sistem üzerinden yapılıyor bizler aldık bilginiz olsun numarası budur 0534740**** sıfır besyuz otuz dört yedi yüz kırk ** ** **

 3. Çalışana İhtiyacı olana ödeme gücü olana 3 ile 12 ay vadeli para verilir. Ödemelere 2 ay sonra başlayın iletişim için bu mesaj altından lütfen yorum bırakın

  Aylık Yüzde 3.5 Faizle hemen kredi alın

  1. Acil paraya ihtiyacım var b e ş y üz b e ş ü ç y ü z o n b i r * * * * kamuda çalışıyorum m****din**@gmail.com

  2. Merhaba 15 TL paraya ihtiyacım var ispatliyabilecegim maaşım 3.500 TL faiz konusunda anlaşabiliriz cevap bekliyorum iyi calismalar

 4. borcum var çok acil 1000 tl ye ihtiyacım var gerçekten ihtiyacım var nolur yardım edin gerekirse geri öderim Allah rızası için duyun sesimi 0200 **** **** ****02 lütfen yardım edin

 5. Selamlar eşimden boşandım 3 çocugumla yaşamaya çalışıyorum. aylık 3500 bin tl gelirim var evim kendi adıma, 15.000 TL borç para lazım aylık 1000 tl olarak ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün